Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Grottestevnet
Stevne
Stevnenavn:
Grottestevnet
Fra dato:
13.05.2023
Til dato:
14.05.2023
NSF Stevne Id:
0000044547
Arrangørnavn:
Harstad SK
Stevnested:
Harstad
Bassengnavn:
Grottebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.05.2023
Kvalperiode start:
06.05.2022
Kvalperiode slutt:
05.05.2023
Påmeldingsansv.:
Odd Rydning
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90506586
Arrangementsleder
Navn:
Elisabeth K Markussen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48105884
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga25,56
616p
14.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly25,5661614.05.202325m 
[Utvid]22.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga52,78
613p
13.05.2023
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,7861313.05.202325m 
[Utvid]33.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold16.39,47
608p
14.05.2023
1500m Fri
Tromsø SK20041500m Fri16.39,4760814.05.202325m 
[Utvid]44.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes29,62
597p
13.05.2023
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst29,6259713.05.202325m 
[Utvid]55.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga57,04
587p
13.05.2023
100m Butterfly
OI Svømming2005100m Butterfly57,0458713.05.202325m 
[Utvid]66.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad16.52,77
584p
14.05.2023
1500m Fri
Tromsø SK20051500m Fri16.52,7758414.05.202325m 
[Utvid]77.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga24,15
581p
14.05.2023
50m Fri
OI Svømming200550m Fri24,1558114.05.202325m 
[Utvid]77.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.00,20
581p
13.05.2023
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.00,2058113.05.202325m 
[Utvid]77.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold8.51,21
581p
14.05.2023
800m Fri
Tromsø SK2004800m Fri8.51,2158114.05.202325mD
[Utvid]1010.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga26,16
574p
13.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly26,1657413.05.202325mD
[Utvid]1111.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,38
571p
14.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly29,3857114.05.202325m 
[Utvid]1212.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen18.17,69
566p
14.05.2023
1500m Fri
Sortland SLK20051500m Fri18.17,6956614.05.202325m 
[Utvid]1313.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad8.56,09
565p
14.05.2023
800m Fri
Tromsø SK2005800m Fri8.56,0956514.05.202325mD
[Utvid]1414.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.17,01
563p
13.05.2023
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.17,0156313.05.202325m 
[Utvid]1515.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy27,84
558p
14.05.2023
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri27,8455814.05.202325m 
[Utvid]1616.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad26,45
556p
14.05.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly26,4555614.05.202325m 
[Utvid]1717.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen9.41,50
553p
14.05.2023
800m Fri
Sortland SLK2005800m Fri9.41,5055314.05.202325mD
[Utvid]1818.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga26,59
547p
14.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming200550m Butterfly26,5954714.05.202325m 
[Utvid]1818.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,81
547p
14.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly29,8154714.05.202325m 
[Utvid]1818.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen30,50
547p
13.05.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst30,5054713.05.202325m 
[Utvid]2121.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga30,51
546p
13.05.2023
50m Bryst
OI Svømming200550m Bryst30,5154613.05.202325m 
[Utvid]2222.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad26,64
544p
14.05.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly26,6454414.05.202325m 
[Utvid]2323.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.20,21
542p
13.05.2023
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.20,2154213.05.202325m 
[Utvid]2424.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen30,98
541p
13.05.2023
50m Rygg
Bardufoss SK200850m Rygg30,9854113.05.202325m 
[Utvid]2525.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga30,63
540p
13.05.2023
50m Bryst
OI Svømming200550m Bryst30,6354013.05.202325m 
[Utvid]2626.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.48,65
538p
14.05.2023
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.48,6553814.05.202325m 
[Utvid]2727.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.01,93
534p
13.05.2023
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.01,9353413.05.202325m 
[Utvid]2828.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold4.21,66
533p
14.05.2023
400m Fri
Tromsø SK2004400m Fri4.21,6653314.05.202325mD
[Utvid]2929.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen30,86
528p
13.05.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst30,8652813.05.202325m 
[Utvid]3030.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.12,20
527p
13.05.2023
200m Butterfly
Sortland SLK2001200m Butterfly2.12,2052713.05.202325m 
[Utvid]3131.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen4.46,51
526p
14.05.2023
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.46,5152614.05.202325mD
[Utvid]3232.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad4.23,06
525p
14.05.2023
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.23,0652514.05.202325mD
[Utvid]3333.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen35,24
521p
13.05.2023
50m Bryst
Bardufoss SK200850m Bryst35,2452113.05.202325m 
[Utvid]3434.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold55,82
518p
13.05.2023
100m Fri
Tromsø SK2004100m Fri55,8251813.05.202325m 
[Utvid]3434.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.07,28
518p
13.05.2023
100m Butterfly
Sortland SLK2002100m Butterfly1.07,2851813.05.202325m 
[Utvid]3636.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen4.24,94
514p
13.05.2023
400m Fri
Finnsnes SK2006400m Fri4.24,9451413.05.202325m 
[Utvid]3737.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes25,19
512p
14.05.2023
50m Fri
Harstad SK200050m Fri25,1951214.05.202325m 
[Utvid]3838.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen1.10,81
508p
14.05.2023
100m Individuell medley
Bardufoss SK2008100m Individuell medley1.10,8150814.05.202325m 
[Utvid]3939.
