Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Atlantic Race
Stevne
Stevnenavn:
Atlantic Race
Fra dato:
25.03.2023
Til dato:
26.03.2023
NSF Stevne Id:
0000044301
Arrangørnavn:
Kristiansund SK
Stevnested:
Kristiansund
Bassengnavn:
Atlanterhavsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.03.2023
Kvalperiode start:
18.03.2022
Kvalperiode slutt:
17.03.2023
Påmeldingsansv.:
Christian Tang Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Steinar Sogn
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90616167
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb53,93
574p
26.03.2023
100m Fri
Molde SLK2004100m Fri53,9357426.03.202325m 
[Utvid]22.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.00,58
538p
25.03.2023
100m Individuell medley
Molde SLK2004100m Individuell medley1.00,5853825.03.202325m 
[Utvid]33.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb59,21
525p
25.03.2023
100m Butterfly
Molde SLK2004100m Butterfly59,2152525.03.202325m 
[Utvid]44.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.16,76
524p
26.03.2023
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.16,7652426.03.202325m 
[Utvid]55.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,13
515p
26.03.2023
50m Butterfly
Molde SLK200450m Butterfly27,1351526.03.202325m 
[Utvid]66.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.00,39
512p
25.03.2023
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.00,3951225.03.202325m 
[Utvid]77.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb25,25
508p
26.03.2023
50m Fri
Molde SLK200450m Fri25,2550826.03.202325m 
[Utvid]88.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb1.09,35
506p
26.03.2023
100m Bryst
Molde SLK2004100m Bryst1.09,3550626.03.202325m 
[Utvid]99.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde28,87
501p
26.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri28,8750126.03.202325m 
[Utvid]1010.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,74
498p
26.03.2023
50m Butterfly
Kristiansund SK200550m Butterfly30,7449826.03.202325m 
[Utvid]1111.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb31,54
495p
25.03.2023
50m Bryst
Molde SLK200450m Bryst31,5449525.03.202325m 
[Utvid]1212.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,51
494p
25.03.2023
50m Butterfly
Molde SLK200450m Butterfly27,5149425.03.202325mD
[Utvid]1313.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad56,86
490p
26.03.2023
100m Fri
Sunndal SLK2006100m Fri56,8649026.03.202325m 
[Utvid]1414.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.11,72
489p
25.03.2023
100m Individuell medley
Molde SLK2006100m Individuell medley1.11,7248925.03.202325m 
[Utvid]1515.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde29,12
488p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri29,1248825.03.202325m 
[Utvid]1616.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad25,68
483p
26.03.2023
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri25,6848326.03.202325m 
[Utvid]1717.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske29,28
480p
26.03.2023
50m Fri
Molde SLK200650m Fri29,2848026.03.202325m 
[Utvid]1818.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske32,31
477p
26.03.2023
50m Rygg
Molde SLK200650m Rygg32,3147726.03.202325m 
[Utvid]1818.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.04,30
477p
26.03.2023
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.04,3047726.03.202325m 
[Utvid]2020.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde1.04,49
473p
26.03.2023
100m Fri
Kristiansund SK2005100m Fri1.04,4947326.03.202325m 
[Utvid]2121.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb28,41
471p
26.03.2023
50m Rygg
Molde SLK200450m Rygg28,4147126.03.202325m 
[Utvid]2121.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske31,32
471p
26.03.2023
50m Butterfly
Molde SLK200650m Butterfly31,3247126.03.202325m 
[Utvid]2323.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal29,66
462p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri29,6646225.03.202325m 
[Utvid]2323.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde29,66
462p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri29,6646225.03.202325m 
[Utvid]2525.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad26,10
460p
25.03.2023
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri26,1046025.03.202325m 
[Utvid]2626.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad26,12
459p
25.03.2023
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri26,1245925.03.202325m 
[Utvid]2626.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal29,71
459p
26.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri29,7145926.03.202325m 
[Utvid]2828.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik26,17
457p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,1745725.03.202325m 
[Utvid]2929.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb26,18
456p
26.03.2023
50m Fri
Molde SLK200450m Fri26,1845626.03.202325mD
