Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kong Frederik outdoor
Stevne
Stevnenavn:
Kong Frederik outdoor
Fra dato:
03.06.2023
Til dato:
04.06.2023
NSF Stevne Id:
0000044750
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Fredrikstad
Bassengnavn:
Kongstenhallen 50 ute
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.05.2023
Kvalperiode start:
25.05.2022
Kvalperiode slutt:
24.05.2023
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Morten Reed Breivik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91149797
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.29,27
806p
03.06.2023
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.29,2780603.06.202350m 
[Utvid]22.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud51,38
758p
04.06.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,3875804.06.202350m 
[Utvid]33.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli32,73
717p
04.06.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst32,7371704.06.202350m 
[Utvid]44.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen2.21,26
711p
03.06.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2004200m Individuell medley2.21,2671103.06.202350m 
[Utvid]55.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,89
709p
04.06.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,8970904.06.202350m 
[Utvid]66.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu30,34
703p
03.06.2023
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg30,3470303.06.202350m 
[Utvid]66.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.12,11
703p
03.06.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.12,1170303.06.202350mD
[Utvid]88.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,99
700p
04.06.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,9970004.06.202350m 
[Utvid]99.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud23,58
697p
03.06.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri23,5869703.06.202350m 
[Utvid]1010.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.08,25
696p
04.06.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.08,2569604.06.202350m 
[Utvid]1111.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas53,05
689p
04.06.2023
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri53,0568904.06.202350m 
[Utvid]1111.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas1.55,45
689p
03.06.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri1.55,4568903.06.202350m 
[Utvid]1313.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen26,82
687p
03.06.2023
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri26,8268703.06.202350m 
[Utvid]1313.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo26,82
687p
03.06.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri26,8268703.06.202350m 
[Utvid]1515.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken58,67
684p
04.06.2023
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri58,6768404.06.202350m 
[Utvid]1616.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig2.08,37
681p
03.06.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.08,3768103.06.202350m 
[Utvid]1717.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez2.08,51
679p
03.06.2023
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.08,5167903.06.202350m 
[Utvid]1818.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.10,41
668p
03.06.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.10,4166803.06.202350m 
[Utvid]1919.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt29,71
666p
04.06.2023
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,7166604.06.202350m 
[Utvid]2020.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth29,74
664p
04.06.2023
50m Bryst
OI Svømming200350m Bryst29,7466404.06.202350m 
[Utvid]2121.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo59,32
662p
04.06.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri59,3266204.06.202350m 
[Utvid]2222.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin53,90
657p
04.06.2023
100m Fri
OI Svømming2006100m Fri53,9065704.06.202350m 
[Utvid]2323.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud24,07
655p
04.06.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,0765504.06.202350mD
[Utvid]2424.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas24,10
653p
03.06.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,1065303.06.202350m 
[Utvid]2525.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas27,33
652p
03.06.2023
50m Rygg
Bergens SC200450m Rygg27,3365203.06.202350m 
[Utvid]2525.
Mathias Somogyi Hoseth
OI Svømming
Mathias Somogyi Hoseth54,02
652p
04.06.2023
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri54,0265204.06.202350m 
[Utvid]2525.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.03,98
652p
03.06.2023
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.03,9865203.06.202350m 
[Utvid]2828.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke1.57,70
650p
03.06.2023
200m Fri
Bergens SC2003200m Fri1.57,7065003.06.202350m 
[Utvid]2929.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin24,15
649p
03.06.2023
50m Fri
OI Svømming200650m Fri24,1564903.06.202350m 
[Utvid]3030.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke54,18
646p
04.06.2023
100m Fri
Bergens SC2003100m Fri54,1864604.06.202350m 
[Utvid]3131.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik30,13
638p
04.06.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst30,1363804.06.202350m 
[Utvid]3131.
Mira Johansson Miljeteig
Bergens SC
Mira Johansson Miljeteig1.00,06
638p
04.06.2023
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.00,0663804.06.202350m 
[Utvid]3333.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi27,55
637p
03.06.2023
50m Rygg
Ullensakersvømmerne200550m Rygg27,5563703.06.202350m 
[Utvid]3434.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.08,35
635p
04.06.2023
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.08,3563504.06.202350m 
[Utvid]3535.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg27,55
634p
03.06.2023
50m Fri
Haldens SK200650m Fri27,5563403.06.202350m 
[Utvid]3636.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen34,20
628p
03.06.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst34,2062803.06.202350mD
[Utvid]3636.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.27,21
628p
03.06.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.27,2162803.06.202350m 
[Utvid]3838.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi26,04
625p
04.06.2023
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200550m Butterfly26,0462504.06.202350m 
[Utvid]3838.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel4.17,37
625p
04.06.2023
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.17,3762504.06.202350m 
[Utvid]4040.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen34,27
624p
04.06.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst34,2762404.06.202350mD
[Utvid]4040.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.59,33
624p
03.06.2023
200m Fri
Kongstensvømmerne2005200m Fri1.59,3362403.06.202350m 
[Utvid]4242.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,70
623p
03.06.2023
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,7062303.06.202350m 
[Utvid]4242.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo2.12,23
623p
03.06.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.12,2362303.06.202350m 
[Utvid]4444.
