Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Strømmen Sparebank Cup 2
Stevne
Stevnenavn:
Strømmen Sparebank Cup 2
Fra dato:
17.11.2023
Til dato:
17.11.2023
NSF Stevne Id:
0000043894
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Skjetten
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.11.2023
Kvalperiode start:
09.11.2022
Kvalperiode slutt:
08.11.2023
Påmeldingsansv.:
Viktor Aanesen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46893030
Arrangementsleder
Navn:
Viktor Aanesen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
004746893030
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun1.19,83
476p
17.11.2023
100m Bryst
Asker SK2011100m Bryst1.19,8347617.11.202325m 
[Utvid]22.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun37,19
452p
17.11.2023
50m Bryst
Asker SK201150m Bryst37,1945217.11.202325mD
[Utvid]33.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø37,52
441p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst37,5244117.11.202325m 
[Utvid]44.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen2.57,69
434p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2011200m Bryst2.57,6943417.11.202325m 
[Utvid]55.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen2.41,25
431p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2011200m Individuell medley2.41,2543117.11.202325m 
[Utvid]66.
David Kristian Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
David Kristian Holmberg Dahle2.26,09
422p
17.11.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2010200m Individuell medley2.26,0942217.11.202325m 
[Utvid]77.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen1.25,48
388p
17.11.2023
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2011100m Bryst1.25,4838817.11.202325mD
[Utvid]88.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn39,45
379p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst39,4537917.11.202325m 
[Utvid]99.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg35,05
374p
17.11.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm201050m Rygg35,0537417.11.202325mF
[Utvid]1010.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen2.49,42
372p
17.11.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2009200m Individuell medley2.49,4237217.11.202325m 
[Utvid]1111.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn1.27,58
360p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2009100m Bryst1.27,5836017.11.202325m 
[Utvid]1111.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki2.48,79
360p
17.11.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2010200m Bryst2.48,7936017.11.202325m 
[Utvid]1313.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen40,38
353p
17.11.2023
50m Bryst
Ullensakersvømmerne201150m Bryst40,3835317.11.202325mD
[Utvid]1414.
David Kristian Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
David Kristian Holmberg Dahle30,80
352p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly30,8035217.11.202325mD
[Utvid]1515.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana2.53,22
348p
17.11.2023
200m Individuell medley
SK Speed2012200m Individuell medley2.53,2234817.11.202325m 
[Utvid]1616.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki35,57
345p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst35,5734517.11.202325m 
[Utvid]1717.
Oda Sandvik
Ullensakersvømmerne
Oda Sandvik3.12,71
340p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2009200m Bryst3.12,7134017.11.202325m 
[Utvid]1818.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki31,88
338p
17.11.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm201050m Rygg31,8833817.11.202325mF
[Utvid]1919.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana35,06
336p
17.11.2023
50m Butterfly
SK Speed201250m Butterfly35,0633617.11.202325mD
[Utvid]2020.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø3.13,78
334p
17.11.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2009200m Bryst3.13,7833417.11.202325m 
[Utvid]2121.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg2.56,35
329p
17.11.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2010200m Individuell medley2.56,3532917.11.202325m 
[Utvid]2222.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun2.53,36
328p
17.11.2023
200m Butterfly
Asker SK2011200m Butterfly2.53,3632817.11.202325m 
[Utvid]2323.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn41,45
327p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst41,4532717.11.202325mD
[Utvid]2424.
Saga Brattbakk
Triton Lillestrøm
Saga Brattbakk36,70
326p
17.11.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm201050m Rygg36,7032617.11.202325mF
[Utvid]2525.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun1.19,45
324p
17.11.2023
100m Butterfly
Asker SK2011100m Butterfly1.19,4532417.11.202325mD
[Utvid]2626.
Rebecca Sun
Asker SK
Rebecca Sun35,53
323p
17.11.2023
50m Butterfly
Asker SK201150m Butterfly35,5332317.11.202325mD
[Utvid]2626.
