Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Blink-svøm
Stevne
Stevnenavn:
Blink-svøm
Fra dato:
10.09.2023
Til dato:
10.09.2023
NSF Stevne Id:
0000044839
Arrangørnavn:
Øvre Eiker SK
Stevnested:
Hokksund
Bassengnavn:
Hokksund svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.08.2023
Kvalperiode start:
31.08.2022
Kvalperiode slutt:
30.08.2023
Påmeldingsansv.:
Knut Morten Johansson
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
97 79 23 54
Arrangementsleder
Navn:
Jan Erik Møien
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91855884
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad1.59,09
580p
10.09.2023
200m Fri
Glitre SK2006200m Fri1.59,0958010.09.202325m 
[Utvid]22.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen26,29
566p
10.09.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly26,2956610.09.202325m 
[Utvid]33.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis54,35
561p
10.09.2023
100m Fri
Glitre SK2008100m Fri54,3556110.09.202325m 
[Utvid]44.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad26,42
557p
10.09.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly26,4255710.09.202325m 
[Utvid]55.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad30,37
554p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst30,3755410.09.202325m 
[Utvid]66.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene1.03,03
506p
10.09.2023
100m Fri
Glitre SK2007100m Fri1.03,0350610.09.202325m 
[Utvid]77.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis25,32
504p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200850m Fri25,3250410.09.202325m 
[Utvid]88.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis28,84
502p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200850m Fri28,8450210.09.202325m 
[Utvid]99.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis27,40
500p
10.09.2023
50m Butterfly
Glitre SK200850m Butterfly27,4050010.09.202325m 
[Utvid]1010.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen36,24
479p
10.09.2023
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst36,2447910.09.202325m 
[Utvid]1111.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal36,38
474p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst36,3847410.09.202325m 
[Utvid]1212.
Oscar Nilsen Hostvedt
Glitre SK
Oscar Nilsen Hostvedt57,94
463p
10.09.2023
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri57,9446310.09.202325m 
[Utvid]1212.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund2.35,29
463p
10.09.2023
200m Bryst
Glitre SK2006200m Bryst2.35,2946310.09.202325m 
[Utvid]1414.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud32,67
461p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200650m Rygg32,6746110.09.202325m 
[Utvid]1414.
Oliver Kjøniksen
Glitre SK
Oliver Kjøniksen58,04
461p
10.09.2023
100m Fri
Glitre SK2005100m Fri58,0446110.09.202325m 
[Utvid]1616.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud32,73
459p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200650m Rygg32,7345910.09.202325mF
[Utvid]1717.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad32,39
457p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst32,3945710.09.202325m 
[Utvid]1717.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis32,77
457p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200850m Rygg32,7745710.09.202325m 
[Utvid]1919.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis26,18
456p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200850m Fri26,1845610.09.202325mD
[Utvid]2020.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene29,80
455p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200750m Fri29,8045510.09.202325mD
[Utvid]2121.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre2.09,30
453p
10.09.2023
200m Fri
Drammen SK2007200m Fri2.09,3045310.09.202325m 
[Utvid]2222.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg26,34
448p
10.09.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri26,3444810.09.202325m 
[Utvid]2323.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund32,70
444p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst32,7044410.09.202325m 
[Utvid]2424.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad28,55
442p
10.09.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly28,5544210.09.202325m 
[Utvid]2424.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen1.21,85
442p
10.09.2023
100m Bryst
Bergkameratene2008100m Bryst1.21,8544210.09.202325m 
[Utvid]2626.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt33,16
441p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200750m Rygg33,1644110.09.202325m 
[Utvid]2626.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis1.10,98
441p
10.09.2023
100m Butterfly
Glitre SK2008100m Butterfly1.10,9844110.09.202325m 
[Utvid]2828.
