Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Horten Open Jubileumsstevne
Stevne
Stevnenavn:
Horten Open Jubileumsstevne
Fra dato:
23.09.2023
Til dato:
23.09.2023
NSF Stevne Id:
0000044693
Arrangørnavn:
Horten SK
Stevnested:
Horten
Bassengnavn:
Horten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.09.2023
Kvalperiode start:
14.09.2022
Kvalperiode slutt:
13.09.2023
Påmeldingsansv.:
Anders Woll Føske
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93284985
Arrangementsleder
Navn:
Kim Vedvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97977904
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen1.59,21
579p
23.09.2023
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri1.59,2157923.09.202325m 
[Utvid]22.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen57,38
577p
23.09.2023
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly57,3857723.09.202325m 
[Utvid]33.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen1.00,25
547p
23.09.2023
100m Individuell medley
OI Svømming2004100m Individuell medley1.00,2554723.09.202325m 
[Utvid]33.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard4.42,71
547p
23.09.2023
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.42,7154723.09.202325m 
[Utvid]55.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.15,81
535p
23.09.2023
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.15,8153523.09.202325mD
[Utvid]66.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen1.02,50
519p
23.09.2023
100m Fri
Sandefjord SK2009100m Fri1.02,5051923.09.202325m 
[Utvid]77.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen28,69
510p
23.09.2023
50m Fri
Sandefjord SK200950m Fri28,6951023.09.202325m 
[Utvid]88.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen27,28
506p
23.09.2023
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly27,2850623.09.202325mD
[Utvid]99.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen25,42
498p
23.09.2023
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri25,4249823.09.202325mF
[Utvid]1010.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen28,94
497p
23.09.2023
50m Fri
Moss SK200650m Fri28,9449723.09.202325m 
[Utvid]1111.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.08,48
491p
23.09.2023
100m Butterfly
Sandefjord SK2004100m Butterfly1.08,4849123.09.202325m 
[Utvid]1212.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen4.29,11
490p
23.09.2023
400m Fri
Skien SK2006400m Fri4.29,1149023.09.202325m 
[Utvid]1313.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,96
488p
23.09.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200450m Butterfly30,9648823.09.202325mD
[Utvid]1414.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych4.54,16
486p
23.09.2023
400m Fri
Skien SK2012400m Fri4.54,1648623.09.202325m 
[Utvid]1515.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske29,27
480p
23.09.2023
50m Fri
Horten SK200950m Fri29,2748023.09.202325m 
[Utvid]1616.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen57,34
478p
23.09.2023
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri57,3447823.09.202325mD
[Utvid]1717.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen4.56,33
475p
23.09.2023
400m Fri
Sandefjord SK2009400m Fri4.56,3347523.09.202325m 
[Utvid]1818.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen2.07,61
472p
23.09.2023
200m Fri
Skien SK2006200m Fri2.07,6147223.09.202325m 
[Utvid]1919.
Anumi Arembage
Drøbak-Frogn IL
Anumi Arembage1.04,65
469p
23.09.2023
100m Fri
Drøbak-Frogn IL2007100m Fri1.04,6546923.09.202325m 
[Utvid]2020.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen57,82
466p
23.09.2023
100m Fri
Skien SK2006100m Fri57,8246623.09.202325m 
[Utvid]2121.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen29,59
465p
23.09.2023
50m Fri
Skien SK200650m Fri29,5946523.09.202325m 
[Utvid]2222.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen29,63
463p
23.09.2023
50m Fri
Skien SK200650m Fri29,6346323.09.202325mF
[Utvid]2323.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg29,68
461p
23.09.2023
50m Fri
Moss SK200750m Fri29,6846123.09.202325mF
[Utvid]2424.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg31,59
459p
23.09.2023
50m Butterfly
Moss SK200750m Butterfly31,5945923.09.202325m 
[Utvid]2424.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen1.13,21
459p
23.09.2023
100m Individuell medley
Skien SK2006100m Individuell medley1.13,2145923.09.202325m 
[Utvid]2626.
Ida Wilhelmina Odsbu
Sarpsborg IL
Ida Wilhelmina Odsbu29,73
458p
23.09.2023
50m Fri
Sarpsborg IL200750m Fri29,7345823.09.202325m 
[Utvid]2727.