Oda Sandvik
Ullensakersvømmerne
Oda Sandvik2.57,54
323p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2009200m Individuell medley2.57,5432317.11.202325m 
[Utvid]2828.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen41,68
321p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst41,6832117.11.202325m 
[Utvid]2929.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen2.58,60
317p
17.11.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2011200m Individuell medley2.58,6031717.11.202325m 
[Utvid]3030.
Naomi Johnsen
Ullensakersvømmerne
Naomi Johnsen35,76
316p
17.11.2023
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne201150m Butterfly35,7631617.11.202325mD
[Utvid]3131.
Oda Sandvik
Ullensakersvømmerne
Oda Sandvik1.31,71
314p
17.11.2023
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2009100m Bryst1.31,7131417.11.202325mD
[Utvid]3232.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen3.18,15
313p
17.11.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2011200m Bryst3.18,1531317.11.202325m 
[Utvid]3333.
Haakon Stensby Frågåt
Ullensakersvømmerne
Haakon Stensby Frågåt2.41,72
311p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2010200m Individuell medley2.41,7231117.11.202325m 
[Utvid]3434.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki1.21,71
309p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2010100m Bryst1.21,7130917.11.202325mD
[Utvid]3535.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen36,10
308p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly36,1030817.11.202325m 
[Utvid]3535.
Vilde Johnsbøen
Ullensakersvømmerne
Vilde Johnsbøen3.00,35
308p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2010200m Individuell medley3.00,3530817.11.202325m 
[Utvid]3737.
Matas Rasimas
Ullensakersvømmerne
Matas Rasimas2.58,83
303p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2009200m Bryst2.58,8330317.11.202325m 
[Utvid]3838.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø1.33,10
300p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2009100m Bryst1.33,1030017.11.202325mD
[Utvid]3939.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen36,42
299p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly36,4229917.11.202325mD
[Utvid]4040.
Iselin Abena Dennis Jøndal
Triton Lillestrøm
Iselin Abena Dennis Jøndal42,75
298p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst42,7529817.11.202325m 
[Utvid]4141.
Petter Olavi Brun
Triton Lillestrøm
Petter Olavi Brun32,65
295p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201150m Butterfly32,6529517.11.202325m 
[Utvid]4242.
Oda Sandvik
Ullensakersvømmerne
Oda Sandvik42,99
293p
17.11.2023
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200950m Bryst42,9929317.11.202325mD
[Utvid]4242.
Balder Jørgensen Eriksen
Triton Lillestrøm
Balder Jørgensen Eriksen1.23,15
293p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2010100m Bryst1.23,1529317.11.202325m 
[Utvid]4242.
Elias Undheim Løvli
Triton Lillestrøm
Elias Undheim Løvli1.23,17
293p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2010100m Bryst1.23,1729317.11.202325m 
[Utvid]4242.
Iselin Abena Dennis Jøndal
Triton Lillestrøm
Iselin Abena Dennis Jøndal1.33,80
293p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2009100m Bryst1.33,8029317.11.202325m 
[Utvid]4646.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg36,73
292p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly36,7329217.11.202325m 
[Utvid]4747.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig36,76
291p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201150m Butterfly36,7629117.11.202325m 
[Utvid]4848.
Zuzanna Helena Macias
Ullensakersvømmerne
Zuzanna Helena Macias3.03,95
290p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2009200m Individuell medley3.03,9529017.11.202325m 
[Utvid]4949.
Marie Minde Binderø
Triton Lillestrøm
Marie Minde Binderø43,21
288p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst43,2128817.11.202325mD
[Utvid]4949.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen1.34,33
288p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2011100m Bryst1.34,3328817.11.202325mD
[Utvid]5151.
Brage Wålen Baardsen
SK Speed
Brage Wålen Baardsen1.23,75
287p
17.11.2023
100m Bryst
SK Speed2010100m Bryst1.23,7528717.11.202325m 
[Utvid]5252.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig3.04,78
286p
17.11.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2011200m Individuell medley3.04,7828617.11.202325m 
[Utvid]5353.
Linnea Konstantine Grønn
Triton Lillestrøm
Linnea Konstantine Grønn37,05
284p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly37,0528417.11.202325m 
[Utvid]5454.
Elias Undheim Løvli
Triton Lillestrøm
Elias Undheim Løvli38,00
283p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst38,0028317.11.202325mD
[Utvid]5555.
