Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ranking - Sortert på poeng
Distanser:
v
Poengtype:
FINA-2018
Fra dato:
v
Til dato:
v
Basseng:
Kjønn:
Fra fødselsår: Til fødselsår:
+
-
+
-
Mastersklasse:
v
Krets:
v
Klubb:
v
v
Fra alder: Til alder:
+
-
+
-
Det er kun merkede rader som blir med i eksporten. Klikk på en rad for å merke. Hold ctrl eller shift nede for å merke flere rader.
Nr 
Navn 
Navn 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Tid 
Poeng 
Dato 
Sted 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik ChristiansenLambertseter SK19961500m Fri14.19,3914.19,39
960p
Hangzhou
16.12.2018
1500m Fri (25m)
96016.12.2018Hangzhou25m 
[Utvid]22.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus LieBergensvømmerne1995100m Individuell medley52,1252,12
898p
Hangzhou
13.12.2018
100m Individuell medley (25m)
89813.12.2018Hangzhou25m 
[Utvid]33.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk LøyningBærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,351.00,35
892p
Gwangju
22.07.2019
100m Rygg (50m)
89222.07.2019Gwangju50m 
[Utvid]44.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasBærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.54,341.54,34
881p
Hangzhou
11.12.2018
200m Individuell medley (25m)
88111.12.2018Hangzhou25m 
[Utvid]55.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja StojkovskiBærumsvømmerne199450m Butterfly23,6023,60
858p
Bergen
06.04.2019
50m Butterfly (50m)
85806.04.2019Bergen50m 
[Utvid]66.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland GidskehaugStavanger SK19971500m Fri14.53,0414.53,04
856p
Stavanger
01.11.2019
1500m Fri (25m)
85601.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]77.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann BoveyLambertseter SK1996200m Bryst2.13,592.13,59
852p
Drammen
05.07.2019
200m Bryst (50m)
85205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]88.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon JøntvedtBryne SK20031500m Fri14.56,4014.56,40
846p
Stavanger
01.11.2019
1500m Fri (25m)
84601.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]99.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene RypestølSK Team Sør20011500m Fri16.13,2516.13,25
843p
Stavanger
25.05.2019
1500m Fri (25m)
84325.05.2019Stavanger25m 
[Utvid]1010.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerBergensvømmerne1993100m Bryst58,8858,88
842p
Oulu
09.12.2018
100m Bryst (25m)
84209.12.2018Oulu25mD
[Utvid]1010.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa ColleouLambertseter SK1993200m Bryst2.27,272.27,27
842p
Stockholm
14.04.2019
200m Bryst (50m)
84214.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]1212.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie BråthenLambertseter SK199550m Bryst26,8426,84
832p
Stavanger
03.11.2019
50m Bryst (25m)
83203.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1313.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget LøvbergBærumsvømmerne1995100m Butterfly58,0958,09
830p
Stavanger
03.11.2019
100m Butterfly (25m)
83003.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1313.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva KummenLambertseter SK2001200m Bryst2.27,992.27,99
830p
Bergen
06.04.2019
200m Bryst (50m)
83006.04.2019Bergen50m 
[Utvid]1515.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls WigdelStavanger SK1999400m Fri3.55,053.55,05
820p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
82004.07.2019Drammen50m 
[Utvid]1616.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas LiaBærumsvømmerne200150m Butterfly24,0124,01
815p
Kazan
03.07.2019
50m Butterfly (50m)
81503.07.2019Kazan50m 
[Utvid]1717.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen BjørnsenSetermoen SK1993100m Individuell medley1.00,821.00,82
802p
Hangzhou
13.12.2018
100m Individuell medley (25m)
80213.12.2018Hangzhou25m 
[Utvid]1818.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie HaldenBærumsvømmerne200050m Butterfly26,3026,30
796p
Stavanger
02.11.2019
50m Butterfly (25m)
79602.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1919.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander FardalEgersund SK199750m Bryst27,2927,29
792p
Oulu
08.12.2018
50m Bryst (25m)
79208.12.2018Oulu25m 
[Utvid]2020.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie HalvorsenLambertseter SK20011500m Fri16.36,1516.36,15
787p
Holmen
18.11.2018
1500m Fri (25m)
78718.11.2018Holmen25m 
[Utvid]2121.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana GorlovaLambertseter SK2003400m Fri4.14,314.14,31
784p
Stavanger
02.11.2019
400m Fri (25m)
78402.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]2222.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold StensethBærumsvømmerne1994200m Fri1.59,791.59,79
783p
Oulu
07.12.2018
200m Fri (25m)
78307.12.2018Oulu25m 
[Utvid]2222.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte LøvbergLambertseter SK1999200m Fri2.02,552.02,55
783p
Drammen
06.07.2019
200m Fri (50m)
78306.07.2019Drammen50mF
[Utvid]2424.