Anders Inga
OI Svømming
Anders Inga25,27
507p
13.05.2023
50m Fri
OI Svømming200550m Fri25,2750713.05.202325mD
[Utvid]4040.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen35,59
506p
13.05.2023
50m Bryst
Bardufoss SK200850m Bryst35,5950613.05.202325m 
[Utvid]4141.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen28,83
503p
13.05.2023
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri28,8350313.05.202325mF
[Utvid]4242.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell27,35
502p
14.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly27,3550214.05.202325m 
[Utvid]4242.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen30,67
502p
14.05.2023
50m Butterfly
Svolvær IL200850m Butterfly30,6750214.05.202325m 
[Utvid]4242.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen1.09,51
502p
13.05.2023
100m Bryst
Sortland SLK2007100m Bryst1.09,5150213.05.202325m 
[Utvid]4545.
Felix Berntsen
Harstad SK
Felix Berntsen17.46,62
500p
14.05.2023
1500m Fri
Harstad SK20081500m Fri17.46,6250014.05.202325m 
[Utvid]4646.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.31,46
499p
13.05.2023
200m Bryst
Finnsnes SK2006200m Bryst2.31,4649913.05.202325m 
[Utvid]4747.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell31,47
498p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200150m Bryst31,4749813.05.202325m 
[Utvid]4848.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell27,45
497p
14.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly27,4549714.05.202325m 
[Utvid]4848.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen30,76
497p
14.05.2023
50m Butterfly
Bardufoss SK200850m Butterfly30,7649714.05.202325m 
[Utvid]5050.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes31,51
496p
13.05.2023
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst31,5149613.05.202325m 
[Utvid]5151.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen31,52
495p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst31,5249513.05.202325m 
[Utvid]5151.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad2.18,52
495p
13.05.2023
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.18,5249513.05.202325m 
[Utvid]5353.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen30,88
492p
14.05.2023
50m Butterfly
Bardufoss SK200850m Butterfly30,8849214.05.202325m 
[Utvid]5353.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.19,64
492p
14.05.2023
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.19,6449214.05.202325mD
[Utvid]5555.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell25,55
491p
13.05.2023
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri25,5549113.05.202325mF
[Utvid]5555.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen35,94
491p
13.05.2023
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst35,9449113.05.202325m 
[Utvid]5757.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold27,57
490p
14.05.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly27,5749014.05.202325m 
[Utvid]5858.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,14
487p
13.05.2023
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri29,1448713.05.202325mD
[Utvid]5959.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy31,08
482p
13.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly31,0848213.05.202325mD
[Utvid]6060.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen31,83
481p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst31,8348113.05.202325m 
[Utvid]6060.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen36,20
481p
13.05.2023
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst36,2048113.05.202325m 
[Utvid]6262.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.20,01
480p
13.05.2023
200m Individuell medley
Finnsnes SK2006200m Individuell medley2.20,0148013.05.202325m 
[Utvid]6363.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.06,98
479p
14.05.2023
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.06,9847914.05.202325mD
[Utvid]6464.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen25,78
478p
14.05.2023
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri25,7847814.05.202325m 
[Utvid]6464.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.07,01
478p
13.05.2023
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.07,0147813.05.202325mD
[Utvid]6464.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.07,01
478p
13.05.2023
200m Fri
Tromsø SK2004200m Fri2.07,0147813.05.202325mD
[Utvid]6767.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen29,33
477p
14.05.2023
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri29,3347714.05.202325m 
[Utvid]6868.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold27,84
476p
14.05.2023
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly27,8447614.05.202325m 
[Utvid]6969.