Elias Undheim Løvli
Triton Lillestrøm
Elias Undheim Løvli38,01
282p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst38,0128217.11.202325m 
[Utvid]5656.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg3.25,55
280p
17.11.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2010200m Bryst3.25,5528017.11.202325m 
[Utvid]5757.
Matas Rasimas
Ullensakersvømmerne
Matas Rasimas2.47,65
279p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2009200m Individuell medley2.47,6527917.11.202325m 
[Utvid]5858.
Balder Jørgensen Eriksen
Triton Lillestrøm
Balder Jørgensen Eriksen38,20
278p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst38,2027817.11.202325m 
[Utvid]5959.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig38,72
277p
17.11.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm201150m Rygg38,7227717.11.202325mF
[Utvid]5959.
Odin Johan Stedt
Triton Lillestrøm
Odin Johan Stedt1.13,29
277p
17.11.2023
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2011100m Butterfly1.13,2927717.11.202325m 
[Utvid]6161.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki38,28
276p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst38,2827617.11.202325mD
[Utvid]6161.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen43,86
276p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201150m Bryst43,8627617.11.202325mD
[Utvid]6161.
Freja Liv Ingram-Schmidt
Ullensakersvømmerne
Freja Liv Ingram-Schmidt3.26,54
276p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2009200m Bryst3.26,5427617.11.202325m 
[Utvid]6161.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana3.26,67
276p
17.11.2023
200m Bryst
SK Speed2012200m Bryst3.26,6727617.11.202325m 
[Utvid]6565.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig3.26,90
275p
17.11.2023
200m Bryst
Triton Lillestrøm2011200m Bryst3.26,9027517.11.202325m 
[Utvid]6666.
Matas Rasimas
Ullensakersvømmerne
Matas Rasimas1.25,13
273p
17.11.2023
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2009100m Bryst1.25,1327317.11.202325mD
[Utvid]6767.
Marla Marie Ewig
Triton Lillestrøm
Marla Marie Ewig37,86
267p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201150m Butterfly37,8626717.11.202325mD
[Utvid]6868.
Zena Jayab
Triton Lillestrøm
Zena Jayab37,89
266p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly37,8926617.11.202325m 
[Utvid]6969.
Mia Hamnes Grønningen
Ullensakersvømmerne
Mia Hamnes Grønningen3.29,86
263p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2010200m Bryst3.29,8626317.11.202325m 
[Utvid]7070.
Antonina Blazyk
Ullensakersvømmerne
Antonina Blazyk3.30,38
261p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2010200m Bryst3.30,3826117.11.202325m 
[Utvid]7171.
Matas Rasimas
Ullensakersvømmerne
Matas Rasimas39,09
260p
17.11.2023
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200950m Bryst39,0926017.11.202325mD
[Utvid]7272.
Zena Jayab
Triton Lillestrøm
Zena Jayab44,82
258p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst44,8225817.11.202325m 
[Utvid]7272.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana1.37,90
258p
17.11.2023
100m Bryst
SK Speed2012100m Bryst1.37,9025817.11.202325mD
[Utvid]7474.
Iselin Abena Dennis Jøndal
Triton Lillestrøm
Iselin Abena Dennis Jøndal44,92
257p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200950m Bryst44,9225717.11.202325mD
[Utvid]7474.
Daniel Paz-Kiselev
Triton Lillestrøm
Daniel Paz-Kiselev1.26,86
257p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2012100m Bryst1.26,8625717.11.202325m 
[Utvid]7676.
Odin Johan Stedt
Triton Lillestrøm
Odin Johan Stedt34,22
256p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201150m Butterfly34,2225617.11.202325mD
[Utvid]7676.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg38,37
256p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly38,3725617.11.202325mD
[Utvid]7676.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg1.38,11
256p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2010100m Bryst1.38,1125617.11.202325mD
[Utvid]7676.
Antonina Blazyk
Ullensakersvømmerne
Antonina Blazyk3.11,89
256p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2010200m Individuell medley3.11,8925617.11.202325m 
[Utvid]8080.
