Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Listerstevnet 2022
Stevne
Stevnenavn:
Listerstevnet 2022
Fra dato:
27.11.2022
Til dato:
27.11.2022
NSF Stevne Id:
0000041522
Arrangørnavn:
Farsund SK
Stevnested:
Farsund
Bassengnavn:
Farsund svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.11.2022
Kvalperiode start:
17.11.2021
Kvalperiode slutt:
16.11.2022
Påmeldingsansv.:
Marcus Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Robert Jensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97110731
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko4.46,93
541p
27.11.2022
400m Fri
SK Team Sør2009400m Fri4.46,9354127.11.202225m 
[Utvid]22.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes4.47,11
540p
27.11.2022
400m Fri
Vågsbygd SLK2007400m Fri4.47,1154027.11.202225m 
[Utvid]33.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel25,19
512p
27.11.2022
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri25,1951227.11.202225m 
[Utvid]44.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje28,99
494p
27.11.2022
50m Fri
Flekkefjord SK200950m Fri28,9949427.11.202225m 
[Utvid]44.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.34,15
494p
27.11.2022
200m Individuell medley
SK Team Sør2009200m Individuell medley2.34,1549427.11.202225m 
[Utvid]66.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen29,02
493p
27.11.2022
50m Fri
Flekkefjord SK200750m Fri29,0249327.11.202225m 
[Utvid]77.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov2.32,37
490p
27.11.2022
200m Bryst
Kristiansand SA2009200m Bryst2.32,3749027.11.202225m 
[Utvid]88.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.11,74
488p
27.11.2022
100m Individuell medley
SK Team Sør2009100m Individuell medley1.11,7448827.11.202225m 
[Utvid]99.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.09,53
484p
27.11.2022
100m Butterfly
SK Team Sør2009100m Butterfly1.09,5348427.11.202225m 
[Utvid]1010.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.51,51
483p
27.11.2022
200m Bryst
SK Team Sør2009200m Bryst2.51,5148327.11.202225m 
[Utvid]1111.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov1.01,03
479p
27.11.2022
100m Butterfly
SK Team Sør2007100m Butterfly1.01,0347927.11.202225m 
[Utvid]1212.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes4.59,83
474p
27.11.2022
400m Fri
Vågsbygd SLK2008400m Fri4.59,8347427.11.202225m 
[Utvid]1313.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen1.01,31
473p
27.11.2022
100m Butterfly
Varodd SK2006100m Butterfly1.01,3147327.11.202225m 
[Utvid]1414.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen4.32,43
472p
27.11.2022
400m Fri
SK Team Sør2006400m Fri4.32,4347227.11.202225m 
[Utvid]1515.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen28,06
465p
27.11.2022
50m Butterfly
Varodd SK200650m Butterfly28,0646527.11.202225mD
[Utvid]1616.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.22,61
464p
27.11.2022
200m Fri
SK Team Sør2009200m Fri2.22,6146427.11.202225mD
[Utvid]1717.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen1.03,67
463p
27.11.2022
100m Individuell medley
Varodd SK2006100m Individuell medley1.03,6746327.11.202225m 
[Utvid]1818.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok2.17,05
457p
27.11.2022
200m Rygg
SK Team Sør2008200m Rygg2.17,0545727.11.202225m 
[Utvid]1818.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen4.35,37
457p
27.11.2022
400m Fri
Vågsbygd SLK2005400m Fri4.35,3745727.11.202225m 
[Utvid]1818.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille4.35,48
457p
27.11.2022
400m Fri
Vågsbygd SLK2004400m Fri4.35,4845727.11.202225m 
[Utvid]2121.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein1.21,00
456p
27.11.2022
100m Bryst
Vågsbygd SLK2008100m Bryst1.21,0045627.11.202225m 
[Utvid]2222.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen1.13,48
454p
27.11.2022
100m Individuell medley
Farsund SK2005100m Individuell medley1.13,4845427.11.202225m 
[Utvid]2323.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen26,26
452p
27.11.2022
50m Fri
Varodd SK200250m Fri26,2645227.11.202225m 
[Utvid]2323.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes2.23,88
452p
27.11.2022
200m Fri
Vågsbygd SLK2007200m Fri2.23,8845227.11.202225mD
[Utvid]2525.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov1.04,43
447p
27.11.2022
100m Individuell medley
SK Team Sør2007100m Individuell medley1.04,4344727.11.202225m 
[Utvid]2626.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov28,48
445p
27.11.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200750m Butterfly28,4844527.11.202225mD
[Utvid]2727.
