Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Roald Amundsen CUP
Stevne
Stevnenavn:
Roald Amundsen CUP
Fra dato:
12.11.2022
Til dato:
13.11.2022
NSF Stevne Id:
0000042444
Arrangørnavn:
Kolbotn IL og Ski SK
Stevnested:
Sofiemyr
Bassengnavn:
Sofiemyr svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.11.2022
Kvalperiode start:
03.11.2021
Kvalperiode slutt:
02.11.2022
Påmeldingsansv.:
Jostein Aure
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99307248
Arrangementsleder
Navn:
Rune Årnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97973935
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik29,92
602p
12.11.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg29,9260212.11.202225m 
[Utvid]22.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,20
599p
12.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,2059912.11.202225m 
[Utvid]33.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,22
597p
13.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,2259713.11.202225mF
[Utvid]44.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik59,72
595p
13.11.2022
100m Fri
Kolbotn IL2007100m Fri59,7259513.11.202225m 
[Utvid]55.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,11
591p
12.11.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg30,1159112.11.202225m 
[Utvid]66.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,24
583p
12.11.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg30,2458312.11.202225mF
[Utvid]77.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav59,61
565p
12.11.2022
100m Individuell medley
Kolbotn IL2005100m Individuell medley59,6156512.11.202225m 
[Utvid]88.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav26,32
564p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly26,3256413.11.202225m 
[Utvid]99.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav26,34
563p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly26,3456313.11.202225m 
[Utvid]1010.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav2.00,39
562p
13.11.2022
200m Fri
Kolbotn IL2005200m Fri2.00,3956213.11.202225m 
[Utvid]1111.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.08,59
559p
12.11.2022
100m Individuell medley
Kolbotn IL2007100m Individuell medley1.08,5955912.11.202225m 
[Utvid]1212.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik2.14,34
553p
13.11.2022
200m Fri
Kolbotn IL2007200m Fri2.14,3455313.11.202225m 
[Utvid]1313.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.06,89
552p
13.11.2022
100m Rygg
Kolbotn IL2007100m Rygg1.06,8955213.11.202225m 
[Utvid]1414.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla2.28,77
549p
13.11.2022
200m Individuell medley
Kolbotn IL2007200m Individuell medley2.28,7754913.11.202225m 
[Utvid]1515.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav24,63
548p
12.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri24,6354812.11.202225m 
[Utvid]1616.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav24,71
543p
13.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri24,7154313.11.202225mF
[Utvid]1717.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav54,98
542p
13.11.2022
100m Fri
Kolbotn IL2005100m Fri54,9854213.11.202225m 
[Utvid]1818.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,00
536p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,0053613.11.202225m 
[Utvid]1919.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,04
534p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly30,0453413.11.202225m 
[Utvid]2020.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav30,80
531p
13.11.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst30,8053113.11.202225m 
[Utvid]2121.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav59,16
526p
13.11.2022
100m Butterfly
Kolbotn IL2005100m Butterfly59,1652613.11.202225m 
[Utvid]2222.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla5.21,49
522p
12.11.2022
400m Individuell medley
Kolbotn IL2007400m Individuell medley5.21,4952212.11.202225m 
[Utvid]2323.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav31,01
520p
13.11.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst31,0152013.11.202225m 
[Utvid]2424.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.52,38
517p
12.11.2022
400m Individuell medley
Lambertseter SK2007400m Individuell medley4.52,3851712.11.202225m 
[Utvid]2525.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik35,61
515p
13.11.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst35,6151513.11.202225m 
[Utvid]2626.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik35,74
510p
13.11.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200750m Bryst35,7451013.11.202225m 
[Utvid]2626.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav4.53,88
510p
12.11.2022
400m Individuell medley
Kolbotn IL2005400m Individuell medley4.53,8851012.11.202225m 
[Utvid]2828.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav27,93
503p
12.11.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200550m Rygg27,9350312.11.202225m 
[Utvid]2828.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen5.25,42
503p
12.11.2022
400m Individuell medley
Kongstensvømmerne2009400m Individuell medley5.25,4250312.11.202225m 
[Utvid]3030.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik28,87
501p
13.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri28,8750113.11.202225mD
[Utvid]3030.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.12,97
501p
12.11.2022
200m Rygg
Lambertseter SK2007200m Rygg2.12,9750112.11.202225m 
[Utvid]3232.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth2.18,19
499p
13.11.2022
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.18,1949913.11.202225m 
[Utvid]3333.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen25,45
497p
12.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200350m Fri25,4549712.11.202225m 
[Utvid]3333.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla2.30,15
497p
12.11.2022
200m Rygg
Kolbotn IL2007200m Rygg2.30,1549712.11.202225m 
[Utvid]3535.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav27,48
495p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly27,4849513.11.202225mD
[Utvid]3535.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav28,08
495p
12.11.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200550m Rygg28,0849512.11.202225m 
[Utvid]3737.