Runar Borgen
Bodø SK
Runar BorgenBodø SK1993100m Fri50,9150,91
782p
Bergen
05.04.2019
100m Fri (50m)
78205.04.2019Bergen50m 
[Utvid]2525.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines PettersenBergens SC1999100m Bryst1.07,771.07,77
779p
Bergen
27.09.2019
100m Bryst (25m)
77927.09.2019Bergen25m 
[Utvid]2525.
Majken Antonie Smith
Bærumsvømmerne
Majken Antonie SmithBærumsvømmerne1997400m Fri4.14,864.14,86
779p
Lausanne
20.12.2018
400m Fri (25m)
77920.12.2018Lausanne25m 
[Utvid]2727.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai SørebøBergensvømmerne2001200m Bryst2.17,832.17,83
776p
Kazan
03.07.2019
200m Bryst (50m)
77603.07.2019Kazan50m 
[Utvid]2828.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet NæssVestkantsvømmerne2004800m Fri8.41,748.41,74
775p
Bergen
18.10.2019
800m Fri (25m)
77518.10.2019Bergen25m 
[Utvid]2929.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen SvendsenKongstensvømmerne2000200m Fri1.48,541.48,54
767p
Stavanger
03.11.2019
200m Fri (25m)
76703.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3030.
Mats Andersen
Lambertseter SK
Mats AndersenLambertseter SK20001500m Fri15.51,6615.51,66
766p
Bergen
05.04.2019
1500m Fri (50m)
76605.04.2019Bergen50m 
[Utvid]3131.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang NaustvikBergens SC1995100m Bryst1.08,181.08,18
765p
Stavanger
01.11.2019
100m Bryst (25m)
76501.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3232.
Brian Benzing
OI Svømming
Brian BenzingOI Svømming200150m Bryst28,4128,41
762p
Bergen
07.04.2019
50m Bryst (50m)
76207.04.2019Bergen50m 
[Utvid]3232.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg GrindheimHamar IL2000100m Bryst1.02,541.02,54
762p
Bergen
05.04.2019
100m Bryst (50m)
76205.04.2019Bergen50m 
[Utvid]3434.
Victoria Deona Bergeli
Glitre SK
Victoria Deona BergeliGlitre SK200350m Fri25,9325,93
760p
Kazan
06.07.2019
50m Fri (50m)
76006.07.2019Kazan50m 
[Utvid]3434.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen OlsenVestkantsvømmerne20021500m Fri15.54,3215.54,32
760p
Drammen
05.07.2019
1500m Fri (50m)
76005.07.2019Drammen50m 
[Utvid]3636.
