Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM Masters 2023
Stevne
Stevnenavn:
NM Masters 2023
Fra dato:
05.05.2023
Til dato:
07.05.2023
NSF Stevne Id:
0000045043
Arrangørnavn:
Halden SK/Sarpsborg IL
Stevnested:
Sarpsborg
Bassengnavn:
Sarpsborghallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.04.2023
Kvalperiode start:
22.04.2022
Kvalperiode slutt:
21.04.2023
Påmeldingsansv.:
Håvard Odsbu
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90921983
Arrangementsleder
Navn:
Andreas Stenbock Haakestad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46837537
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Bernt Marcus Seyffarth
Mandal SK
Bernt Marcus Seyffarth24,06
588p
06.05.2023
50m Fri
Mandal SK198950m Fri24,0658806.05.202325mF
[Utvid]22.
Bernt Marcus Seyffarth
Mandal SK
Bernt Marcus Seyffarth24,07
587p
07.05.2023
50m Fri
Mandal SK198950m Fri24,0758707.05.202325m 
[Utvid]33.
Bernt Marcus Seyffarth
Mandal SK
Bernt Marcus Seyffarth24,10
585p
07.05.2023
50m Fri
Mandal SK198950m Fri24,1058507.05.202325mF
[Utvid]44.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen27,52
578p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199850m Fri27,5257807.05.202325m 
[Utvid]55.
Bernt Marcus Seyffarth
Mandal SK
Bernt Marcus Seyffarth29,97
576p
05.05.2023
50m Bryst
Mandal SK198950m Bryst29,9757605.05.202325m 
[Utvid]66.
Bernt Marcus Seyffarth
Mandal SK
Bernt Marcus Seyffarth53,92
575p
05.05.2023
100m Fri
Mandal SK1989100m Fri53,9257505.05.202325m 
[Utvid]77.
Torbjørn Udjus
OI Svømming
Torbjørn Udjus24,31
570p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199350m Fri24,3157007.05.202325m 
[Utvid]77.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen1.08,13
570p
07.05.2023
100m Individuell medley
OI Svømming1998100m Individuell medley1.08,1357007.05.202325m 
[Utvid]99.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen27,71
566p
06.05.2023
50m Fri
OI Svømming199850m Fri27,7156606.05.202325mF
[Utvid]1010.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.15,51
563p
06.05.2023
100m Bryst
OI Svømming1979100m Bryst1.15,5156306.05.202325m 
[Utvid]1010.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle2.00,34
563p
06.05.2023
200m Fri
OI Svømming1977200m Fri2.00,3456306.05.202325m 
[Utvid]1212.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen2.27,59
562p
06.05.2023
200m Individuell medley
OI Svømming1998200m Individuell medley2.27,5956206.05.202325m 
[Utvid]1313.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle54,35
561p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1977100m Fri54,3556105.05.202325m 
[Utvid]1414.
Torbjørn Udjus
OI Svømming
Torbjørn Udjus24,50
557p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199350m Fri24,5055707.05.202325mF
[Utvid]1515.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen30,73
554p
07.05.2023
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,7355407.05.202325m 
[Utvid]1616.
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit
Mandal SK
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit34,57
552p
05.05.2023
50m Bryst
Mandal SK198550m Bryst34,5755205.05.202325m 
[Utvid]1717.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs34,59
551p
05.05.2023
50m Bryst
OI Svømming197950m Bryst34,5955105.05.202325m 
[Utvid]1818.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle24,60
550p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming197750m Fri24,6055007.05.202325m 
[Utvid]1919.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle24,61
549p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming197750m Fri24,6154907.05.202325mF
[Utvid]2020.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug30,50
547p
05.05.2023
50m Bryst
OI Svømming199050m Bryst30,5054705.05.202325m 
[Utvid]2121.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen29,84
545p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming199850m Butterfly29,8454506.05.202325m 
[Utvid]2222.
Odin Spangen Normann
OI Svømming
Odin Spangen Normann26,66
542p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming199250m Butterfly26,6654206.05.202325m 
[Utvid]2323.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs2.45,82
534p
06.05.2023
200m Bryst
OI Svømming1979200m Bryst2.45,8253406.05.202325m 
[Utvid]2424.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle26,84
532p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming197750m Butterfly26,8453206.05.202325m 
[Utvid]2525.
Odin Spangen Normann
OI Svømming
Odin Spangen Normann24,90
530p
06.05.2023
50m Fri
OI Svømming199250m Fri24,9053006.05.202325mF
[Utvid]2626.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen1.07,83
529p
06.05.2023
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.07,8352906.05.202325m 
[Utvid]2727.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen1.02,28
525p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1998100m Fri1.02,2852505.05.202325m 
[Utvid]2727.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen9.09,62
525p
05.05.2023
800m Fri
OI Svømming1979800m Fri9.09,6252505.05.202325m 
[Utvid]2929.
