Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høstjakta
Stevne
Stevnenavn:
Høstjakta
Fra dato:
04.11.2023
Til dato:
04.11.2023
NSF Stevne Id:
0000044581
Arrangørnavn:
Malvik IL
Stevnested:
Hommelvik
Bassengnavn:
Hommelvik svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.10.2023
Kvalperiode start:
26.10.2022
Kvalperiode slutt:
25.10.2023
Påmeldingsansv.:
Eli Holden
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91355904
Arrangementsleder
Navn:
Didrik Tårnesvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
47370733
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Telma Stensvoll Reppe
Vestbyen Trondheim
Telma Stensvoll Reppe28,81
504p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri28,8150404.11.202325m 
[Utvid]22.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg29,45
472p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,4547204.11.202325mF
[Utvid]33.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin1.00,02
416p
04.11.2023
100m Fri
Malvik IL2008100m Fri1.00,0241604.11.202325m 
[Utvid]44.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland1.00,10
415p
04.11.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2008100m Fri1.00,1041504.11.202325m 
[Utvid]55.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg1.07,47
413p
04.11.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2007100m Fri1.07,4741304.11.202325m 
[Utvid]66.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin27,29
403p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200850m Fri27,2940304.11.202325m 
[Utvid]77.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther31,35
391p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri31,3539104.11.202325m 
[Utvid]88.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth33,43
387p
04.11.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim201050m Butterfly33,4338704.11.202325m 
[Utvid]99.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes1.08,05
379p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2007100m Individuell medley1.08,0537904.11.202325m 
[Utvid]1010.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg31,77
375p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri31,7737504.11.202325mD
[Utvid]1010.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin1.08,30
375p
04.11.2023
100m Individuell medley
Malvik IL2008100m Individuell medley1.08,3037504.11.202325m 
[Utvid]1212.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth1.18,98
366p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2010100m Individuell medley1.18,9836604.11.202325m 
[Utvid]1313.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg1.27,60
360p
04.11.2023
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2007100m Bryst1.27,6036004.11.202325m 
[Utvid]1414.
Joakim Flaata Petersen
Malvik IL
Joakim Flaata Petersen35,16
357p
04.11.2023
50m Bryst
Malvik IL200450m Bryst35,1635704.11.202325m 
[Utvid]1515.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland28,44
356p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri28,4435604.11.202325m 
[Utvid]1515.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland28,44
356p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri28,4435604.11.202325mF
[Utvid]1717.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen1.03,59
350p
04.11.2023
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri1.03,5935004.11.202325m 
[Utvid]1818.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By32,63
347p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200950m Fri32,6334704.11.202325m 
[Utvid]1919.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther1.11,59
345p
04.11.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2008100m Fri1.11,5934504.11.202325m 
[Utvid]2020.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin28,79
343p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200850m Fri28,7934304.11.202325mF
[Utvid]2121.
Scott Myran Bard
Malvik IL
Scott Myran Bard28,85
341p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200750m Fri28,8534104.11.202325m 
[Utvid]2222.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad31,16
340p
04.11.2023
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200850m Butterfly31,1634004.11.202325m 
[Utvid]2222.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg40,62
340p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst40,6234004.11.202325mD
[Utvid]2424.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen28,94
338p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200350m Fri28,9433804.11.202325mF
[Utvid]2525.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland1.08,69
336p
04.11.2023
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2008100m Butterfly1.08,6933604.11.202325m 
[Utvid]2626.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin29,03
334p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200850m Fri29,0333404.11.202325mD
[Utvid]2727.
