Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Julestevne Lakselv
Stevne
Stevnenavn:
Julestevne Lakselv
Fra dato:
01.12.2018
Til dato:
02.12.2018
NSF Stevne Id:
0000024477
Arrangørnavn:
Lakselv SK
Stevnested:
Lakselv
Bassengnavn:
Lakselv svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.11.2018
Kvalperiode start:
25.11.2017
Kvalperiode slutt:
24.11.2018
Påmeldingsansv.:
Heidi Boland
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Gert-Helge Hansen
Mobil:
90756280
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen4.13,87
584p
02.12.2018
400m Fri
Alta SK1999400m Fri4.13,8758402.12.201825m 
Expand22.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby4.14,31
581p
02.12.2018
400m Fri
Nordlysbyen STK2000400m Fri4.14,3158102.12.201825m 
Expand33.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen31,97
517p
01.12.2018
50m Rygg
Alta SK200350m Rygg31,9751701.12.201825m 
Expand44.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli29,05
512p
01.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri29,0551201.12.201825m 
Expand55.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.03,96
504p
01.12.2018
100m Fri
Nordlysbyen STK2001100m Fri1.03,9650401.12.201825m 
Expand66.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.01,48
503p
02.12.2018
100m Rygg
Nordlysbyen STK2000100m Rygg1.01,4850302.12.201825m 
Expand77.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli29,24
502p
02.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri29,2450202.12.201825mF
Expand88.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen2.05,12
500p
02.12.2018
200m Fri
Alta SK1999200m Fri2.05,1250002.12.201825mD
Expand99.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.00,81
494p
01.12.2018
100m Butterfly
Alta SK1999100m Butterfly1.00,8149401.12.201825m 
Expand1010.
Thea Pleym Bucec
Vadsø SK
Thea Pleym Bucec29,45
491p
01.12.2018
50m Fri
Vadsø SK200350m Fri29,4549101.12.201825m 
Expand1111.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,46
490p
02.12.2018
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,4649002.12.201825mF
Expand1111.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.13,92
490p
01.12.2018
200m Rygg
Nordlysbyen STK2000200m Rygg2.13,9249001.12.201825m 
Expand1313.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen27,66
489p
02.12.2018
50m Butterfly
Alta SK199950m Butterfly27,6648902.12.201825m 
Expand1414.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen36,47
484p
01.12.2018
50m Bryst
Nordlysbyen STK200050m Bryst36,4748401.12.201825m 
Expand1515.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.19,80
482p
01.12.2018
200m Individuell medley
Nordlysbyen STK2000200m Individuell medley2.19,8048201.12.201825m 
Expand1616.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.10,24
480p
02.12.2018
100m Rygg
Kirkenes SK2005100m Rygg1.10,2448002.12.201825m 
Expand1616.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss4.59,38
480p
02.12.2018
400m Fri
Nordlysbyen STK2001400m Fri4.59,3848002.12.201825m 
Expand1818.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby25,90
478p
01.12.2018
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri25,9047801.12.201825m 
Expand1818.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli32,82
478p
01.12.2018
50m Rygg
Kirkenes SK200550m Rygg32,8247801.12.201825m 
Expand1818.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.01,48
478p
01.12.2018
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2000100m Butterfly1.01,4847801.12.201825m 
Expand1818.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.07,07
478p
02.12.2018
200m Fri
Nordlysbyen STK2000200m Fri2.07,0747802.12.201825mD
Expand2222.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.02,64
476p
01.12.2018
100m Rygg
Nordlysbyen STK2000100m Rygg1.02,6447601.12.201825mF
Expand2323.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen31,27
473p
02.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly31,2747302.12.201825m 
Expand2424.
Thea Pleym Bucec
Vadsø SK
Thea Pleym Bucec1.05,60
467p
01.12.2018
100m Fri
Vadsø SK2003100m Fri1.05,6046701.12.201825m 
Expand2525.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.03,22
463p
01.12.2018
100m Rygg
Alta SK1999100m Rygg1.03,2246301.12.201825mF
Expand2525.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen1.20,60
463p
01.12.2018
100m Bryst
Nordlysbyen STK2000100m Bryst1.20,6046301.12.201825m 
Expand2727.