Anumi Arembage
Drøbak-Frogn IL
Anumi Arembage29,83
454p
23.09.2023
50m Fri
Drøbak-Frogn IL200750m Fri29,8345423.09.202325m 
[Utvid]2828.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.05,55
450p
23.09.2023
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.05,5545023.09.202325mD
[Utvid]2929.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen32,97
449p
23.09.2023
50m Rygg
Moss SK200650m Rygg32,9744923.09.202325m 
[Utvid]2929.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman37,03
449p
23.09.2023
50m Bryst
Skien SK200750m Bryst37,0344923.09.202325m 
[Utvid]3131.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst1.02,63
444p
23.09.2023
100m Butterfly
Skien SK2008100m Butterfly1.02,6344423.09.202325m 
[Utvid]3232.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman1.05,89
443p
23.09.2023
100m Fri
Skien SK2007100m Fri1.05,8944323.09.202325m 
[Utvid]3333.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen2.10,36
442p
23.09.2023
200m Fri
Skien SK2006200m Fri2.10,3644223.09.202325mD
[Utvid]3434.
Sigrid Stensvoll Johannessen
Moss SK
Sigrid Stensvoll Johannessen1.12,11
441p
23.09.2023
100m Rygg
Moss SK2006100m Rygg1.12,1144123.09.202325m 
[Utvid]3434.
Ida Wilhelmina Odsbu
Sarpsborg IL
Ida Wilhelmina Odsbu1.14,19
441p
23.09.2023
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2007100m Individuell medley1.14,1944123.09.202325m 
[Utvid]3434.
Ida Wilhelmina Odsbu
Sarpsborg IL
Ida Wilhelmina Odsbu1.21,90
441p
23.09.2023
100m Bryst
Sarpsborg IL2007100m Bryst1.21,9044123.09.202325m 
[Utvid]3737.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen26,49
440p
23.09.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri26,4944023.09.202325m 
[Utvid]3737.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre30,14
440p
23.09.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri30,1444023.09.202325m 
[Utvid]3737.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen2.10,62
440p
23.09.2023
200m Fri
Modum SK2007200m Fri2.10,6244023.09.202325m 
[Utvid]4040.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg30,15
439p
23.09.2023
50m Fri
Moss SK200750m Fri30,1543923.09.202325m 
[Utvid]4141.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby4.39,87
436p
23.09.2023
400m Fri
Tønsberg SK2007400m Fri4.39,8743623.09.202325m 
[Utvid]4242.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych32,21
433p
23.09.2023
50m Butterfly
Skien SK201250m Butterfly32,2143323.09.202325m 
[Utvid]4242.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych2.25,74
433p
23.09.2023
200m Fri
Skien SK2012200m Fri2.25,7443323.09.202325mD
[Utvid]4444.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst28,77
432p
23.09.2023
50m Butterfly
Skien SK200850m Butterfly28,7743223.09.202325m 
[Utvid]4444.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen2.25,92
432p
23.09.2023
200m Fri
Sandefjord SK2009200m Fri2.25,9243223.09.202325mD
[Utvid]4646.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen30,36
430p
23.09.2023
50m Fri
Sandefjord SK200950m Fri30,3643023.09.202325mD
[Utvid]4747.
Tirill Kornelia Lorentzen Laberg
Sjøstjerna SLK
Tirill Kornelia Lorentzen Laberg30,38
429p
23.09.2023
50m Fri
Sjøstjerna SLK200950m Fri30,3842923.09.202325m 
[Utvid]4848.
Johanne Sibbern Johnsen
Drøbak-Frogn IL
Johanne Sibbern Johnsen5.06,76
428p
23.09.2023
400m Fri
Drøbak-Frogn IL2010400m Fri5.06,7642823.09.202325m 
[Utvid]4949.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman1.12,86
427p
23.09.2023
100m Rygg
Skien SK2007100m Rygg1.12,8642723.09.202325m 
[Utvid]5050.
Teodor Galtung Aasen
Skien SK
Teodor Galtung Aasen26,78
426p
23.09.2023
50m Fri
Skien SK200650m Fri26,7842623.09.202325m 
[Utvid]5050.
Aleksander Therkelsen
Tønsberg SK
Aleksander Therkelsen26,79
426p
23.09.2023
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri26,7942623.09.202325m 
[Utvid]5252.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg37,72
425p
23.09.2023
50m Bryst
Tønsberg SK200750m Bryst37,7242523.09.202325m 
[Utvid]5353.
Alma Dokke-Nordaas
Horten SK
Alma Dokke-Nordaas30,50
424p
23.09.2023
50m Fri
Horten SK200950m Fri30,5042423.09.202325m 
[Utvid]5353.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg30,51
424p
23.09.2023
50m Fri
Tønsberg SK200750m Fri30,5142423.09.202325m 
[Utvid]5555.
