Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Asker Open
Stevne
Stevnenavn:
Asker Open
Fra dato:
10.02.2023
Til dato:
12.02.2023
NSF Stevne Id:
0000043771
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.02.2023
Kvalperiode start:
02.02.2022
Kvalperiode slutt:
01.02.2023
Påmeldingsansv.:
Bjarne Stavnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48191935
Arrangementsleder
Navn:
Morten Tronstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
957 07 465
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia26,80
806p
11.02.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst26,8080611.02.202325m 
[Utvid]22.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,40
803p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly23,4080311.02.202325m 
[Utvid]33.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,15
776p
11.02.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,1577611.02.202325m 
[Utvid]44.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.01,41
729p
12.02.2023
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.01,4172912.02.202325m 
[Utvid]55.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.01,46
727p
12.02.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.01,4672712.02.202325m 
[Utvid]66.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.29,67
726p
11.02.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.29,6772611.02.202325m 
[Utvid]77.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,41
725p
12.02.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,4172512.02.202325m 
[Utvid]88.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt27,85
719p
11.02.2023
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst27,8571911.02.202325m 
[Utvid]99.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.14,24
717p
11.02.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.14,2471711.02.202325m 
[Utvid]1010.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,92
713p
12.02.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,9271312.02.202325mD
[Utvid]1111.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann3.57,68
712p
10.02.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri3.57,6871210.02.202325m 
[Utvid]1212.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie24,41
707p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly24,4170711.02.202325m 
[Utvid]1313.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes3.58,74
702p
10.02.2023
400m Fri
Asker SK2004400m Fri3.58,7470210.02.202325m 
[Utvid]1414.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen31,95
700p
11.02.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst31,9570011.02.202325m 
[Utvid]1515.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,54
696p
11.02.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,5469611.02.202325m 
[Utvid]1616.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn3.59,52
695p
10.02.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2001400m Fri3.59,5269510.02.202325m 
[Utvid]1717.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen25,89
694p
12.02.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,8969412.02.202325m 
[Utvid]1818.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,08
691p
11.02.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,0869111.02.202325m 
[Utvid]1919.
June Selin
OI Svømming
June Selin32,25
680p
11.02.2023
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst32,2568011.02.202325m 
[Utvid]2020.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen27,75
678p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,7567811.02.202325m 
[Utvid]2121.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas1.53,13
677p
12.02.2023
200m Fri
Sarpsborg IL2003200m Fri1.53,1367712.02.202325m 
[Utvid]2222.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas24,88
668p
11.02.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly24,8866811.02.202325m 
[Utvid]2323.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.53,74
666p
12.02.2023
200m Fri
Asker SK2004200m Fri1.53,7466612.02.202325m 
[Utvid]2424.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey28,63
661p
12.02.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst28,6366112.02.202325mD
[Utvid]2525.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev24,97
660p
11.02.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly24,9766011.02.202325m 
[Utvid]2626.
Espen Bøyum
Sarpsborg IL
Espen Bøyum4.04,56
653p
10.02.2023
400m Fri
Sarpsborg IL2006400m Fri4.04,5665310.02.202325m 
[Utvid]2727.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink28,12
651p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,1265111.02.202325m 
[Utvid]2828.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden23,28
649p
12.02.2023
50m Fri
Asker SK200350m Fri23,2864912.02.202325m 
[Utvid]2929.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas4.05,17
648p
10.02.2023
400m Fri
Sarpsborg IL2003400m Fri4.05,1764810.02.202325m 
[Utvid]3030.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,79
647p
12.02.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,7964712.02.202325mD
[Utvid]3131.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden1.55,12
643p
12.02.2023
200m Fri
Asker SK2003200m Fri1.55,1264312.02.202325m 
[Utvid]3232.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.07,02
642p
12.02.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004200m Individuell medley2.07,0264212.02.202325m 
[Utvid]3333.