Kaj Ruben Christiansen
Vestbyen Trondheim
Kaj Ruben Christiansen29,11
332p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200950m Fri29,1133204.11.202325m 
[Utvid]2727.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel33,11
332p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim201150m Fri33,1133204.11.202325mF
[Utvid]2929.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By33,31
326p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200950m Fri33,3132604.11.202325mF
[Utvid]3030.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad29,33
324p
04.11.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200850m Fri29,3332404.11.202325mF
[Utvid]3131.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland31,71
322p
04.11.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200850m Butterfly31,7132204.11.202325m 
[Utvid]3232.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland29,46
320p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri29,4632004.11.202325mD
[Utvid]3333.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth36,94
319p
04.11.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim201050m Rygg36,9431904.11.202325m 
[Utvid]3434.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad1.20,91
318p
04.11.2023
100m Bryst
Stjørdals-Blink IL2008100m Bryst1.20,9131804.11.202325m 
[Utvid]3535.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther1.22,84
317p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2008100m Individuell medley1.22,8431704.11.202325m 
[Utvid]3636.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell1.23,05
315p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2010100m Individuell medley1.23,0531504.11.202325m 
[Utvid]3737.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes1.21,30
314p
04.11.2023
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2007100m Bryst1.21,3031404.11.202325m 
[Utvid]3838.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel41,75
313p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim201150m Bryst41,7531304.11.202325m 
[Utvid]3939.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell1.31,85
312p
04.11.2023
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2010100m Bryst1.31,8531204.11.202325m 
[Utvid]4040.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen33,84
311p
04.11.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL201150m Fri33,8431104.11.202325mF
[Utvid]4141.
Scott Myran Bard
Malvik IL
Scott Myran Bard32,15
309p
04.11.2023
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly32,1530904.11.202325m 
[Utvid]4242.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther2.56,04
308p
04.11.2023
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2008200m Rygg2.56,0430804.11.202325m 
[Utvid]4343.
Tiril Johanne Jerstad Lien
Vestbyen Trondheim
Tiril Johanne Jerstad Lien34,05
305p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri34,0530504.11.202325m 
[Utvid]4444.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad1.13,31
303p
04.11.2023
100m Individuell medley
Stjørdals-Blink IL2008100m Individuell medley1.13,3130304.11.202325m 
[Utvid]4545.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska1.32,86
302p
04.11.2023
100m Bryst
Orkanger IF2007100m Bryst1.32,8630204.11.202325m 
[Utvid]4646.
Scott Myran Bard
Malvik IL
Scott Myran Bard1.06,86
301p
04.11.2023
100m Fri
Malvik IL2007100m Fri1.06,8630104.11.202325m 
[Utvid]4747.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland32,53
298p
04.11.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200850m Butterfly32,5329804.11.202325mD
[Utvid]4848.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås1.13,90
296p
04.11.2023
100m Individuell medley
Orkanger IF2007100m Individuell medley1.13,9029604.11.202325m 
[Utvid]4949.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel1.24,81
295p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2011100m Individuell medley1.24,8129504.11.202325m 
[Utvid]5050.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell42,63
294p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim201050m Bryst42,6329404.11.202325mD
[Utvid]5050.
Vilde Mathea Indergård
Vestbyen Trondheim
Vilde Mathea Indergård42,65
294p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim201050m Bryst42,6529404.11.202325m 
[Utvid]5252.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska42,74
292p
04.11.2023
50m Bryst
Orkanger IF200750m Bryst42,7429204.11.202325mD
[Utvid]5353.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen30,46
289p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200350m Fri30,4628904.11.202325mD
[Utvid]5353.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska34,66
289p
04.11.2023
50m Fri
Orkanger IF200750m Fri34,6628904.11.202325m 
[Utvid]5353.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther34,67
289p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri34,6728904.11.202325mD
[Utvid]5353.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska42,87
289p
04.11.2023
50m Bryst
Orkanger IF200750m Bryst42,8728904.11.202325m 
[Utvid]5353.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen1.12,23
289p
04.11.2023
100m Butterfly
Malvik IL2003100m Butterfly1.12,2328904.11.202325m 
[Utvid]5353.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås2.39,65
289p
04.11.2023
200m Rygg
Orkanger IF2007200m Rygg2.39,6528904.11.202325m 
[Utvid]5959.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen32,90
288p
04.11.2023
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly32,9028804.11.202325mD
[Utvid]5959.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes37,78
288p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst37,7828804.11.202325mD
[Utvid]6161.
