Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM Langbane 2024
Stevne
Stevnenavn:
NM Langbane 2024
Fra dato:
04.07.2024
Til dato:
07.07.2024
NSF Stevne Id:
0000046741
Arrangørnavn:
Stevne Bergen
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.06.2024
Kvalperiode start:
21.06.2023
Kvalperiode slutt:
20.06.2024
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.50,00
875p
04.07.2024
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.50,0087504.07.202450m 
[Utvid]22.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,29
859p
04.07.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,2985904.07.202450m 
[Utvid]33.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie49,33
857p
07.07.2024
100m Fri
OI Svømming1995100m Fri49,3385707.07.202450mF
[Utvid]44.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.17,71
855p
05.07.2024
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.17,7185505.07.202450m 
[Utvid]55.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt7.57,06
851p
07.07.2024
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri7.57,0685107.07.202450m 
[Utvid]66.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,41
848p
04.07.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,4184804.07.202450m 
[Utvid]77.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.59,17
840p
07.07.2024
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.59,1784007.07.202450m 
[Utvid]88.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie49,76
835p
05.07.2024
100m Fri
OI Svømming1995100m Fri49,7683505.07.202450m 
[Utvid]99.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud49,81
832p
05.07.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri49,8183205.07.202450m 
[Utvid]99.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie49,81
832p
06.07.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri49,8183206.07.202450mF
[Utvid]1111.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud49,85
830p
06.07.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri49,8583006.07.202450mF
[Utvid]1212.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli31,24
825p
06.07.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst31,2482506.07.202450m 
[Utvid]1313.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia23,75
824p
05.07.2024
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly23,7582405.07.202450m 
[Utvid]1414.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.14,36
823p
05.07.2024
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.14,3682305.07.202450m 
[Utvid]1515.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,10
818p
07.07.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,1081807.07.202450mF
[Utvid]1616.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie50,17
814p
05.07.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri50,1781405.07.202450m 
[Utvid]1717.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,41
807p
07.07.2024
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,4180707.07.202450m 
[Utvid]1818.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen3.56,39
806p
04.07.2024
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri3.56,3980604.07.202450m 
[Utvid]1919.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.56,65
804p
07.07.2024
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.56,6580407.07.202450mD
[Utvid]2020.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen25,49
800p
05.07.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,4980005.07.202450m 
[Utvid]2121.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen8.07,15
799p
05.07.2024
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri8.07,1579905.07.202450mD
[Utvid]2222.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt27,97
798p
06.07.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst27,9779806.07.202450mD
[Utvid]2222.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie1.49,96
798p
06.07.2024
200m Fri
OI Svømming1995200m Fri1.49,9679806.07.202450m 
[Utvid]2424.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,55
797p
07.07.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,5579707.07.202450m 
[Utvid]2424.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,55
797p
07.07.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,5579707.07.202450m 
[Utvid]2626.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud50,58
795p
05.07.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,5879505.07.202450m 
[Utvid]2626.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.57,48
795p
04.07.2024
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.57,4879504.07.202450m 
[Utvid]2828.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli31,64
794p
06.07.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst31,6479406.07.202450m 
[Utvid]2828.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen15.40,60
794p
05.07.2024
1500m Fri
SK Team Sør20021500m Fri15.40,6079405.07.202450m 
[Utvid]3030.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.57,78
792p
07.07.2024
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.57,7879207.07.202450mD
[Utvid]3131.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,08
791p
05.07.2024
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,0879105.07.202450m 
[Utvid]3131.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie50,65
791p
05.07.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri50,6579105.07.202450m 
[Utvid]3333.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.30,28
790p
07.07.2024
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.30,2879007.07.202450m 
[Utvid]3434.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,08
789p
04.07.2024
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,0878904.07.202450m 
[Utvid]3535.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen3.58,31
787p
04.07.2024
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri3.58,3178704.07.202450m 
[Utvid]3636.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn50,76
786p
05.07.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri50,7678605.07.202450m 
[Utvid]3636.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie55,91
786p
07.07.2024
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg55,9178607.07.202450mF
[Utvid]3636.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie1.50,51
786p
04.07.2024
200m Fri
OI Svømming1995200m Fri1.50,5178604.07.202450mF
[Utvid]3939.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,77
784p
06.07.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,7778406.07.202450m 
[Utvid]3939.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,07
784p
04.07.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,0778404.07.202450mF
[Utvid]4141.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie50,84
783p
05.07.2024
100m Fri
OI Svømming1995100m Fri50,8478305.07.202450m 
[Utvid]4242.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas50,87
781p
05.07.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri50,8778105.07.202450m 
[Utvid]4343.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,82
780p
06.07.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,8278006.07.202450m 
[Utvid]4343.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen3.58,98
780p
04.07.2024
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri3.58,9878004.07.202450m 
[Utvid]4343.
