Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredagsmedley 3 Bryst
Stevne
Stevnenavn:
Fredagsmedley 3 Bryst
Fra dato:
08.09.2023
Til dato:
08.09.2023
NSF Stevne Id:
0000044121
Arrangørnavn:
Åstveit SK
Stevnested:
Åstveit
Bassengnavn:
Åstveit svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.08.2023
Kvalperiode start:
01.09.2022
Kvalperiode slutt:
31.08.2023
Påmeldingsansv.:
Ina J. E. Kismul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91594077
Arrangementsleder
Navn:
Ina J. E. Kismul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91594077
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde2.32,76
486p
08.09.2023
200m Bryst
Åstveit SK2009200m Bryst2.32,7648608.09.202325m 
[Utvid]22.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten2.55,16
453p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst2.55,1645308.09.202325m 
[Utvid]33.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde1.13,38
427p
08.09.2023
100m Bryst
Åstveit SK2009100m Bryst1.13,3842708.09.202325mD
[Utvid]44.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren3.00,78
412p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2008200m Bryst3.00,7841208.09.202325m 
[Utvid]55.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren1.25,11
393p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2008100m Bryst1.25,1139308.09.202325mD
[Utvid]66.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme3.04,44
388p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.04,4438808.09.202325m 
[Utvid]77.
Kei Ogawa Giskegjerde
Åstveit SK
Kei Ogawa Giskegjerde34,26
386p
08.09.2023
50m Bryst
Åstveit SK200950m Bryst34,2638608.09.202325mD
[Utvid]88.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten1.25,83
383p
08.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2010100m Bryst1.25,8338308.09.202325mD
[Utvid]99.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz3.07,10
372p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.07,1037208.09.202325m 
[Utvid]1010.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne3.07,68
368p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst3.07,6836808.09.202325m 
[Utvid]1111.
Helena Staren
Delfana
Helena Staren3.08,44
364p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2011200m Bryst3.08,4436408.09.202325m 
[Utvid]1212.
Anna Staren
Delfana
Anna Staren40,09
361p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200850m Bryst40,0936108.09.202325mD
[Utvid]1212.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme1.27,56
361p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.27,5636108.09.202325mD
[Utvid]1414.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus2.49,82
354p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2008200m Bryst2.49,8235408.09.202325m 
[Utvid]1515.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz1.28,46
350p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.28,4635008.09.202325mD
[Utvid]1616.
Julia Johansen Våge
Austevoll IK
Julia Johansen Våge3.12,15
343p
08.09.2023
200m Bryst
Austevoll IK2009200m Bryst3.12,1534308.09.202325m 
[Utvid]1717.
Simen Smedinga Valberg
Delfana
Simen Smedinga Valberg2.51,93
341p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst2.51,9334108.09.202325m 
[Utvid]1818.
Alicja Radziukiewicz
Delfana
Alicja Radziukiewicz3.12,98
339p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.12,9833908.09.202325m 
[Utvid]1919.
Elén Hatlevik Oehme
Delfana
Elén Hatlevik Oehme41,04
337p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana201050m Bryst41,0433708.09.202325mD
[Utvid]2020.
Astrid Hatten
Bergen Vest SK
Astrid Hatten41,14
334p
08.09.2023
50m Bryst
Bergen Vest SK201050m Bryst41,1433408.09.202325mD
[Utvid]2121.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne1.30,14
331p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2009100m Bryst1.30,1433108.09.202325mD
[Utvid]2121.
Vilde Vik Viddal
Bergens SC
Vilde Vik Viddal3.14,50
331p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2011200m Bryst3.14,5033108.09.202325m 
[Utvid]2323.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus1.20,03
329p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2008100m Bryst1.20,0332908.09.202325mD
[Utvid]2424.
Hedvig Holler Deisz
Bergens SC
Hedvig Holler Deisz3.16,08
323p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2008200m Bryst3.16,0832308.09.202325m 
[Utvid]2525.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen2.55,19
322p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2008200m Bryst2.55,1932208.09.202325m 
[Utvid]2626.
Julia Radziukiewicz
Delfana
Julia Radziukiewicz41,68
321p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana201050m Bryst41,6832108.09.202325mD
[Utvid]2626.
Helena Staren
Delfana
Helena Staren1.31,00
321p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2011100m Bryst1.31,0032108.09.202325mD
[Utvid]2828.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland3.17,29
317p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.17,2931708.09.202325m 
[Utvid]2929.
Julia Johansen Våge
Austevoll IK
Julia Johansen Våge1.31,60
315p
08.09.2023
100m Bryst
Austevoll IK2009100m Bryst1.31,6031508.09.202325mD
[Utvid]2929.