Anu Koivisto
Lambertseter SK
Anu Koivisto29,31
639p
11.02.2023
50m Rygg
Lambertseter SK198050m Rygg29,3163911.02.202325m 
[Utvid]3434.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad4.06,49
638p
10.02.2023
400m Fri
Sarpsborg IL2004400m Fri4.06,4963810.02.202325m 
[Utvid]3535.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit25,27
637p
11.02.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly25,2763711.02.202325m 
[Utvid]3535.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin28,33
637p
11.02.2023
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly28,3363711.02.202325m 
[Utvid]3737.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.02,99
631p
12.02.2023
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.02,9963112.02.202325m 
[Utvid]3838.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas25,36
630p
11.02.2023
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly25,3663011.02.202325m 
[Utvid]3939.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin29,47
628p
11.02.2023
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg29,4762811.02.202325m 
[Utvid]3939.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden55,78
628p
12.02.2023
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly55,7862812.02.202325m 
[Utvid]4141.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,40
627p
11.02.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,4062711.02.202325m 
[Utvid]4242.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,53
624p
11.02.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly28,5362411.02.202325m 
[Utvid]4343.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen26,87
621p
12.02.2023
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri26,8762112.02.202325m 
[Utvid]4444.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk23,64
620p
12.02.2023
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri23,6462012.02.202325m 
[Utvid]4545.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.13,15
619p
12.02.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.13,1561912.02.202325m 
[Utvid]4646.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen23,68
617p
12.02.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri23,6861712.02.202325m 
[Utvid]4646.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie25,97
617p
11.02.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg25,9761711.02.202325m 
[Utvid]4646.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.04,93
617p
11.02.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.04,9361711.02.202325mD
[Utvid]4949.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn29,33
615p
11.02.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst29,3361511.02.202325m 
[Utvid]4949.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann29,33
615p
11.02.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200450m Bryst29,3361511.02.202325m 
[Utvid]4949.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche33,36
615p
11.02.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst33,3661511.02.202325m 
[Utvid]4949.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.08,89
615p
12.02.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.08,8961512.02.202325m 
[Utvid]5353.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann26,01
614p
11.02.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200450m Rygg26,0161411.02.202325m 
[Utvid]5353.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt29,34
614p
11.02.2023
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst29,3461411.02.202325m 
[Utvid]5353.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink29,70
614p
11.02.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg29,7061411.02.202325m 
[Utvid]5656.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim27,00
612p
12.02.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri27,0061212.02.202325m 
[Utvid]5757.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.13,45
611p
11.02.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.13,4561111.02.202325mD
[Utvid]5858.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann25,70
606p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200450m Butterfly25,7060611.02.202325m 
[Utvid]5858.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen29,83
606p
11.02.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg29,8360611.02.202325m 
[Utvid]6060.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard27,11
605p
12.02.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri27,1160512.02.202325m 
[Utvid]6161.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli33,55
604p
11.02.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst33,5560411.02.202325m 
[Utvid]6262.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas23,86
603p
12.02.2023
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri23,8660312.02.202325m 
[Utvid]6262.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.57,58
603p
10.02.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri1.57,5860310.02.202325mD
[Utvid]6464.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche28,86
602p
11.02.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly28,8660211.02.202325m 
[Utvid]6565.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen29,93
600p
11.02.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg29,9360011.02.202325m 
[Utvid]6666.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.05,14
598p
12.02.2023
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.05,1459812.02.202325m 
[Utvid]6666.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.39,64
598p
11.02.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.39,6459811.02.202325m 
[Utvid]6868.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi1.57,95
597p
12.02.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.57,9559712.02.202325m 
[Utvid]6969.