Sofie Li Sørengen
Drammen SK
Sofie Li Sørengen2.56,89
440p
10.09.2023
200m Bryst
Drammen SK2010200m Bryst2.56,8944010.09.202325m 
[Utvid]2929.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen59,09
436p
10.09.2023
100m Fri
Modum SK2007100m Fri59,0943610.09.202325m 
[Utvid]3030.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad37,47
434p
10.09.2023
50m Bryst
Nedre Eiker SK200850m Bryst37,4743410.09.202325mD
[Utvid]3131.
Tuva Arndal
Glitre SK
Tuva Arndal1.14,67
433p
10.09.2023
100m Individuell medley
Glitre SK2006100m Individuell medley1.14,6743310.09.202325m 
[Utvid]3232.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity30,34
431p
10.09.2023
50m Fri
Drammen SK200550m Fri30,3443110.09.202325m 
[Utvid]3232.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg59,36
431p
10.09.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri59,3643110.09.202325m 
[Utvid]3434.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre59,38
430p
10.09.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri59,3843010.09.202325m 
[Utvid]3535.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen26,76
427p
10.09.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri26,7642710.09.202325m 
[Utvid]3535.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity1.14,99
427p
10.09.2023
100m Individuell medley
Drammen SK2005100m Individuell medley1.14,9942710.09.202325m 
[Utvid]3737.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen5.07,93
423p
10.09.2023
400m Fri
Drammen SK2008400m Fri5.07,9342310.09.202325m 
[Utvid]3838.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad1.07,06
420p
10.09.2023
100m Fri
Nedre Eiker SK2008100m Fri1.07,0642010.09.202325m 
[Utvid]3939.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska32,62
417p
10.09.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200750m Butterfly32,6241710.09.202325m 
[Utvid]3939.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt1.13,44
417p
10.09.2023
100m Rygg
Glitre SK2007100m Rygg1.13,4441710.09.202325m 
[Utvid]4141.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg3.00,84
412p
10.09.2023
200m Bryst
Bergkameratene2009200m Bryst3.00,8441210.09.202325m 
[Utvid]4242.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt1.12,99
406p
10.09.2023
100m Butterfly
Glitre SK2007100m Butterfly1.12,9940610.09.202325m 
[Utvid]4343.
Vilde Engene
Glitre SK
Vilde Engene38,36
404p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200750m Bryst38,3640410.09.202325m 
[Utvid]4343.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis1.14,25
404p
10.09.2023
100m Rygg
Glitre SK2008100m Rygg1.14,2540410.09.202325m 
[Utvid]4545.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad31,03
403p
10.09.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri31,0340310.09.202325m 
[Utvid]4646.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund1.14,89
402p
10.09.2023
100m Bryst
Glitre SK2006100m Bryst1.14,8940210.09.202325mD
[Utvid]4747.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad1.00,83
400p
10.09.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri1.00,8340010.09.202325mD
[Utvid]4848.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad31,13
399p
10.09.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200850m Fri31,1339910.09.202325mD
[Utvid]4848.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg1.24,68
399p
10.09.2023
100m Bryst
Bergkameratene2009100m Bryst1.24,6839910.09.202325m 
[Utvid]5050.
Frank Eilif Lillegård Flowers
Drammen SK
Frank Eilif Lillegård Flowers29,58
397p
10.09.2023
50m Butterfly
Drammen SK200950m Butterfly29,5839710.09.202325m 
[Utvid]5151.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin30,15
394p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200750m Rygg30,1539410.09.202325m 
[Utvid]5151.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis1.07,18
394p
10.09.2023
100m Individuell medley
Glitre SK2008100m Individuell medley1.07,1839410.09.202325m 
[Utvid]5353.
Oliver Kjøniksen
Glitre SK
Oliver Kjøniksen27,54
392p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri27,5439210.09.202325mD
[Utvid]5353.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg38,75
392p
10.09.2023
50m Bryst
Bergkameratene200950m Bryst38,7539210.09.202325m 
[Utvid]5555.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg1.17,23
391p
10.09.2023
100m Individuell medley
Bergkameratene2009100m Individuell medley1.17,2339110.09.202325m 
[Utvid]5656.
