Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sas Open Jaked Cup 2023
Stevne
Stevnenavn:
Sas Open Jaked Cup 2023
Fra dato:
15.04.2023
Til dato:
16.04.2023
NSF Stevne Id:
0000044705
Arrangørnavn:
Sandefjord SK
Stevnested:
Sandefjord
Bassengnavn:
Sandefjord svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.04.2023
Kvalperiode start:
06.04.2022
Kvalperiode slutt:
05.04.2023
Påmeldingsansv.:
Steinar Nygård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95244688
Arrangementsleder
Navn:
Espen Molland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90205802
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.04,42
631p
15.04.2023
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.04,4263115.04.202325m 
[Utvid]22.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,55
616p
15.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,5561615.04.202325m 
[Utvid]33.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær2.22,74
596p
16.04.2023
200m Bryst
Tønsberg SK2004200m Bryst2.22,7459616.04.202325m 
[Utvid]44.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,85
595p
15.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,8559515.04.202325m 
[Utvid]55.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen53,45
590p
15.04.2023
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri53,4559015.04.202325m 
[Utvid]66.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,07
587p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,0758716.04.202325m 
[Utvid]66.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød27,38
587p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri27,3858716.04.202325m 
[Utvid]88.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen57,12
585p
16.04.2023
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly57,1258516.04.202325m 
[Utvid]99.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland29,84
584p
15.04.2023
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst29,8458415.04.202325m 
[Utvid]1010.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland30,02
574p
15.04.2023
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst30,0257415.04.202325m 
[Utvid]1111.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær30,03
573p
15.04.2023
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst30,0357315.04.202325m 
[Utvid]1212.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet34,25
568p
15.04.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst34,2556815.04.202325m 
[Utvid]1212.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis54,14
568p
15.04.2023
100m Fri
Glitre SK2008100m Fri54,1456815.04.202325m 
[Utvid]1414.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær30,14
567p
15.04.2023
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst30,1456715.04.202325m 
[Utvid]1515.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet34,33
564p
15.04.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst34,3356415.04.202325m 
[Utvid]1616.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,44
561p
15.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,4456115.04.202325mF
[Utvid]1717.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,46
559p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,4655916.04.202325m 
[Utvid]1818.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,64
556p
15.04.2023
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly29,6455615.04.202325m 
[Utvid]1919.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis29,68
554p
15.04.2023
50m Butterfly
Glitre SK200850m Butterfly29,6855415.04.202325m 
[Utvid]2020.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis29,70
553p
15.04.2023
50m Butterfly
Glitre SK200850m Butterfly29,7055315.04.202325m 
[Utvid]2121.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,57
552p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri24,5755216.04.202325m 
[Utvid]2121.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte27,95
552p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri27,9555216.04.202325m 
[Utvid]2323.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.28,81
549p
16.04.2023
200m Individuell medley
Skien SK2005200m Individuell medley2.28,8154916.04.202325m 
[Utvid]2424.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.07,57
547p
15.04.2023
100m Bryst
Sandefjord SK2005100m Bryst1.07,5754715.04.202325m 
[Utvid]2525.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen26,64
544p
16.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly26,6454416.04.202325mD
[Utvid]2525.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.01,54
544p
15.04.2023
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.01,5454415.04.202325m 
[Utvid]2727.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen28,12
542p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200950m Fri28,1254216.04.202325m 
[Utvid]2727.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.07,79
542p
16.04.2023
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.07,7954216.04.202325mD
[Utvid]2929.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød28,21
537p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri28,2153716.04.202325m 
[Utvid]3030.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.07,62
534p
16.04.2023
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.07,6253416.04.202325m 
[Utvid]3131.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen30,07
532p
15.04.2023
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly30,0753215.04.202325m 
[Utvid]3232.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.27,06
529p
15.04.2023
200m Rygg
Skien SK2005200m Rygg2.27,0652915.04.202325m 
[Utvid]3333.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.09,93
527p
15.04.2023
100m Individuell medley
Skien SK2005100m Individuell medley1.09,9352715.04.202325m 
[Utvid]3333.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet1.17,18
527p
15.04.2023
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.17,1852715.04.202325m 
[Utvid]3535.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen28,40
526p
16.04.2023
50m Fri
Skien SK200550m Fri28,4052616.04.202325m 
[Utvid]3636.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.10,14
522p
15.04.2023
100m Individuell medley
Skien SK2005100m Individuell medley1.10,1452215.04.202325m 
[Utvid]3737.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen25,04
521p
16.04.2023
50m Fri
Varodd SK200650m Fri25,0452116.04.202325m 
[Utvid]3838.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen25,06
520p
16.04.2023
50m Fri
Varodd SK200650m Fri25,0652016.04.202325m 
[Utvid]3939.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.01,39
517p
15.04.2023
100m Individuell medley
Tønsberg SK2004100m Individuell medley1.01,3951715.04.202325m 
[Utvid]4040.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,16
514p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,1651416.04.202325m 
[Utvid]4040.
