Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vikingsvøm 2023
Stevne
Stevnenavn:
Vikingsvøm 2023
Fra dato:
13.05.2023
Til dato:
13.05.2023
NSF Stevne Id:
0000045436
Arrangørnavn:
Verdal SK
Stevnested:
Verdal
Bassengnavn:
Verdal Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.05.2023
Kvalperiode start:
04.05.2022
Kvalperiode slutt:
03.05.2023
Påmeldingsansv.:
Remi-André Klubben Berg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95743031
Arrangementsleder
Navn:
Vidar Øvrum
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48094281
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning34,76
543p
13.05.2023
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst34,7654313.05.202325m 
[Utvid]22.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning1.16,95
532p
13.05.2023
100m Bryst
Namsos SK2003100m Bryst1.16,9553213.05.202325m 
[Utvid]33.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.17,22
526p
13.05.2023
100m Bryst
Leka IL2009100m Bryst1.17,2252613.05.202325m 
[Utvid]44.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad31,39
520p
13.05.2023
50m Rygg
Tromsø SK200050m Rygg31,3952013.05.202325m 
[Utvid]55.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite4.24,55
516p
13.05.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri4.24,5551613.05.202325m 
[Utvid]66.
Malene Fjeldstad
Tromsø SK
Malene Fjeldstad1.08,44
515p
13.05.2023
100m Rygg
Tromsø SK2000100m Rygg1.08,4451513.05.202325m 
[Utvid]77.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen28,67
511p
13.05.2023
50m Fri
Leka IL200950m Fri28,6751113.05.202325m 
[Utvid]77.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning28,67
511p
13.05.2023
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,6751113.05.202325mF
[Utvid]77.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen4.25,37
511p
13.05.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.25,3751113.05.202325m 
[Utvid]1010.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås31,45
499p
13.05.2023
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst31,4549913.05.202325m 
[Utvid]1111.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen35,80
497p
13.05.2023
50m Bryst
Leka IL200950m Bryst35,8049713.05.202325m 
[Utvid]1212.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen1.01,05
496p
13.05.2023
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.01,0549613.05.202325m 
[Utvid]1313.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen30,98
487p
13.05.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200650m Butterfly30,9848713.05.202325m 
[Utvid]1414.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen28,15
484p
13.05.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg28,1548413.05.202325mF
[Utvid]1515.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen29,22
483p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri29,2248313.05.202325m 
[Utvid]1616.
Gabriel Rognes Steen
Trondhjems SLK
Gabriel Rognes Steen28,35
474p
13.05.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg28,3547413.05.202325m 
[Utvid]1717.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning36,44
471p
13.05.2023
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst36,4447113.05.202325mD
[Utvid]1717.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen36,45
471p
13.05.2023
50m Bryst
Leka IL200950m Bryst36,4547113.05.202325mD
[Utvid]1919.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen4.58,50
465p
13.05.2023
400m Fri
Leka IL2009400m Fri4.58,5046513.05.202325m 
[Utvid]2020.
