Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Reykjavík International Games 2022
Stevne
Stevnenavn:
Reykjavík International Games 2022
Fra dato:
28.01.2022
Til dato:
30.01.2022
NSF Stevne Id:
0000041702
Arrangørnavn:
Icelandic Swimming Association
Stevnested:
Reykjavík
Bassengnavn:
Laugardalslaug
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.01.2022
Kvalperiode start:
01.02.2020
Kvalperiode slutt:
18.01.2022
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik4.12,54
661p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2003400m Fri4.12,5466129.01.202250m 
[Utvid]22.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik4.17,05
627p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2003400m Fri4.17,0562729.01.202250m 
[Utvid]33.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik2.00,46
607p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.00,4660730.01.202250m 
[Utvid]44.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland55,75
595p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri55,7559529.01.202250m 
[Utvid]55.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland55,83
593p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri55,8359329.01.202250m 
[Utvid]66.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik2.02,13
582p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.02,1358230.01.202250m 
[Utvid]77.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik56,38
575p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri56,3857529.01.202250m 
[Utvid]88.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik2.02,95
570p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.02,9557029.01.202250mD
[Utvid]99.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik56,61
569p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri56,6156929.01.202250m 
[Utvid]99.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland2.17,54
569p
30.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2003200m Individuell medley2.17,5456930.01.202250m 
[Utvid]1111.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland2.03,65
561p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.03,6556130.01.202250m 
[Utvid]1212.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik9.49,76
555p
28.01.2022
800m Fri
Bergen Vest SK2006800m Fri9.49,7655528.01.202250m 
[Utvid]1313.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland2.18,73
554p
30.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2003200m Individuell medley2.18,7355430.01.202250m 
[Utvid]1414.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik2.04,44
550p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.04,4455029.01.202250mD
[Utvid]1414.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik2.17,86
550p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2006200m Fri2.17,8655029.01.202250m 
[Utvid]1616.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun4.48,63
549p
30.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.48,6354930.01.202250m 
[Utvid]1717.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.18,79
539p
29.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.18,7953929.01.202250m 
[Utvid]1818.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov17.50,30
538p
28.01.2022
1500m Fri
Bergen Vest SK20071500m Fri17.50,3053828.01.202250m 
[Utvid]1919.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.10,82
537p
29.01.2022
100m Rygg
Bergen Vest SK2006100m Rygg1.10,8253729.01.202250m 
[Utvid]2020.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland2.05,54
536p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2003200m Fri2.05,5453630.01.202250m 
[Utvid]2121.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth1.03,69
535p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri1.03,6953530.01.202250m 
[Utvid]2121.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun4.51,11
535p
30.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.51,1153530.01.202250m 
[Utvid]2323.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik4.51,36
534p
28.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2006400m Fri4.51,3653428.01.202250mD
[Utvid]2424.
Eirik Nornes Nesse
Bergen Vest SK
Eirik Nornes Nesse57,92
531p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri57,9253129.01.202250m 
[Utvid]2525.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth1.03,90
529p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri1.03,9052930.01.202250m 
[Utvid]2525.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim2.20,88
529p
30.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2001200m Individuell medley2.20,8852930.01.202250m 
[Utvid]2727.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar1.01,32
526p
30.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2003100m Butterfly1.01,3252630.01.202250m 
[Utvid]2727.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun10.00,50
526p
28.01.2022
800m Fri
Bergen Vest SK2004800m Fri10.00,5052628.01.202250m 
[Utvid]2929.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.04,09
525p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2006100m Fri1.04,0952529.01.202250mD
[Utvid]2929.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik2.32,87
525p
30.01.2022
200m Rygg
Bergen Vest SK2006200m Rygg2.32,8752530.01.202250m 
[Utvid]3131.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland5.02,29
524p
28.01.2022
400m Individuell medley
Bergen Vest SK2003400m Individuell medley5.02,2952428.01.202250m 
[Utvid]3232.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim27,64
523p
29.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200150m Butterfly27,6452329.01.202250m 
[Utvid]3333.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim2.21,56
522p
30.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2001200m Individuell medley2.21,5652230.01.202250m 
[Utvid]3434.
