Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ranking - Sortert på poeng
Distanser:
v
Poengtype:
FINA-2019
Fra dato:
v
Til dato:
v
Basseng:
Kjønn:
Fra fødselsår: Til fødselsår:
+
-
+
-
Mastersklasse:
v
Krets:
v
Klubb:
v
v
Fra alder: Til alder:
+
-
+
-
Det er kun merkede rader som blir med i eksporten. Klikk på en rad for å merke. Hold ctrl eller shift nede for å merke flere rader.
Nr 
Navn 
Navn 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Tid 
Poeng 
Dato 
Sted 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik ChristiansenLambertseter SK19961500m Fri14.18,1514.18,15
965p
Glasgow
06.12.2019
1500m Fri (25m)
96506.12.2019Glasgow25m 
[Utvid]22.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto HvasBærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.51,741.51,74
944p
Glasgow
06.12.2019
200m Individuell medley (25m)
94406.12.2019Glasgow25m 
[Utvid]33.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk LøyningBærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,351.00,35
887p
Gwangju
22.07.2019
100m Rygg (50m)
88722.07.2019Gwangju50m 
[Utvid]44.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene RypestølSK Team Sør2001400m Fri4.04,194.04,19
879p
Stavanger
14.11.2019
400m Fri (25m)
87914.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]55.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus LieBergensvømmerne1995100m Rygg51,2451,24
868p
Glasgow
05.12.2019
100m Rygg (25m)
86805.12.2019Glasgow25m 
[Utvid]66.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann BoveyLambertseter SK1996200m Bryst2.12,842.12,84
867p
Amsterdam
13.12.2019
200m Bryst (50m)
86713.12.2019Amsterdam50m 
[Utvid]77.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland GidskehaugStavanger SK19971500m Fri14.53,0414.53,04
856p
Stavanger
01.11.2019
1500m Fri (25m)
85601.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]88.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon JøntvedtBryne SK20031500m Fri14.56,4014.56,40
846p
Stavanger
01.11.2019
1500m Fri (25m)
84601.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]99.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa ColleouLambertseter SK1993200m Bryst2.27,272.27,27
842p
Stockholm
14.04.2019
200m Bryst (50m)
84214.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]1010.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja StojkovskiBærumsvømmerne199450m Butterfly23,0423,04
841p
Glasgow
07.12.2019
50m Butterfly (25m)
84107.12.2019Glasgow25m 
[Utvid]1111.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie BråthenLambertseter SK1995100m Bryst59,0259,02
836p
Stavanger
16.11.2019
100m Bryst (25m)
83616.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1212.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget LøvbergBærumsvømmerne1995100m Butterfly58,0958,09
830p
Stavanger
03.11.2019
100m Butterfly (25m)
83003.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1212.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva KummenLambertseter SK2001200m Bryst2.27,992.27,99
830p
Bergen
06.04.2019
200m Bryst (50m)
83006.04.2019Bergen50m 
[Utvid]1414.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls WigdelStavanger SK1999400m Fri3.55,053.55,05
820p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
82004.07.2019Drammen50m 
[Utvid]1515.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte HaarsakerBergensvømmerne1993200m Bryst2.15,482.15,48
817p
Drammen
05.07.2019
200m Bryst (50m)
81705.07.2019Drammen50m 
[Utvid]1616.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie HaldenBærumsvømmerne2000100m Butterfly58,7358,73
803p
Stavanger
14.11.2019
100m Butterfly (25m)
80314.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1717.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana GorlovaLambertseter SK20031500m Fri16.31,1716.31,17
798p
Stavanger
17.11.2019
1500m Fri (25m)
79817.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]1818.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas LiaBærumsvømmerne200150m Butterfly24,0124,01
797p
Kazan
03.07.2019
50m Butterfly (50m)
79703.07.2019Kazan50m 
[Utvid]1919.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen BjørnsenSetermoen SK199350m Fri25,5425,54
796p
Drammen
05.07.2019
50m Fri (50m)
79605.07.2019Drammen50m 
[Utvid]2020.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet NæssVestkantsvømmerne20041500m Fri16.35,4816.35,48
788p
Stavanger
17.11.2019
1500m Fri (25m)
78817.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]2121.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte LøvbergLambertseter SK1999200m Fri2.02,552.02,55
783p
Drammen
06.07.2019
200m Fri (50m)
78306.07.2019Drammen50mF
[Utvid]2222.