Telma Stensvoll Reppe
Vestbyen Trondheim
Telma Stensvoll Reppe29,90
451p
13.05.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri29,9045113.05.202325m 
[Utvid]2121.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen2.10,70
439p
13.05.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2007200m Fri2.10,7043913.05.202325mD
[Utvid]2222.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite2.11,10
435p
13.05.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.11,1043513.05.202325mD
[Utvid]2323.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.12,88
427p
13.05.2023
100m Rygg
Verdal SK2007100m Rygg1.12,8842713.05.202325m 
[Utvid]2424.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen33,57
425p
13.05.2023
50m Rygg
Leka IL200950m Rygg33,5742513.05.202325m 
[Utvid]2424.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll2.39,08
425p
13.05.2023
200m Butterfly
Verdal SK2007200m Butterfly2.39,0842513.05.202325m 
[Utvid]2626.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite26,96
418p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri26,9641813.05.202325m 
[Utvid]2727.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli26,99
416p
13.05.2023
50m Fri
Verdal SK200750m Fri26,9941613.05.202325m 
[Utvid]2828.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås29,16
414p
13.05.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,1641413.05.202325m 
[Utvid]2929.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth5.10,54
413p
13.05.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2009400m Fri5.10,5441313.05.202325m 
[Utvid]3030.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen33,98
410p
13.05.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg33,9841013.05.202325m 
[Utvid]3131.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen38,34
405p
13.05.2023
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst38,3440513.05.202325m 
[Utvid]3232.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen27,25
404p
13.05.2023
50m Fri
Leka IL200750m Fri27,2540413.05.202325m 
[Utvid]3333.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.14,34
402p
13.05.2023
100m Rygg
Leka IL2009100m Rygg1.14,3440213.05.202325m 
[Utvid]3434.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen33,07
400p
13.05.2023
50m Butterfly
Leka IL200950m Butterfly33,0740013.05.202325m 
[Utvid]3434.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.24,58
400p
13.05.2023
100m Bryst
Rørvik SLK2006100m Bryst1.24,5840013.05.202325m 
[Utvid]3636.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen2.29,97
397p
13.05.2023
200m Fri
Leka IL2009200m Fri2.29,9739713.05.202325mD
[Utvid]3737.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg1.24,87
396p
13.05.2023
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2007100m Bryst1.24,8739613.05.202325m 
[Utvid]3838.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen31,24
395p
13.05.2023
50m Fri
Namsos SK200550m Fri31,2439513.05.202325m 
[Utvid]3939.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll1.13,84
392p
13.05.2023
100m Butterfly
Verdal SK2007100m Butterfly1.13,8439213.05.202325mD
[Utvid]4040.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås27,64
388p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,6438813.05.202325m 
[Utvid]4141.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen31,51
385p
13.05.2023
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri31,5138513.05.202325m 
[Utvid]4141.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen34,27
385p
13.05.2023
50m Bryst
Leka IL200750m Bryst34,2738513.05.202325m 
[Utvid]4343.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen31,59
382p
13.05.2023
50m Fri
Rørvik SLK200850m Fri31,5938213.05.202325m 
[Utvid]4343.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm4.52,38
382p
13.05.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2010400m Fri4.52,3838213.05.202325m 
[Utvid]4545.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen31,63
380p
13.05.2023
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri31,6338013.05.202325mF
[Utvid]4646.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen1.16,68
374p
13.05.2023
100m Bryst
Leka IL2007100m Bryst1.16,6837413.05.202325m 
[Utvid]4747.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen31,84
373p
13.05.2023
50m Fri
Verdal SK200650m Fri31,8437313.05.202325m 
[Utvid]4848.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen30,24
372p
13.05.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200750m Butterfly30,2437213.05.202325m 
[Utvid]4949.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth2.33,47
371p
13.05.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2009200m Fri2.33,4737113.05.202325mD
[Utvid]5050.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg39,54
369p
13.05.2023
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200750m Bryst39,5436913.05.202325mD
[Utvid]5151.
Saga Holm Iversen
Verdal SK
Saga Holm Iversen32,02
367p
13.05.2023
50m Fri
Verdal SK200650m Fri32,0236713.05.202325mF
[Utvid]5252.
Sander Løvås
Orkanger IF
Sander Løvås28,16
366p
13.05.2023
50m Fri
Orkanger IF200750m Fri28,1636613.05.202325m 
[Utvid]5252.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth32,03
366p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri32,0336613.05.202325m 
[Utvid]5252.
Lina Sørli Hanssen
Namsos SK
Lina Sørli Hanssen39,64
366p
13.05.2023
50m Bryst
Namsos SK200550m Bryst39,6436613.05.202325m 
[Utvid]5555.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes28,36
359p
13.05.2023
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri28,3635913.05.202325m 
[Utvid]5555.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg34,28
359p
13.05.2023
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200750m Butterfly34,2835913.05.202325m 
[Utvid]5757.
Tora Linnea Bakkan Voll
Verdal SK
Tora Linnea Bakkan Voll34,33
358p
13.05.2023
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly34,3335813.05.202325mD
[Utvid]5757.