Ben Sekyere Bjørnestad
Bærumsvømmerne
Ben Sekyere Bjørnestad25,84
596p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly25,8459611.02.202325m 
[Utvid]7070.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen4.34,97
595p
10.02.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.34,9759510.02.202325m 
[Utvid]7171.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.11,31
592p
12.02.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.11,3159212.02.202325m 
[Utvid]7272.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi57,56
591p
12.02.2023
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg57,5659112.02.202325m 
[Utvid]7272.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.58,39
591p
10.02.2023
200m Fri
Asker SK2004200m Fri1.58,3959110.02.202325mD
[Utvid]7272.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes2.40,35
591p
11.02.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne2008200m Bryst2.40,3559111.02.202325m 
[Utvid]7575.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi1.58,50
589p
12.02.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2007200m Fri1.58,5058912.02.202325m 
[Utvid]7676.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk57,01
588p
12.02.2023
100m Butterfly
Lambertseter SK2006100m Butterfly57,0158812.02.202325m 
[Utvid]7676.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.05,98
588p
12.02.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2007100m Bryst1.05,9858812.02.202325m 
[Utvid]7676.
Anders Valdar
Bærumsvømmerne
Anders Valdar1.58,58
588p
12.02.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.58,5858812.02.202325m 
[Utvid]7676.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth1.58,59
588p
12.02.2023
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri1.58,5958812.02.202325m 
[Utvid]7676.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.11,64
588p
12.02.2023
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.11,6458812.02.202325m 
[Utvid]8181.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal4.36,18
587p
10.02.2023
400m Fri
Larvik SK2006400m Fri4.36,1858710.02.202325m 
[Utvid]8282.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.14,54
585p
12.02.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.14,5458512.02.202325m 
[Utvid]8282.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.25,66
585p
12.02.2023
200m Individuell medley
Skien SK2005200m Individuell medley2.25,6658512.02.202325m 
[Utvid]8484.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.25,77
584p
12.02.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.25,7758412.02.202325m 
[Utvid]8585.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit24,13
583p
12.02.2023
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri24,1358312.02.202325m 
[Utvid]8686.
Sarah Ingrid H. Jensen
Asker SK
Sarah Ingrid H. Jensen4.37,09
581p
10.02.2023
400m Fri
Asker SK2007400m Fri4.37,0958110.02.202325m 
[Utvid]8787.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen27,48
580p
12.02.2023
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri27,4858012.02.202325m 
[Utvid]8888.
Nora Sophie Olsen Raja
Ås IL
Nora Sophie Olsen Raja27,50
579p
12.02.2023
50m Fri
Ås IL200950m Fri27,5057912.02.202325m 
[Utvid]8888.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard29,24
579p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly29,2457911.02.202325m 
[Utvid]9090.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,26
578p
11.02.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly29,2657811.02.202325m 
[Utvid]9191.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad29,27
577p
11.02.2023
50m Butterfly
Lørenskog/Rælingen200750m Butterfly29,2757711.02.202325m 
[Utvid]9191.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,28
577p
11.02.2023
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly29,2857711.02.202325m 
[Utvid]9191.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad4.14,95
577p
10.02.2023
400m Fri
Asker SK2006400m Fri4.14,9557710.02.202325m 
[Utvid]9494.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden26,13
576p
12.02.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly26,1357612.02.202325mD
[Utvid]9595.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi57,45
575p
12.02.2023
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2005100m Butterfly57,4557512.02.202325m 
[Utvid]9696.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen30,01
574p
11.02.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200750m Bryst30,0157411.02.202325m 
[Utvid]9696.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit1.06,49
574p
12.02.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.06,4957412.02.202325m 
[Utvid]9696.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.07,08
574p
11.02.2023
200m Rygg
Asker SK2004200m Rygg2.07,0857411.02.202325m 
[Utvid]9696.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.26,58
574p
12.02.2023
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.26,5857412.02.202325m 
[Utvid]9696.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink4.38,22
574p
10.02.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2003400m Fri4.38,2257410.02.202325m 
Side 1 av 46 (4588 rader)< Forrige1234567444546Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.