Ronja Isabel Danevad
Kristiansand SA
Ronja Isabel Danevad5.06,85
443p
27.11.2022
400m Fri
Kristiansand SA2009400m Fri5.06,8544327.11.202225m 
[Utvid]2828.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen1.11,68
442p
27.11.2022
100m Butterfly
Farsund SK2005100m Butterfly1.11,6844227.11.202225m 
[Utvid]2929.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen32,02
441p
27.11.2022
50m Butterfly
Farsund SK200550m Butterfly32,0244127.11.202225mD
[Utvid]3030.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko32,05
440p
27.11.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200950m Butterfly32,0544027.11.202225m 
[Utvid]3030.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes2.25,15
440p
27.11.2022
200m Fri
Vågsbygd SLK2008200m Fri2.25,1544027.11.202225mD
[Utvid]3232.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel33,27
437p
27.11.2022
50m Bryst
SK Team Sør200450m Bryst33,2743727.11.202225m 
[Utvid]3333.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen32,28
430p
27.11.2022
50m Butterfly
Farsund SK200550m Butterfly32,2843027.11.202225mD
[Utvid]3434.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein2.41,51
429p
27.11.2022
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008200m Individuell medley2.41,5142927.11.202225m 
[Utvid]3535.
Alma van der Hagen
Farsund SK
Alma van der Hagen2.41,64
428p
27.11.2022
200m Individuell medley
Farsund SK2005200m Individuell medley2.41,6442827.11.202225m 
[Utvid]3636.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes2.42,53
421p
27.11.2022
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2007200m Individuell medley2.42,5342127.11.202225m 
[Utvid]3737.
Leander Harald Kersten
Varodd SK
Leander Harald Kersten4.43,74
418p
27.11.2022
400m Fri
Varodd SK2007400m Fri4.43,7441827.11.202225m 
[Utvid]3838.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein38,21
417p
27.11.2022
50m Bryst
Vågsbygd SLK200850m Bryst38,2141727.11.202225mD
[Utvid]3939.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.23,58
415p
27.11.2022
100m Bryst
SK Team Sør2009100m Bryst1.23,5841527.11.202225mD
[Utvid]4040.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen1.06,10
414p
27.11.2022
100m Individuell medley
Varodd SK2002100m Individuell medley1.06,1041427.11.202225m 
[Utvid]4141.
Jonathan Borgen Schjøtt
Kristiansand SA
Jonathan Borgen Schjøtt4.45,11
412p
27.11.2022
400m Fri
Kristiansand SA2005400m Fri4.45,1141227.11.202225m 
[Utvid]4242.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov1.14,53
409p
27.11.2022
100m Bryst
Kristiansand SA2009100m Bryst1.14,5340927.11.202225mD
[Utvid]4242.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes2.27,63
409p
27.11.2022
200m Individuell medley
Varodd SK2006200m Individuell medley2.27,6340927.11.202225m 
[Utvid]4444.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko32,85
408p
27.11.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200950m Butterfly32,8540827.11.202225mD
[Utvid]4444.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje32,86
408p
27.11.2022
50m Butterfly
Flekkefjord SK200950m Butterfly32,8640827.11.202225m 
[Utvid]4646.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen1.16,25
407p
27.11.2022
100m Individuell medley
Grimstad SK2008100m Individuell medley1.16,2540727.11.202225m 
[Utvid]4747.
Kasper Lærum
Varodd SK
Kasper Lærum27,21
406p
27.11.2022
50m Fri
Varodd SK200650m Fri27,2140627.11.202225m 
[Utvid]4747.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen30,95
406p
27.11.2022
50m Fri
Grimstad SK200850m Fri30,9540627.11.202225m 
[Utvid]4949.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen33,02
402p
27.11.2022
50m Butterfly
Flekkefjord SK200750m Butterfly33,0240227.11.202225m 
[Utvid]5050.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein1.16,68
400p
27.11.2022
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008100m Individuell medley1.16,6840027.11.202225m 
[Utvid]5151.
Joakim Luktvassli Pedersen
Varodd SK
Joakim Luktvassli Pedersen34,27
399p
27.11.2022
50m Bryst
Varodd SK200250m Bryst34,2739927.11.202225m 
[Utvid]5151.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen2.45,45
399p
27.11.2022
200m Individuell medley
Grimstad SK2008200m Individuell medley2.45,4539927.11.202225m 
[Utvid]5353.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes2.15,01
398p
27.11.2022
200m Fri
Varodd SK2006200m Fri2.15,0139827.11.202225mD
[Utvid]5454.
Kristian Thanawut Khampu Aase
Flekkefjord SK
Kristian Thanawut Khampu Aase34,36
396p
27.11.2022
50m Bryst
Flekkefjord SK200850m Bryst34,3639627.11.202225m 
[Utvid]5555.
