Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Eknessvøm 2023
Stevne
Stevnenavn:
Eknessvøm 2023
Fra dato:
19.02.2023
Til dato:
19.02.2023
NSF Stevne Id:
0000044806
Arrangørnavn:
Nedre Eiker SK
Stevnested:
Krokstadelva
Bassengnavn:
Eknes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.02.2023
Kvalperiode start:
11.02.2022
Kvalperiode slutt:
10.02.2023
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Kari Floten
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90734341
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad23,76
610p
19.02.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri23,7661019.02.202325m 
[Utvid]22.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad53,43
591p
19.02.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri53,4359119.02.202325m 
[Utvid]33.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad30,04
534p
19.02.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly30,0453419.02.202325m 
[Utvid]44.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen4.48,80
513p
19.02.2023
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri4.48,8051319.02.202325m 
[Utvid]55.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad28,68
511p
19.02.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri28,6851119.02.202325m 
[Utvid]66.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani28,84
502p
19.02.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri28,8450219.02.202325m 
[Utvid]77.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani1.03,41
497p
19.02.2023
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri1.03,4149719.02.202325m 
[Utvid]88.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani4.53,32
490p
19.02.2023
400m Fri
Drammen SK2007400m Fri4.53,3249019.02.202325m 
[Utvid]99.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad25,61
487p
19.02.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri25,6148719.02.202325mD
[Utvid]1010.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani29,22
483p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri29,2248319.02.202325mF
[Utvid]1111.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal25,71
482p
19.02.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,7148219.02.202325m 
[Utvid]1212.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.20,97
479p
19.02.2023
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.20,9747919.02.202325mD
[Utvid]1313.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani29,51
469p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri29,5146919.02.202325m 
[Utvid]1414.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg26,02
465p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri26,0246519.02.202325m 
[Utvid]1515.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning29,61
464p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri29,6146419.02.202325mF
[Utvid]1616.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning29,79
456p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri29,7945619.02.202325m 
[Utvid]1717.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad1.10,30
454p
19.02.2023
100m Butterfly
Glitre SK2004100m Butterfly1.10,3045419.02.202325m 
[Utvid]1818.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal28,33
452p
19.02.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly28,3345219.02.202325m 
[Utvid]1818.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg32,49
452p
19.02.2023
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst32,4945219.02.202325m 
[Utvid]2020.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg26,33
448p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri26,3344819.02.202325mF
[Utvid]2020.
Sara Wang-Henrichsen
SK Speed
Sara Wang-Henrichsen29,95
448p
19.02.2023
50m Fri
SK Speed200350m Fri29,9544819.02.202325m 
[Utvid]2222.
Nora Moen Pettersen
Nedre Eiker SK
Nora Moen Pettersen31,98
443p
19.02.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200150m Butterfly31,9844319.02.202325m 
[Utvid]2323.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani2.25,04
439p
19.02.2023
200m Fri
Drammen SK2007200m Fri2.25,0443919.02.202325mD
[Utvid]2424.
Laurits Trønnes Kjelsrud
Raufoss IL
Laurits Trønnes Kjelsrud26,53
438p
19.02.2023
50m Fri
Raufoss IL200750m Fri26,5343819.02.202325m 
[Utvid]2424.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen33,23
438p
19.02.2023
50m Rygg
Drammen SK200650m Rygg33,2343819.02.202325m 
[Utvid]2626.
Sofie Li Sørengen
Drammen SK
Sofie Li Sørengen37,56
430p
19.02.2023
50m Bryst
Drammen SK201050m Bryst37,5643019.02.202325m 
[Utvid]2727.
Laurits Trønnes Kjelsrud
Raufoss IL
Laurits Trønnes Kjelsrud28,85
428p
19.02.2023
50m Butterfly
Raufoss IL200750m Butterfly28,8542819.02.202325m 
[Utvid]2828.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska30,46
426p
19.02.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri30,4642619.02.202325mF
[Utvid]2929.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre59,65
424p
19.02.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri59,6542419.02.202325m 
[Utvid]3030.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg28,97
423p
19.02.2023
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200650m Butterfly28,9742319.02.202325m 
[Utvid]3030.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen59,72
423p
19.02.2023
100m Fri
Modum SK2007100m Fri59,7242319.02.202325m 
[Utvid]3030.
Linnea Bakke Sørensen
Ski SK
Linnea Bakke Sørensen5.07,92
423p
19.02.2023
400m Fri
Ski SK2008400m Fri5.07,9242319.02.202325m 
[Utvid]3333.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg5.08,16
422p
19.02.2023
400m Fri
Moss SK2007400m Fri5.08,1642219.02.202325m 
[Utvid]3434.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad32,52
421p
19.02.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly32,5242119.02.202325mD
[Utvid]3535.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre26,92
419p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri26,9241919.02.202325mF
[Utvid]3636.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani30,67
417p
19.02.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri30,6741719.02.202325mD
[Utvid]3636.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad33,39
417p
19.02.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst33,3941719.02.202325m 
[Utvid]3838.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.07,34
415p
19.02.2023
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.07,3441519.02.202325mD
[Utvid]3939.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad30,81
412p
19.02.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri30,8141219.02.202325m 
[Utvid]3939.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska32,74
412p
19.02.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200750m Butterfly32,7441219.02.202325m 
[Utvid]3939.