Storm Heggenhougen
Sandefjord SK
Storm Heggenhougen1.09,01
514p
15.04.2023
100m Bryst
Sandefjord SK2008100m Bryst1.09,0151415.04.202325m 
[Utvid]4242.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco27,18
512p
15.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly27,1851215.04.202325m 
[Utvid]4343.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte1.02,84
511p
15.04.2023
100m Fri
Sandefjord SK2003100m Fri1.02,8451115.04.202325m 
[Utvid]4444.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen25,23
510p
16.04.2023
50m Fri
Varodd SK200650m Fri25,2351016.04.202325m 
[Utvid]4444.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,50
510p
15.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200350m Butterfly30,5051015.04.202325m 
[Utvid]4444.
William Bjørklund Clarke
Asker SK
William Bjørklund Clarke9.14,65
510p
15.04.2023
800m Fri
Asker SK2009800m Fri9.14,6551015.04.202325m 
[Utvid]4747.
Artur Stefanco
Asker SK
Artur Stefanco27,29
506p
15.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly27,2950615.04.202325m 
[Utvid]4747.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen30,58
506p
15.04.2023
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly30,5850615.04.202325m 
[Utvid]4949.
Julia Michelsen Tangen
Tønsberg SK
Julia Michelsen Tangen30,65
503p
15.04.2023
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly30,6550315.04.202325m 
[Utvid]4949.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.01,96
503p
15.04.2023
100m Individuell medley
Sandefjord SK2005100m Individuell medley1.01,9650315.04.202325m 
[Utvid]5151.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte30,67
502p
15.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200350m Butterfly30,6750215.04.202325m 
[Utvid]5151.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.01,97
502p
15.04.2023
100m Individuell medley
Sandefjord SK2005100m Individuell medley1.01,9750215.04.202325m 
[Utvid]5353.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,38
501p
15.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly27,3850115.04.202325m 
[Utvid]5353.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen1.00,82
501p
16.04.2023
100m Rygg
Varodd SK2006100m Rygg1.00,8250116.04.202325m 
[Utvid]5555.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød28,88
500p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri28,8850016.04.202325m 
[Utvid]5555.
Elise Grov Hanssen
Grimstad SK
Elise Grov Hanssen28,88
500p
16.04.2023
50m Fri
Grimstad SK200950m Fri28,8850016.04.202325m 
[Utvid]5757.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
OI Svømming
Kristina Ingvaldsen Karlsen31,84
498p
16.04.2023
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg31,8449816.04.202325m 
[Utvid]5757.
Petter Smedhaugen
Asker SK
Petter Smedhaugen9.19,26
498p
15.04.2023
800m Fri
Asker SK2007800m Fri9.19,2649815.04.202325m 
[Utvid]5959.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,45
497p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,4549716.04.202325m 
[Utvid]6060.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen28,95
496p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200950m Fri28,9549616.04.202325m 
[Utvid]6161.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen25,49
494p
16.04.2023
50m Fri
Varodd SK200650m Fri25,4949416.04.202325m 
[Utvid]6161.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland25,50
494p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,5049416.04.202325m 
[Utvid]6363.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen27,53
493p
15.04.2023
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly27,5349315.04.202325m 
[Utvid]6363.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær31,58
493p
16.04.2023
50m Bryst
Tønsberg SK200450m Bryst31,5849316.04.202325mD
[Utvid]6363.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis1.02,38
493p
15.04.2023
100m Individuell medley
Glitre SK2008100m Individuell medley1.02,3849315.04.202325m 
[Utvid]6666.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen2.19,64
492p
16.04.2023
200m Fri
Sandefjord SK2009200m Fri2.19,6449216.04.202325m 
[Utvid]6767.