Vilde Vik Viddal
Bergens SC
Vilde Vik Viddal1.31,62
315p
08.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2011100m Bryst1.31,6231508.09.202325mD
[Utvid]3131.
Liv Johansen Våge
Austevoll IK
Liv Johansen Våge3.18,97
309p
08.09.2023
200m Bryst
Austevoll IK2009200m Bryst3.18,9730908.09.202325m 
[Utvid]3232.
Maren Friestad-Ogne
Delfana
Maren Friestad-Ogne42,26
308p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200950m Bryst42,2630808.09.202325mD
[Utvid]3232.
Kristine Rønnestad
Bergen Vest SK
Kristine Rønnestad3.19,17
308p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2008200m Bryst3.19,1730808.09.202325m 
[Utvid]3434.
Frederik Søyland Marstrander
Delfana
Frederik Søyland Marstrander2.58,15
306p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2008200m Bryst2.58,1530608.09.202325m 
[Utvid]3535.
Vilde Vik Viddal
Bergens SC
Vilde Vik Viddal42,50
303p
08.09.2023
50m Bryst
Bergens SC201150m Bryst42,5030308.09.202325mD
[Utvid]3636.
Alicja Radziukiewicz
Delfana
Alicja Radziukiewicz1.33,11
300p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.33,1130008.09.202325mD
[Utvid]3737.
Helena Staren
Delfana
Helena Staren42,82
296p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana201150m Bryst42,8229608.09.202325mD
[Utvid]3838.
Liv Johansen Våge
Austevoll IK
Liv Johansen Våge1.33,93
292p
08.09.2023
100m Bryst
Austevoll IK2009100m Bryst1.33,9329208.09.202325mD
[Utvid]3939.
Julia Johansen Våge
Austevoll IK
Julia Johansen Våge43,05
291p
08.09.2023
50m Bryst
Austevoll IK200950m Bryst43,0529108.09.202325mD
[Utvid]3939.
Simen Smedinga Valberg
Delfana
Simen Smedinga Valberg1.23,33
291p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2009100m Bryst1.23,3329108.09.202325mD
[Utvid]4141.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood3.23,24
290p
08.09.2023
200m Bryst
Åstveit SK2010200m Bryst3.23,2429008.09.202325m 
[Utvid]4242.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård3.23,49
289p
08.09.2023
200m Bryst
Åstveit SK2010200m Bryst3.23,4928908.09.202325m 
[Utvid]4343.
Eskild Garshol
Bergens SC
Eskild Garshol3.02,26
286p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2009200m Bryst3.02,2628608.09.202325m 
[Utvid]4444.
Henrik Rye Brekkhus
Delfana
Henrik Rye Brekkhus37,88
285p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200850m Bryst37,8828508.09.202325mD
[Utvid]4545.
Hedvig Holler Deisz
Bergens SC
Hedvig Holler Deisz1.35,00
282p
08.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2008100m Bryst1.35,0028208.09.202325mD
[Utvid]4646.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen1.24,84
276p
08.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2008100m Bryst1.24,8427608.09.202325mD
[Utvid]4747.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland1.35,85
275p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.35,8527508.09.202325mD
[Utvid]4848.
Hans Trones
Bergens SC
Hans Trones3.05,13
273p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2008200m Bryst3.05,1327308.09.202325m 
[Utvid]4949.
Hafdis Ana Ingthorsdottir
Delfana
Hafdis Ana Ingthorsdottir3.27,65
272p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2008200m Bryst3.27,6527208.09.202325m 
[Utvid]5050.
Alicja Radziukiewicz
Delfana
Alicja Radziukiewicz44,08
271p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana201050m Bryst44,0827108.09.202325mD
[Utvid]5050.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood1.36,27
271p
08.09.2023
100m Bryst
Åstveit SK2010100m Bryst1.36,2727108.09.202325mD
[Utvid]5050.
Ovidie Warncke-Wang
Åstveit SK
Ovidie Warncke-Wang3.27,71
271p
08.09.2023
200m Bryst
Åstveit SK2008200m Bryst3.27,7127108.09.202325m 
[Utvid]5050.
Ida Elise Olausson-Haukanes
Austevoll IK
Ida Elise Olausson-Haukanes3.27,82
271p
08.09.2023
200m Bryst
Austevoll IK2010200m Bryst3.27,8227108.09.202325m 
[Utvid]5050.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen3.27,86
271p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst3.27,8627108.09.202325m 
[Utvid]5555.
Liv Johansen Våge
Austevoll IK
Liv Johansen Våge44,25
268p
08.09.2023
50m Bryst
Austevoll IK200950m Bryst44,2526808.09.202325mD
[Utvid]5656.