Jens Egede Green
Ås IL
Jens Egede Green2.05,90
491p
13.11.2022
200m Fri
Ås IL2005200m Fri2.05,9049113.11.202225m 
[Utvid]3838.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad27,68
485p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly27,6848513.11.202225m 
[Utvid]3939.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen1.03,97
484p
13.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri1.03,9748413.11.202225m 
[Utvid]4040.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad27,71
483p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly27,7148313.11.202225m 
[Utvid]4141.
Martin Welgaard Christoffersen
Kolbotn IL
Martin Welgaard Christoffersen31,85
480p
13.11.2022
50m Bryst
Kolbotn IL200350m Bryst31,8548013.11.202225m 
[Utvid]4242.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor32,31
478p
12.11.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg32,3147812.11.202225mF
[Utvid]4242.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås1.10,69
478p
12.11.2022
100m Bryst
Ski SK1999100m Bryst1.10,6947812.11.202225m 
[Utvid]4444.
Even Littorin Birkeland
Bærumsvømmerne
Even Littorin Birkeland27,83
477p
13.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly27,8347713.11.202225m 
[Utvid]4545.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen2.35,97
476p
13.11.2022
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2009200m Individuell medley2.35,9747613.11.202225m 
[Utvid]4545.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden5.00,57
476p
12.11.2022
400m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008400m Individuell medley5.00,5747612.11.202225m 
[Utvid]4747.
Clea Gnanapragasam
Bærumsvømmerne
Clea Gnanapragasam36,59
475p
13.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200950m Bryst36,5947513.11.202225m 
[Utvid]4848.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad25,87
473p
12.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri25,8747312.11.202225m 
[Utvid]4949.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen1.10,09
472p
13.11.2022
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2009100m Butterfly1.10,0947213.11.202225m 
[Utvid]4949.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad2.07,55
472p
13.11.2022
200m Fri
Kolbotn IL2006200m Fri2.07,5547213.11.202225m 
[Utvid]5151.
Sander Bentsen
Kolbotn IL
Sander Bentsen27,94
471p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly27,9447113.11.202225m 
[Utvid]5151.
Lykke Leah Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Lykke Leah Hestad Solberg29,46
471p
13.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri29,4647113.11.202225mF
[Utvid]5151.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik10.16,06
471p
13.11.2022
800m Fri
Kolbotn IL2007800m Fri10.16,0647113.11.202225m 
[Utvid]5454.
Even Littorin Birkeland
Bærumsvømmerne
Even Littorin Birkeland27,96
470p
13.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly27,9647013.11.202225m 
[Utvid]5454.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden32,09
470p
13.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200850m Bryst32,0947013.11.202225m 
[Utvid]5656.
Frederick von Krogh
Bærumsvømmerne
Frederick von Krogh25,95
468p
13.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri25,9546813.11.202225mF
[Utvid]5656.
Sander Bentsen
Kolbotn IL
Sander Bentsen25,96
468p
12.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri25,9646812.11.202225m 
[Utvid]5858.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker32,58
466p
12.11.2022
50m Rygg
Ås IL200950m Rygg32,5846612.11.202225m 
[Utvid]5858.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker1.10,79
466p
13.11.2022
100m Rygg
Ås IL2009100m Rygg1.10,7946613.11.202225m 
[Utvid]6060.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor29,63
463p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,6346312.11.202225m 
[Utvid]6060.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden32,23
463p
13.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200850m Bryst32,2346313.11.202225m 
[Utvid]6060.
Victoria Elise Nygaard Sørensen
Kongstensvømmerne
Victoria Elise Nygaard Sørensen1.13,01
463p
12.11.2022
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2009100m Individuell medley1.13,0146312.11.202225m 
[Utvid]6060.
Mia Nio Floor
Bærumsvømmerne
Mia Nio Floor1.20,57
463p
12.11.2022
100m Bryst
Bærumsvømmerne2008100m Bryst1.20,5746312.11.202225m 
[Utvid]6060.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik5.02,22
463p
13.11.2022
400m Fri
Kolbotn IL2007400m Fri5.02,2246313.11.202225mD
[Utvid]6565.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker29,65
462p
12.11.2022
50m Fri
Ås IL200950m Fri29,6546212.11.202225m 
[Utvid]6565.
Even Littorin Birkeland
Bærumsvømmerne
Even Littorin Birkeland2.08,49
462p
13.11.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.08,4946213.11.202225m 
[Utvid]6767.
Sander Bentsen
Kolbotn IL
Sander Bentsen28,15
461p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200650m Butterfly28,1546113.11.202225m 
[Utvid]6868.
Silvia Engelsen
Bærumsvømmerne
Silvia Engelsen31,58
460p
13.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly31,5846013.11.202225m 
[Utvid]6868.
Frederick von Krogh
Bærumsvømmerne
Frederick von Krogh2.21,97
460p
13.11.2022
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006200m Individuell medley2.21,9746013.11.202225m 
[Utvid]7070.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden2.08,81
459p
13.11.2022
200m Fri
Kolbotn IL2007200m Fri2.08,8145913.11.202225m 
[Utvid]7171.
