Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nyttårsstevne 2023
Stevne
Stevnenavn:
Nyttårsstevne 2023
Fra dato:
08.01.2023
Til dato:
08.01.2023
NSF Stevne Id:
0000044828
Arrangørnavn:
Øvre Eiker SK
Stevnested:
Hokksund
Bassengnavn:
Hokksund svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
28.12.2022
Kvalperiode start:
20.12.2021
Kvalperiode slutt:
28.12.2022
Påmeldingsansv.:
Knut Morten Johansson
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97 79 23 54
Arrangementsleder
Navn:
Jan Erik Møien
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91855884
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,52
619p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly25,5261908.01.202325m 
[Utvid]22.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad24,12
583p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri24,1258308.01.202325m 
[Utvid]33.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal27,98
550p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200350m Fri27,9855008.01.202325m 
[Utvid]44.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen30,61
541p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst30,6154108.01.202325m 
[Utvid]55.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet34,96
534p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst34,9653408.01.202325m 
[Utvid]66.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal1.02,24
526p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.02,2452608.01.202325m 
[Utvid]77.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani28,52
519p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri28,5251908.01.202325m 
[Utvid]88.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis25,27
507p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200850m Fri25,2750708.01.202325m 
[Utvid]88.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad28,74
507p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri28,7450708.01.202325m 
[Utvid]1010.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad1.03,02
506p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.03,0250608.01.202325m 
[Utvid]1111.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,41
499p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,4149908.01.202325m 
[Utvid]1111.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani1.03,34
499p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri1.03,3449908.01.202325m 
[Utvid]1313.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal56,59
497p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri56,5949708.01.202325m 
[Utvid]1414.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis4.28,08
496p
08.01.2023
400m Fri
Glitre SK2008400m Fri4.28,0849608.01.202325m 
[Utvid]1515.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.03,62
492p
08.01.2023
100m Fri
Drammen SK2006100m Fri1.03,6249208.01.202325m 
[Utvid]1616.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis29,09
489p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200850m Fri29,0948908.01.202325m 
[Utvid]1717.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud32,07
488p
08.01.2023
50m Rygg
Glitre SK200650m Rygg32,0748808.01.202325m 
[Utvid]1818.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal25,62
487p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,6248708.01.202325m 
[Utvid]1919.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin57,50
474p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2007100m Fri57,5047408.01.202325m 
[Utvid]2020.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto29,41
473p
08.01.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri29,4147308.01.202325m 
[Utvid]2121.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud32,44
471p
08.01.2023
50m Rygg
Glitre SK200650m Rygg32,4447108.01.202325mF
[Utvid]2222.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal1.20,19
470p
08.01.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.20,1947008.01.202325m 
[Utvid]2323.
Oliver Kjøniksen
Glitre SK
Oliver Kjøniksen25,94
469p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri25,9446908.01.202325m 
[Utvid]2424.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal29,63
463p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,6346308.01.202325mD
[Utvid]2525.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal36,72
461p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst36,7246108.01.202325m 
[Utvid]2525.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani1.05,04
461p
08.01.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.05,0446108.01.202325m 
[Utvid]2727.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto1.05,06
460p
08.01.2023
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.05,0646008.01.202325m 
[Utvid]2828.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad1.02,82
455p
08.01.2023
100m Rygg
Glitre SK2006100m Rygg1.02,8245508.01.202325m 
[Utvid]2828.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen10.20,47
455p
08.01.2023
800m Fri
Drammen SK2006800m Fri10.20,4745508.01.202325m 
[Utvid]3030.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad29,87
452p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri29,8745208.01.202325mD
[Utvid]3131.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani29,95
448p
08.01.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri29,9544808.01.202325m 
[Utvid]3131.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet31,84
448p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly31,8444808.01.202325m 
[Utvid]3333.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg26,37
446p
08.01.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri26,3744608.01.202325m 
[Utvid]3434.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund1.12,46
444p
08.01.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.12,4644408.01.202325m 
[Utvid]3535.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning30,08