Vebjørn Stenvold
Tromsø SK
Vebjørn Stenvold2.20,45
475p
13.05.2023
200m Individuell medley
Tromsø SK2004200m Individuell medley2.20,4547513.05.202325m 
[Utvid]7070.
Felix Berntsen
Harstad SK
Felix Berntsen9.28,38
474p
14.05.2023
800m Fri
Harstad SK2008800m Fri9.28,3847414.05.202325mD
[Utvid]7171.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen31,31
472p
14.05.2023
50m Butterfly
Svolvær IL200850m Butterfly31,3147214.05.202325m 
[Utvid]7171.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad2.07,58
472p
14.05.2023
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.07,5847214.05.202325mD
[Utvid]7373.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre29,46
471p
14.05.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri29,4647114.05.202325m 
[Utvid]7373.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen29,47
471p
14.05.2023
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri29,4747114.05.202325m 
[Utvid]7373.
Felin Benoni
Harstad SK
Felin Benoni4.57,18
471p
13.05.2023
400m Fri
Harstad SK2008400m Fri4.57,1847113.05.202325m 
[Utvid]7676.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen32,09
470p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst32,0947013.05.202325mD
[Utvid]7676.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen1.04,63
470p
13.05.2023
100m Fri
Svolvær IL2008100m Fri1.04,6347013.05.202325m 
[Utvid]7878.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.07,86
469p
13.05.2023
200m Fri
Finnsnes SK2006200m Fri2.07,8646913.05.202325mD
[Utvid]7979.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.09,60
468p
13.05.2023
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.09,6046813.05.202325m 
[Utvid]8080.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy36,59
466p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200250m Bryst36,5946613.05.202325m 
[Utvid]8181.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen28,53
465p
13.05.2023
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg28,5346513.05.202325mF
[Utvid]8181.
Felix Berntsen
Harstad SK
Felix Berntsen4.33,78
465p
13.05.2023
400m Fri
Harstad SK2008400m Fri4.33,7846513.05.202325m 
[Utvid]8383.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen32,60
464p
14.05.2023
50m Rygg
Sortland SLK200550m Rygg32,6046414.05.202325mF
[Utvid]8484.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.16,80
460p
14.05.2023
200m Rygg
Sortland SLK2001200m Rygg2.16,8046014.05.202325m 
[Utvid]8585.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen28,29
454p
14.05.2023
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly28,2945414.05.202325m 
[Utvid]8585.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye32,44
454p
13.05.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst32,4445413.05.202325m 
[Utvid]8787.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen29,84
453p
13.05.2023
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri29,8445313.05.202325mD
[Utvid]8787.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen29,85
453p
14.05.2023
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri29,8545314.05.202325m 
[Utvid]8989.
Wassim Rayan
Alta SK
Wassim Rayan26,26
452p
14.05.2023
50m Fri
Alta SK200750m Fri26,2645214.05.202325m 
[Utvid]8989.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad28,80
452p
13.05.2023
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg28,8045213.05.202325m 
[Utvid]9191.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen28,39
449p
14.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200750m Butterfly28,3944914.05.202325m 
[Utvid]9292.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen28,44
447p
14.05.2023
50m Butterfly
Finnsnes SK200650m Butterfly28,4444714.05.202325m 
[Utvid]9292.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.12,29
447p
13.05.2023
100m Bryst
Finnsnes SK2006100m Bryst1.12,2944713.05.202325mD
[Utvid]9494.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre1.05,83
444p
13.05.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.05,8344413.05.202325m 
[Utvid]9595.
Felin Benoni
Harstad SK
Felin Benoni1.05,91
443p
13.05.2023
100m Fri
Harstad SK2008100m Fri1.05,9144313.05.202325m 
[Utvid]9696.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell32,73
442p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200150m Bryst32,7344213.05.202325m 
[Utvid]9696.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye1.12,55
442p
13.05.2023
100m Bryst
Finnsnes SK2007100m Bryst1.12,5544213.05.202325m 
[Utvid]9898.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy37,25
441p
13.05.2023
50m Bryst
Sortland SLK200250m Bryst37,2544113.05.202325m 
[Utvid]9999.
Mathias Westbye
Finnsnes SK
Mathias Westbye32,80
440p
13.05.2023
50m Bryst
Finnsnes SK200750m Bryst32,8044013.05.202325m 
[Utvid]100100.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen28,61
439p
14.05.2023
50m Butterfly
Sortland SLK200750m Butterfly28,6143914.05.202325m 
Side 1 av 13 (1229 rader)< Forrige1234567111213Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.