Kristine Rønnestad
Bergen Vest SK
Kristine Rønnestad1.36,74
267p
08.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2008100m Bryst1.36,7426708.09.202325mD
[Utvid]5757.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård1.37,27
263p
08.09.2023
100m Bryst
Åstveit SK2010100m Bryst1.37,2726308.09.202325mD
[Utvid]5858.
Frederik Søyland Marstrander
Delfana
Frederik Søyland Marstrander1.26,37
262p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2008100m Bryst1.26,3726208.09.202325mD
[Utvid]5959.
Eskild Garshol
Bergens SC
Eskild Garshol1.26,45
261p
08.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2009100m Bryst1.26,4526108.09.202325mD
[Utvid]6060.
Lotte Rå Birkeland
Delfana
Lotte Rå Birkeland44,80
259p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana201050m Bryst44,8025908.09.202325mD
[Utvid]6161.
Qingcheng Yang
Bergen Vest SK
Qingcheng Yang3.32,01
255p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m Bryst3.32,0125508.09.202325m 
[Utvid]6262.
Simen Smedinga Valberg
Delfana
Simen Smedinga Valberg39,37
254p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200950m Bryst39,3725408.09.202325mD
[Utvid]6262.
Hedvig Holler Deisz
Bergens SC
Hedvig Holler Deisz45,09
254p
08.09.2023
50m Bryst
Bergens SC200850m Bryst45,0925408.09.202325mD
[Utvid]6464.
Constance Anna Iden Isherwood
Åstveit SK
Constance Anna Iden Isherwood45,19
252p
08.09.2023
50m Bryst
Åstveit SK201050m Bryst45,1925208.09.202325mD
[Utvid]6565.
Emma Book Dalsgård
Åstveit SK
Emma Book Dalsgård45,27
251p
08.09.2023
50m Bryst
Åstveit SK201050m Bryst45,2725108.09.202325mD
[Utvid]6565.
Hafdis Ana Ingthorsdottir
Delfana
Hafdis Ana Ingthorsdottir1.38,81
251p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2008100m Bryst1.38,8125108.09.202325mD
[Utvid]6767.
Eskild Garshol
Bergens SC
Eskild Garshol39,69
248p
08.09.2023
50m Bryst
Bergens SC200950m Bryst39,6924808.09.202325mD
[Utvid]6868.
Nickolay Ådland Skagen
Bergen Vest SK
Nickolay Ådland Skagen39,73
247p
08.09.2023
50m Bryst
Bergen Vest SK200850m Bryst39,7324708.09.202325mD
[Utvid]6868.
Ovidie Warncke-Wang
Åstveit SK
Ovidie Warncke-Wang1.39,31
247p
08.09.2023
100m Bryst
Åstveit SK2008100m Bryst1.39,3124708.09.202325mD
[Utvid]6868.
Markus Berget Galleberg
Delfana
Markus Berget Galleberg3.11,30
247p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst3.11,3024708.09.202325m 
[Utvid]7171.
Peder Tofte Haraldsrud
Delfana
Peder Tofte Haraldsrud3.11,57
246p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2009200m Bryst3.11,5724608.09.202325m 
[Utvid]7272.
Lily Sjursen English
Austevoll IK
Lily Sjursen English3.34,92
245p
08.09.2023
200m Bryst
Austevoll IK2010200m Bryst3.34,9224508.09.202325m 
[Utvid]7373.
Kristine Rønnestad
Bergen Vest SK
Kristine Rønnestad45,76
243p
08.09.2023
50m Bryst
Bergen Vest SK200850m Bryst45,7624308.09.202325mD
[Utvid]7474.
Frida Ingeborg Eikanger
Delfana
Frida Ingeborg Eikanger3.36,88
238p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2011200m Bryst3.36,8823808.09.202325m 
[Utvid]7575.
Milla Off
Arna SLK
Milla Off3.37,43
237p
08.09.2023
200m Bryst
Arna SLK2010200m Bryst3.37,4323708.09.202325m 
[Utvid]7676.
Peder Tofte Haraldsrud
Delfana
Peder Tofte Haraldsrud1.29,58
235p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2009100m Bryst1.29,5823508.09.202325mD
[Utvid]7676.
Nicolai Haugland
Bergen Vest SK
Nicolai Haugland3.14,51
235p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2010200m Bryst3.14,5123508.09.202325m 
[Utvid]7878.
Sofie Stensaker Nilsen
Bergen Vest SK
Sofie Stensaker Nilsen1.41,17
234p
08.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2010100m Bryst1.41,1723408.09.202325mD
[Utvid]7979.