Håkon Wulf Haugen
Bergens SC
Håkon Wulf HaugenBergens SC199650m Fri22,2322,23
757p
Upplands Väsby
25.11.2018
50m Fri (25m)
75725.11.2018Upplands Väsby25m 
[Utvid]3737.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll MikkelborgLambertseter SK1998100m Bryst1.08,491.08,49
754p
Lausanne
20.12.2018
100m Bryst (25m)
75420.12.2018Lausanne25m 
[Utvid]3838.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes UrdalBergensvømmerne1999400m Fri4.01,914.01,91
752p
Stockholm
12.04.2019
400m Fri (50m)
75212.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]3939.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette DaleVestkantsvømmerne2003400m Fri4.18,074.18,07
750p
Bergen
20.10.2019
400m Fri (25m)
75020.10.2019Bergen25m 
[Utvid]4040.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg BraathenBærumsvømmerne200050m Fri26,0726,07
748p
Bergen
07.04.2019
50m Fri (50m)
74807.04.2019Bergen50m 
[Utvid]4040.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon MoeBærumsvømmerne200150m Rygg26,4826,48
748p
Drammen
06.07.2019
50m Rygg (50m)
74806.07.2019Drammen50m 
[Utvid]4242.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten BøenOI Svømming199750m Butterfly24,7124,71
747p
Bergen
06.04.2019
50m Butterfly (50m)
74706.04.2019Bergen50m 
[Utvid]4242.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz LudwiczakKongstensvømmerne199650m Rygg26,4926,49
747p
Drammen
05.05.2019
50m Rygg (50m)
74705.05.2019Drammen50m 
[Utvid]4444.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari MoenTriton Lillestrøm2004400m Fri4.18,574.18,57
746p
Nordtvet
01.11.2019
400m Fri (25m)
74601.11.2019Nordtvet25m 
[Utvid]4545.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee JohansenSK Team Sør20021500m Fri15.35,2615.35,26
745p
Stavanger
01.11.2019
1500m Fri (25m)
74501.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]4646.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor ForafonovBærumsvømmerne2002400m Fri4.02,824.02,82
744p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
74404.07.2019Drammen50m 
[Utvid]4646.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen BergumTriton Lillestrøm2004400m Fri4.18,734.18,73
744p
Bergen
20.10.2019
400m Fri (25m)
74420.10.2019Bergen25m 
[Utvid]4848.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin HammerKongstensvømmerne199350m Fri23,0823,08
743p
Bergen
07.04.2019
50m Fri (50m)
74307.04.2019Bergen50m 
[Utvid]4949.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad TobiassenBryne SK2002200m Butterfly2.00,022.00,02
740p
Stavanger
01.11.2019
200m Butterfly (25m)
74001.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]5050.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik LorentzBergens SC2004100m Butterfly1.01,381.01,38
738p
Baku
24.07.2019
100m Butterfly (50m)
73824.07.2019Baku50m 
[Utvid]5050.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein BreivikBergens SC2002200m Bryst2.20,152.20,15
738p
Drammen
05.07.2019
200m Bryst (50m)
73805.07.2019Drammen50m 
[Utvid]5252.
Alexander Kopland Borsheim
Asker SK
Alexander Kopland BorsheimAsker SK1999100m Bryst1.01,571.01,57
736p
Stavanger
01.11.2019
100m Bryst (25m)
73601.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]5353.
Ole-Mikal Fløgstad
Lambertseter SK
Ole-Mikal FløgstadLambertseter SK199750m Butterfly24,8824,88
732p
Drammen
05.07.2019
50m Butterfly (50m)
73205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]5353.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie LiskenOI Svømming2003100m Fri55,7555,75
732p
Bergen
18.10.2019
100m Fri (25m)
73218.10.2019Bergen25m 
[Utvid]5555.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline VikSandnes SLK2002400m Fri4.20,424.20,42
730p
Stavanger
24.05.2019
400m Fri (25m)
73024.05.2019Stavanger25m 
[Utvid]5656.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj GregussenOI Svømming2001100m Rygg57,6757,67
726p
Bergen
06.04.2019
100m Rygg (50m)
72606.04.2019Bergen50m 
[Utvid]5656.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara StoebnerOI Svømming1998100m Rygg1.04,631.04,63
726p
Drammen
05.07.2019
100m Rygg (50m)
72605.07.2019Drammen50m 
[Utvid]5858.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth RingsbuVarodd SK200350m Rygg28,5728,57