[Utvid]2929.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten58,24
456p
26.03.2023
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri58,2445626.03.202325m 
[Utvid]3131.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik26,20
455p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,2045525.03.202325m 
[Utvid]3131.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal29,81
455p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri29,8145525.03.202325m 
[Utvid]3333.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik26,30
450p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri26,3045025.03.202325m 
[Utvid]3333.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske29,92
450p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200650m Fri29,9245025.03.202325m 
[Utvid]3535.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.04,43
447p
25.03.2023
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.04,4344725.03.202325m 
[Utvid]3636.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad28,49
444p
26.03.2023
50m Butterfly
Sunndal SLK200650m Butterfly28,4944426.03.202325m 
[Utvid]3737.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb26,46
442p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200450m Fri26,4644225.03.202325m 
[Utvid]3838.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,11
441p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200650m Fri30,1144125.03.202325m 
[Utvid]3939.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb32,78
440p
26.03.2023
50m Bryst
Molde SLK200450m Bryst32,7844026.03.202325mD
[Utvid]4040.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten26,56
437p
26.03.2023
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri26,5643726.03.202325mD
[Utvid]4141.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.22,22
436p
26.03.2023
100m Bryst
Molde SLK2006100m Bryst1.22,2243626.03.202325m 
[Utvid]4242.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske37,44
435p
25.03.2023
50m Bryst
Molde SLK200650m Bryst37,4443525.03.202325m 
[Utvid]4343.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal30,40
429p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri30,4042925.03.202325m 
[Utvid]4444.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth2.26,31
428p
26.03.2023
200m Fri
Molde SLK2005200m Fri2.26,3142826.03.202325m 
[Utvid]4545.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.06,68
427p
26.03.2023
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.06,6842726.03.202325mD
[Utvid]4646.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth37,71
425p
25.03.2023
50m Bryst
Molde SLK200550m Bryst37,7142525.03.202325m 
[Utvid]4747.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,51
424p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200650m Fri30,5142425.03.202325m 
[Utvid]4747.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.05,57
424p
25.03.2023
100m Individuell medley
Sunndal SLK2006100m Individuell medley1.05,5742425.03.202325m 
[Utvid]4747.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.13,03
424p
25.03.2023
100m Rygg
Molde SLK2007100m Rygg1.13,0342425.03.202325m 
[Utvid]5050.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.15,30
422p
25.03.2023
100m Individuell medley
Molde SLK2007100m Individuell medley1.15,3042225.03.202325m 
[Utvid]5151.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad27,00
416p
26.03.2023
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri27,0041626.03.202325mD
[Utvid]5252.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske38,06
414p
26.03.2023
50m Bryst
Molde SLK200650m Bryst38,0641426.03.202325mD
[Utvid]5353.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,79
413p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,7941325.03.202325m 
[Utvid]5454.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle1.07,53
412p
26.03.2023
100m Fri
Eid SK2006100m Fri1.07,5341226.03.202325m 
[Utvid]5555.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal32,85
408p
26.03.2023
50m Butterfly
Molde SLK200750m Butterfly32,8540826.03.202325m 
[Utvid]5555.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske34,04
408p
26.03.2023
50m Rygg
Molde SLK200650m Rygg34,0440826.03.202325mF
[Utvid]5757.
Dominyka Sinko
Aalesunds SLK
Dominyka Sinko30,99
405p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri30,9940525.03.202325m 
[Utvid]5858.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,36
400p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200450m Fri27,3640025.03.202325m 
[Utvid]5959.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland31,18
397p
26.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,1839726.03.202325m 
[Utvid]6060.
Dominyka Sinko
Aalesunds SLK
Dominyka Sinko31,21
396p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,2139625.03.202325m 
[Utvid]6161.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde1.13,74
393p
25.03.2023
100m Butterfly
Kristiansund SK2005100m Butterfly1.13,7439325.03.202325m 
[Utvid]6262.