Odin Spangen Normann
OI Svømming
Odin Spangen Normann27,00
522p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming199250m Butterfly27,0052206.05.202325mD
[Utvid]3030.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen4.23,92
520p
06.05.2023
400m Fri
OI Svømming1979400m Fri4.23,9252006.05.202325m 
[Utvid]3131.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle25,10
518p
06.05.2023
50m Fri
OI Svømming197750m Fri25,1051806.05.202325mF
[Utvid]3131.
Amanda Elba Helseth Barsten
OI Svømming
Amanda Elba Helseth Barsten28,54
518p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199050m Fri28,5451807.05.202325m 
[Utvid]3333.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg25,16
514p
07.05.2023
50m Fri
Masters Sørlandet198250m Fri25,1651407.05.202325m 
[Utvid]3434.
Martin Gundersen
OI Svømming
Martin Gundersen25,17
513p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199350m Fri25,1751307.05.202325m 
[Utvid]3535.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg25,19
512p
06.05.2023
50m Fri
Masters Sørlandet198250m Fri25,1951206.05.202325mF
[Utvid]3535.
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit
Mandal SK
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit1.17,93
512p
06.05.2023
100m Bryst
Mandal SK1985100m Bryst1.17,9351206.05.202325m 
[Utvid]3737.
Ylva solbakken
OI Svømming
Ylva solbakken28,67
511p
06.05.2023
50m Fri
OI Svømming199750m Fri28,6751106.05.202325mF
[Utvid]3737.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen31,58
511p
05.05.2023
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg31,5851105.05.202325mF
[Utvid]3939.
Martin Gundersen
OI Svømming
Martin Gundersen27,25
508p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming199350m Butterfly27,2550806.05.202325m 
[Utvid]3939.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug27,25
508p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming199050m Butterfly27,2550806.05.202325m 
[Utvid]4141.
Claire Bigand-Mussel
Ringerike SK
Claire Bigand-Mussel30,56
507p
06.05.2023
50m Butterfly
Ringerike SK199450m Butterfly30,5650706.05.202325m 
[Utvid]4242.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg56,26
506p
05.05.2023
100m Fri
Masters Sørlandet1982100m Fri56,2650605.05.202325m 
[Utvid]4242.
Hector Martel Baro
OI Svømming
Hector Martel Baro56,26
506p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1995100m Fri56,2650605.05.202325m 
[Utvid]4444.
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit
Mandal SK
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit35,67
503p
06.05.2023
50m Bryst
Mandal SK198550m Bryst35,6750306.05.202325mD
[Utvid]4545.
Christian Falkenberg
Masters Sørlandet
Christian Falkenberg25,35
502p
07.05.2023
50m Fri
Masters Sørlandet198250m Fri25,3550207.05.202325mF
[Utvid]4545.
Odin Spangen Normann
OI Svømming
Odin Spangen Normann56,40
502p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1992100m Fri56,4050205.05.202325m 
[Utvid]4747.
Silla Elisabet Viktoria Rosén
Dolphin Masters SK
Silla Elisabet Viktoria Rosén30,70
500p
06.05.2023
50m Butterfly
Dolphin Masters SK198150m Butterfly30,7050006.05.202325m 
[Utvid]4848.
Amanda Elba Helseth Barsten
OI Svømming
Amanda Elba Helseth Barsten30,73
499p
06.05.2023
50m Butterfly
OI Svømming199050m Butterfly30,7349906.05.202325m 
[Utvid]4848.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs35,76
499p
06.05.2023
50m Bryst
OI Svømming197950m Bryst35,7649906.05.202325mD
[Utvid]4848.
Hector Martel Baro
OI Svømming
Hector Martel Baro1.00,93
499p
06.05.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg1.00,9349906.05.202325m 
[Utvid]5151.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle1.00,34
496p
06.05.2023
100m Butterfly
OI Svømming1977100m Butterfly1.00,3449606.05.202325m 
[Utvid]5252.
Odin Spangen Normann
OI Svømming
Odin Spangen Normann1.00,40
495p
06.05.2023
100m Butterfly
OI Svømming1992100m Butterfly1.00,4049506.05.202325m 
[Utvid]5353.
Tarjei Konningen Aarrestad
OI Svømming
Tarjei Konningen Aarrestad25,50
494p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming197750m Fri25,5049407.05.202325m 
[Utvid]5353.
Ylva solbakken
OI Svømming
Ylva solbakken28,99
494p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199750m Fri28,9949407.05.202325m 
[Utvid]5555.