725p
Kristiansand
10.08.2019
50m Rygg (25m)
72510.08.2019Kristiansand25m 
[Utvid]5858.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria StorsteinKarmøy SK2000200m Fri2.05,742.05,74
725p
Drammen
04.07.2019
200m Fri (50m)
72504.07.2019Drammen50m 
[Utvid]6060.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander MelbergHaldens SK2001400m Fri3.56,293.56,29
724p
Oulu
09.12.2018
400m Fri (25m)
72409.12.2018Oulu25m 
[Utvid]6161.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda ØritslandBærumsvømmerne1999100m Fri57,5957,59
723p
Kristiansand
15.06.2019
100m Fri (50m)
72315.06.2019Kristiansand50m 
[Utvid]6262.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis AateigenSK Team Sør2001200m Rygg2.04,732.04,73
722p
Drammen
05.07.2019
200m Rygg (50m)
72205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]6262.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel ErbeSK Speed2004200m Bryst2.29,992.29,99
722p
Bergen
19.10.2019
200m Bryst (25m)
72219.10.2019Bergen25m 
[Utvid]6464.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist JensenSK Team Sør2001200m Individuell medley2.07,102.07,10
721p
Stockholm
15.04.2019
200m Individuell medley (50m)
72115.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]6565.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl PetersenBærumsvømmerne199950m Bryst32,8132,81
719p
Bergen
07.04.2019
50m Bryst (50m)
71907.04.2019Bergen50m 
[Utvid]6666.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor TothLambertseter SK2000200m Butterfly2.04,572.04,57
717p
Drammen
07.07.2019
200m Butterfly (50m)
71707.07.2019Drammen50m 
[Utvid]6767.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine HallbergSandnes SLK20021500m Fri17.07,6617.07,66
716p
Stavanger Svømmehall
27.09.2019
1500m Fri (25m)
71627.09.2019Stavanger Svømmehall25m 
[Utvid]6868.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette MatlandBergensvømmerne2004200m Bryst2.30,542.30,54
714p
Bergen
19.10.2019
200m Bryst (25m)
71419.10.2019Bergen25m 
[Utvid]6969.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine LauritzenHaldens SK200150m Rygg30,3230,32
710p
Stockholm
12.04.2019
50m Rygg (50m)
71012.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]6969.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim EndregaardStavanger SK2001100m Fri57,9457,94
710p
Bergen
05.04.2019
100m Fri (50m)
71005.04.2019Bergen50m 
[Utvid]6969.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen RefstieSK Team Sør2001100m Bryst1.09,891.09,89
710p
Holmen
18.11.2018
100m Bryst (25m)
71018.11.2018Holmen25m 
[Utvid]7272.
Monica Waage Johannessen
Bergens SC
Monica Waage JohannessenBergens SC199050m Butterfly27,3527,35
708p
Bergen
09.03.2019
50m Butterfly (25m)
70809.03.2019Bergen25m 
[Utvid]7373.
Synne Hovden Eidheim
Bergen SLK
Synne Hovden EidheimBergen SLK2001100m Fri56,4056,40
707p
Trondheim
20.01.2019
100m Fri (25m)
70720.01.2019Trondheim25m 
[Utvid]7373.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym OlsenBergensvømmerne2000200m Fri1.51,521.51,52
707p
Upplands Väsby
25.11.2018
200m Fri (25m)
70725.11.2018Upplands Väsby25m 
[Utvid]7373.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen DegerstrømBergensvømmerne2000400m Fri4.06,934.06,93
707p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
70704.07.2019Drammen50m 
[Utvid]7676.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie WillumsenStavanger SK2002100m Butterfly1.01,361.01,36
704p
Stavanger
26.05.2019
100m Butterfly (25m)
70426.05.2019Stavanger25m 
[Utvid]7676.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland KlausenSK Team Sør2002400m Fri4.07,374.07,37
704p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
70404.07.2019Drammen50m 
[Utvid]7878.
Bengt Theodor Widding Vang
OI Svømming
Bengt Theodor Widding VangOI Svømming199950m Bryst29,1829,18
703p
Bergen
07.04.2019
50m Bryst (50m)
70307.04.2019Bergen50m 
[Utvid]7979.
Torbjørn Udjus
OI Svømming
Torbjørn UdjusOI Svømming199350m Fri23,5423,54
700p
Drammen
07.07.2019
50m Fri (50m)
70007.07.2019Drammen50m 
[Utvid]8080.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate KnutsenBergens SC1997200m Fri2.04,552.04,55
696p
Bergen
28.09.2019
200m Fri (25m)
69628.09.2019Bergen25m 
[Utvid]8181.