Sietse Halbertsma
Nordlysbyen STK
Sietse Halbertsma26,25
459p
01.12.2018
50m Fri
Nordlysbyen STK199950m Fri26,2545901.12.201825m 
Expand2828.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby28,29
457p
01.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly28,2945701.12.201825mD
Expand2929.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss2.23,97
455p
02.12.2018
200m Fri
Nordlysbyen STK2001200m Fri2.23,9745502.12.201825mD
Expand3030.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic58,52
452p
01.12.2018
100m Fri
Kirkenes SK2001100m Fri58,5245201.12.201825m 
Expand3131.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen2.55,97
447p
02.12.2018
200m Bryst
Nordlysbyen STK2000200m Bryst2.55,9744702.12.201825m 
Expand3232.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen26,51
446p
02.12.2018
50m Fri
Alta SK199950m Fri26,5144602.12.201825mF
Expand3333.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen28,57
444p
01.12.2018
50m Butterfly
Alta SK199950m Butterfly28,5744401.12.201825mD
Expand3434.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor2.56,50
443p
02.12.2018
200m Bryst
Kirkenes SK2003200m Bryst2.56,5044302.12.201825m 
Expand3535.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor37,64
440p
01.12.2018
50m Bryst
Kirkenes SK200350m Bryst37,6444001.12.201825m 
Expand3636.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor1.22,08
438p
01.12.2018
100m Bryst
Kirkenes SK2003100m Bryst1.22,0843801.12.201825m 
Expand3737.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss30,62
437p
01.12.2018
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri30,6243701.12.201825mD
Expand3838.
Thea Pleym Bucec
Vadsø SK
Thea Pleym Bucec32,14
436p
02.12.2018
50m Butterfly
Vadsø SK200350m Butterfly32,1443602.12.201825m 
Expand3939.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen30,67
435p
01.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,6743501.12.201825m 
Expand3939.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen33,30
435p
01.12.2018
50m Bryst
Alta SK199950m Bryst33,3043501.12.201825m 
Expand3939.
Sietse Halbertsma
Nordlysbyen STK
Sietse Halbertsma59,31
435p
01.12.2018
100m Fri
Nordlysbyen STK1999100m Fri59,3143501.12.201825m 
Expand3939.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen1.12,02
435p
01.12.2018
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2000100m Butterfly1.12,0243501.12.201825m 
Expand4343.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.04,59
434p
02.12.2018
100m Rygg
Alta SK1999100m Rygg1.04,5943402.12.201825m 
Expand4444.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic26,84
430p
02.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200150m Fri26,8443002.12.201825mF
Expand4444.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen5.10,63
430p
02.12.2018
400m Fri
Kirkenes SK2004400m Fri5.10,6343002.12.201825m 
Expand4646.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic28,92
428p
02.12.2018
50m Butterfly
Kirkenes SK200150m Butterfly28,9242802.12.201825m 
Expand4646.
Thea Pleym Bucec
Vadsø SK
Thea Pleym Bucec30,83
428p
01.12.2018
50m Fri
Vadsø SK200350m Fri30,8342801.12.201825mD
Expand4848.
Elise Fossmo Sundby
Hammerfest SLK
Elise Fossmo Sundby30,88
426p
01.12.2018
50m Fri
Hammerfest SLK200350m Fri30,8842601.12.201825m 
Expand4949.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen30,90
425p
01.12.2018
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri30,9042501.12.201825m 
Expand5050.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic26,96
424p
01.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200150m Fri26,9642401.12.201825m 
Expand5151.
Elise Fossmo Sundby
Hammerfest SLK
Elise Fossmo Sundby30,98
422p
02.12.2018
50m Fri
Hammerfest SLK200350m Fri30,9842202.12.201825mF
Expand5252.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.07,94
420p
01.12.2018
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.07,9442001.12.201825m 
Expand5353.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen3.00,90
411p
02.12.2018
200m Bryst
Nordlysbyen STK2000200m Bryst3.00,9041102.12.201825m 
Expand5454.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss32,80
410p
02.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200150m Butterfly32,8041002.12.201825m 
Expand5555.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,58
409p
01.12.2018
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,5840901.12.201825m 
Expand5656.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen38,60
408p
01.12.2018
50m Bryst
Nordlysbyen STK200050m Bryst38,6040801.12.201825mD
Expand5757.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen29,98
407p
01.12.2018
50m Rygg
Alta SK199950m Rygg29,9840701.12.201825m 
Expand5858.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie31,39
405p
01.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri31,3940501.12.201825m 
Expand5959.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.00,76
404p
02.12.2018
100m Fri
Alta SK1999100m Fri1.00,7640402.12.201825mD
Expand6060.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.09,01
401p
02.12.2018
100m Fri
Nordlysbyen STK2001100m Fri1.09,0140102.12.201825mD
Expand6060.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.14,01
401p
01.12.2018
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2001100m Butterfly1.14,0140101.12.201825m 
Expand6262.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli38,94
397p
01.12.2018
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst38,9439701.12.201825m 
Expand6363.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli33,19
396p
02.12.2018
50m Butterfly
Kirkenes SK200550m Butterfly33,1939602.12.201825m 
Expand6464.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg39,01
395p
01.12.2018
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst39,0139501.12.201825m 
Expand6464.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor39,02
395p
01.12.2018
50m Bryst
Kirkenes SK200350m Bryst39,0239501.12.201825mD
Expand6666.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen33,26
393p
02.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly33,2639302.12.201825m 
Expand6666.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen2.31,22
393p
02.12.2018
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.31,2239302.12.201825mD
Expand6666.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen3.03,66
393p
02.12.2018
200m Bryst
Kirkenes SK2004200m Bryst3.03,6639302.12.201825m 
Expand6969.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen31,73
392p
02.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri31,7339202.12.201825mF
Expand7070.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg3.03,90
391p
02.12.2018
200m Bryst
Alta SK2003200m Bryst3.03,9039102.12.201825m 
Expand7171.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg31,84
388p
02.12.2018
50m Fri
Alta SK200350m Fri31,8438802.12.201825mF
Expand7272.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen1.25,57
387p
02.12.2018
100m Bryst
Nordlysbyen STK2000100m Bryst1.25,5738702.12.201825mD
Expand7373.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby29,92
386p
01.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly29,9238601.12.201825mD
Expand7474.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.10,02
384p
01.12.2018
100m Fri
Alta SK2003100m Fri1.10,0238401.12.201825m 
Expand7575.