Sofian Isaksen-Khalloul
Kristiansand SA
Sofian Isaksen-Khalloul4.49,11
395p
27.11.2022
400m Fri
Kristiansand SA2007400m Fri4.49,1139527.11.202225m 
[Utvid]5656.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal27,54
392p
27.11.2022
50m Fri
Varodd SK200750m Fri27,5439227.11.202225m 
[Utvid]5757.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille27,55
391p
27.11.2022
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri27,5539127.11.202225m 
[Utvid]5757.
Bettina Gundersen
Kristiansand SA
Bettina Gundersen5.19,89
391p
27.11.2022
400m Fri
Kristiansand SA2009400m Fri5.19,8939127.11.202225m 
[Utvid]5959.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes29,79
389p
27.11.2022
50m Butterfly
Varodd SK200650m Butterfly29,7938927.11.202225mD
[Utvid]6060.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen2.16,19
388p
27.11.2022
200m Fri
Vågsbygd SLK2005200m Fri2.16,1938827.11.202225mD
[Utvid]6161.
Leander Harald Kersten
Varodd SK
Leander Harald Kersten27,66
387p
27.11.2022
50m Fri
Varodd SK200750m Fri27,6638727.11.202225m 
[Utvid]6161.
Stella Victoria Stork Githmark
Grimstad SK
Stella Victoria Stork Githmark31,46
387p
27.11.2022
50m Fri
Grimstad SK200650m Fri31,4638727.11.202225m 
[Utvid]6161.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen33,45
387p
27.11.2022
50m Butterfly
Grimstad SK200850m Butterfly33,4538727.11.202225m 
[Utvid]6161.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen39,17
387p
27.11.2022
50m Bryst
Flekkefjord SK200750m Bryst39,1738727.11.202225m 
[Utvid]6161.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen1.07,60
387p
27.11.2022
100m Individuell medley
SK Team Sør2006100m Individuell medley1.07,6038727.11.202225m 
[Utvid]6161.
Mathias Svein Petrus Heesen
SK Team Sør
Mathias Svein Petrus Heesen2.16,34
387p
27.11.2022
200m Fri
SK Team Sør2006200m Fri2.16,3438727.11.202225mD
[Utvid]6767.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko33,50
385p
27.11.2022
50m Butterfly
SK Team Sør200950m Butterfly33,5038527.11.202225mD
[Utvid]6868.
Linnea Otilie Thorstensen Glenna
Vågsbygd SLK
Linnea Otilie Thorstensen Glenna35,21
384p
27.11.2022
50m Rygg
Vågsbygd SLK201050m Rygg35,2138427.11.202225m 
[Utvid]6868.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.09,11
384p
27.11.2022
100m Fri
SK Team Sør2009100m Fri1.09,1138427.11.202225mD
[Utvid]7070.
Mari Auestad Broen
Grimstad SK
Mari Auestad Broen33,55
383p
27.11.2022
50m Butterfly
Grimstad SK200850m Butterfly33,5538327.11.202225mD
[Utvid]7171.
David Ommundsen
Vågsbygd SLK
David Ommundsen29,97
382p
27.11.2022
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200550m Butterfly29,9738227.11.202225m 
[Utvid]7272.
Leander Harald Kersten
Varodd SK
Leander Harald Kersten2.17,01
381p
27.11.2022
200m Fri
Varodd SK2007200m Fri2.17,0138127.11.202225mD
[Utvid]7373.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes1.05,94
380p
27.11.2022
100m Butterfly
Varodd SK2006100m Butterfly1.05,9438027.11.202225m 
[Utvid]7474.
Aleksander Hille
Vågsbygd SLK
Aleksander Hille2.17,25
379p
27.11.2022
200m Fri
Vågsbygd SLK2004200m Fri2.17,2537927.11.202225mD
[Utvid]7474.
Ronja Isabel Danevad
Kristiansand SA
Ronja Isabel Danevad2.44,22
379p
27.11.2022
200m Rygg
Kristiansand SA2009200m Rygg2.44,2237927.11.202225m 
[Utvid]7676.
Vilde Ommundsen
Vågsbygd SLK
Vilde Ommundsen2.48,67
377p
27.11.2022
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2009200m Individuell medley2.48,6737727.11.202225m 
[Utvid]7777.
Kristian Thanawut Khampu Aase
Flekkefjord SK
Kristian Thanawut Khampu Aase30,20
373p
27.11.2022
50m Butterfly
Flekkefjord SK200850m Butterfly30,2037327.11.202225m 
[Utvid]7777.