Fanny Forseth Smith
Holmestrand IF
Fanny Forseth Smith30,59
421p
23.09.2023
50m Fri
Holmestrand IF200850m Fri30,5942123.09.202325m 
[Utvid]5555.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych1.13,23
421p
23.09.2023
100m Rygg
Skien SK2012100m Rygg1.13,2342123.09.202325m 
[Utvid]5757.
Elise Volmert Lorck
Tønsberg SK
Elise Volmert Lorck30,60
420p
23.09.2023
50m Fri
Tønsberg SK200950m Fri30,6042023.09.202325mF
[Utvid]5858.
Noah Brice Solli
Skien SK
Noah Brice Solli59,96
418p
23.09.2023
100m Fri
Skien SK2007100m Fri59,9641823.09.202325m 
[Utvid]5959.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske32,62
417p
23.09.2023
50m Butterfly
Horten SK200950m Butterfly32,6241723.09.202325m 
[Utvid]6060.
Noah Brice Solli
Skien SK
Noah Brice Solli2.13,13
415p
23.09.2023
200m Fri
Skien SK2007200m Fri2.13,1341523.09.202325m 
[Utvid]6161.
Marie Kallevik Hoff
Poseidon
Marie Kallevik Hoff30,76
414p
23.09.2023
50m Fri
Poseidon200950m Fri30,7641423.09.202325mF
[Utvid]6262.
Mattis Elias Tjernsbekk
Sarpsborg IL
Mattis Elias Tjernsbekk33,48
413p
23.09.2023
50m Bryst
Sarpsborg IL200750m Bryst33,4841323.09.202325m 
[Utvid]6363.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård33,60
409p
23.09.2023
50m Bryst
Sandefjord SK200750m Bryst33,6040923.09.202325m 
[Utvid]6464.
Marie Kallevik Hoff
Poseidon
Marie Kallevik Hoff5.11,69
408p
23.09.2023
400m Fri
Poseidon2009400m Fri5.11,6940823.09.202325m 
[Utvid]6565.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,94
407p
23.09.2023
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri30,9440723.09.202325mD
[Utvid]6666.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst29,35
406p
23.09.2023
50m Butterfly
Skien SK200850m Butterfly29,3540623.09.202325mD
[Utvid]6666.
Tirill Kornelia Lorentzen Laberg
Sjøstjerna SLK
Tirill Kornelia Lorentzen Laberg34,08
406p
23.09.2023
50m Rygg
Sjøstjerna SLK200950m Rygg34,0840623.09.202325m 
[Utvid]6868.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman34,12
405p
23.09.2023
50m Rygg
Skien SK200750m Rygg34,1240523.09.202325m 
[Utvid]6868.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre1.07,91
405p
23.09.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.07,9140523.09.202325m 
[Utvid]7070.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen32,97
404p
23.09.2023
50m Butterfly
Skien SK200650m Butterfly32,9740423.09.202325m 
[Utvid]7070.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn1.00,61
404p
23.09.2023
100m Fri
Skien SK2008100m Fri1.00,6140423.09.202325m 
[Utvid]7070.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg1.24,33
404p
23.09.2023
100m Bryst
Moss SK2007100m Bryst1.24,3340423.09.202325m 
[Utvid]7070.
Alexander Jarinn
Skien SK
Alexander Jarinn2.14,31
404p
23.09.2023
200m Fri
Skien SK2008200m Fri2.14,3140423.09.202325m 
[Utvid]7474.
Felix Stålstrøm
Horten SK
Felix Stålstrøm27,31
402p
23.09.2023
50m Fri
Horten SK200550m Fri27,3140223.09.202325m 
[Utvid]7575.
Liv Høiland Roberg
Tønsberg SK
Liv Høiland Roberg1.24,54
401p
23.09.2023
100m Bryst
Tønsberg SK2007100m Bryst1.24,5440123.09.202325m 
[Utvid]7575.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby2.14,71
401p
23.09.2023
200m Fri
Tønsberg SK2007200m Fri2.14,7140123.09.202325mD
[Utvid]7777.
Noah Brice Solli
Skien SK
Noah Brice Solli27,36
400p
23.09.2023
50m Fri
Skien SK200750m Fri27,3640023.09.202325m 
[Utvid]7777.
Vegard Jevne Tangen
Drøbak-Frogn IL
Vegard Jevne Tangen27,36
400p
23.09.2023
50m Fri
Drøbak-Frogn IL200750m Fri27,3640023.09.202325mF
[Utvid]7979.