Vilde Fremstad Solseth
Vestbyen Trondheim
Vilde Fremstad Solseth1.17,29
358p
13.05.2023
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2010100m Rygg1.17,2935813.05.202325m 
[Utvid]5959.
Dina Aglen Elden
Namsos SK
Dina Aglen Elden32,35
356p
13.05.2023
50m Fri
Namsos SK200750m Fri32,3535613.05.202325m 
[Utvid]6060.
Leander Minu Sørli
Levanger SLK
Leander Minu Sørli35,22
355p
13.05.2023
50m Bryst
Levanger SLK200950m Bryst35,2235513.05.202325m 
[Utvid]6161.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen40,07
354p
13.05.2023
50m Bryst
Rørvik SLK200850m Bryst40,0735413.05.202325m 
[Utvid]6262.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen1.03,40
353p
13.05.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2007100m Fri1.03,4035313.05.202325mD
[Utvid]6363.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg35,92
347p
13.05.2023
50m Rygg
Trondhjems SLK200950m Rygg35,9234713.05.202325m 
[Utvid]6464.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli30,97
346p
13.05.2023
50m Butterfly
Verdal SK200750m Butterfly30,9734613.05.202325m 
[Utvid]6565.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli28,73
345p
13.05.2023
50m Fri
Verdal SK200750m Fri28,7334513.05.202325mF
[Utvid]6565.
Aiden Johannes Thomaz
Stjørdals-Blink IL
Aiden Johannes Thomaz28,74
345p
13.05.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200850m Fri28,7434513.05.202325mF
[Utvid]6565.
Thomas Trøite
Trondhjems SLK
Thomas Trøite1.03,91
345p
13.05.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.03,9134513.05.202325mD
[Utvid]6868.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen40,62
340p
13.05.2023
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst40,6234013.05.202325mD
[Utvid]6868.
Leander Minu Sørli
Levanger SLK
Leander Minu Sørli1.19,14
340p
13.05.2023
100m Bryst
Levanger SLK2009100m Bryst1.19,1434013.05.202325m 
[Utvid]7070.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg32,95
337p
13.05.2023
50m Fri
Verdal SK201050m Fri32,9533713.05.202325m 
[Utvid]7171.
Frøya Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Frøya Ravn Lauritzen1.19,02
335p
13.05.2023
100m Rygg
Rørvik SLK2008100m Rygg1.19,0233513.05.202325m 
[Utvid]7272.
Leander Minu Sørli
Levanger SLK
Leander Minu Sørli29,05
334p
13.05.2023
50m Fri
Levanger SLK200950m Fri29,0533413.05.202325mF
[Utvid]7373.
Erlend Røli
Verdal SK
Erlend Røli36,00
332p
13.05.2023
50m Bryst
Verdal SK200750m Bryst36,0033213.05.202325m 
[Utvid]7474.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen1.12,78
329p
13.05.2023
100m Fri
Leka IL2009100m Fri1.12,7832913.05.202325mD
[Utvid]7575.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg5.35,35
328p
13.05.2023
400m Fri
Verdal SK2010400m Fri5.35,3532813.05.202325m 
[Utvid]7676.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm2.24,72
323p
13.05.2023
200m Fri
Trondhjems SLK2010200m Fri2.24,7232313.05.202325mD
[Utvid]7777.
Laurits Sørli Hanssen
Leka IL
Laurits Sørli Hanssen36,40
322p
13.05.2023
50m Bryst
Leka IL200750m Bryst36,4032213.05.202325mD
[Utvid]7777.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg1.20,08
322p
13.05.2023
100m Rygg
Trondhjems SLK2009100m Rygg1.20,0832213.05.202325m 
[Utvid]7979.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø31,79
320p
13.05.2023
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly31,7932013.05.202325m 
[Utvid]8080.
Balder Baarholm
Trondhjems SLK
Balder Baarholm29,56
317p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK201050m Fri29,5631713.05.202325m 
[Utvid]8181.