Bernt Marcus Seyffarth
SK Team Sør
Bernt Marcus SeyffarthSK Team Sør198950m Bryst28,5028,50
695p
Lausanne
21.12.2018
50m Bryst (25m)
69521.12.2018Lausanne25m 
[Utvid]8181.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard VindvikBodø SK2001200m Individuell medley2.03,742.03,74
695p
Oulu
07.12.2018
200m Individuell medley (25m)
69507.12.2018Oulu25m 
[Utvid]8383.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor AnfinnsenBryne SK2002200m Bryst2.16,012.16,01
694p
Stavanger
02.11.2019
200m Bryst (25m)
69402.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8383.
Silje Larsen
Karmøy SK
Silje LarsenKarmøy SK2004400m Fri4.24,874.24,87
694p
Oulu
09.12.2018
400m Fri (25m)
69409.12.2018Oulu25m 
[Utvid]8585.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats KamnesSK Speed2000200m Fri1.52,291.52,29
693p
Holmen
18.11.2018
200m Fri (25m)
69318.11.2018Holmen25m 
[Utvid]8686.
Jens Petter Turøy
Stavanger SK
Jens Petter TurøyStavanger SK1999200m Fri1.52,321.52,32
692p
Holmen
18.11.2018
200m Fri (25m)
69218.11.2018Holmen25m 
[Utvid]8686.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva OmarsdottirBergensvømmerne2002200m Bryst2.32,102.32,10
692p
Bergen
28.09.2019
200m Bryst (25m)
69228.09.2019Bergen25m 
[Utvid]8888.
Per Tinius Mowinckel
Bergens SC
Per Tinius MowinckelBergens SC199850m Butterfly25,3625,36
691p
Drammen
05.07.2019
50m Butterfly (50m)
69105.07.2019Drammen50m 
[Utvid]8888.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob BernsteinBærumsvømmerne199550m Butterfly25,3725,37
691p
Drammen
05.07.2019
50m Butterfly (50m)
69105.07.2019Drammen50m 
[Utvid]8888.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth DyrkornBærumsvømmerne2001100m Fri53,0553,05
691p
Drammen
05.07.2019
100m Fri (50m)
69105.07.2019Drammen50m 
[Utvid]9191.
Sander Klev
Asker SK
Sander KlevAsker SK2000100m Fri53,0753,07
690p
Drammen
05.07.2019
100m Fri (50m)
69005.07.2019Drammen50m 
[Utvid]9292.
Anders Valdar
Poseidon
Anders ValdarPoseidon2000400m Fri4.09,234.09,23
688p
Bergen
07.04.2019
400m Fri (50m)
68807.04.2019Bergen50m 
[Utvid]9393.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine BorgstrømRandaberg IL1999400m Fri4.25,764.25,76
687p
Stavanger
02.11.2019
400m Fri (25m)
68702.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]9494.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre LøbersliSkjetten Svømming2004100m Butterfly1.02,901.02,90
686p
Drammen
06.07.2019
100m Butterfly (50m)
68606.07.2019Drammen50m 
[Utvid]9494.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen BjerketvedtHamar IL1999200m Butterfly2.18,112.18,11
686p
Bergen
05.04.2019
200m Butterfly (50m)
68605.04.2019Bergen50m 
[Utvid]9696.
Martin Ross Hemminghytt
SK Speed
Martin Ross HemminghyttSK Speed199850m Rygg27,2827,28
684p
Hamar
14.06.2019
50m Rygg (50m)
68414.06.2019Hamar50m 
[Utvid]9797.
Augusta Lenéa Remøy
Lambertseter SK
Augusta Lenéa RemøyLambertseter SK1999200m Butterfly2.15,772.15,77
683p
Holmen
18.11.2018
200m Butterfly (25m)
68318.11.2018Holmen25m 
[Utvid]9797.
Millie French
Sandnes SLK
Millie FrenchSandnes SLK2003200m Butterfly2.15,792.15,79
683p
Bergen
20.10.2019
200m Butterfly (25m)
68320.10.2019Bergen25m 
[Utvid]9999.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte HopeSK Team Sør1999100m Fri53,2853,28
682p
Drammen
05.07.2019
100m Fri (50m)
68205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]9999.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon SlettevoldStavanger SK2002100m Fri53,2953,29
682p
Drammen
06.07.2019
100m Fri (50m)
68206.07.2019Drammen50mF
Side 1 av 47 (4684 rader)< Forrige1234567454647Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.