Tobias Moen Olsen
Stavanger SK
Tobias Moen Olsen15.45,96
780p
05.07.2024
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri15.45,9678005.07.202450m 
[Utvid]4646.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,19
779p
07.07.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,1977907.07.202450m 
[Utvid]4747.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe22,73
778p
07.07.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,7377807.07.202450m 
[Utvid]4747.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia24,21
778p
05.07.2024
50m Butterfly
OI Svømming200150m Butterfly24,2177805.07.202450m 
[Utvid]4747.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.11,47
778p
07.07.2024
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.11,4777807.07.202450m 
[Utvid]5050.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,22
777p
05.07.2024
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,2277705.07.202450m 
[Utvid]5151.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen56,27
776p
07.07.2024
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri56,2777607.07.202450mF
[Utvid]5151.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas1.50,98
776p
04.07.2024
200m Fri
Nannestad IL2005200m Fri1.50,9877604.07.202450mF
[Utvid]5353.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,24
775p
04.07.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,2477504.07.202450m 
[Utvid]5454.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,77
774p
05.07.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,7777405.07.202450mD
[Utvid]5454.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,26
774p
04.07.2024
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,2677404.07.202450m 
[Utvid]5454.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,26
774p
04.07.2024
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,2677404.07.202450m 
[Utvid]5454.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen53,85
774p
04.07.2024
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly53,8577404.07.202450m 
[Utvid]5858.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn51,04
773p
05.07.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,0477305.07.202450m 
[Utvid]5858.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas1.51,11
773p
06.07.2024
200m Fri
Nannestad IL2005200m Fri1.51,1177306.07.202450m 
[Utvid]5858.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.51,12
773p
06.07.2024
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.51,1277306.07.202450m 
[Utvid]6161.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden53,89
772p
04.07.2024
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly53,8977204.07.202450m 
[Utvid]6262.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,29
771p
04.07.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,2977104.07.202450m 
[Utvid]6262.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas1.51,23
771p
04.07.2024
200m Fri
Nannestad IL2005200m Fri1.51,2377104.07.202450mF
[Utvid]6464.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen53,94
770p
04.07.2024
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly53,9477004.07.202450m 
[Utvid]6464.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,94
770p
04.07.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,9477004.07.202450m 
[Utvid]6666.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie51,14
769p
07.07.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri51,1476907.07.202450mF
[Utvid]6767.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas51,16
768p
05.07.2024
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri51,1676805.07.202450m 
[Utvid]6868.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.02,13
767p
06.07.2024
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.02,1376706.07.202450m 
[Utvid]6868.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.03,40
767p
04.07.2024
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.03,4076704.07.202450m 
[Utvid]7070.
Jacob Meilvåg
Bergens SC
Jacob Meilvåg28,36
766p
04.07.2024
50m Bryst
Bergens SC200150m Bryst28,3676604.07.202450m 
[Utvid]7070.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.51,47
766p
06.07.2024
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.51,4776606.07.202450m 
[Utvid]7070.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen8.14,01
766p
07.07.2024
800m Fri
Kongstensvømmerne2005800m Fri8.14,0176607.07.202450m 
[Utvid]7373.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen25,88
765p
05.07.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,8876505.07.202450m 
[Utvid]7373.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.02,18
765p
06.07.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.02,1876506.07.202450m 
[Utvid]7575.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.10,12
764p
04.07.2024
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.10,1276404.07.202450m 
[Utvid]7676.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,39
761p
05.07.2024
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly24,3976105.07.202450m 
[Utvid]7777.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,41
759p
05.07.2024
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly24,4175905.07.202450m 
[Utvid]7777.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,35
759p
05.07.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,3575905.07.202450m 
[Utvid]7777.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.02,66
759p
05.07.2024
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.02,6675905.07.202450m 
[Utvid]8080.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,45
758p
04.07.2024
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,4575804.07.202450m 
[Utvid]8080.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,45
758p
04.07.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,4575804.07.202450m 
[Utvid]8080.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg51,39
758p
05.07.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,3975805.07.202450m 
[Utvid]8383.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,94
757p
07.07.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,9475707.07.202450m 
[Utvid]8383.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen4.01,41
757p
04.07.2024
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.01,4175704.07.202450m 
[Utvid]8585.
Nicholas Lia
OI Svømming
Nicholas Lia22,95
756p
07.07.2024
50m Fri
OI Svømming200150m Fri22,9575607.07.202450m 
[Utvid]8585.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,43
756p
07.07.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,4375607.07.202450mF
[Utvid]8585.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen15.55,76
756p
05.07.2024
1500m Fri
Kongstensvømmerne20051500m Fri15.55,7675605.07.202450m 
[Utvid]8888.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas51,45
755p
05.07.2024
100m Fri
Nannestad IL2005100m Fri51,4575505.07.202450m 
[Utvid]8888.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden54,29
755p
04.07.2024
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly54,2975504.07.202450m 
[Utvid]9090.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie22,97
754p
07.07.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri22,9775407.07.202450m 
[Utvid]9090.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes29,64
754p
04.07.2024
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg29,6475404.07.202450m 
[Utvid]9090.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas51,48
754p
05.07.2024
100m Fri
Nannestad IL2005100m Fri51,4875405.07.202450m 
[Utvid]9090.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl56,79
754p
07.07.2024
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri56,7975407.07.202450m 
[Utvid]9090.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.52,05
754p
06.07.2024
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.52,0575406.07.202450m 
[Utvid]9595.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe22,98
753p
07.07.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri22,9875307.07.202450m 
[Utvid]9595.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas1.52,08
753p
06.07.2024
200m Fri
Nannestad IL2005200m Fri1.52,0875306.07.202450m 
[Utvid]9595.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.52,11
753p
06.07.2024
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.52,1175306.07.202450m 
[Utvid]9898.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Bergens SC
Bjørnar Grytnes Laskerud22,99
752p
07.07.2024
50m Fri
Bergens SC200450m Fri22,9975207.07.202450m 
[Utvid]9898.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik51,53
752p
05.07.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri51,5375205.07.202450m 
[Utvid]9898.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.03,05
752p
05.07.2024
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.03,0575205.07.202450m 
Side 1 av 33 (3241 rader)< Forrige1234567313233Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.