Bernt Marcus Seyffarth
Mandal SK
Bernt Marcus Seyffarth25,51
493p
05.05.2023
50m Fri
Mandal SK198950m Fri25,5149305.05.202325mD
[Utvid]5555.
Iselin Mjøllner Dahlen
OI Svømming
Iselin Mjøllner Dahlen29,01
493p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199250m Fri29,0149307.05.202325m 
[Utvid]5757.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug1.02,45
491p
07.05.2023
100m Individuell medley
OI Svømming1990100m Individuell medley1.02,4549107.05.202325m 
[Utvid]5757.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.19,04
491p
06.05.2023
100m Bryst
OI Svømming1979100m Bryst1.19,0449106.05.202325mD
[Utvid]5959.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug25,57
490p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199050m Fri25,5749007.05.202325mF
[Utvid]6060.
Tone Hartmark Nilsen
OI Svømming
Tone Hartmark Nilsen29,11
488p
05.05.2023
50m Fri
OI Svømming199850m Fri29,1148805.05.202325mD
[Utvid]6161.
Ylva solbakken
OI Svømming
Ylva solbakken1.03,84
487p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri1.03,8448705.05.202325m 
[Utvid]6262.
Odin Spangen Normann
OI Svømming
Odin Spangen Normann25,65
485p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming199250m Fri25,6548507.05.202325m 
[Utvid]6262.
Tarjei Konningen Aarrestad
OI Svømming
Tarjei Konningen Aarrestad25,65
485p
07.05.2023
50m Fri
OI Svømming197750m Fri25,6548507.05.202325mF
[Utvid]6464.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen31,06
483p
06.05.2023
50m Butterfly
Masters Sørlandet199450m Butterfly31,0648306.05.202325m 
[Utvid]6565.
Marianne Fuglestveit
Masters Sørlandet
Marianne Fuglestveit4.55,21
480p
06.05.2023
400m Fri
Masters Sørlandet1976400m Fri4.55,2148006.05.202325m 
[Utvid]6666.
Silla Elisabet Viktoria Rosén
Dolphin Masters SK
Silla Elisabet Viktoria Rosén2.21,08
478p
06.05.2023
200m Fri
Dolphin Masters SK1981200m Fri2.21,0847806.05.202325m 
[Utvid]6767.
Helen Holter Strömberg
ROMA
Helen Holter Strömberg29,35
476p
07.05.2023
50m Fri
ROMA197950m Fri29,3547607.05.202325m 
[Utvid]6767.
Helen Holter Strömberg
ROMA
Helen Holter Strömberg29,35
476p
06.05.2023
50m Fri
ROMA197950m Fri29,3547606.05.202325mF
[Utvid]6969.
Tarjei Konningen Aarrestad
OI Svømming
Tarjei Konningen Aarrestad25,83
475p
06.05.2023
50m Fri
OI Svømming197750m Fri25,8347506.05.202325mF
[Utvid]6969.
Tonje Regland
Dolphin Masters SK
Tonje Regland29,38
475p
07.05.2023
50m Fri
Dolphin Masters SK197450m Fri29,3847507.05.202325m 
[Utvid]7171.
Tonje Regland
Dolphin Masters SK
Tonje Regland29,40
474p
06.05.2023
50m Fri
Dolphin Masters SK197450m Fri29,4047406.05.202325mF
[Utvid]7171.
Ylva solbakken
OI Svømming
Ylva solbakken2.21,40
474p
06.05.2023
200m Fri
OI Svømming1997200m Fri2.21,4047406.05.202325m 
[Utvid]7373.
Marianne Fuglestveit
Masters Sørlandet
Marianne Fuglestveit31,29
473p
06.05.2023
50m Butterfly
Masters Sørlandet197650m Butterfly31,2947306.05.202325m 
[Utvid]7474.
Hector Martel Baro
OI Svømming
Hector Martel Baro28,39
472p
07.05.2023
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg28,3947207.05.202325m 
[Utvid]7474.
Claire Bigand-Mussel
Ringerike SK
Claire Bigand-Mussel29,44
472p
07.05.2023
50m Fri
Ringerike SK199450m Fri29,4447207.05.202325m 
[Utvid]7474.
Bente Zeline Rist
Masters Sørlandet
Bente Zeline Rist29,44
472p
07.05.2023
50m Fri
Masters Sørlandet196750m Fri29,4447207.05.202325m 
[Utvid]7474.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe29,45
472p
07.05.2023
50m Fri
Masters Sørlandet196750m Fri29,4547207.05.202325m 
[Utvid]7474.
Tarjei Konningen Aarrestad
OI Svømming
Tarjei Konningen Aarrestad57,58
472p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1977100m Fri57,5847205.05.202325m 
[Utvid]7474.