Eirik Nornes Nesse
Bergen Vest SK
Eirik Nornes Nesse25,97
521p
30.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200450m Fri25,9752130.01.202250m 
[Utvid]3535.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.01,63
518p
30.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly1.01,6351830.01.202250m 
[Utvid]3535.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov5.03,59
518p
28.01.2022
400m Individuell medley
Bergen Vest SK2007400m Individuell medley5.03,5951828.01.202250m 
[Utvid]3737.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik58,48
516p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri58,4851630.01.202250mD
[Utvid]3737.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun4.54,74
516p
28.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2004400m Fri4.54,7451628.01.202250mD
[Utvid]3939.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim2.19,70
514p
29.01.2022
200m Rygg
Bergen Vest SK2001200m Rygg2.19,7051429.01.202250m 
[Utvid]4040.
Eirik Nornes Nesse
Bergen Vest SK
Eirik Nornes Nesse26,14
511p
28.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200450m Fri26,1451128.01.202250m 
[Utvid]4040.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik2.21,26
511p
28.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2006200m Fri2.21,2651128.01.202250mD
[Utvid]4040.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar2.22,55
511p
30.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2003200m Individuell medley2.22,5551130.01.202250m 
[Utvid]4040.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar2.22,59
511p
30.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2003200m Individuell medley2.22,5951130.01.202250m 
[Utvid]4444.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim32,56
506p
30.01.2022
50m Bryst
Bergen Vest SK200150m Bryst32,5650630.01.202250m 
[Utvid]4444.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth33,84
506p
30.01.2022
50m Rygg
Bergen Vest SK200350m Rygg33,8450630.01.202250m 
[Utvid]4444.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik58,84
506p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri58,8450630.01.202250mD
[Utvid]4747.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.21,97
503p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.21,9750330.01.202250mD
[Utvid]4747.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik2.35,09
503p
30.01.2022
200m Rygg
Bergen Vest SK2006200m Rygg2.35,0950330.01.202250m 
[Utvid]4949.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar2.19,40
501p
29.01.2022
200m Butterfly
Bergen Vest SK2003200m Butterfly2.19,4050129.01.202250m 
[Utvid]5050.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar28,04
500p
29.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200350m Butterfly28,0450029.01.202250m 
[Utvid]5151.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik59,11
499p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri59,1149929.01.202250mD
[Utvid]5252.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth4.58,65
496p
30.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.58,6549630.01.202250m 
[Utvid]5353.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov9.31,76
494p
28.01.2022
800m Fri
Bergen Vest SK2007800m Fri9.31,7649428.01.202250mD
[Utvid]5454.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.22,98
493p
28.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.22,9849328.01.202250mD
[Utvid]5555.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.23,08
492p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.23,0849230.01.202250mD
[Utvid]5555.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth2.39,75
492p
29.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2007200m Individuell medley2.39,7549229.01.202250m 
[Utvid]5757.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar1.02,73
491p
30.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2003100m Butterfly1.02,7349130.01.202250m 
[Utvid]5858.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar28,23
490p
28.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200350m Butterfly28,2349028.01.202250m 
[Utvid]5858.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth34,21
490p
28.01.2022
50m Rygg
Bergen Vest SK200350m Rygg34,2149028.01.202250m 
[Utvid]6060.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland59,52
489p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri59,5248930.01.202250mD
[Utvid]6060.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.02,80
489p
30.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly1.02,8048930.01.202250m 
[Utvid]6262.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth1.13,24
485p
29.01.2022
100m Rygg
Bergen Vest SK2003100m Rygg1.13,2448529.01.202250m 
[Utvid]6363.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik59,72
484p
29.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri59,7248429.01.202250mD
[Utvid]6464.
Emma Sofie Antun
Bergen Vest SK
Emma Sofie Antun2.40,68
483p
29.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2004200m Individuell medley2.40,6848329.01.202250m 
[Utvid]6565.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov2.21,68
477p
29.01.2022
200m Butterfly
Bergen Vest SK2007200m Butterfly2.21,6847729.01.202250m 
[Utvid]6666.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim33,22
476p
28.01.2022
50m Bryst
Bergen Vest SK200150m Bryst33,2247628.01.202250m 
[Utvid]6666.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov4.41,78
476p
28.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.41,7847628.01.202250mD
[Utvid]6868.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth1.13,81
474p
29.01.2022
100m Rygg
Bergen Vest SK2003100m Rygg1.13,8147429.01.202250m 
[Utvid]6969.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland26,85
472p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri26,8547229.01.202250mD
[Utvid]7070.