442p
08.01.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri30,0844208.01.202325m 
[Utvid]3535.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen1.12,01
442p
08.01.2023
100m Rygg
Drammen SK2006100m Rygg1.12,0144208.01.202325m 
[Utvid]3737.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal37,35
438p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst37,3543808.01.202325m 
[Utvid]3838.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad29,12
437p
08.01.2023
50m Rygg
Glitre SK200650m Rygg29,1243708.01.202325m 
[Utvid]3939.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin28,68
436p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200750m Butterfly28,6843608.01.202325m 
[Utvid]4040.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre59,21
434p
08.01.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri59,2143408.01.202325m 
[Utvid]4141.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg59,40
430p
08.01.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri59,4043008.01.202325m 
[Utvid]4242.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis2.11,75
429p
08.01.2023
200m Fri
Glitre SK2008200m Fri2.11,7542908.01.202325mD
[Utvid]4343.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen33,50
428p
08.01.2023
50m Rygg
Drammen SK200650m Rygg33,5042808.01.202325mF
[Utvid]4343.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund59,48
428p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri59,4842808.01.202325m 
[Utvid]4545.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal26,78
426p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,7842608.01.202325mD
[Utvid]4545.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad33,14
426p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst33,1442608.01.202325m 
[Utvid]4747.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning1.06,86
424p
08.01.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri1.06,8642408.01.202325m 
[Utvid]4848.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani30,57
422p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri30,5742208.01.202325mD
[Utvid]4949.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad9.52,52
419p
08.01.2023
800m Fri
Glitre SK2006800m Fri9.52,5241908.01.202325m 
[Utvid]5050.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund9.52,59
418p
08.01.2023
800m Fri
Glitre SK2006800m Fri9.52,5941808.01.202325m 
[Utvid]5151.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland1.07,23
417p
08.01.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.07,2341708.01.202325m 
[Utvid]5252.
Martine Lunden Thoresen
Horten SK
Martine Lunden Thoresen30,72
415p
08.01.2023
50m Fri
Horten SK200950m Fri30,7241508.01.202325m 
[Utvid]5252.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen30,73
415p
08.01.2023
50m Fri
Drammen SK200650m Fri30,7341508.01.202325mD
[Utvid]5252.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen5.10,03
415p
08.01.2023
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri5.10,0341508.01.202325mD
[Utvid]5555.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg33,49
413p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst33,4941308.01.202325m 
[Utvid]5656.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani32,76
412p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200550m Butterfly32,7641208.01.202325m 
[Utvid]5757.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg1.00,36
409p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2002100m Fri1.00,3640908.01.202325m 
[Utvid]5858.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet30,93
407p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri30,9340708.01.202325m 
[Utvid]5959.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto30,95
406p
08.01.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri30,9540608.01.202325mD
[Utvid]5959.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal38,29
406p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst38,2940608.01.202325mD
[Utvid]6161.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad29,41
404p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly29,4140408.01.202325m 
[Utvid]6262.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal34,18
403p
08.01.2023
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg34,1840308.01.202325m 
[Utvid]6363.
Elin Birkeland Le-Viet
Glitre SK
Elin Birkeland Le-Viet1.08,05
402p
08.01.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.08,0540208.01.202325m 
[Utvid]6363.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud1.14,36
402p
08.01.2023
100m Rygg
Glitre SK2006100m Rygg1.14,3640208.01.202325m 
[Utvid]6565.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland31,07
401p
08.01.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri31,0740108.01.202325m 
[Utvid]6666.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis33,87
399p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200850m Bryst33,8739908.01.202325m 
[Utvid]6767.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen1.00,93
398p
08.01.2023
100m Fri
Modum SK2007100m Fri1.00,9339808.01.202325m 
[Utvid]6868.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto33,22
395p
08.01.2023
50m Butterfly
Modum SK200650m Butterfly33,2239508.01.202325m 
[Utvid]6868.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland38,65
395p
08.01.2023
50m Bryst
Øvre Eiker SK200550m Bryst38,6539508.01.202325m 
[Utvid]7070.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.30,45
394p
08.01.2023
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.30,4539408.01.202325mD
[Utvid]7171.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen31,33
392p
08.01.2023
50m Fri
Drammen SK200850m Fri31,3339208.01.202325m 
[Utvid]7171.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal34,07
392p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst34,0739208.01.202325m 
[Utvid]7373.