Elias Madsen
Varodd SK
Elias Madsen25,56
490p
16.04.2023
50m Fri
Varodd SK200650m Fri25,5649016.04.202325m 
[Utvid]6767.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken25,56
490p
15.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri25,5649015.04.202325mF
[Utvid]6969.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,60
489p
15.04.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly27,6048915.04.202325m 
[Utvid]7070.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,13
487p
15.04.2023
50m Fri
Skien SK200550m Fri29,1348715.04.202325mF
[Utvid]7070.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik56,99
487p
15.04.2023
100m Fri
Poseidon2003100m Fri56,9948715.04.202325m 
[Utvid]7272.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,64
486p
16.04.2023
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,6448616.04.202325m 
[Utvid]7373.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen27,67
485p
15.04.2023
50m Butterfly
Asker SK200750m Butterfly27,6748515.04.202325m 
[Utvid]7373.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen31,02
485p
16.04.2023
50m Butterfly
Skien SK200550m Butterfly31,0248516.04.202325mD
[Utvid]7373.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken57,05
485p
15.04.2023
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri57,0548515.04.202325m 
[Utvid]7676.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,66
484p
16.04.2023
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,6648416.04.202325m 
[Utvid]7676.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik27,69
484p
15.04.2023
50m Butterfly
Poseidon200350m Butterfly27,6948415.04.202325m 
[Utvid]7676.
Charlotte Ann Ha Tran
Lørenskog/Rælingen
Charlotte Ann Ha Tran29,19
484p
16.04.2023
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200850m Fri29,1948416.04.202325m 
[Utvid]7676.
Storm Heggenhougen
Sandefjord SK
Storm Heggenhougen31,76
484p
15.04.2023
50m Bryst
Sandefjord SK200850m Bryst31,7648415.04.202325m 
[Utvid]8080.
Magnus Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Magnus Bjørndal Christensen27,71
483p
15.04.2023
50m Butterfly
Tønsberg SK200550m Butterfly27,7148315.04.202325m 
[Utvid]8080.
Thomas Torstveit Hansen
Asker SK
Thomas Torstveit Hansen57,14
483p
15.04.2023
100m Fri
Asker SK2007100m Fri57,1448315.04.202325m 
[Utvid]8282.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,24
482p
16.04.2023
50m Fri
Skien SK200550m Fri29,2448216.04.202325m 
[Utvid]8282.
Richard Alian Kaiyal
Poseidon
Richard Alian Kaiyal2.06,68
482p
16.04.2023
200m Fri
Poseidon2007200m Fri2.06,6848216.04.202325m 
[Utvid]8484.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland25,72
481p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,7248116.04.202325m 
[Utvid]8484.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød29,26
481p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri29,2648116.04.202325m 
[Utvid]8686.
William Bjørklund Clarke
Asker SK
William Bjørklund Clarke4.31,00
480p
15.04.2023
400m Fri
Asker SK2009400m Fri4.31,0048015.04.202325mD
[Utvid]8787.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland25,75
479p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,7547916.04.202325m 
[Utvid]8787.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland25,76
479p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri25,7647916.04.202325m 
[Utvid]8787.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen29,29
479p
16.04.2023
50m Fri
Skien SK200550m Fri29,2947916.04.202325m 
[Utvid]8787.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen29,29
479p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200950m Fri29,2947916.04.202325m 
[Utvid]9191.
Espen Tinius Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Espen Tinius Roli Sørensen25,80
477p
16.04.2023
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200650m Fri25,8047716.04.202325m 
[Utvid]9191.
Elise Grov Hanssen
Grimstad SK
Elise Grov Hanssen29,33
477p
16.04.2023
50m Fri
Grimstad SK200950m Fri29,3347716.04.202325m 
[Utvid]9393.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen1.04,34
476p
15.04.2023
100m Fri
Sandefjord SK2009100m Fri1.04,3447615.04.202325m 
[Utvid]9494.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,83
475p
16.04.2023
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,8347516.04.202325m 
[Utvid]9494.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik27,86
475p
15.04.2023
50m Butterfly
Poseidon200350m Butterfly27,8647515.04.202325m 
[Utvid]9696.
Matias Solvik
Poseidon
Matias Solvik25,84
474p
16.04.2023
50m Fri
Poseidon200350m Fri25,8447416.04.202325m 
[Utvid]9696.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen29,39
474p
16.04.2023
50m Fri
Sandefjord SK200950m Fri29,3947416.04.202325m 
[Utvid]9696.
Hanna Olstad-Hansen
Sandefjord SK
Hanna Olstad-Hansen1.10,35
474p
16.04.2023
100m Rygg
Sandefjord SK2006100m Rygg1.10,3547416.04.202325m 
[Utvid]9999.
Espen Tinius Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Espen Tinius Roli Sørensen25,89
472p
16.04.2023
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200650m Fri25,8947216.04.202325m 
[Utvid]9999.
Elise Grov Hanssen
Grimstad SK
Elise Grov Hanssen29,43
472p
16.04.2023
50m Fri
Grimstad SK200950m Fri29,4347216.04.202325m 
Side 1 av 21 (2049 rader)< Forrige1234567192021Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.