Adina Lønseth Ringsbu
Bergens SC
Adina Lønseth Ringsbu1.07,27
622p
03.06.2023
100m Rygg
Bergens SC2003100m Rygg1.07,2762203.06.202350m 
[Utvid]4444.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi2.13,53
622p
03.06.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004200m Individuell medley2.13,5362203.06.202350m 
[Utvid]4646.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim27,73
621p
03.06.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri27,7362103.06.202350m 
[Utvid]4646.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli28,62
621p
04.06.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200450m Butterfly28,6262104.06.202350m 
[Utvid]4848.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi54,95
620p
04.06.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri54,9562004.06.202350m 
[Utvid]4949.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.06,74
619p
04.06.2023
100m Bryst
Trondhjems SLK1999100m Bryst1.06,7461904.06.202350m 
[Utvid]5050.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel55,03
617p
04.06.2023
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri55,0361704.06.202350m 
[Utvid]5151.
Istvan Akos Besenyi
Ullensakersvømmerne
Istvan Akos Besenyi55,05
616p
04.06.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2004100m Fri55,0561604.06.202350m 
[Utvid]5252.
Mikael Sydow Haugen
OI Svømming
Mikael Sydow Haugen24,58
615p
03.06.2023
50m Fri
OI Svømming199950m Fri24,5861503.06.202350m 
[Utvid]5252.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby2.14,03
615p
03.06.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.14,0361503.06.202350m 
[Utvid]5454.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez4.38,13
614p
04.06.2023
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.38,1361404.06.202350m 
[Utvid]5555.
Rebekka Valvik Christiansen
SK Team Sør
Rebekka Valvik Christiansen1.05,45
609p
03.06.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.05,4560903.06.202350m 
[Utvid]5555.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen1.05,45
609p
03.06.2023
100m Butterfly
Lambertseter SK2004100m Butterfly1.05,4560903.06.202350m 
[Utvid]5757.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum31,86
607p
03.06.2023
50m Rygg
Triton Lillestrøm200450m Rygg31,8660703.06.202350m 
[Utvid]5858.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug30,66
606p
04.06.2023
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst30,6660604.06.202350m 
[Utvid]5959.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt24,71
605p
03.06.2023
50m Fri
OI Svømming200450m Fri24,7160503.06.202350m 
[Utvid]6060.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.01,15
604p
04.06.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.01,1560404.06.202350m 
[Utvid]6161.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik30,71
603p
04.06.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst30,7160304.06.202350mD
[Utvid]6262.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen28,03
602p
03.06.2023
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri28,0360203.06.202350m 
[Utvid]6262.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug1.07,34
602p
04.06.2023
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.07,3460204.06.202350m 
[Utvid]6464.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi1.01,12
601p
03.06.2023
100m Rygg
Ullensakersvømmerne2005100m Rygg1.01,1260103.06.202350m 
[Utvid]6464.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad1.08,07
601p
03.06.2023
100m Rygg
Trondhjems SLK2007100m Rygg1.08,0760103.06.202350m 
[Utvid]6666.
Ben Sekyere Bjørnestad
Bærumsvømmerne
Ben Sekyere Bjørnestad55,54
600p
04.06.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri55,5460004.06.202350m 
[Utvid]6666.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.05,76
600p
03.06.2023
100m Butterfly
Lambertseter SK2005100m Butterfly1.05,7660003.06.202350m 
[Utvid]6868.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen1.01,33
599p
04.06.2023
100m Fri
Triton Lillestrøm2003100m Fri1.01,3359904.06.202350m 
[Utvid]6868.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.01,34
599p
04.06.2023
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.01,3459904.06.202350m 
[Utvid]7070.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim1.01,37
598p
04.06.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.01,3759804.06.202350m 
[Utvid]7171.
Even Askjer Kjær
Tønsberg SK
Even Askjer Kjær1.07,54
597p
04.06.2023
100m Bryst
Tønsberg SK2004100m Bryst1.07,5459704.06.202350m 
[Utvid]7272.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas24,84
596p
04.06.2023
50m Fri
Bergens SC200450m Fri24,8459604.06.202350mD
[Utvid]7373.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt30,88
593p
04.06.2023
50m Bryst
OI Svømming200450m Bryst30,8859304.06.202350m 
[Utvid]7373.