Runar Borgen
Bodø SK
Runar BorgenBodø SK1993100m Fri50,9150,91
782p
Bergen
05.04.2019
100m Fri (50m)
78205.04.2019Bergen50m 
[Utvid]2323.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines PettersenBergens SC1999100m Bryst1.07,771.07,77
779p
Bergen
27.09.2019
100m Bryst (25m)
77927.09.2019Bergen25m 
[Utvid]2424.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai SørebøBergensvømmerne2001200m Bryst2.17,832.17,83
776p
Kazan
03.07.2019
200m Bryst (50m)
77603.07.2019Kazan50m 
[Utvid]2525.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten BøenOI Svømming199750m Butterfly23,7023,70
772p
Stavanger
14.11.2019
50m Butterfly (25m)
77214.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]2626.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander FardalEgersund SK199750m Bryst27,5527,55
769p
Stockholm
20.10.2019
50m Bryst (25m)
76920.10.2019Stockholm25m 
[Utvid]2727.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold StensethBærumsvømmerne1994200m Fri2.03,372.03,37
768p
Bergen
06.04.2019
200m Fri (50m)
76806.04.2019Bergen50m 
[Utvid]2727.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen OlsenVestkantsvømmerne2002800m Fri8.04,158.04,15
768p
Stavanger
14.11.2019
800m Fri (25m)
76814.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]2929.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg GrindheimHamar IL2000100m Bryst1.00,731.00,73
767p
Stavanger
16.11.2019
100m Bryst (25m)
76716.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]2929.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen SvendsenKongstensvømmerne2000200m Fri1.48,541.48,54
767p
Stavanger
03.11.2019
200m Fri (25m)
76703.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3131.
Mats Andersen
Lambertseter SK
Mats AndersenLambertseter SK20001500m Fri15.51,6615.51,66
766p
Bergen
05.04.2019
1500m Fri (50m)
76605.04.2019Bergen50m 
[Utvid]3232.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang NaustvikBergens SC1995100m Bryst1.08,181.08,18
765p
Stavanger
01.11.2019
100m Bryst (25m)
76501.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3333.
Brian Benzing
OI Svømming
Brian BenzingOI Svømming200150m Bryst28,4128,41
762p
Bergen
07.04.2019
50m Bryst (50m)
76207.04.2019Bergen50m 
[Utvid]3333.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari MoenTriton Lillestrøm2004200m Fri2.00,882.00,88
762p
Torshavn
30.11.2019
200m Fri (25m)
76230.11.2019Torshavn25m 
[Utvid]3535.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes UrdalBergensvømmerne1999400m Fri3.52,433.52,43
761p
Stavanger
15.11.2019
400m Fri (25m)
76115.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3535.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie HalvorsenLambertseter SK20011500m Fri16.47,1816.47,18
761p
Stavanger
17.11.2019
1500m Fri (25m)
76117.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3737.
Victoria Deona Bergeli
Glitre SK
Victoria Deona BergeliGlitre SK200350m Fri25,9325,93
760p
Kazan
06.07.2019
50m Fri (50m)
76006.07.2019Kazan50m 
[Utvid]3838.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll MikkelborgLambertseter SK1998100m Bryst1.08,481.08,48
755p
Stavanger
17.11.2019
100m Bryst (25m)
75517.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]3939.
Patrick Viktor Toth
Lambertseter SK
Patrick Viktor TothLambertseter SK2000400m Individuell medley4.18,964.18,96
752p
Stavanger
17.11.2019
400m Individuell medley (25m)
75217.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]4040.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg BraathenBærumsvømmerne200050m Fri25,2225,22
751p
Stavanger
16.11.2019
50m Fri (25m)
75116.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]4040.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad TobiassenBryne SK2002200m Butterfly1.59,071.59,07
751p
Torshavn
30.11.2019
200m Butterfly (25m)
75130.11.2019Torshavn25m 
[Utvid]4242.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee JohansenSK Team Sør2002400m Fri3.53,563.53,56
750p
Torshavn
29.11.2019
400m Fri (25m)
75029.11.2019Torshavn25m 
[Utvid]4343.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie WillumsenStavanger SK2002100m Butterfly1.00,141.00,14
748p
Stavanger
14.11.2019
100m Butterfly (25m)
74814.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]4444.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon MoeBærumsvømmerne200150m Rygg26,4826,48
744p
Drammen
06.07.2019
50m Rygg (50m)
74406.07.2019Drammen50m 
[Utvid]4444.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor ForafonovBærumsvømmerne2002400m Fri4.02,824.02,82
744p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
74404.07.2019Drammen50m 
[Utvid]4444.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette DaleVestkantsvømmerne2003400m Fri4.18,074.18,07
744p
Bergen
20.10.2019
400m Fri (25m)
74420.10.2019Bergen25m 
[Utvid]4747.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin HammerKongstensvømmerne199350m Fri23,0823,08
743p
Bergen
07.04.2019
50m Fri (50m)
74307.04.2019Bergen50m 
[Utvid]4747.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz LudwiczakKongstensvømmerne199650m Rygg26,4926,49
743p
Drammen
05.05.2019
50m Rygg (50m)
74305.05.2019Drammen50m 
[Utvid]4747.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen BergumTriton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.45,804.45,80
743p
Torshavn
30.11.2019
400m Individuell medley (25m)
74330.11.2019Torshavn25m 
[Utvid]5050.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik LorentzBergens SC2004100m Butterfly1.01,381.01,38
738p
Baku
24.07.2019
100m Butterfly (50m)
73824.07.2019Baku50m 
[Utvid]5050.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein BreivikBergens SC2002200m Bryst2.20,152.20,15
738p
Drammen
05.07.2019
200m Bryst (50m)
73805.07.2019Drammen50m 
[Utvid]5252.