Sofie Li Sørengen
Drammen SK
Sofie Li Sørengen1.25,29
390p
10.09.2023
100m Bryst
Drammen SK2010100m Bryst1.25,2939010.09.202325mD
[Utvid]5757.
Stine Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Stine Sembsmoen-Schleis33,45
387p
10.09.2023
50m Butterfly
Glitre SK200850m Butterfly33,4538710.09.202325mD
[Utvid]5757.
Iselin Kjøniksen
Bergkameratene
Iselin Kjøniksen38,91
387p
10.09.2023
50m Bryst
Bergkameratene200850m Bryst38,9138710.09.202325mD
[Utvid]5959.
Tayga Secer
Bergkameratene
Tayga Secer27,67
386p
10.09.2023
50m Fri
Bergkameratene201150m Fri27,6738610.09.202325m 
[Utvid]5959.
Tayga Secer
Bergkameratene
Tayga Secer1.01,56
386p
10.09.2023
100m Fri
Bergkameratene2011100m Fri1.01,5638610.09.202325m 
[Utvid]6161.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad1.09,06
385p
10.09.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.09,0638510.09.202325m 
[Utvid]6161.
Karine Morseth Hallerud
Glitre SK
Karine Morseth Hallerud1.15,39
385p
10.09.2023
100m Rygg
Glitre SK2006100m Rygg1.15,3938510.09.202325m 
[Utvid]6363.
Iselin Gylseth-Berntsen
Drammen SK
Iselin Gylseth-Berntsen2.32,02
382p
10.09.2023
200m Fri
Drammen SK2008200m Fri2.32,0238210.09.202325mD
[Utvid]6464.
Eira Dulic
Drammen SK
Eira Dulic2.48,36
379p
10.09.2023
200m Individuell medley
Drammen SK2011200m Individuell medley2.48,3637910.09.202325m 
[Utvid]6565.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity33,69
378p
10.09.2023
50m Butterfly
Drammen SK200550m Butterfly33,6937810.09.202325m 
[Utvid]6565.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin34,48
378p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200750m Bryst34,4837810.09.202325m 
[Utvid]6565.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg39,23
378p
10.09.2023
50m Bryst
Bergkameratene200950m Bryst39,2337810.09.202325mD
[Utvid]6868.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad1.26,43
375p
10.09.2023
100m Bryst
Nedre Eiker SK2008100m Bryst1.26,4337510.09.202325m 
[Utvid]6969.
Oscar Nilsen Hostvedt
Glitre SK
Oscar Nilsen Hostvedt27,99
373p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200550m Fri27,9937310.09.202325mD
[Utvid]7070.
Heid Floten
Nedre Eiker SK
Heid Floten31,88
372p
10.09.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri31,8837210.09.202325m 
[Utvid]7171.
Ronya Alexandra Grindberg
Bergkameratene
Ronya Alexandra Grindberg1.26,75
371p
10.09.2023
100m Bryst
Bergkameratene2009100m Bryst1.26,7537110.09.202325mD
[Utvid]7272.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg28,08
370p
10.09.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri28,0837010.09.202325mD
[Utvid]7373.
Sondre Elvestad Sollund
Glitre SK
Sondre Elvestad Sollund34,76
369p
10.09.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst34,7636910.09.202325mD
[Utvid]7373.
Niklas Rinnan Pedersen
Bergkameratene
Niklas Rinnan Pedersen1.02,49
369p
10.09.2023
100m Fri
Bergkameratene2009100m Fri1.02,4936910.09.202325m 
[Utvid]7575.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen28,11
368p
10.09.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri28,1136810.09.202325mD
[Utvid]7575.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik1.02,55
368p
10.09.2023
100m Fri
Nedre Eiker SK2009100m Fri1.02,5536810.09.202325m 
[Utvid]7777.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik1.02,67
366p
10.09.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.02,6736610.09.202325m 
[Utvid]7878.
Tayga Secer
Bergkameratene
Tayga Secer30,44
364p
10.09.2023
50m Butterfly
Bergkameratene201150m Butterfly30,4436410.09.202325m 
[Utvid]7878.
