Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høstmønstring
Stevne
Stevnenavn:
Høstmønstring
Fra dato:
16.09.2023
Til dato:
16.09.2023
NSF Stevne Id:
0000044659
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.09.2023
Kvalperiode start:
11.09.2022
Kvalperiode slutt:
10.09.2023
Påmeldingsansv.:
Henning Baldersheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,79
675p
16.09.2023
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,7967516.09.202325m 
[Utvid]22.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen23,69
616p
16.09.2023
50m Fri
OI Svømming199750m Fri23,6961616.09.202325m 
[Utvid]33.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad33,46
609p
16.09.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK200750m Bryst33,4660916.09.202325m 
[Utvid]44.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik29,56
601p
16.09.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst29,5660116.09.202325m 
[Utvid]55.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen29,71
592p
16.09.2023
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst29,7159216.09.202325m 
[Utvid]66.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik24,57
552p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri24,5755216.09.202325m 
[Utvid]66.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad29,71
552p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly29,7155216.09.202325m 
[Utvid]88.
Erle Torvik Grinde
Nordvest SK
Erle Torvik Grinde30,14
529p
16.09.2023
50m Butterfly
Nordvest SK200550m Butterfly30,1452916.09.202325m 
[Utvid]99.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen25,04
521p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri25,0452116.09.202325mF
[Utvid]1010.
Erle Torvik Grinde
Nordvest SK
Erle Torvik Grinde28,64
513p
16.09.2023
50m Fri
Nordvest SK200550m Fri28,6451316.09.202325m 
[Utvid]1111.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen30,61
505p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly30,6150516.09.202325m 
[Utvid]1212.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik27,33
504p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly27,3350416.09.202325m 
[Utvid]1313.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien27,34
503p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly27,3450316.09.202325m 
[Utvid]1414.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen28,89
499p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri28,8949916.09.202325m 
[Utvid]1515.
Elias Hauge Lien
Trondhjems SLK
Elias Hauge Lien25,52
492p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri25,5249216.09.202325m 
[Utvid]1616.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen28,14
485p
16.09.2023
50m Rygg
OI Svømming199750m Rygg28,1448516.09.202325m 
[Utvid]1717.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan29,31
478p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri29,3147816.09.202325m 
[Utvid]1818.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos25,84
474p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri25,8447416.09.202325m 
[Utvid]1919.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes2.20,95
470p
16.09.2023
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2008200m Individuell medley2.20,9547016.09.202325m 
[Utvid]2020.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg29,58
465p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,5846516.09.202325m 
[Utvid]2121.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen2.21,63
463p
16.09.2023
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley2.21,6346316.09.202325m 
[Utvid]2222.
Telma Stensvoll Reppe
Vestbyen Trondheim
Telma Stensvoll Reppe29,66
462p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,6646216.09.202325m 
[Utvid]2323.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg36,79
458p
16.09.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst36,7945816.09.202325m 
[Utvid]2424.
Joakim Flaata Petersen
Malvik IL
Joakim Flaata Petersen28,26
455p
16.09.2023
50m Butterfly
Malvik IL200450m Butterfly28,2645516.09.202325m 
[Utvid]2525.
Joakim Flaata Petersen
Malvik IL
Joakim Flaata Petersen26,32
449p
16.09.2023
50m Fri
Malvik IL200450m Fri26,3244916.09.202325m 
[Utvid]2626.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen33,13
442p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg33,1344216.09.202325m 
[Utvid]2727.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth2.37,97
440p
16.09.2023
200m Bryst
Trondhjems SLK2006200m Bryst2.37,9744016.09.202325m 
[Utvid]2828.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth30,29
433p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK201050m Fri30,2943316.09.202325m 
[Utvid]2929.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik29,27
431p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK199950m Rygg29,2743116.09.202325m 
[Utvid]3030.
Zsofia Boglarka Tolnai
Kristiansund SK
Zsofia Boglarka Tolnai37,65
427p
16.09.2023
50m Bryst
Kristiansund SK200850m Bryst37,6542716.09.202325m 
[Utvid]3030.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth5.07,14
427p
16.09.2023
400m Fri
Kristiansund SK2010400m Fri5.07,1442716.09.202325m 
[Utvid]3232.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad4.42,12
425p
16.09.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri4.42,1242516.09.202325m 
[Utvid]3333.
Telma Stensvoll Reppe
Vestbyen Trondheim
Telma Stensvoll Reppe33,60
424p
16.09.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200750m Rygg33,6042416.09.202325m 
[Utvid]3434.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen2.40,69
418p
16.09.2023
200m Bryst
Trondhjems SLK2007200m Bryst2.40,6941816.09.202325m 
[Utvid]3535.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.21,45
416p
16.09.2023
200m Rygg
Trondhjems SLK2006200m Rygg2.21,4541616.09.202325m 
[Utvid]3636.