Alexander Kopland Borsheim
Asker SK
Alexander Kopland BorsheimAsker SK1999100m Bryst1.01,571.01,57
736p
Stavanger
01.11.2019
100m Bryst (25m)
73601.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]5252.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim EndregaardStavanger SK2001200m Fri2.02,262.02,26
736p
Stavanger
16.11.2019
200m Fri (25m)
73616.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]5252.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria StorsteinKarmøy SK2000200m Fri2.05,122.05,12
736p
Helsingør
07.03.2020
200m Fri (50m)
73607.03.2020Helsingør50m 
[Utvid]5555.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie LiskenOI Svømming2003100m Fri55,7555,75
732p
Bergen
18.10.2019
100m Fri (25m)
73218.10.2019Bergen25m 
[Utvid]5656.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth RingsbuVarodd SK200350m Rygg28,4928,49
731p
Stavanger
14.11.2019
50m Rygg (25m)
73114.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]5757.
Ole-Mikal Fløgstad
Lambertseter SK
Ole-Mikal FløgstadLambertseter SK1997100m Butterfly55,3955,39
727p
Bergen
07.04.2019
100m Butterfly (50m)
72707.04.2019Bergen50m 
[Utvid]5858.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj GregussenOI Svømming2001100m Rygg57,6757,67
726p
Bergen
06.04.2019
100m Rygg (50m)
72606.04.2019Bergen50m 
[Utvid]5959.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline VikSandnes SLK2002400m Fri4.20,424.20,42
724p
Stavanger
24.05.2019
400m Fri (25m)
72424.05.2019Stavanger25m 
[Utvid]6060.
Torbjørn Udjus
OI Svømming
Torbjørn UdjusOI Svømming199350m Fri22,5722,57
723p
Stavanger
16.11.2019
50m Fri (25m)
72316.11.2019Stavanger25mF
[Utvid]6060.
Hedda Øritsland
Bærumsvømmerne
Hedda ØritslandBærumsvømmerne1999100m Fri57,5957,59
723p
Kristiansand
15.06.2019
100m Fri (50m)
72315.06.2019Kristiansand50m 
[Utvid]6262.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara StoebnerOI Svømming1998100m Rygg1.04,631.04,63
722p
Drammen
05.07.2019
100m Rygg (50m)
72205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]6262.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis AateigenSK Team Sør2001200m Rygg2.04,732.04,73
722p
Drammen
05.07.2019
200m Rygg (50m)
72205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]6262.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel ErbeSK Speed2004200m Bryst2.29,992.29,99
722p
Bergen
19.10.2019
200m Bryst (25m)
72219.10.2019Bergen25m 
[Utvid]6565.
Trond Friestad Vasslag
OI Svømming
Trond Friestad VasslagOI Svømming199450m Bryst28,1528,15
721p
Stavanger
14.11.2019
50m Bryst (25m)
72114.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]6565.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth DyrkornBærumsvømmerne2001200m Fri1.50,801.50,80
721p
Stavanger
15.11.2019
200m Fri (25m)
72115.11.2019Stavanger25mF
[Utvid]6565.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist JensenSK Team Sør2001200m Individuell medley2.07,102.07,10
721p
Stockholm
15.04.2019
200m Individuell medley (50m)
72115.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]6868.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate KnutsenBergens SC1997200m Fri2.03,182.03,18
720p
Stavanger
14.11.2019
200m Fri (25m)
72014.11.2019Stavanger25mF
[Utvid]6969.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl PetersenBærumsvømmerne199950m Bryst32,8132,81
719p
Bergen
07.04.2019
50m Bryst (50m)
71907.04.2019Bergen50m 
[Utvid]7070.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine HallbergSandnes SLK20021500m Fri17.07,6617.07,66
716p
Stavanger Svømmehall
27.09.2019
1500m Fri (25m)
71627.09.2019Stavanger Svømmehall25m 
[Utvid]7171.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander MelbergHaldens SK2001400m Fri3.57,263.57,26
715p
Stavanger
15.11.2019
400m Fri (25m)
71515.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]7272.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette MatlandBergensvømmerne2004200m Bryst2.30,542.30,54
714p
Bergen
19.10.2019
200m Bryst (25m)
71419.10.2019Bergen25m 
[Utvid]7373.