Elise Fossmo Sundby
Hammerfest SLK
Elise Fossmo Sundby1.10,07
383p
01.12.2018
100m Fri
Hammerfest SLK2003100m Fri1.10,0738301.12.201825m 
Expand7676.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.15,88
381p
02.12.2018
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.15,8838102.12.201825m 
Expand7676.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen2.47,98
381p
01.12.2018
200m Individuell medley
Kirkenes SK2004200m Individuell medley2.47,9838101.12.201825m 
Expand7878.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.10,33
379p
01.12.2018
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.10,3337901.12.201825m 
Expand7878.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor1.26,10
379p
02.12.2018
100m Bryst
Kirkenes SK2003100m Bryst1.26,1037902.12.201825mD
Expand8080.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.02,15
378p
02.12.2018
100m Fri
Nordlysbyen STK2000100m Fri1.02,1537802.12.201825mD
Expand8181.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss33,76
376p
01.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200150m Butterfly33,7637601.12.201825mD
Expand8282.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic28,09
375p
01.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200150m Fri28,0937501.12.201825mD
Expand8282.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.26,46
375p
01.12.2018
100m Bryst
Alta SK2003100m Bryst1.26,4637501.12.201825m 
Expand8484.
Frida Haugli Johansen
Lakselv SK
Frida Haugli Johansen32,26
373p
01.12.2018
50m Fri
Lakselv SK200350m Fri32,2637301.12.201825m 
Expand8585.
Stian Terje Nygård
Hammerfest SLK
Stian Terje Nygård1.17,26
372p
01.12.2018
100m Bryst
Hammerfest SLK1972100m Bryst1.17,2637201.12.201825m 
Expand8686.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss39,84
371p
01.12.2018
50m Bryst
Nordlysbyen STK200150m Bryst39,8437101.12.201825m 
Expand8686.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie1.10,85
371p
01.12.2018
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.10,8537101.12.201825m 
Expand8888.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen33,94
370p
01.12.2018
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly33,9437001.12.201825mD
Expand8888.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen1.26,85
370p
02.12.2018
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.26,8537002.12.201825mD
Expand9090.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen32,39
369p
01.12.2018
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,3936901.12.201825m 
Expand9191.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg32,41
368p
01.12.2018
50m Fri
Alta SK200350m Fri32,4136801.12.201825m 
Expand9191.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas35,81
368p
01.12.2018
50m Rygg
Kirkenes SK200450m Rygg35,8136801.12.201825m 
Expand9393.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen1.27,09
367p
02.12.2018
100m Bryst
Nordlysbyen STK2000100m Bryst1.27,0936702.12.201825mD
Expand9393.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen2.50,08
367p
01.12.2018
200m Individuell medley
Alta SK2003200m Individuell medley2.50,0836701.12.201825m 
Expand9595.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen35,86
366p
01.12.2018
50m Rygg
Nordlysbyen STK200050m Rygg35,8636601.12.201825m 
Expand9595.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen40,02
366p
01.12.2018
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst40,0236601.12.201825m 
Expand9797.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss3.08,28
365p
02.12.2018
200m Bryst
Nordlysbyen STK2001200m Bryst3.08,2836502.12.201825m 
Expand9898.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen34,17
363p
02.12.2018
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly34,1736302.12.201825m 
Expand9898.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen2.47,13
363p
01.12.2018
200m Rygg
Nordlysbyen STK2000200m Rygg2.47,1336301.12.201825m 
Expand100100.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas40,21
361p
01.12.2018
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst40,2136101.12.201825m 
Page 1 of 8 (729 items)< Prev12345678Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.