Andreas Aglen Alsos
Trondhjems SLK
Andreas Aglen Alsos29,64
415p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200750m Rygg29,6441516.09.202325mF
[Utvid]3737.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland4.44,76
414p
16.09.2023
400m Fri
Vestbyen Trondheim2008400m Fri4.44,7641416.09.202325m 
[Utvid]3838.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen29,38
405p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly29,3840516.09.202325m 
[Utvid]3939.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth31,03
403p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim201050m Fri31,0340316.09.202325m 
[Utvid]4040.
Agathe Lian
Kristiansund SK
Agathe Lian3.02,81
398p
16.09.2023
200m Bryst
Kristiansund SK2009200m Bryst3.02,8139816.09.202325m 
[Utvid]4141.
Sondre Furmyr Johansen
Trondhjems SLK
Sondre Furmyr Johansen27,42
397p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri27,4239716.09.202325m 
[Utvid]4242.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth30,17
393p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg30,1739316.09.202325mF
[Utvid]4242.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka34,04
393p
16.09.2023
50m Bryst
Kristiansund SK200350m Bryst34,0439316.09.202325m 
[Utvid]4444.
Filip Louka
Kristiansund SK
Filip Louka27,60
389p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK200350m Fri27,6038916.09.202325m 
[Utvid]4545.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland27,62
388p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri27,6238816.09.202325m 
[Utvid]4646.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin29,85
386p
16.09.2023
50m Butterfly
Malvik IL200850m Butterfly29,8538616.09.202325m 
[Utvid]4747.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan34,73
384p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200850m Rygg34,7338416.09.202325mF
[Utvid]4848.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite30,46
382p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg30,4638216.09.202325m 
[Utvid]4848.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen31,60
382p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,6038216.09.202325mF
[Utvid]5050.
Fanny Elisabeth Paulsen
Kristiansund SK
Fanny Elisabeth Paulsen31,62
381p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,6238116.09.202325m 
[Utvid]5050.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad2.17,00
381p
16.09.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m Fri2.17,0038116.09.202325mD
[Utvid]5252.
Carl Victor Mukisa Nygård
Trondhjems SLK
Carl Victor Mukisa Nygård27,82
380p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200850m Fri27,8238016.09.202325m 
[Utvid]5252.
Agathe Lian
Kristiansund SK
Agathe Lian31,65
380p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK200950m Fri31,6538016.09.202325m 
[Utvid]5454.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl27,87
378p
16.09.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200750m Fri27,8737816.09.202325m 
[Utvid]5555.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen1.16,50
377p
16.09.2023
100m Bryst
Trondhjems SLK2007100m Bryst1.16,5037716.09.202325mD
[Utvid]5656.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes27,95
375p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri27,9537516.09.202325m 
[Utvid]5757.
Anita Klungervik
Trondhjems SLK
Anita Klungervik31,81
374p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK201050m Fri31,8137416.09.202325m 
[Utvid]5757.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken4.54,51
374p
16.09.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2008400m Fri4.54,5137416.09.202325m 
[Utvid]5959.
Oliver Bergquist-Ulvin
Malvik IL
Oliver Bergquist-Ulvin27,99
373p
16.09.2023
50m Fri
Malvik IL200850m Fri27,9937316.09.202325m 
[Utvid]5959.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth1.16,78
373p
16.09.2023
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.16,7837316.09.202325mD
[Utvid]5959.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth2.33,23
373p
16.09.2023
200m Fri
Kristiansund SK2010200m Fri2.33,2337316.09.202325mD
[Utvid]6262.
Zsofia Boglarka Tolnai
Kristiansund SK
Zsofia Boglarka Tolnai31,86
372p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK200850m Fri31,8637216.09.202325m 
[Utvid]6363.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan33,92
371p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly33,9237116.09.202325m 
[Utvid]6464.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad28,11
368p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri28,1136816.09.202325m 
[Utvid]6464.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth31,97
368p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri31,9736816.09.202325m 
[Utvid]6666.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes30,37
367p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly30,3736716.09.202325m 
[Utvid]6767.
Lilly Solvei French
Kristiansund SK
Lilly Solvei French32,04
366p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK201150m Fri32,0436616.09.202325m 
[Utvid]6868.
Nora Helene Sæther
Vestbyen Trondheim
Nora Helene Sæther32,09
364p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri32,0936416.09.202325m 
[Utvid]6868.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth34,12
364p
16.09.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim201050m Butterfly34,1236416.09.202325m 
[Utvid]7070.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth35,41
362p
16.09.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim201050m Rygg35,4136216.09.202325m 
[Utvid]7070.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland2.19,34
362p
16.09.2023
200m Fri
Vestbyen Trondheim2008200m Fri2.19,3436216.09.202325mD
[Utvid]7272.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen30,59
359p
16.09.2023
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly30,5935916.09.202325m 
[Utvid]7272.