Oscar Nilsen Hostvedt
Glitre SK
Oscar Nilsen Hostvedt30,94
364p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200550m Rygg30,9436410.09.202325m 
[Utvid]8080.
Oliver Kjøniksen
Glitre SK
Oliver Kjøniksen30,98
363p
10.09.2023
50m Rygg
Glitre SK200550m Rygg30,9836310.09.202325m 
[Utvid]8080.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre34,15
363p
10.09.2023
50m Butterfly
Modum SK201050m Butterfly34,1536310.09.202325m 
[Utvid]8080.
Eira Dulic
Drammen SK
Eira Dulic2.46,60
363p
10.09.2023
200m Rygg
Drammen SK2011200m Rygg2.46,6036310.09.202325m 
[Utvid]8383.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad28,28
362p
10.09.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri28,2836210.09.202325mD
[Utvid]8484.
Sofia Ivanova
Bergkameratene
Sofia Ivanova32,26
359p
10.09.2023
50m Fri
Bergkameratene200950m Fri32,2635910.09.202325m 
[Utvid]8585.
Tuva Bredholt
Glitre SK
Tuva Bredholt34,32
358p
10.09.2023
50m Butterfly
Glitre SK200750m Butterfly34,3235810.09.202325mD
[Utvid]8585.
Sofie Li Sørengen
Drammen SK
Sofie Li Sørengen39,94
358p
10.09.2023
50m Bryst
Drammen SK201050m Bryst39,9435810.09.202325mD
[Utvid]8585.
Sofia Ivanova
Bergkameratene
Sofia Ivanova1.10,76
358p
10.09.2023
100m Fri
Bergkameratene2009100m Fri1.10,7635810.09.202325m 
[Utvid]8585.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen5.25,69
358p
10.09.2023
400m Fri
Drammen SK2008400m Fri5.25,6935810.09.202325m 
[Utvid]8989.
Sirius Sveia Krossen
Nedre Eiker SK
Sirius Sveia Krossen28,43
356p
10.09.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri28,4335610.09.202325m 
[Utvid]8989.
Dora Stipic
Drammen SK
Dora Stipic32,33
356p
10.09.2023
50m Fri
Drammen SK201050m Fri32,3335610.09.202325m 
[Utvid]9191.
Vegard Vigdal Hæg
Øvre Eiker SK
Vegard Vigdal Hæg35,24
354p
10.09.2023
50m Bryst
Øvre Eiker SK200650m Bryst35,2435410.09.202325m 
[Utvid]9292.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten1.03,44
353p
10.09.2023
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.03,4435310.09.202325m 
[Utvid]9393.
Rodney Brown Tveten
Modum SK
Rodney Brown Tveten28,62
349p
10.09.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri28,6234910.09.202325m 
[Utvid]9494.
Eric Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Eric Birkeland Le-Viet28,66
348p
10.09.2023
50m Fri
Bergkameratene200750m Fri28,6634810.09.202325m 
[Utvid]9595.
Eric Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Eric Birkeland Le-Viet30,96
346p
10.09.2023
50m Butterfly
Bergkameratene200750m Butterfly30,9634610.09.202325m 
[Utvid]9595.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen1.20,48
346p
10.09.2023
100m Individuell medley
Drammen SK2008100m Individuell medley1.20,4834610.09.202325m 
[Utvid]9797.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik28,75
344p
10.09.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri28,7534410.09.202325m 
[Utvid]9797.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity36,02
344p
10.09.2023
50m Rygg
Drammen SK200550m Rygg36,0234410.09.202325m 
[Utvid]9999.
Sofia Ivanova
Bergkameratene
Sofia Ivanova36,06
343p
10.09.2023
50m Rygg
Bergkameratene200950m Rygg36,0634310.09.202325mF
[Utvid]100100.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen34,83
342p
10.09.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200650m Butterfly34,8334210.09.202325m 
Side 1 av 5 (460 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.