Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
AdO Open
Stevne
Stevnenavn:
AdO Open
Fra dato:
29.09.2023
Til dato:
01.10.2023
NSF Stevne Id:
0000044097
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.09.2023
Kvalperiode start:
01.09.2021
Kvalperiode slutt:
13.09.2023
Påmeldingsansv.:
Jan Kenneth Antun
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 85 185
Arrangementsleder
Navn:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
988 05 126
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie51,36
833p
29.09.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg51,3683329.09.202325m 
[Utvid]22.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli30,42
811p
29.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst30,4281129.09.202325m 
[Utvid]33.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli30,60
796p
01.10.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst30,6079601.10.202325m 
[Utvid]44.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.08,29
761p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.08,2976130.09.202325m 
[Utvid]55.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,67
756p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,6775630.09.202325m 
[Utvid]66.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.44,24
755p
30.09.2023
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.44,2475530.09.202325m 
[Utvid]77.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,14
754p
29.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,1475429.09.202325m 
[Utvid]88.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,76
753p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,7675330.09.202325m 
[Utvid]99.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud49,39
748p
01.10.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri49,3974801.10.202325m 
[Utvid]99.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.40,42
748p
01.10.2023
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri16.40,4274801.10.202325m 
[Utvid]1111.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.00,82
747p
30.09.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.00,8274730.09.202325m 
[Utvid]1212.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie49,43
746p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri49,4374601.10.202325m 
[Utvid]1212.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.49,56
746p
30.09.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.49,5674630.09.202325m 
[Utvid]1414.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie1.56,66
742p
30.09.2023
200m Rygg
OI Svømming1995200m Rygg1.56,6674230.09.202325m 
[Utvid]1515.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,28
740p
30.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,2874030.09.202325m 
[Utvid]1515.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.49,83
740p
30.09.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.49,8374030.09.202325m 
[Utvid]1717.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,61
737p
29.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,6173729.09.202325m 
[Utvid]1818.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.49,08
734p
01.10.2023
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.49,0873401.10.202325mD
[Utvid]1919.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,35
733p
29.09.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,3573329.09.202325m 
[Utvid]2020.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto27,04
732p
30.09.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,0473230.09.202325m 
[Utvid]2121.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen27,06
731p
01.10.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,0673101.10.202325m 
[Utvid]2121.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud49,76
731p
01.10.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri49,7673101.10.202325m 
[Utvid]2323.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,72
729p
01.10.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,7272901.10.202325m 
[Utvid]2323.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn49,80
729p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri49,8072901.10.202325m 
[Utvid]2323.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto55,83
729p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri55,8372901.10.202325m 
[Utvid]2626.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto25,52
725p
29.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri25,5272529.09.202325m 
[Utvid]2626.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.09,41
725p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.09,4172530.09.202325m 
[Utvid]2828.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe22,46
723p
30.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,4672330.09.202325m 
[Utvid]2828.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.17,61
723p
29.09.2023
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.17,6172329.09.202325m 
[Utvid]3030.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,47
722p
30.09.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,4772230.09.202325m 
[Utvid]3030.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto56,00
722p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri56,0072201.10.202325m 
[Utvid]3232.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud1.50,91
719p
30.09.2023
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.50,9171930.09.202325m 
[Utvid]3333.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.01,75
717p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.01,7571730.09.202325m 
[Utvid]3434.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.14,27
716p
01.10.2023
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.14,2771601.10.202325m 
[Utvid]3535.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie24,34
713p
01.10.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly24,3471301.10.202325m 
[Utvid]3535.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen27,29
713p
30.09.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,2971330.09.202325m 
[Utvid]3737.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen25,67
712p
30.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,6771230.09.202325m 
[Utvid]3737.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto2.03,53
712p
30.09.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.03,5371230.09.202325m 
[Utvid]3939.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.58,33
711p
30.09.2023
200m Rygg
Bærumsvømmerne2004200m Rygg1.58,3371130.09.202325m 
[Utvid]4040.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.01,96
710p
30.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.01,9671030.09.202325m 
[Utvid]4141.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.09,94
708p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.09,9470830.09.202325m 
[Utvid]4141.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.19,41
708p
30.09.2023
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.19,4170830.09.202325mD
[Utvid]4343.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard24,41
707p
01.10.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199650m Butterfly24,4170701.10.202325mD
[Utvid]4343.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto27,36
707p
01.10.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,3670701.10.202325m 
[Utvid]4343.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto2.03,79
707p
30.09.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.03,7970730.09.202325m 
[Utvid]4646.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov15.50,75
706p
30.09.2023
1500m Fri
Bergen Vest SK20071500m Fri15.50,7570630.09.202325m 
[Utvid]4747.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.02,09
705p
30.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.02,0970530.09.202325m 
[Utvid]4747.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.03,49
705p
29.09.2023
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.03,4970529.09.202325m 
[Utvid]4747.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud1.58,67
705p
30.09.2023
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg1.58,6770530.09.202325m 
[Utvid]5050.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,04
704p
01.10.2023
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,0470401.10.202325m 
[Utvid]5050.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.02,13
704p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.02,1370430.09.202325m 
[Utvid]5252.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen1.51,71
703p
30.09.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2002200m Fri1.51,7170330.09.202325m 
[Utvid]5353.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto25,80
702p
30.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200750m Fri25,8070230.09.202325m 
[Utvid]5454.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.03,45
700p
30.09.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.03,4570030.09.202325m 
[Utvid]5555.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard53,88
697p
01.10.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1996100m Butterfly53,8869701.10.202325m 
[Utvid]5555.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov8.20,09
697p
30.09.2023
800m Fri
Bergen Vest SK2007800m Fri8.20,0969730.09.202325mD
[Utvid]5757.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann50,59
696p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri50,5969601.10.202325m 
[Utvid]5757.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann54,52
696p
29.09.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg54,5269629.09.202325m 
[Utvid]5959.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,16
695p
29.09.2023
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,1669529.09.202325m 
[Utvid]5959.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud1.52,18
695p
30.09.2023
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.52,1869530.09.202325m 
[Utvid]6161.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe24,56
694p
01.10.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,5669401.10.202325m 
[Utvid]6262.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu28,52
693p
01.10.2023
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg28,5269301.10.202325m 
[Utvid]6363.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen50,69
692p
01.10.2023
100m Fri
Bergensvømmerne2002100m Fri50,6969201.10.202325m 
[Utvid]6363.