Daniel Karolin Lyngaas
Sarpsborg IL
Daniel Karolin Lyngaas58,84
593p
03.06.2023
100m Butterfly
Sarpsborg IL2003100m Butterfly58,8459303.06.202350m 
[Utvid]7575.
Aurora Kjensli
Triton Lillestrøm
Aurora Kjensli1.06,05
592p
03.06.2023
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.06,0559203.06.202350m 
[Utvid]7676.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken28,19
591p
04.06.2023
50m Fri
OI Svømming200350m Fri28,1959104.06.202350mD
[Utvid]7676.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum34,90
591p
04.06.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst34,9059104.06.202350m 
[Utvid]7878.
Kristine Stenbock-Haakestad
Haldens SK
Kristine Stenbock-Haakestad28,21
590p
03.06.2023
50m Fri
Haldens SK200950m Fri28,2159003.06.202350m 
[Utvid]7979.
Mikael Sydow Haugen
OI Svømming
Mikael Sydow Haugen28,28
589p
03.06.2023
50m Rygg
OI Svømming199950m Rygg28,2858903.06.202350m 
[Utvid]7979.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.45,70
589p
03.06.2023
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.45,7058903.06.202350m 
[Utvid]8181.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth55,96
587p
04.06.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri55,9658704.06.202350m 
[Utvid]8181.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen55,96
587p
04.06.2023
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri55,9658704.06.202350m 
[Utvid]8181.
Norah A. Lerkerød Rasmussen
Bergens SC
Norah A. Lerkerød Rasmussen1.16,59
587p
04.06.2023
100m Bryst
Bergens SC2006100m Bryst1.16,5958704.06.202350m 
[Utvid]8181.
Martine Myhrer Abrahamsen
Triton Lillestrøm
Martine Myhrer Abrahamsen2.14,89
587p
03.06.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2003200m Fri2.14,8958703.06.202350m 
[Utvid]8585.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine D. Lerkerød Rasmussen1.01,78
586p
04.06.2023
100m Fri
Åstveit SK2009100m Fri1.01,7858604.06.202350m 
[Utvid]8686.
Ben Sekyere Bjørnestad
Bærumsvømmerne
Ben Sekyere Bjørnestad26,62
585p
04.06.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly26,6258504.06.202350m 
[Utvid]8787.
Karsten Hernæss
Lambertseter SK
Karsten Hernæss4.23,41
583p
04.06.2023
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.23,4158304.06.202350m 
[Utvid]8888.
Christian Toussi
Ullensakersvømmerne
Christian Toussi59,20
582p
03.06.2023
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2005100m Butterfly59,2058203.06.202350m 
[Utvid]8989.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergens SC
Andrea Antun Mikkelsen35,12
580p
04.06.2023
50m Bryst
Bergens SC200550m Bryst35,1258004.06.202350mD
[Utvid]9090.
Henrik Bakke
Bergens SC
Henrik Bakke25,08
579p
03.06.2023
50m Fri
Bergens SC200350m Fri25,0857903.06.202350m 
[Utvid]9090.
Kristine Stenbock-Haakestad
Haldens SK
Kristine Stenbock-Haakestad1.02,03
579p
04.06.2023
100m Fri
Haldens SK2009100m Fri1.02,0357904.06.202350m 
[Utvid]9292.
Norah A. Lerkerød Rasmussen
Bergens SC
Norah A. Lerkerød Rasmussen35,17
578p
04.06.2023
50m Bryst
Bergens SC200650m Bryst35,1757804.06.202350m 
[Utvid]9292.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe1.02,07
578p
04.06.2023
100m Fri
Haugesund SK2006100m Fri1.02,0757804.06.202350m 
[Utvid]9494.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen31,17
577p
04.06.2023
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst31,1757704.06.202350m 
[Utvid]9494.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi56,28
577p
04.06.2023
100m Fri
Ullensakersvømmerne2007100m Fri56,2857704.06.202350m 
[Utvid]9494.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.31,44
577p
03.06.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2006200m Individuell medley2.31,4457703.06.202350m 
[Utvid]9797.
Kasper Cornelius Mowinckel
Bergens SC
Kasper Cornelius Mowinckel2.02,53
576p
03.06.2023
200m Fri
Bergens SC2005200m Fri2.02,5357603.06.202350m 
[Utvid]9797.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.02,57
576p
03.06.2023
200m Fri
Ullensakersvømmerne2000200m Fri2.02,5757603.06.202350m 
[Utvid]9797.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo2.15,72
576p
03.06.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2007200m Fri2.15,7257603.06.202350m 
[Utvid]100100.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli29,37
575p
03.06.2023
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200450m Butterfly29,3757503.06.202350mD
Side 1 av 48 (4731 rader)< Forrige1234567464748Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.