Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Oversikt dommere

 
 
Krets:
v
Klubb:
v
Gren:
v
 
x
Søk
Klubb 
Fornavn 
Etternavn 
Navn 
Dommertype 
Aktivitet 
Overdommer 
Starter 
Instruktør 
Internasjonal 
Aut. til 
[Utvid]Alta SKTobias MathisenGrøtteTobias Mathisen GrøtteKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKHåvardJessenHåvard JessenKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Alta SKNinaJohansenNina JohansenForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKLinnKnudsenLinn KnudsenKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Alta SKLisa ElineKorneliussenLisa Eline KorneliussenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKAnne-GretheLillemoenAnne-Grethe LillemoenForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Alta SKBirgerMannsverkBirger MannsverkKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Alta SKMarie V.L.PedersenMarie V.L. PedersenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKRagnhild MargretheTapioRagnhild Margrethe TapioForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Alta SKKnut-OlavThomessenKnut-Olav ThomessenKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Andøya SLKMonica SørensenJacobsenMonica Sørensen JacobsenForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Andøya SLKLenaJohannessenLena JohannessenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Andøya SLKLill ToveLysåLill Tove LysåForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Andøya SLKMaritRasmussenMarit RasmussenForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Andøya SLKThereseRasmussenTherese RasmussenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arendal SLKArveEvensenArve EvensenForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Arna SLKSusann KristinBergSusann Kristin BergForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Arna SLKSilviya ChilengirovaChilengirovaSilviya Chilengirova ChilengirovaKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arna SLKIvanDelgadoIvan DelgadoKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Arna SLKNoraGarnesNora GarnesKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Arna SLKMonicaOffMonica OffKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Arna SLKLianaSkarLiana SkarKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arna SLKSirenTauleSiren TauleKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Arna SLKJulia Anna WiktorowiczJulia Anna WiktorowiczKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Asker SKLeifBasbergLeif BasbergKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Asker SKMetteHustoftMette HustoftKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKKristineHytengetKristine HytengetKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKHegeIdenHege IdenKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Asker SKRagneLærumRagne LærumKretsdommer 1Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKYlva SofieLærumYlva Sofie LærumKretsdommer 1Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKSiri BeatheMicaelsenSiri Beathe MicaelsenForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Asker SKKingaNilsenKinga NilsenKretsdommer 1Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKEdel HNordangEdel H NordangKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Asker SKSara SkaslienPaulsenSara Skaslien PaulsenKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKCamillaSandanbråtenCamilla SandanbråtenKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKVibeke SendingVibeke SendingKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKHildeSkaslienHilde SkaslienForbundsdommerSynkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKBjarneStavnesBjarne StavnesKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKGalina StoltenbergGalina StoltenbergKretsdommer 2Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKTorbjørn SundTorbjørn SundForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Asker SKSunnivaTorstensen Sunniva Torstensen Kretsdommer 1Synkronsvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKMonaUnderdal-LoktuMona Underdal-LoktuForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Asker SKMariusVinjeMarius VinjeKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bardufoss SKIain M SimpsonIain M SimpsonKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bardufoss SKRonaldVeinesRonald VeinesForbundsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKAud Merethe AlmeAud Merethe AlmeKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKErlendBorsholmErlend BorsholmKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKKaroline FolgerøDaleKaroline Folgerø DaleForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKFrodeEidheimFrode EidheimKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKAndrineHestadAndrine HestadKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKAnetteJensenAnette JensenForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKAndreaJohansenAndrea JohansenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKTony LidTony LidKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKTorkel MarthinsenTorkel MarthinsenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKVictor-Bjørn NielsenVictor-Bjørn NielsenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKOdd IvarNilsenOdd Ivar NilsenKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKStianNordåsStian NordåsKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKMetteOsvoldMette OsvoldKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKCharmainePettersenCharmaine PettersenKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKKineRasmussenKine RasmussenKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKChristerRotsethChrister RotsethForbundsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKAmalie SandeAmalie SandeKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKIntaSilinaInta SilinaKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergen SLKBasselTahhanoBassel TahhanoKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen SLKPaalThunesPaal ThunesKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergen StupeklubbPetter AndersenPetter AndersenForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbRoskva YasminAndersenRoskva Yasmin AndersenKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbEspen GiljeBergslienEspen Gilje BergslienKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbSynne PedersenDrægniSynne Pedersen DrægniKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbEira TveitEidsheimEira Tveit EidsheimKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbHelenaHaldorsenHelena HaldorsenKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbBrageHellenBrage HellenKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbAnders HolmAnders HolmForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbAnne Sofie MoeHolmAnne Sofie Moe HolmKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbVårin RenateHolmVårin Renate HolmKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbSotiriaKoutsopetrouSotiria KoutsopetrouForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbAmalie MarieKupkaAmalie Marie KupkaKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbCaroline SofieKupkaCaroline Sofie KupkaKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbPeterKupkaPeter KupkaForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbKate BenedicteMadsenKate Benedicte MadsenKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbSilje S.MagnussenSilje S. MagnussenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbTrygvePedersenTrygve PedersenForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbEmmaRavnåsEmma RavnåsKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbAliceRongved-DragesundAlice Rongved-DragesundKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbPia TvedtSlettenPia Tvedt SlettenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbTuva TvedtSlettenTuva Tvedt SlettenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbAnna MajaThorsenAnna Maja ThorsenForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbJonas ErikThorsenJonas Erik ThorsenKretsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbJulie SynnøveThorsenJulie Synnøve ThorsenKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbPaul Joachim BlochThorsenPaul Joachim Bloch ThorsenForbundsdommerStup01.01.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbSilje MonsenWelanderSilje Monsen WelanderKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergen StupeklubbTonje MonsenWelanderTonje Monsen WelanderKretsdommerStup31.12.2020
[Utvid]Bergens SCNils AnfinsetNils AnfinsetKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergens SCStine FesteBergStine Feste BergKretsdommerSvømming01.01.2021
[Utvid]Bergens SCAthanasiaBletsaAthanasia BletsaKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergens SCAnne ChristinBreivikAnne Christin BreivikKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergens SCBalderEidsheimBalder EidsheimKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergens SCAnne-KristineHalseAnne-Kristine HalseKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergens SCLene SollenesHolumLene Sollenes HolumKretsdommerSvømming01.01.2020
[Utvid]Bergens SCLineKlevedalLine KlevedalForbundsdommerSvømming01.01.2021
Side 1 av 11 (1057 rader)< Forrige123456791011Neste >
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.