Matheo Kleiveland
Moss SK
Matheo Kleiveland27,40
398p
23.09.2023
50m Fri
Moss SK200850m Fri27,4039823.09.202325mF
[Utvid]7979.
Marie Kallevik Hoff
Poseidon
Marie Kallevik Hoff1.16,81
398p
23.09.2023
100m Individuell medley
Poseidon2009100m Individuell medley1.16,8139823.09.202325m 
[Utvid]8181.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske38,60
397p
23.09.2023
50m Bryst
Horten SK200950m Bryst38,6039723.09.202325m 
[Utvid]8181.
Lucas Menendez Sørby
Tønsberg SK
Lucas Menendez Sørby2.29,08
397p
23.09.2023
200m Individuell medley
Tønsberg SK2007200m Individuell medley2.29,0839723.09.202325m 
[Utvid]8383.
Jenny Gustavsen
Horten SK
Jenny Gustavsen31,22
396p
23.09.2023
50m Fri
Horten SK200950m Fri31,2239623.09.202325mF
[Utvid]8383.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen38,62
396p
23.09.2023
50m Bryst
Skien SK200650m Bryst38,6239623.09.202325m 
[Utvid]8383.
Marie Kallevik Hoff
Poseidon
Marie Kallevik Hoff2.45,81
396p
23.09.2023
200m Individuell medley
Poseidon2009200m Individuell medley2.45,8139623.09.202325m 
[Utvid]8686.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen34,44
394p
23.09.2023
50m Rygg
Skien SK200650m Rygg34,4439423.09.202325m 
[Utvid]8787.
Samantha Lauren Føske
Horten SK
Samantha Lauren Føske1.17,13
393p
23.09.2023
100m Individuell medley
Horten SK2009100m Individuell medley1.17,1339323.09.202325m 
[Utvid]8888.
Vegard Jevne Tangen
Drøbak-Frogn IL
Vegard Jevne Tangen34,08
392p
23.09.2023
50m Bryst
Drøbak-Frogn IL200750m Bryst34,0839223.09.202325m 
[Utvid]8989.
Anumi Arembage
Drøbak-Frogn IL
Anumi Arembage31,40
389p
23.09.2023
50m Fri
Drøbak-Frogn IL200750m Fri31,4038923.09.202325mD
[Utvid]9090.
Jessica-Iren Svensen
Tønsberg SK
Jessica-Iren Svensen31,45
387p
23.09.2023
50m Fri
Tønsberg SK200650m Fri31,4538723.09.202325m 
[Utvid]9090.
Herman Nygård
Sandefjord SK
Herman Nygård1.01,48
387p
23.09.2023
100m Fri
Sandefjord SK2007100m Fri1.01,4838723.09.202325m 
[Utvid]9090.
Mattis Elias Tjernsbekk
Sarpsborg IL
Mattis Elias Tjernsbekk1.01,49
387p
23.09.2023
100m Fri
Sarpsborg IL2007100m Fri1.01,4938723.09.202325m 
[Utvid]9393.
Mattis Elias Tjernsbekk
Sarpsborg IL
Mattis Elias Tjernsbekk27,67
386p
23.09.2023
50m Fri
Sarpsborg IL200750m Fri27,6738623.09.202325m 
[Utvid]9393.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst34,24
386p
23.09.2023
50m Bryst
Skien SK200850m Bryst34,2438623.09.202325m 
[Utvid]9393.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg38,95
386p
23.09.2023
50m Bryst
Moss SK200750m Bryst38,9538623.09.202325m 
[Utvid]9393.
Mileah Hasle-Mienna
Moss SK
Mileah Hasle-Mienna2.31,47
386p
23.09.2023
200m Fri
Moss SK2011200m Fri2.31,4738623.09.202325m 
[Utvid]9797.
Ida Wilhelmina Odsbu
Sarpsborg IL
Ida Wilhelmina Odsbu38,98
385p
23.09.2023
50m Bryst
Sarpsborg IL200750m Bryst38,9838523.09.202325mD
[Utvid]9797.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych1.09,02
385p
23.09.2023
100m Fri
Skien SK2012100m Fri1.09,0238523.09.202325mD
[Utvid]9999.
Vegard Jevne Tangen
Drøbak-Frogn IL
Vegard Jevne Tangen27,72
384p
23.09.2023
50m Fri
Drøbak-Frogn IL200750m Fri27,7238423.09.202325m 
[Utvid]100100.
Matheo Kleiveland
Moss SK
Matheo Kleiveland27,74
383p
23.09.2023
50m Fri
Moss SK200850m Fri27,7438323.09.202325m 
Side 1 av 11 (1076 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.