Sara Wang-Henrichsen
SK Speed
Sara Wang-Henrichsen1.07,52
412p
19.02.2023
100m Fri
SK Speed2003100m Fri1.07,5241219.02.202325m 
[Utvid]4242.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen38,22
408p
19.02.2023
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst38,2240819.02.202325m 
[Utvid]4343.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre27,19
407p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri27,1940719.02.202325m 
[Utvid]4343.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning1.07,79
407p
19.02.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri1.07,7940719.02.202325m 
[Utvid]4545.
Bahram Kiani
Drammen SK
Bahram Kiani29,37
406p
19.02.2023
50m Butterfly
Drammen SK196850m Butterfly29,3740619.02.202325m 
[Utvid]4545.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani32,91
406p
19.02.2023
50m Butterfly
Drammen SK200750m Butterfly32,9140619.02.202325m 
[Utvid]4747.
Heid Floten
Nedre Eiker SK
Heid Floten30,97
405p
19.02.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri30,9740519.02.202325m 
[Utvid]4747.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal33,71
405p
19.02.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst33,7140519.02.202325m 
[Utvid]4949.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen27,26
404p
19.02.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri27,2640419.02.202325m 
[Utvid]4949.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen5.12,73
404p
19.02.2023
400m Fri
Drammen SK2008400m Fri5.12,7340419.02.202325m 
[Utvid]5151.
Stian Fjerdingstad
Nedre Eiker SK
Stian Fjerdingstad27,31
402p
19.02.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK199750m Fri27,3140219.02.202325m 
[Utvid]5151.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad2.42,74
402p
19.02.2023
200m Bryst
Glitre SK2006200m Bryst2.42,7440219.02.202325m 
[Utvid]5353.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland31,08
401p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri31,0840119.02.202325m 
[Utvid]5454.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad1.08,31
398p
19.02.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.08,3139819.02.202325m 
[Utvid]5555.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad29,69
393p
19.02.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly29,6939319.02.202325m 
[Utvid]5555.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani33,28
393p
19.02.2023
50m Butterfly
Glitre SK200550m Butterfly33,2839319.02.202325m 
[Utvid]5555.
Fanny Forseth Smith
Holmestrand IF
Fanny Forseth Smith1.08,60
393p
19.02.2023
100m Fri
Holmestrand IF2008100m Fri1.08,6039319.02.202325m 
[Utvid]5858.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg3.03,80
392p
19.02.2023
200m Bryst
Moss SK2007200m Bryst3.03,8039219.02.202325m 
[Utvid]5959.
Victoria Svanevik
Holmestrand IF
Victoria Svanevik31,37
390p
19.02.2023
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri31,3739019.02.202325m 
[Utvid]5959.
Jaroslaw Chrobak
Haldens SK
Jaroslaw Chrobak4.50,36
390p
19.02.2023
400m Fri
Haldens SK2007400m Fri4.50,3639019.02.202325m 
[Utvid]6161.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen31,44
387p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200850m Fri31,4438719.02.202325m 
[Utvid]6262.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland1.09,06
385p
19.02.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.09,0638519.02.202325m 
[Utvid]6363.
Laurits Trønnes Kjelsrud
Raufoss IL
Laurits Trønnes Kjelsrud30,42
383p
19.02.2023
50m Rygg
Raufoss IL200750m Rygg30,4238319.02.202325m 
[Utvid]6464.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen5.19,10
380p
19.02.2023
400m Fri
Drammen SK2008400m Fri5.19,1038019.02.202325m 
[Utvid]6565.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg34,49
378p
19.02.2023
50m Bryst
Øvre Eiker SK200650m Bryst34,4937819.02.202325m 
[Utvid]6565.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg2.32,52
378p
19.02.2023
200m Fri
Moss SK2007200m Fri2.32,5237819.02.202325mD
[Utvid]6767.
Laurits Trønnes Kjelsrud
Raufoss IL
Laurits Trønnes Kjelsrud34,53
377p
19.02.2023
50m Bryst
Raufoss IL200750m Bryst34,5337719.02.202325m 
[Utvid]6868.
Linnea Bakke Sørensen
Ski SK
Linnea Bakke Sørensen2.32,83
376p
19.02.2023
200m Fri
Ski SK2008200m Fri2.32,8337619.02.202325mD
[Utvid]6969.
