Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Klubbstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Klubbstevnet
Fra dato:
13.01.2022
Til dato:
13.01.2022
NSF Stevne Id:
0000041757
Arrangørnavn:
Kirkenes SK
Stevnested:
Kirkenes
Bassengnavn:
Barentsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
2
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2022
Kvalperiode start:
10.01.2021
Kvalperiode slutt:
09.01.2022
Påmeldingsansv.:
Vera Nowbuth-Thoresen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
930 95 283
Arrangementsleder
Navn:
Tommy Karlsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95180445
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen35,60
371p
13.01.2022
50m Rygg
Kirkenes SK200450m Rygg35,6037113.01.202225m 
[Utvid]22.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen5.26,47
367p
13.01.2022
400m Fri
Kirkenes SK2004400m Fri5.26,4736713.01.202225m 
[Utvid]33.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen2.43,83
306p
13.01.2022
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.43,8330613.01.202225mD
[Utvid]44.
Johan Sammeli Johansen
Kirkenes SK
Johan Sammeli Johansen30,55
287p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200750m Fri30,5528713.01.202225m 
[Utvid]55.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.18,03
267p
13.01.2022
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.18,0326713.01.202225mD
[Utvid]66.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova40,06
260p
13.01.2022
50m Rygg
Kirkenes SK200850m Rygg40,0626013.01.202225m 
[Utvid]77.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii34,56
249p
13.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200850m Butterfly34,5624913.01.202225mD
[Utvid]88.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii1.16,65
242p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2008100m Butterfly1.16,6524213.01.202225m 
[Utvid]99.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii3.14,69
235p
13.01.2022
200m Bryst
Kirkenes SK2008200m Bryst3.14,6923513.01.202225m 
[Utvid]1010.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen37,20
234p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri37,2023413.01.202225mD
[Utvid]1111.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen41,28
228p
13.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200650m Bryst41,2822813.01.202225m 
[Utvid]1212.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii1.34,17
202p
13.01.2022
100m Bryst
Kirkenes SK2008100m Bryst1.34,1720213.01.202225mD
[Utvid]1313.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen37,48
195p
13.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200650m Butterfly37,4819513.01.202225mD
[Utvid]1414.
Georg Saue-Lie
Kirkenes SK
Georg Saue-Lie35,07
189p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri35,0718913.01.202225m 
[Utvid]1515.
Johan Sammeli Johansen
Kirkenes SK
Johan Sammeli Johansen38,18
184p
13.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200750m Butterfly38,1818413.01.202225mD
[Utvid]1616.
Martin Podolskii
Kirkenes SK
Martin Podolskii44,46
183p
13.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200850m Bryst44,4618313.01.202225mD
[Utvid]1717.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova1.37,18
177p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2008100m Butterfly1.37,1817713.01.202225m 
[Utvid]1818.
Ebbe Karlsen
Kirkenes SK
Ebbe Karlsen35,96
176p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri35,9617613.01.202225m 
[Utvid]1818.
Vlad Uglov
Kirkenes SK
Vlad Uglov6.18,18
176p
13.01.2022
400m Fri
Kirkenes SK2009400m Fri6.18,1817613.01.202225m 
[Utvid]2020.
Tanja Korshunova
Kirkenes SK
Tanja Korshunova43,83
172p
13.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK200850m Butterfly43,8317213.01.202225mD
[Utvid]2121.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen1.26,05
171p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2006100m Butterfly1.26,0517113.01.202225m 
[Utvid]2222.
Johan Sammeli Johansen
Kirkenes SK
Johan Sammeli Johansen1.27,78
161p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2007100m Butterfly1.27,7816113.01.202225m 
[Utvid]2323.
Georg Borthen Følstad
Kirkenes SK
Georg Borthen Følstad37,31
157p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200850m Fri37,3115713.01.202225m 
[Utvid]2323.
Vlad Uglov
Kirkenes SK
Vlad Uglov3.03,93
157p
13.01.2022
200m Fri
Kirkenes SK2009200m Fri3.03,9315713.01.202225mD
[Utvid]2525.
Gustav Saue-Lie
Kirkenes SK
Gustav Saue-Lie37,38
156p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK201050m Fri37,3815613.01.202225m 
[Utvid]2626.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen6.37,31
152p
13.01.2022
400m Fri
Kirkenes SK2009400m Fri6.37,3115213.01.202225m 
[Utvid]2727.
Ebbe Karlsen
Kirkenes SK
Ebbe Karlsen3.20,28
146p
13.01.2022
200m Rygg
Kirkenes SK2009200m Rygg3.20,2814613.01.202225m 
[Utvid]2828.