Oda Linea Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Oda Linea Bøyum-Folkeseth31,31
392p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri31,3139225.03.202325m 
[Utvid]6262.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen31,31
392p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,3139225.03.202325m 
[Utvid]6262.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle31,32
392p
25.03.2023
50m Fri
Eid SK200650m Fri31,3239225.03.202325m 
[Utvid]6565.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten27,55
391p
26.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri27,5539126.03.202325m 
[Utvid]6666.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen31,38
390p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,3839025.03.202325m 
[Utvid]6666.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle2.15,90
390p
26.03.2023
200m Fri
Eid SK2007200m Fri2.15,9039026.03.202325m 
[Utvid]6868.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen27,61
389p
25.03.2023
50m Fri
Malvik IL200350m Fri27,6138925.03.202325m 
[Utvid]6868.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle31,40
389p
26.03.2023
50m Fri
Eid SK200650m Fri31,4038926.03.202325m 
[Utvid]7070.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen31,42
388p
26.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,4238826.03.202325m 
[Utvid]7070.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle31,42
388p
25.03.2023
50m Fri
Eid SK200650m Fri31,4238825.03.202325m 
[Utvid]7070.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen31,43
388p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,4338825.03.202325m 
[Utvid]7373.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten29,83
387p
26.03.2023
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly29,8338726.03.202325m 
[Utvid]7373.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle31,45
387p
25.03.2023
50m Fri
Eid SK200650m Fri31,4538725.03.202325m 
[Utvid]7575.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland31,48
386p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,4838625.03.202325m 
[Utvid]7676.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth1.09,04
385p
26.03.2023
100m Fri
Kristiansund SK2010100m Fri1.09,0438526.03.202325m 
[Utvid]7777.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland1.09,23
382p
26.03.2023
100m Fri
Aalesunds SLK2009100m Fri1.09,2338226.03.202325m 
[Utvid]7777.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth2.31,94
382p
26.03.2023
200m Fri
Kristiansund SK2010200m Fri2.31,9438226.03.202325m 
[Utvid]7979.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth1.17,90
381p
25.03.2023
100m Individuell medley
Molde SLK2005100m Individuell medley1.17,9038125.03.202325m 
[Utvid]8080.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen27,83
380p
25.03.2023
50m Fri
Malvik IL200350m Fri27,8338025.03.202325m 
[Utvid]8080.
Mats Dahlgren Hjelle
Eid SK
Mats Dahlgren Hjelle1.01,88
380p
26.03.2023
100m Fri
Eid SK2007100m Fri1.01,8838026.03.202325m 
[Utvid]8282.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland31,67
379p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,6737925.03.202325m 
[Utvid]8282.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth31,67
379p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri31,6737925.03.202325m 
[Utvid]8484.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb27,86
378p
25.03.2023
50m Fri
Molde SLK200450m Fri27,8637825.03.202325m 
[Utvid]8484.
Philip Hoel Olsen
Kristiansund SK
Philip Hoel Olsen1.02,00
378p
26.03.2023
100m Fri
Kristiansund SK2008100m Fri1.02,0037826.03.202325m 
[Utvid]8686.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten1.02,05
377p
26.03.2023
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.02,0537726.03.202325m 
[Utvid]8787.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad27,92
376p
25.03.2023
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri27,9237625.03.202325m 
[Utvid]8888.
Dominyka Sinko
Aalesunds SLK
Dominyka Sinko31,80
374p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,8037425.03.202325m 
[Utvid]8888.
Marte Dahlgren Hjelle
Eid SK
Marte Dahlgren Hjelle39,35
374p
25.03.2023
50m Bryst
Eid SK200650m Bryst39,3537425.03.202325m 
[Utvid]9090.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth31,88
372p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri31,8837225.03.202325m 
[Utvid]9191.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik31,92
370p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri31,9237025.03.202325m 
[Utvid]9191.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth31,93
370p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri31,9337025.03.202325m 
[Utvid]9393.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth33,99
369p
26.03.2023
50m Butterfly
Molde SLK200550m Butterfly33,9936926.03.202325m 
[Utvid]9494.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen28,14
367p
25.03.2023
50m Fri
Malvik IL200350m Fri28,1436725.03.202325mF
[Utvid]9494.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik32,00
367p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri32,0036725.03.202325m 
[Utvid]9494.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal32,00
367p
26.03.2023
50m Fri
Molde SLK200750m Fri32,0036726.03.202325mD
[Utvid]9797.
Philip Hoel Olsen
Kristiansund SK
Philip Hoel Olsen28,16
366p
25.03.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri28,1636625.03.202325m 
[Utvid]9797.
Martine Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Martine Norvoll Bjørnevik32,04
366p
25.03.2023
50m Fri
Aalesunds SLK200950m Fri32,0436625.03.202325m 
[Utvid]9797.
Erica Brændeland
Aalesunds SLK
Erica Brændeland35,29
366p
26.03.2023
50m Rygg
Aalesunds SLK200950m Rygg35,2936626.03.202325m 
[Utvid]100100.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh39,69
365p
25.03.2023
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst39,6936525.03.202325m 
Side 1 av 7 (615 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.