Zuzanna Helena Macias
Ullensakersvømmerne
Zuzanna Helena Macias38,51
253p
17.11.2023
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200950m Butterfly38,5125317.11.202325mD
[Utvid]8080.
Saga Brattbakk
Triton Lillestrøm
Saga Brattbakk45,11
253p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst45,1125317.11.202325m 
[Utvid]8080.
Odin Johan Stedt
Triton Lillestrøm
Odin Johan Stedt1.27,35
253p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2011100m Bryst1.27,3525317.11.202325m 
[Utvid]8383.
Lykke Sydskjør Watne
Triton Lillestrøm
Lykke Sydskjør Watne3.12,76
252p
17.11.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2011200m Individuell medley3.12,7625217.11.202325m 
[Utvid]8484.
Mia Hamnes Grønningen
Ullensakersvømmerne
Mia Hamnes Grønningen3.13,05
251p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2010200m Individuell medley3.13,0525117.11.202325m 
[Utvid]8585.
Brage Wålen Baardsen
SK Speed
Brage Wålen Baardsen39,63
249p
17.11.2023
50m Bryst
SK Speed201050m Bryst39,6324917.11.202325mD
[Utvid]8585.
Tuva Hamnes Grønningen
Ullensakersvømmerne
Tuva Hamnes Grønningen3.33,70
249p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2008200m Bryst3.33,7024917.11.202325m 
[Utvid]8787.
Elias Undheim Løvli
Triton Lillestrøm
Elias Undheim Løvli34,58
248p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly34,5824817.11.202325m 
[Utvid]8787.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki34,60
248p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly34,6024817.11.202325mD
[Utvid]8989.
Ann Phan Le Nguyen
SK Speed
Ann Phan Le Nguyen1.39,51
246p
17.11.2023
100m Bryst
SK Speed2011100m Bryst1.39,5124617.11.202325m 
[Utvid]8989.
Leonardo Loaiza del Valle
Ullensakersvømmerne
Leonardo Loaiza del Valle2.54,90
246p
17.11.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2010200m Individuell medley2.54,9024617.11.202325m 
[Utvid]9191.
Hanna Emilie Rygg-Berg
Triton Lillestrøm
Hanna Emilie Rygg-Berg45,69
244p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst45,6924417.11.202325mD
[Utvid]9292.
Filip Wierzbicki
Triton Lillestrøm
Filip Wierzbicki1.16,52
243p
17.11.2023
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2010100m Butterfly1.16,5224317.11.202325m 
[Utvid]9393.
Haakon Stensby Frågåt
Ullensakersvømmerne
Haakon Stensby Frågåt3.12,87
241p
17.11.2023
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2010200m Bryst3.12,8724117.11.202325m 
[Utvid]9494.
Oda Sandvik
Ullensakersvømmerne
Oda Sandvik39,27
239p
17.11.2023
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200950m Butterfly39,2723917.11.202325mD
[Utvid]9595.
Sophia Nguyen Gulbrandsen
Triton Lillestrøm
Sophia Nguyen Gulbrandsen39,29
238p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201150m Butterfly39,2923817.11.202325m 
[Utvid]9595.
Saga Brattbakk
Triton Lillestrøm
Saga Brattbakk39,34
238p
17.11.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm201050m Butterfly39,3423817.11.202325m 
[Utvid]9797.
Ano Hidayat Zangana
SK Speed
Ano Hidayat Zangana46,15
237p
17.11.2023
50m Bryst
SK Speed201250m Bryst46,1523717.11.202325mD
[Utvid]9898.
Balder Jørgensen Eriksen
Triton Lillestrøm
Balder Jørgensen Eriksen40,34
236p
17.11.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm201050m Bryst40,3423617.11.202325mD
[Utvid]9999.
Sophia April Geogina Aye
SK Speed
Sophia April Geogina Aye39,56
234p
17.11.2023
50m Butterfly
SK Speed201050m Butterfly39,5623417.11.202325m 
[Utvid]9999.
Phillip Narmo
Triton Lillestrøm
Phillip Narmo1.29,70
234p
17.11.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2010100m Bryst1.29,7023417.11.202325m 
Side 1 av 5 (402 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.