Iselin Mjøllner Dahlen
OI Svømming
Iselin Mjøllner Dahlen1.04,52
472p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1992100m Fri1.04,5247205.05.202325m 
[Utvid]8080.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug25,90
471p
06.05.2023
50m Fri
OI Svømming199050m Fri25,9047106.05.202325mF
[Utvid]8080.
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit
Mandal SK
Hanne Christine Seyffarth-Fuglestveit1.12,58
471p
07.05.2023
100m Individuell medley
Mandal SK1985100m Individuell medley1.12,5847107.05.202325m 
[Utvid]8080.
Hector Martel Baro
OI Svømming
Hector Martel Baro2.15,68
471p
06.05.2023
200m Rygg
OI Svømming1995200m Rygg2.15,6847106.05.202325m 
[Utvid]8080.
Ada Jakobsen Avlund
OI Svømming
Ada Jakobsen Avlund2.21,73
471p
06.05.2023
200m Fri
OI Svømming1997200m Fri2.21,7347106.05.202325m 
[Utvid]8484.
Marte Stamland
OI Svømming
Marte Stamland32,47
470p
07.05.2023
50m Rygg
OI Svømming199650m Rygg32,4747007.05.202325m 
[Utvid]8585.
Odd Roar Kaspersen
OI Svømming
Odd Roar Kaspersen32,13
468p
05.05.2023
50m Bryst
OI Svømming197150m Bryst32,1346805.05.202325m 
[Utvid]8686.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe25,98
467p
07.05.2023
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri25,9846707.05.202325m 
[Utvid]8686.
Sandra Åland Ulleland
Eid SK
Sandra Åland Ulleland36,56
467p
05.05.2023
50m Bryst
Eid SK199150m Bryst36,5646705.05.202325m 
[Utvid]8686.
Jarl Inge Melberg
OI Svømming
Jarl Inge Melberg57,79
467p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1970100m Fri57,7946705.05.202325m 
[Utvid]8989.
Kjersti Helene Hernæs
OI Svømming
Kjersti Helene Hernæs1.04,77
466p
05.05.2023
100m Fri
OI Svømming1979100m Fri1.04,7746605.05.202325m 
[Utvid]9090.
Hector Martel Baro
OI Svømming
Hector Martel Baro28,54
464p
05.05.2023
50m Rygg
OI Svømming199550m Rygg28,5446405.05.202325mF
[Utvid]9090.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe1.04,87
464p
05.05.2023
100m Fri
Masters Sørlandet1967100m Fri1.04,8746405.05.202325m 
[Utvid]9090.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen4.34,06
464p
05.05.2023
400m Fri
OI Svømming1979400m Fri4.34,0646405.05.202325mD
[Utvid]9393.
Lisbeth Dønnum Jensen
Eidsvoll SK
Lisbeth Dønnum Jensen29,62
463p
07.05.2023
50m Fri
Eidsvoll SK197550m Fri29,6246307.05.202325m 
[Utvid]9494.
Silla Elisabet Viktoria Rosén
Dolphin Masters SK
Silla Elisabet Viktoria Rosén29,66
462p
07.05.2023
50m Fri
Dolphin Masters SK198150m Fri29,6646207.05.202325m 
[Utvid]9595.
Helen Holter Strömberg
ROMA
Helen Holter Strömberg36,70
461p
05.05.2023
50m Bryst
ROMA197950m Bryst36,7046105.05.202325m 
[Utvid]9595.
Øivind Martin Hasle
OI Svømming
Øivind Martin Hasle58,04
461p
06.05.2023
100m Fri
OI Svømming1977100m Fri58,0446106.05.202325mD
[Utvid]9595.
Ylva solbakken
OI Svømming
Ylva solbakken1.05,04
461p
06.05.2023
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri1.05,0446106.05.202325mD
[Utvid]9898.
Ada Jakobsen Avlund
OI Svømming
Ada Jakobsen Avlund1.13,17
460p
07.05.2023
100m Individuell medley
OI Svømming1997100m Individuell medley1.13,1746007.05.202325m 
[Utvid]9999.
Lise Raven Lothe
Masters Sørlandet
Lise Raven Lothe1.11,13
459p
06.05.2023
100m Rygg
Masters Sørlandet1967100m Rygg1.11,1345906.05.202325m 
[Utvid]100100.
Lisbeth Dønnum Jensen
Eidsvoll SK
Lisbeth Dønnum Jensen36,79
458p
05.05.2023
50m Bryst
Eidsvoll SK197550m Bryst36,7945805.05.202325m 
Side 1 av 18 (1715 rader)< Forrige1234567161718Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.