Arina Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Arina Amundsen3.01,47
281p
04.11.2023
200m Rygg
Stjørdals-Blink IL2011200m Rygg3.01,4728104.11.202325m 
[Utvid]6262.
Lucy Elvevold Skotte
Malvik IL
Lucy Elvevold Skotte35,03
280p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL201150m Fri35,0328004.11.202325m 
[Utvid]6363.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland1.15,64
276p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2008100m Individuell medley1.15,6427604.11.202325m 
[Utvid]6464.
Scott Myran Bard
Malvik IL
Scott Myran Bard31,02
274p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200750m Fri31,0227404.11.202325mD
[Utvid]6565.
Kristoffer Skarsvåg Fossheim
Vestbyen Trondheim
Kristoffer Skarsvåg Fossheim31,04
273p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200950m Fri31,0427304.11.202325m 
[Utvid]6666.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad38,54
271p
04.11.2023
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200850m Bryst38,5427104.11.202325mD
[Utvid]6767.
Vilde Mathea Indergård
Vestbyen Trondheim
Vilde Mathea Indergård3.04,12
269p
04.11.2023
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2010200m Rygg3.04,1226904.11.202325m 
[Utvid]6868.
Aurora Stene Jensen
Malvik IL
Aurora Stene Jensen35,72
264p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL201050m Fri35,7226404.11.202325m 
[Utvid]6969.
Kaj Ruben Christiansen
Vestbyen Trondheim
Kaj Ruben Christiansen1.16,89
263p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2009100m Individuell medley1.16,8926304.11.202325m 
[Utvid]7070.
Benjamin Lassen
Malvik IL
Benjamin Lassen31,57
260p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200650m Fri31,5726004.11.202325m 
[Utvid]7171.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel39,59
259p
04.11.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim201150m Rygg39,5925904.11.202325m 
[Utvid]7272.
Kristoffer Skarsvåg Fossheim
Vestbyen Trondheim
Kristoffer Skarsvåg Fossheim1.10,51
257p
04.11.2023
100m Fri
Vestbyen Trondheim2009100m Fri1.10,5125704.11.202325m 
[Utvid]7373.
Tiril Johanne Jerstad Lien
Vestbyen Trondheim
Tiril Johanne Jerstad Lien44,78
254p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst44,7825404.11.202325m 
[Utvid]7373.
Herleif Amdahl
Stjørdals-Blink IL
Herleif Amdahl1.10,72
254p
04.11.2023
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2009100m Fri1.10,7225404.11.202325m 
[Utvid]7575.
Anastasija Lisovska
Orkanger IF
Anastasija Lisovska1.29,30
253p
04.11.2023
100m Individuell medley
Orkanger IF2007100m Individuell medley1.29,3025304.11.202325m 
[Utvid]7676.
Benjamin Lassen
Malvik IL
Benjamin Lassen34,49
250p
04.11.2023
50m Butterfly
Malvik IL200650m Butterfly34,4925004.11.202325m 
[Utvid]7777.
Kaj Ruben Christiansen
Vestbyen Trondheim
Kaj Ruben Christiansen2.47,98
248p
04.11.2023
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2009200m Rygg2.47,9824804.11.202325m 
[Utvid]7878.
Herleif Amdahl
Stjørdals-Blink IL
Herleif Amdahl34,76
244p
04.11.2023
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200950m Butterfly34,7624404.11.202325m 
[Utvid]7979.
Kira Elvevold Skotte
Malvik IL
Kira Elvevold Skotte36,71
243p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200950m Fri36,7124304.11.202325m 
[Utvid]7979.