Vlad Uglov
Kirkenes SK
Vlad Uglov1.26,56
139p
13.01.2022
100m Fri
Kirkenes SK2009100m Fri1.26,5613913.01.202225mD
[Utvid]2929.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen3.14,43
133p
13.01.2022
200m Fri
Kirkenes SK2009200m Fri3.14,4313313.01.202225mD
[Utvid]3030.
Georg Saue-Lie
Kirkenes SK
Georg Saue-Lie3.28,57
129p
13.01.2022
200m Rygg
Kirkenes SK2008200m Rygg3.28,5712913.01.202225m 
[Utvid]3131.
Oliver Sund
Kirkenes SK
Oliver Sund39,96
128p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK201050m Fri39,9612813.01.202225m 
[Utvid]3232.
Vlad Uglov
Kirkenes SK
Vlad Uglov40,49
123p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri40,4912313.01.202225mD
[Utvid]3333.
Gjermund Dørmænen
Kirkenes SK
Gjermund Dørmænen4.05,90
116p
13.01.2022
200m Bryst
Kirkenes SK2009200m Bryst4.05,9011613.01.202225m 
[Utvid]3434.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen1.32,44
114p
13.01.2022
100m Fri
Kirkenes SK2009100m Fri1.32,4411413.01.202225mD
[Utvid]3535.
Gjermund Dørmænen
Kirkenes SK
Gjermund Dørmænen52,33
112p
13.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200950m Bryst52,3311213.01.202225m 
[Utvid]3535.
Georg Borthen Følstad
Kirkenes SK
Georg Borthen Følstad4.08,85
112p
13.01.2022
200m Bryst
Kirkenes SK2008200m Bryst4.08,8511213.01.202225m 
[Utvid]3737.
Martin Håkonsen
Kirkenes SK
Martin Håkonsen43,08
102p
13.01.2022
50m Fri
Kirkenes SK200950m Fri43,0810213.01.202225mD
[Utvid]3838.
Georg Borthen Følstad
Kirkenes SK
Georg Borthen Følstad54,47
99p
13.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200850m Bryst54,479913.01.202225mD
[Utvid]3939.
Gjermund Dørmænen
Kirkenes SK
Gjermund Dørmænen2.00,29
97p
13.01.2022
100m Bryst
Kirkenes SK2009100m Bryst2.00,299713.01.202225mD
[Utvid]4040.
Gjermund Dørmænen
Kirkenes SK
Gjermund Dørmænen55,13
96p
13.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK200950m Bryst55,139613.01.202225mD
[Utvid]4040.
Georg Borthen Følstad
Kirkenes SK
Georg Borthen Følstad2.00,78
96p
13.01.2022
100m Bryst
Kirkenes SK2008100m Bryst2.00,789613.01.202225mD
[Utvid]4242.
Iver Pedersen
Kirkenes SK
Iver Pedersen3.52,30
94p
13.01.2022
200m Rygg
Kirkenes SK2010200m Rygg3.52,309413.01.202225m 
[Utvid]4343.
Trygve Stenhaug Dørmænen
Kirkenes SK
Trygve Stenhaug Dørmænen58,75
79p
13.01.2022
50m Bryst
Kirkenes SK201150m Bryst58,757913.01.202225m 
[Utvid]4343.
Gustav Saue-Lie
Kirkenes SK
Gustav Saue-Lie1.51,03
79p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2010100m Butterfly1.51,037913.01.202225m 
[Utvid]4545.
Gustav Saue-Lie
Kirkenes SK
Gustav Saue-Lie51,74
74p
13.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK201050m Butterfly51,747413.01.202225mD
[Utvid]4646.
Trygve Stenhaug Dørmænen
Kirkenes SK
Trygve Stenhaug Dørmænen55,45
64p
13.01.2022
50m Rygg
Kirkenes SK201150m Rygg55,456413.01.202225m 
[Utvid]4747.
Oliver Sund
Kirkenes SK
Oliver Sund2.01,02
61p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2010100m Butterfly2.01,026113.01.202225m 
[Utvid]4848.
Iver Pedersen
Kirkenes SK
Iver Pedersen2.03,41
58p
13.01.2022
100m Butterfly
Kirkenes SK2010100m Butterfly2.03,415813.01.202225m 
[Utvid]4949.
Iver Pedersen
Kirkenes SK
Iver Pedersen57,97
52p
13.01.2022
50m Butterfly
Kirkenes SK201050m Butterfly57,975213.01.202225mD
[Utvid]5050.
Ida Kristine Dervola Agersen
Kirkenes SK
Ida Kristine Dervola Agersen Kirkenes SK200650m RyggDNS 13.01.202225m 
[Utvid]5150.
Ida Kristine Dervola Agersen
Kirkenes SK
Ida Kristine Dervola Agersen Kirkenes SK2006100m ButterflyDNS 13.01.202225m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.