Eirik Nornes Nesse
Bergen Vest SK
Eirik Nornes Nesse2.11,16
470p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2004200m Fri2.11,1647030.01.202250m 
[Utvid]7171.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun4.43,47
467p
29.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.43,4746729.01.202250m 
[Utvid]7272.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar28,71
466p
30.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200350m Butterfly28,7146630.01.202250mD
[Utvid]7272.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar28,72
466p
30.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200350m Butterfly28,7246630.01.202250mD
[Utvid]7272.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth30,52
466p
30.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri30,5246630.01.202250mD
[Utvid]7575.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.03,93
464p
28.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly1.03,9346428.01.202250mD
[Utvid]7676.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland27,04
462p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri27,0446229.01.202250mD
[Utvid]7676.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.14,45
462p
29.01.2022
100m Rygg
Bergen Vest SK2006100m Rygg1.14,4546229.01.202250m 
[Utvid]7878.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov28,82
461p
30.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly28,8246130.01.202250mD
[Utvid]7878.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth30,63
461p
30.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri30,6346130.01.202250mD
[Utvid]7878.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik30,64
461p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200650m Fri30,6446129.01.202250mD
[Utvid]8181.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim28,83
460p
28.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200150m Butterfly28,8346028.01.202250m 
[Utvid]8181.
Andreas Getz Bjartland
Bergen Vest SK
Andreas Getz Bjartland1.00,74
460p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2003100m Fri1.00,7446030.01.202250mD
[Utvid]8181.
Linnea Solsvik
Bergen Vest SK
Linnea Solsvik1.06,94
460p
28.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2006100m Fri1.06,9446028.01.202250mD
[Utvid]8484.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov28,89
458p
30.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200750m Butterfly28,8945830.01.202250mD
[Utvid]8585.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik1.04,26
457p
30.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2003100m Butterfly1.04,2645730.01.202250m 
[Utvid]8686.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth30,74
456p
28.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri30,7445628.01.202250m 
[Utvid]8787.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen Vest SK
Sindre Kampen Nesheim28,94
455p
30.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200150m Butterfly28,9445530.01.202250mD
[Utvid]8787.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth30,76
455p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200750m Fri30,7645529.01.202250m 
[Utvid]8989.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth35,09
454p
28.01.2022
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg35,0945428.01.202250m 
[Utvid]8989.
Eirik Nornes Nesse
Bergen Vest SK
Eirik Nornes Nesse1.01,00
454p
30.01.2022
100m Fri
Bergen Vest SK2004100m Fri1.01,0045430.01.202250mD
[Utvid]9191.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand30,83
452p
28.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200550m Fri30,8345228.01.202250m 
[Utvid]9191.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth2.38,76
452p
29.01.2022
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2007200m Individuell medley2.38,7645229.01.202225m 
[Utvid]9393.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth35,17
451p
30.01.2022
50m Rygg
Bergen Vest SK200750m Rygg35,1745130.01.202250m 
[Utvid]9494.
Sara Rotseth
Bergen Vest SK
Sara Rotseth2.27,56
448p
30.01.2022
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri2.27,5644830.01.202250mD
[Utvid]9595.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik27,34
447p
29.01.2022
50m Fri
Bergen Vest SK200350m Fri27,3444729.01.202250mD
[Utvid]9595.
Stine Rotseth
Bergen Vest SK
Stine Rotseth31,87
447p
30.01.2022
50m Butterfly
Bergen Vest SK200350m Butterfly31,8744730.01.202225m 
[Utvid]9595.
Melanija Silina
Bergen Vest SK
Melanija Silina38,45
447p
29.01.2022
50m Bryst
Bergen Vest SK200650m Bryst38,4544729.01.202250m 
[Utvid]9898.
Andreas Ramsvik
Bergen Vest SK
Andreas Ramsvik1.04,76
446p
30.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2003100m Butterfly1.04,7644630.01.202250m 
[Utvid]9999.
Vilde Roald Strand
Bergen Vest SK
Vilde Roald Strand5.09,80
444p
30.01.2022
400m Fri
Bergen Vest SK2005400m Fri5.09,8044430.01.202250m 
[Utvid]100100.
Christopher William J. Skar
Bergen Vest SK
Christopher William J. Skar1.05,03
441p
29.01.2022
100m Butterfly
Bergen Vest SK2003100m Butterfly1.05,0344129.01.202250mD
Side 1 av 3 (216 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.