Benjamin Lassen
Malvik IL
Benjamin Lassen1.11,84
243p
04.11.2023
100m Fri
Malvik IL2006100m Fri1.11,8424304.11.202325m 
[Utvid]8181.
Tiril Johanne Jerstad Lien
Vestbyen Trondheim
Tiril Johanne Jerstad Lien1.40,47
239p
04.11.2023
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2007100m Bryst1.40,4723904.11.202325m 
[Utvid]8282.
Kristoffer Skarsvåg Fossheim
Vestbyen Trondheim
Kristoffer Skarsvåg Fossheim35,68
237p
04.11.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200950m Rygg35,6823704.11.202325m 
[Utvid]8282.
Idunn Bell
Vestbyen Trondheim
Idunn Bell39,36
237p
04.11.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim201050m Butterfly39,3623704.11.202325m 
[Utvid]8484.
Jon Lyftingmo
Malvik IL
Jon Lyftingmo1.20,05
233p
04.11.2023
100m Individuell medley
Malvik IL2009100m Individuell medley1.20,0523304.11.202325m 
[Utvid]8585.
Jon Lyftingmo
Malvik IL
Jon Lyftingmo2.51,70
232p
04.11.2023
200m Rygg
Malvik IL2009200m Rygg2.51,7023204.11.202325m 
[Utvid]8686.
Tiril Johanne Jerstad Lien
Vestbyen Trondheim
Tiril Johanne Jerstad Lien1.32,09
231p
04.11.2023
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2007100m Individuell medley1.32,0923104.11.202325m 
[Utvid]8787.
Emil Andre Åkvik
Vestbyen Trondheim
Emil Andre Åkvik32,86
230p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri32,8623004.11.202325m 
[Utvid]8888.
Tiril Johanne Jerstad Lien
Vestbyen Trondheim
Tiril Johanne Jerstad Lien46,33
229p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst46,3322904.11.202325mD
[Utvid]8888.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By3.14,18
229p
04.11.2023
200m Rygg
Malvik IL2009200m Rygg3.14,1822904.11.202325m 
[Utvid]9090.
Kristoffer Skarsvåg Fossheim
Vestbyen Trondheim
Kristoffer Skarsvåg Fossheim2.53,20
226p
04.11.2023
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2009200m Rygg2.53,2022604.11.202325m 
[Utvid]9191.
Kristoffer Skarsvåg Fossheim
Vestbyen Trondheim
Kristoffer Skarsvåg Fossheim33,11
225p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200950m Fri33,1122504.11.202325mD
[Utvid]9292.
Emil Andre Åkvik
Vestbyen Trondheim
Emil Andre Åkvik41,08
224p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200850m Bryst41,0822404.11.202325m 
[Utvid]9393.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland41,11
223p
04.11.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200850m Bryst41,1122304.11.202325m 
[Utvid]9494.
Benjamin Lassen
Malvik IL
Benjamin Lassen33,34
221p
04.11.2023
50m Fri
Malvik IL200650m Fri33,3422104.11.202325mD
[Utvid]9595.
Kira Elvevold Skotte
Malvik IL
Kira Elvevold Skotte1.23,42
218p
04.11.2023
100m Fri
Malvik IL2009100m Fri1.23,4221804.11.202325m 
[Utvid]9696.
Emil Andre Åkvik
Vestbyen Trondheim
Emil Andre Åkvik33,61
215p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri33,6121504.11.202325mF
[Utvid]9797.
Mikkel Ødegaard
Vestbyen Trondheim
Mikkel Ødegaard33,71
213p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim201050m Fri33,7121304.11.202325m 
[Utvid]9898.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel40,88
212p
04.11.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim201150m Butterfly40,8821204.11.202325m 
[Utvid]9999.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland37,13
211p
04.11.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200850m Rygg37,1321104.11.202325m 
[Utvid]100100.
Emre Stav
Vestbyen Trondheim
Emre Stav33,91
210p
04.11.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim201050m Fri33,9121004.11.202325m 
Side 1 av 2 (189 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.