Fanny Forseth Smith
Holmestrand IF
Fanny Forseth Smith31,78
375p
19.02.2023
50m Fri
Holmestrand IF200850m Fri31,7837519.02.202325mD
[Utvid]6969.
Lasse Aggvin Løchen
Bergkameratene
Lasse Aggvin Løchen1.02,17
375p
19.02.2023
100m Fri
Bergkameratene2007100m Fri1.02,1737519.02.202325m 
[Utvid]7171.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani1.09,79
373p
19.02.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.09,7937319.02.202325mD
[Utvid]7171.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad1.16,73
373p
19.02.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.16,7337319.02.202325mD
[Utvid]7373.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland31,89
371p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri31,8937119.02.202325mD
[Utvid]7373.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen31,89
371p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200650m Fri31,8937119.02.202325mD
[Utvid]7575.
Stian Fjerdingstad
Nedre Eiker SK
Stian Fjerdingstad1.02,41
370p
19.02.2023
100m Fri
Nedre Eiker SK1997100m Fri1.02,4137019.02.202325m 
[Utvid]7676.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen2.33,80
368p
19.02.2023
200m Fri
Drammen SK2008200m Fri2.33,8036819.02.202325mD
[Utvid]7777.
Dora Stipic
Drammen SK
Dora Stipic32,02
367p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK201050m Fri32,0236719.02.202325m 
[Utvid]7878.
Jonathan Alexander Klamas
Øvre Eiker SK
Jonathan Alexander Klamas28,21
364p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri28,2136419.02.202325m 
[Utvid]7878.
Victoria Svanevik
Holmestrand IF
Victoria Svanevik32,09
364p
19.02.2023
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri32,0936419.02.202325mF
[Utvid]7878.
Victoria Svanevik
Holmestrand IF
Victoria Svanevik34,12
364p
19.02.2023
50m Butterfly
Holmestrand IF200750m Butterfly34,1236419.02.202325m 
[Utvid]7878.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad2.48,15
364p
19.02.2023
200m Bryst
Glitre SK2006200m Bryst2.48,1536419.02.202325m 
[Utvid]8282.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten28,24
363p
19.02.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri28,2436319.02.202325mF
[Utvid]8383.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning32,15
362p
19.02.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri32,1536219.02.202325mD
[Utvid]8383.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen32,15
362p
19.02.2023
50m Fri
Bergkameratene200850m Fri32,1536219.02.202325mF
[Utvid]8585.
Tilde Gehrken Berge
Bærumsvømmerne
Tilde Gehrken Berge2.51,16
360p
19.02.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.51,1636019.02.202325m 
[Utvid]8686.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg30,63
358p
19.02.2023
50m Butterfly
Glitre SK200250m Butterfly30,6335819.02.202325m 
[Utvid]8787.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik4.59,07
357p
19.02.2023
400m Fri
Nedre Eiker SK2009400m Fri4.59,0735719.02.202325m 
[Utvid]8888.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad35,18
356p
19.02.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst35,1835619.02.202325mD
[Utvid]8989.
Nora Tomine Elisenberg
Moss SK
Nora Tomine Elisenberg1.28,09
354p
19.02.2023
100m Bryst
Moss SK2007100m Bryst1.28,0935419.02.202325mD
[Utvid]9090.
Amanda Charlotte Halvorsen Ronander
Holmestrand IF
Amanda Charlotte Halvorsen Ronander32,57
348p
19.02.2023
50m Fri
Holmestrand IF200950m Fri32,5734819.02.202325m 
[Utvid]9090.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad32,58
348p
19.02.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri32,5834819.02.202325mD
[Utvid]9090.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen2.53,11
348p
19.02.2023
200m Individuell medley
Drammen SK2008200m Individuell medley2.53,1134819.02.202325m 
[Utvid]9393.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen32,62
347p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200850m Fri32,6234719.02.202325mF
[Utvid]9494.
Andres Felipe Martinez-Gonzalez
Drammen SK
Andres Felipe Martinez-Gonzalez1.04,10
342p
19.02.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.04,1034219.02.202325m 
[Utvid]9494.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen2.54,11
342p
19.02.2023
200m Individuell medley
Drammen SK2008200m Individuell medley2.54,1134219.02.202325m 
[Utvid]9696.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg31,62
341p
19.02.2023
50m Rygg
Øvre Eiker SK200650m Rygg31,6234119.02.202325m 
[Utvid]9797.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani32,85
340p
19.02.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri32,8534019.02.202325mD
[Utvid]9898.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad2.54,62
339p
19.02.2023
200m Individuell medley
Nedre Eiker SK2008200m Individuell medley2.54,6233919.02.202325m 
[Utvid]9999.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim28,92
338p
19.02.2023
50m Fri
Gol IL200650m Fri28,9233819.02.202325m 
[Utvid]100100.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim31,24
337p
19.02.2023
50m Butterfly
Gol IL200650m Butterfly31,2433719.02.202325m 
Side 1 av 7 (678 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.