Ronja Isabel Danevad
Kristiansand SA
Ronja Isabel Danevad2.33,39
373p
27.11.2022
200m Fri
Kristiansand SA2009200m Fri2.33,3937327.11.202225mD
[Utvid]7979.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje35,63
370p
27.11.2022
50m Rygg
Flekkefjord SK200950m Rygg35,6337027.11.202225m 
[Utvid]7979.
Linnea Otilie Thorstensen Glenna
Vågsbygd SLK
Linnea Otilie Thorstensen Glenna1.16,43
370p
27.11.2022
100m Rygg
Vågsbygd SLK2010100m Rygg1.16,4337027.11.202225m 
[Utvid]8181.
Stella Victoria Stork Githmark
Grimstad SK
Stella Victoria Stork Githmark33,96
369p
27.11.2022
50m Butterfly
Grimstad SK200650m Butterfly33,9636927.11.202225m 
[Utvid]8282.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal31,00
368p
27.11.2022
50m Rygg
Varodd SK200750m Rygg31,0036827.11.202225m 
[Utvid]8383.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov35,26
367p
27.11.2022
50m Bryst
Kristiansand SA200950m Bryst35,2636727.11.202225mD
[Utvid]8484.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes1.10,31
365p
27.11.2022
100m Fri
Vågsbygd SLK2008100m Fri1.10,3136527.11.202225mD
[Utvid]8484.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes1.10,31
365p
27.11.2022
100m Fri
Vågsbygd SLK2007100m Fri1.10,3136527.11.202225mD
[Utvid]8686.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko40,05
362p
27.11.2022
50m Bryst
SK Team Sør200950m Bryst40,0536227.11.202225mD
[Utvid]8686.
Ronja Isabel Danevad
Kristiansand SA
Ronja Isabel Danevad2.50,86
362p
27.11.2022
200m Individuell medley
Kristiansand SA2009200m Individuell medley2.50,8636227.11.202225m 
[Utvid]8888.
David Wang Belsnes
Varodd SK
David Wang Belsnes1.09,23
360p
27.11.2022
100m Individuell medley
Varodd SK2006100m Individuell medley1.09,2336027.11.202225m 
[Utvid]8989.
Kasper Lærum
Varodd SK
Kasper Lærum30,60
359p
27.11.2022
50m Butterfly
Varodd SK200650m Butterfly30,6035927.11.202225m 
[Utvid]9090.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal35,55
358p
27.11.2022
50m Bryst
Varodd SK200750m Bryst35,5535827.11.202225m 
[Utvid]9090.
Leander Harald Kersten
Varodd SK
Leander Harald Kersten35,56
358p
27.11.2022
50m Bryst
Varodd SK200750m Bryst35,5635827.11.202225m 
[Utvid]9090.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen36,02
358p
27.11.2022
50m Rygg
Flekkefjord SK200750m Rygg36,0235827.11.202225m 
[Utvid]9393.
Christian Audun Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Christian Audun Tveit Gilje28,43
356p
27.11.2022
50m Fri
Flekkefjord SK200550m Fri28,4335627.11.202225m 
[Utvid]9494.
Kristian Thanawut Khampu Aase
Flekkefjord SK
Kristian Thanawut Khampu Aase1.18,25
353p
27.11.2022
100m Bryst
Flekkefjord SK2008100m Bryst1.18,2535327.11.202225m 
[Utvid]9494.
Sofian Isaksen-Khalloul
Kristiansand SA
Sofian Isaksen-Khalloul2.20,54
353p
27.11.2022
200m Fri
Kristiansand SA2007200m Fri2.20,5435327.11.202225mD
[Utvid]9494.
Marita Thomas Sandø
Kristiansand SA
Marita Thomas Sandø5.30,93
353p
27.11.2022
400m Fri
Kristiansand SA2008400m Fri5.30,9335327.11.202225m 
[Utvid]9797.
Julian Sand Hansen
Flekkefjord SK
Julian Sand Hansen28,54
352p
27.11.2022
50m Fri
Flekkefjord SK200850m Fri28,5435227.11.202225m 
[Utvid]9898.
Kristian Thanawut Khampu Aase
Flekkefjord SK
Kristian Thanawut Khampu Aase31,52
350p
27.11.2022
50m Rygg
Flekkefjord SK200850m Rygg31,5235027.11.202225m 
[Utvid]9898.
Karoline Skagestad Madsen
Mandal SK
Karoline Skagestad Madsen32,53
350p
27.11.2022
50m Fri
Mandal SK200850m Fri32,5335027.11.202225m 
[Utvid]100100.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes34,64
348p
27.11.2022
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200750m Butterfly34,6434827.11.202225mD
Side 1 av 6 (585 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.