Clea Gnanapragasam
Bærumsvømmerne
Clea Gnanapragasam37,04
458p
13.11.2022
50m Bryst
Bærumsvømmerne200950m Bryst37,0445813.11.202225m 
[Utvid]7171.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker1.05,15
458p
13.11.2022
100m Fri
Ås IL2009100m Fri1.05,1545813.11.202225m 
[Utvid]7373.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden1.04,02
456p
12.11.2022
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008100m Individuell medley1.04,0245612.11.202225m 
[Utvid]7474.
Silvia Engelsen
Bærumsvømmerne
Silvia Engelsen29,81
455p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri29,8145512.11.202225m 
[Utvid]7474.
Frederick von Krogh
Bærumsvømmerne
Frederick von Krogh2.09,13
455p
13.11.2022
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.09,1345513.11.202225m 
[Utvid]7676.
Kine Emilie Kirsebom Måseide
Sjøstjerna SLK
Kine Emilie Kirsebom Måseide29,83
454p
13.11.2022
50m Fri
Sjøstjerna SLK200950m Fri29,8345413.11.202225mF
[Utvid]7676.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.05,38
454p
13.11.2022
100m Fri
Kolbotn IL2007100m Fri1.05,3845413.11.202225mD
[Utvid]7878.
Ellinor Paulsrud-Kvisla
Kolbotn IL
Ellinor Paulsrud-Kvisla1.11,48
452p
13.11.2022
100m Rygg
Kolbotn IL2007100m Rygg1.11,4845213.11.202225m 
[Utvid]7979.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov29,90
451p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri29,9045112.11.202225m 
[Utvid]7979.
Even Littorin Birkeland
Bærumsvømmerne
Even Littorin Birkeland58,47
451p
13.11.2022
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri58,4745113.11.202225m 
[Utvid]8181.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning29,92
450p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri29,9245012.11.202225m 
[Utvid]8181.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad58,49
450p
13.11.2022
100m Fri
Kolbotn IL2006100m Fri58,4945013.11.202225m 
[Utvid]8383.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås32,56
449p
12.11.2022
50m Bryst
Ski SK199950m Bryst32,5644912.11.202225mD
[Utvid]8484.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen29,95
448p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri29,9544812.11.202225m 
[Utvid]8484.
Betzy Malén Linaker
Ås IL
Betzy Malén Linaker33,02
448p
12.11.2022
50m Rygg
Ås IL200950m Rygg33,0244812.11.202225m 
[Utvid]8484.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås2.36,98
448p
13.11.2022
200m Bryst
Ski SK1999200m Bryst2.36,9844813.11.202225m 
[Utvid]8787.
Ingrid Wium Arneson
Bærumsvømmerne
Ingrid Wium Arneson29,99
446p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri29,9944612.11.202225m 
[Utvid]8888.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav26,40
445p
13.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri26,4044513.11.202225mD
[Utvid]8888.
Silvia Engelsen
Bærumsvømmerne
Silvia Engelsen31,92
445p
13.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly31,9244513.11.202225m 
[Utvid]9090.
Sander Bentsen
Kolbotn IL
Sander Bentsen26,44
443p
13.11.2022
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri26,4444313.11.202225mF
[Utvid]9090.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov31,96
443p
13.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200950m Butterfly31,9644313.11.202225m 
[Utvid]9292.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden28,54
442p
13.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200750m Butterfly28,5444213.11.202225m 
[Utvid]9292.
Frederick von Krogh
Bærumsvømmerne
Frederick von Krogh29,15
442p
12.11.2022
50m Rygg
Bærumsvømmerne200650m Rygg29,1544212.11.202225m 
[Utvid]9292.
Ida Stenhagen
Bærumsvømmerne
Ida Stenhagen30,10
442p
12.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri30,1044212.11.202225m 
[Utvid]9595.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav28,56
441p
12.11.2022
50m Butterfly
Kolbotn IL200550m Butterfly28,5644112.11.202225mD
[Utvid]9595.
Anumi Arembage
Drøbak-Frogn IL
Anumi Arembage32,01
441p
13.11.2022
50m Butterfly
Drøbak-Frogn IL200750m Butterfly32,0144113.11.202225m 
[Utvid]9797.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen30,16
439p
13.11.2022
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri30,1643913.11.202225mD
[Utvid]9898.
Nicolai Finnevolden
Kolbotn IL
Nicolai Finnevolden29,24
438p
12.11.2022
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg29,2443812.11.202225m 
[Utvid]9898.
Ena Velinov
Bærumsvømmerne
Ena Velinov32,08
438p
13.11.2022
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200950m Butterfly32,0843813.11.202225m 
[Utvid]9898.
Troy Guldhav
Kolbotn IL
Troy Guldhav59,02
438p
13.11.2022
100m Fri
Kolbotn IL2005100m Fri59,0243813.11.202225mD
Side 1 av 17 (1691 rader)< Forrige1234567151617Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.