Mila Maria Flåan
Trondhjems SLK
Mila Maria Flåan35,51
359p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200850m Rygg35,5135916.09.202325m 
[Utvid]7474.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen35,12
358p
16.09.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK200750m Bryst35,1235816.09.202325m 
[Utvid]7575.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen30,66
356p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly30,6635616.09.202325mD
[Utvid]7676.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl5.00,02
354p
16.09.2023
400m Fri
Stjørdals-Blink IL2007400m Fri5.00,0235416.09.202325m 
[Utvid]7777.
Tobias Gunerius Aaen
Malvik IL
Tobias Gunerius Aaen28,50
353p
16.09.2023
50m Fri
Malvik IL200350m Fri28,5035316.09.202325m 
[Utvid]7878.
Jo Kebriel Stølhaug Nor
Vestbyen Trondheim
Jo Kebriel Stølhaug Nor30,92
348p
16.09.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200750m Butterfly30,9234816.09.202325m 
[Utvid]7979.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland28,70
346p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200850m Fri28,7034616.09.202325m 
[Utvid]8080.
Ole Skuseth
Trondhjems SLK
Ole Skuseth35,64
343p
16.09.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst35,6434316.09.202325mD
[Utvid]8181.
Agathe Lian
Kristiansund SK
Agathe Lian1.29,18
341p
16.09.2023
100m Bryst
Kristiansund SK2009100m Bryst1.29,1834116.09.202325mD
[Utvid]8282.
Matilda Røsgaard Gaupseth
Kristiansund SK
Matilda Røsgaard Gaupseth36,17
340p
16.09.2023
50m Rygg
Kristiansund SK201050m Rygg36,1734016.09.202325mF
[Utvid]8383.
Brage Wetjen Sigernes
Trondhjems SLK
Brage Wetjen Sigernes31,22
338p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200850m Butterfly31,2233816.09.202325mD
[Utvid]8484.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø29,00
335p
16.09.2023
50m Fri
Malvik IL200150m Fri29,0033516.09.202325m 
[Utvid]8484.
Jakob Isaksen
Trondhjems SLK
Jakob Isaksen35,90
335p
16.09.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK200750m Bryst35,9033516.09.202325mD
[Utvid]8686.
Jo Kebriel Stølhaug Nor
Vestbyen Trondheim
Jo Kebriel Stølhaug Nor29,11
332p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,1133216.09.202325m 
[Utvid]8787.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø31,43
331p
16.09.2023
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly31,4333116.09.202325m 
[Utvid]8888.
Zsofia Boglarka Tolnai
Kristiansund SK
Zsofia Boglarka Tolnai35,28
330p
16.09.2023
50m Butterfly
Kristiansund SK200850m Butterfly35,2833016.09.202325m 
[Utvid]8989.
Marius Jacobsen Kleveland
Vestbyen Trondheim
Marius Jacobsen Kleveland36,14
329p
16.09.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst36,1432916.09.202325m 
[Utvid]8989.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad1.04,89
329p
16.09.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.04,8932916.09.202325mD
[Utvid]9191.
Elian Theodor Kringstad
Trondhjems SLK
Elian Theodor Kringstad29,21
328p
16.09.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri29,2132816.09.202325m 
[Utvid]9191.
Carl Victor Mukisa Nygård
Trondhjems SLK
Carl Victor Mukisa Nygård32,04
328p
16.09.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200850m Rygg32,0432816.09.202325mF
[Utvid]9393.
Mie Høvik-Tøndel
Vestbyen Trondheim
Mie Høvik-Tøndel33,25
327p
16.09.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim201150m Fri33,2532716.09.202325m 
[Utvid]9494.
Birk Skaalvik Trelstad
Trondhjems SLK
Birk Skaalvik Trelstad36,22
326p
16.09.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK200950m Bryst36,2232616.09.202325m 
[Utvid]9494.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland2.39,24
326p
16.09.2023
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2008200m Individuell medley2.39,2432616.09.202325m 
[Utvid]9696.
Sondre Brunvoll Møllerløkken
Trondhjems SLK
Sondre Brunvoll Møllerløkken2.24,51
325p
16.09.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2008200m Fri2.24,5132516.09.202325mD
[Utvid]9797.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm31,66
324p
16.09.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK201050m Butterfly31,6632416.09.202325m 
[Utvid]9797.
Christian Corona Helland
Vestbyen Trondheim
Christian Corona Helland31,66
324p
16.09.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200850m Butterfly31,6632416.09.202325m 
[Utvid]9999.
Ella Iben French
Kristiansund SK
Ella Iben French33,40
323p
16.09.2023
50m Fri
Kristiansund SK200650m Fri33,4032316.09.202325m 
[Utvid]100100.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad31,72
322p
16.09.2023
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200850m Butterfly31,7232216.09.202325m 
Side 1 av 6 (589 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.