Sofie Li Sørengen
Drammen SK
Sofie Li Sørengen38,88
388p
08.01.2023
50m Bryst
Drammen SK201050m Bryst38,8838808.01.202325m 
[Utvid]7474.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund34,23
387p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst34,2338708.01.202325mD
[Utvid]7575.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad38,94
386p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst38,9438608.01.202325m 
[Utvid]7676.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen10.55,98
385p
08.01.2023
800m Fri
Drammen SK2008800m Fri10.55,9838508.01.202325m 
[Utvid]7777.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal33,53
384p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly33,5338408.01.202325m 
[Utvid]7878.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani31,61
381p
08.01.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri31,6138108.01.202325mD
[Utvid]7878.
Lasse Aggvin Løchen
Bergkameratene
Lasse Aggvin Løchen1.01,83
381p
08.01.2023
100m Fri
Bergkameratene2007100m Fri1.01,8338108.01.202325m 
[Utvid]7878.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund1.05,88
381p
08.01.2023
100m Butterfly
Glitre SK2006100m Butterfly1.05,8838108.01.202325m 
[Utvid]8181.
Lasse Aggvin Løchen
Bergkameratene
Lasse Aggvin Løchen27,83
380p
08.01.2023
50m Fri
Bergkameratene200750m Fri27,8338008.01.202325m 
[Utvid]8282.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg30,06
378p
08.01.2023
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200650m Butterfly30,0637808.01.202325m 
[Utvid]8282.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen1.09,46
378p
08.01.2023
100m Fri
Drammen SK2008100m Fri1.09,4637808.01.202325m 
[Utvid]8484.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud31,72
377p
08.01.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri31,7237708.01.202325m 
[Utvid]8585.
Oliver Kjøniksen
Glitre SK
Oliver Kjøniksen34,59
375p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200550m Bryst34,5937508.01.202325m 
[Utvid]8686.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis1.07,10
373p
08.01.2023
100m Rygg
Glitre SK2008100m Rygg1.07,1037308.01.202325m 
[Utvid]8787.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre31,86
372p
08.01.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri31,8637208.01.202325m 
[Utvid]8787.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg2.32,30
372p
08.01.2023
200m Individuell medley
Glitre SK2002200m Individuell medley2.32,3037208.01.202325m 
[Utvid]8989.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund30,27
370p
08.01.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly30,2737008.01.202325mD
[Utvid]8989.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund4.55,50
370p
08.01.2023
400m Fri
Glitre SK2006400m Fri4.55,5037008.01.202325mD
[Utvid]9191.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad4.55,87
369p
08.01.2023
400m Fri
Glitre SK2006400m Fri4.55,8736908.01.202325mD
[Utvid]9292.
Victoria Svanevik
Holmestrand IF
Victoria Svanevik31,98
368p
08.01.2023
50m Fri
Holmestrand IF200750m Fri31,9836808.01.202325m 
[Utvid]9292.
Victoria Svanevik
Holmestrand IF
Victoria Svanevik34,00
368p
08.01.2023
50m Butterfly
Holmestrand IF200750m Butterfly34,0036808.01.202325m 
[Utvid]9494.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning32,02
367p
08.01.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri32,0236708.01.202325mD
[Utvid]9595.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre28,16
366p
08.01.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri28,1636608.01.202325mD
[Utvid]9595.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal30,90
366p
08.01.2023
50m Rygg
Glitre SK200450m Rygg30,9036608.01.202325m 
[Utvid]9797.
Jonathan Alexander Klamas
Øvre Eiker SK
Jonathan Alexander Klamas28,19
365p
08.01.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri28,1936508.01.202325m 
[Utvid]9797.
Noor Gilhuus-Kiani
Glitre SK
Noor Gilhuus-Kiani39,67
365p
08.01.2023
50m Bryst
Glitre SK200550m Bryst39,6736508.01.202325m 
[Utvid]9999.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg1.27,31
364p
08.01.2023
100m Bryst
Bergkameratene2009100m Bryst1.27,3136408.01.202325m 
[Utvid]100100.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis2.50,70
363p
08.01.2023
200m Individuell medley
Glitre SK2008200m Individuell medley2.50,7036308.01.202325m 
Side 1 av 6 (560 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.