Nicholas Kjaerulff
Bergens SC
Nicholas Kjaerulff2.00,80
692p
30.09.2023
200m Butterfly
Bergens SC2005200m Butterfly2.00,8069230.09.202325m 
[Utvid]6363.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard2.04,71
692p
30.09.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2001200m Fri2.04,7169230.09.202325m 
[Utvid]6363.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.21,50
692p
01.10.2023
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.21,5069201.10.202325mD
[Utvid]6767.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg1.02,52
691p
30.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2001100m Bryst1.02,5269130.09.202325m 
[Utvid]6868.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen25,94
690p
29.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,9469029.09.202325m 
[Utvid]6868.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli32,09
690p
30.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst32,0969030.09.202325mD
[Utvid]6868.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann54,67
690p
01.10.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg54,6769001.10.202325m 
[Utvid]7171.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn50,82
686p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,8268601.10.202325m 
[Utvid]7171.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.16,24
686p
01.10.2023
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.16,2468601.10.202325m 
[Utvid]7373.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard22,87
684p
29.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne199650m Fri22,8768429.09.202325m 
[Utvid]7373.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto1.04,13
684p
29.09.2023
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007100m Individuell medley1.04,1368429.09.202325m 
[Utvid]7575.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe24,71
681p
30.09.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,7168130.09.202325m 
[Utvid]7575.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas1.52,91
681p
30.09.2023
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.52,9168130.09.202325m 
[Utvid]7575.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.05,34
681p
30.09.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.05,3468130.09.202325m 
[Utvid]7575.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard2.05,36
681p
30.09.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2001200m Fri2.05,3668130.09.202325m 
[Utvid]7979.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas50,98
680p
01.10.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,9868001.10.202325m 
[Utvid]7979.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe1.52,96
680p
30.09.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.52,9668030.09.202325m 
[Utvid]8181.
Julie Borsheim Endregaard
Bergensvømmerne
Julie Borsheim Endregaard57,17
679p
01.10.2023
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri57,1767901.10.202325m 
[Utvid]8282.
Nicholas Kjaerulff
Bergens SC
Nicholas Kjaerulff2.01,58
678p
29.09.2023
200m Butterfly
Bergens SC2005200m Butterfly2.01,5867829.09.202325m 
[Utvid]8383.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn22,96
676p
29.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,9667629.09.202325m 
[Utvid]8383.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas51,07
676p
01.10.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,0767601.10.202325m 
[Utvid]8383.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli57,23
676p
01.10.2023
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri57,2367601.10.202325m 
[Utvid]8686.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe51,10
675p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,1067501.10.202325m 
[Utvid]8686.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann51,11
675p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri51,1167501.10.202325m 
[Utvid]8888.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen32,35
674p
01.10.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst32,3567401.10.202325m 
[Utvid]8888.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie51,12
674p
01.10.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri51,1267401.10.202325m 
[Utvid]8888.
Hirad Eshaghi
Lørenskog/Rælingen
Hirad Eshaghi2.17,04
674p
01.10.2023
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2005200m Bryst2.17,0467401.10.202325m 
[Utvid]9191.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø28,47
673p
29.09.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst28,4767329.09.202325m 
[Utvid]9191.
Bendik Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Bendik Pleym Olsen55,13
673p
01.10.2023
100m Rygg
Bergensvømmerne2002100m Rygg55,1367301.10.202325m 
[Utvid]9393.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg1.03,11
672p
30.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2001100m Bryst1.03,1167230.09.202325m 
[Utvid]9393.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.05,89
672p
30.09.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.05,8967230.09.202325m 
[Utvid]9595.
Eiliv August Backer Grøttum
Bergensvømmerne
Eiliv August Backer Grøttum8.26,47
671p
01.10.2023
800m Fri
Bergensvømmerne2005800m Fri8.26,4767101.10.202325m 
[Utvid]9696.
Emil Austevoll Harlem
Bergens SC
Emil Austevoll Harlem1.53,55
670p
30.09.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri1.53,5567030.09.202325m 
[Utvid]9797.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud51,25
669p
01.10.2023
100m Fri
Lørenskog/Rælingen2005100m Fri51,2566901.10.202325m 
[Utvid]9797.
Jonette Matland Lægreid
Bergensvømmerne
Jonette Matland Lægreid1.11,28
669p
30.09.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.11,2866930.09.202325m 
[Utvid]9797.
Eiliv August Backer Grøttum
Bergensvømmerne
Eiliv August Backer Grøttum16.08,27
669p
30.09.2023
1500m Fri
Bergensvømmerne20051500m Fri16.08,2766930.09.202325m 
[Utvid]100100.
Gard Øvergaard
Bærumsvømmerne
Gard Øvergaard23,06
668p
30.09.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne199650m Fri23,0666830.09.202325m 
Side 1 av 49 (4827 rader)< Forrige1234567474849Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.