Scott Myran Bard
Malvik IL
Scott Myran Bard29,61
315p
13.05.2023
50m Fri
Malvik IL200750m Fri29,6131513.05.202325m 
[Utvid]8282.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By33,72
314p
13.05.2023
50m Fri
Malvik IL200950m Fri33,7231413.05.202325m 
[Utvid]8383.
Marita Berg
Verdal SK
Marita Berg1.31,88
312p
13.05.2023
100m Bryst
Verdal SK2010100m Bryst1.31,8831213.05.202325m 
[Utvid]8484.
Leo Stokke Skulbørstad
Stjørdals-Blink IL
Leo Stokke Skulbørstad29,74
311p
13.05.2023
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200850m Fri29,7431113.05.202325m 
[Utvid]8484.
Linnea Heibert
Namsos SK
Linnea Heibert33,81
311p
13.05.2023
50m Fri
Namsos SK200950m Fri33,8131113.05.202325m 
[Utvid]8686.
Peer August Skomakerstuen-Krognes
Vestbyen Trondheim
Peer August Skomakerstuen-Krognes32,77
307p
13.05.2023
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200750m Rygg32,7730713.05.202325mF
[Utvid]8686.
Marie Skuseth
Trondhjems SLK
Marie Skuseth1.14,46
307p
13.05.2023
100m Fri
Trondhjems SLK2009100m Fri1.14,4630713.05.202325mD
[Utvid]8888.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg34,01
306p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri34,0130613.05.202325mF
[Utvid]8989.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg34,06
305p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200950m Fri34,0630513.05.202325m 
[Utvid]9090.
Aurora Mannsverk Rønning
Malvik IL
Aurora Mannsverk Rønning34,14
302p
13.05.2023
50m Fri
Malvik IL200950m Fri34,1430213.05.202325m 
[Utvid]9191.
Robin Rapp Simonsen Vennatrø
Malvik IL
Robin Rapp Simonsen Vennatrø30,08
301p
13.05.2023
50m Fri
Malvik IL200150m Fri30,0830113.05.202325m 
[Utvid]9191.
Olea Winnberg
Trondhjems SLK
Olea Winnberg36,34
301p
13.05.2023
50m Butterfly
Trondhjems SLK200950m Butterfly36,3430113.05.202325m 
[Utvid]9393.
Sissel Furuholt Valle
Trondhjems SLK
Sissel Furuholt Valle34,22
300p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK201250m Fri34,2230013.05.202325mF
[Utvid]9393.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen1.12,14
300p
13.05.2023
100m Rygg
Levanger SLK2007100m Rygg1.12,1430013.05.202325m 
[Utvid]9393.
Anita Klungervik
Orkanger IF
Anita Klungervik1.21,95
300p
13.05.2023
100m Rygg
Orkanger IF2010100m Rygg1.21,9530013.05.202325m 
[Utvid]9393.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl1.22,51
300p
13.05.2023
100m Bryst
Stjørdals-Blink IL2007100m Bryst1.22,5130013.05.202325m 
[Utvid]9797.
Jobjørn Wahl
Stjørdals-Blink IL
Jobjørn Wahl1.12,24
299p
13.05.2023
100m Rygg
Stjørdals-Blink IL2007100m Rygg1.12,2429913.05.202325m 
[Utvid]9797.
Leonard Jensen
Levanger SLK
Leonard Jensen5.51,01
299p
13.05.2023
400m Individuell medley
Levanger SLK2007400m Individuell medley5.51,0129913.05.202325m 
[Utvid]9999.
Eirik Hakvåg-Sandengen
Trondhjems SLK
Eirik Hakvåg-Sandengen30,21
297p
13.05.2023
50m Fri
Trondhjems SLK200750m Fri30,2129713.05.202325mD
[Utvid]9999.
Emilia Airisniemi By
Malvik IL
Emilia Airisniemi By42,50
297p
13.05.2023
50m Bryst
Malvik IL200950m Bryst42,5029713.05.202325m 
Side 1 av 6 (546 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.