Ovidie Warncke-Wang
Åstveit SK
Ovidie Warncke-Wang46,45
232p
08.09.2023
50m Bryst
Åstveit SK200850m Bryst46,4523208.09.202325mD
[Utvid]8080.
Henrik Nyberget Hole
Delfana
Henrik Nyberget Hole3.15,56
231p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.15,5623108.09.202325m 
[Utvid]8181.
Hafdis Ana Ingthorsdottir
Delfana
Hafdis Ana Ingthorsdottir46,58
230p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200850m Bryst46,5823008.09.202325mD
[Utvid]8282.
Frida Ingeborg Eikanger
Delfana
Frida Ingeborg Eikanger1.41,88
229p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2011100m Bryst1.41,8822908.09.202325mD
[Utvid]8282.
Adrian Larsson
Arna SLK
Adrian Larsson3.16,32
229p
08.09.2023
200m Bryst
Arna SLK2011200m Bryst3.16,3222908.09.202325m 
[Utvid]8484.
Hans Trones
Bergens SC
Hans Trones1.30,39
228p
08.09.2023
100m Bryst
Bergens SC2008100m Bryst1.30,3922808.09.202325mD
[Utvid]8585.
Lucas Dreierstad Ruud
Delfana
Lucas Dreierstad Ruud3.16,92
227p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2011200m Bryst3.16,9222708.09.202325m 
[Utvid]8585.
Ulrik Refsdal Nilsen
Delfana
Ulrik Refsdal Nilsen3.16,95
227p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.16,9522708.09.202325m 
[Utvid]8787.
Qingcheng Yang
Bergen Vest SK
Qingcheng Yang1.42,24
226p
08.09.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2009100m Bryst1.42,2422608.09.202325mD
[Utvid]8787.
Ingeborg Sigdestad
Bergen Vest SK
Ingeborg Sigdestad3.40,72
226p
08.09.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2009200m Bryst3.40,7222608.09.202325m 
[Utvid]8989.
Frederik Søyland Marstrander
Delfana
Frederik Søyland Marstrander41,02
225p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200850m Bryst41,0222508.09.202325mD
[Utvid]9090.
Ida Elise Olausson-Haukanes
Austevoll IK
Ida Elise Olausson-Haukanes1.42,89
222p
08.09.2023
100m Bryst
Austevoll IK2010100m Bryst1.42,8922208.09.202325mD
[Utvid]9090.
Linnea Berg
Delfana
Linnea Berg3.42,14
222p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2011200m Bryst3.42,1422208.09.202325m 
[Utvid]9292.
Peder Tofte Haraldsrud
Delfana
Peder Tofte Haraldsrud41,22
221p
08.09.2023
50m Bryst
Delfana200950m Bryst41,2222108.09.202325mD
[Utvid]9393.
Lily Sjursen English
Austevoll IK
Lily Sjursen English1.43,29
220p
08.09.2023
100m Bryst
Austevoll IK2010100m Bryst1.43,2922008.09.202325mD
[Utvid]9494.
Håkon Anders Øvrebø Halse
Bergens SC
Håkon Anders Øvrebø Halse3.19,09
219p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2010200m Bryst3.19,0921908.09.202325m 
[Utvid]9494.
Luca Sophie Schön Wehling
Bergens SC
Luca Sophie Schön Wehling3.43,19
219p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2010200m Bryst3.43,1921908.09.202325m 
[Utvid]9696.
Margrethe Dømbe Sønstebø
Delfana
Margrethe Dømbe Sønstebø3.43,80
217p
08.09.2023
200m Bryst
Delfana2010200m Bryst3.43,8021708.09.202325m 
[Utvid]9797.
Margrethe Dømbe Sønstebø
Delfana
Margrethe Dømbe Sønstebø1.43,99
215p
08.09.2023
100m Bryst
Delfana2010100m Bryst1.43,9921508.09.202325mD
[Utvid]9797.
Ineke Marie Jammer
Bergens SC
Ineke Marie Jammer3.44,31
215p
08.09.2023
200m Bryst
Bergens SC2010200m Bryst3.44,3121508.09.202325m 
[Utvid]9999.
Lily Sjursen English
Austevoll IK
Lily Sjursen English47,78
213p
08.09.2023
50m Bryst
Austevoll IK201050m Bryst47,7821308.09.202325mD
[Utvid]9999.
Frøy Elisabeth Myrås Øvervold
Åstveit SK
Frøy Elisabeth Myrås Øvervold3.45,06
213p
08.09.2023
200m Bryst
Åstveit SK2011200m Bryst3.45,0621308.09.202325m 
Side 1 av 3 (289 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.