Asdis Eva Omarsdottir
Bergensvømmerne
Asdis Eva OmarsdottirBergensvømmerne200250m Bryst31,9931,99
711p
Torshavn
01.12.2019
50m Bryst (25m)
71101.12.2019Torshavn25m 
[Utvid]7474.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor AnfinnsenBryne SK2002200m Bryst2.14,652.14,65
710p
Stavanger
15.11.2019
200m Bryst (25m)
71015.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]7575.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard VindvikBodø SK2001100m Individuell medley56,4056,40
707p
Stavanger
17.11.2019
100m Individuell medley (25m)
70717.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]7575.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen DegerstrømBergensvømmerne2000400m Fri4.06,934.06,93
707p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
70704.07.2019Drammen50m 
[Utvid]7777.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine LauritzenHaldens SK200150m Rygg30,3230,32
704p
Stockholm
12.04.2019
50m Rygg (50m)
70412.04.2019Stockholm50m 
[Utvid]7777.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland KlausenSK Team Sør2002400m Fri4.07,374.07,37
704p
Drammen
04.07.2019
400m Fri (50m)
70404.07.2019Drammen50m 
[Utvid]7979.
Bengt Theodor Widding Vang
OI Svømming
Bengt Theodor Widding VangOI Svømming199950m Bryst29,1829,18
703p
Bergen
07.04.2019
50m Bryst (50m)
70307.04.2019Bergen50m 
[Utvid]8080.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre LøbersliTriton Lillestrøm2004100m Butterfly1.01,471.01,47
701p
Stavanger
14.11.2019
100m Butterfly (25m)
70114.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8181.
Bernt Marcus Seyffarth
SK Team Sør
Bernt Marcus SeyffarthSK Team Sør198950m Fri22,8422,84
697p
Stavanger
17.11.2019
50m Fri (25m)
69717.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8282.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym OlsenBergensvømmerne2000200m Butterfly2.02,112.02,11
696p
Stavanger
16.11.2019
200m Butterfly (25m)
69616.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8383.
Per Tinius Mowinckel
Bergens SC
Per Tinius MowinckelBergens SC1998100m Individuell medley56,7356,73
695p
Stavanger
17.11.2019
100m Individuell medley (25m)
69517.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8484.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen VikSandnes SLK1999200m Butterfly2.02,212.02,21
694p
Dublin
12.12.2019
200m Butterfly (25m)
69412.12.2019Dublin25m 
[Utvid]8585.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise BorgstrømRandaberg IL2004200m Rygg2.14,792.14,79
692p
Stavanger
15.11.2019
200m Rygg (25m)
69215.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8686.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline KvelstadVestbyen Trondheim200250m Bryst32,3232,32
690p
Stavanger
15.11.2019
50m Bryst (25m)
69015.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8686.
Sander Klev
Asker SK
Sander KlevAsker SK2000100m Fri53,0753,07
690p
Drammen
05.07.2019
100m Fri (50m)
69005.07.2019Drammen50m 
[Utvid]8888.
Henrik Hermandsen Veiberg
Lambertseter SK
Henrik Hermandsen VeibergLambertseter SK2001100m Fri50,8850,88
689p
Stavanger
16.11.2019
100m Fri (25m)
68916.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8989.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter BentleyVestkantsvømmerne2001200m Fri1.52,511.52,51
688p
Stavanger
15.11.2019
200m Fri (25m)
68815.11.2019Stavanger25mF
[Utvid]8989.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine BorgstrømRandaberg IL1999200m Fri2.05,062.05,06
688p
Stavanger
16.11.2019
200m Fri (25m)
68816.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]8989.
Anders Valdar
Poseidon
Anders ValdarPoseidon2000400m Fri4.09,234.09,23
688p
Bergen
07.04.2019
400m Fri (50m)
68807.04.2019Bergen50m 
[Utvid]9292.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen BjerketvedtHamar IL1999200m Butterfly2.18,112.18,11
686p
Bergen
05.04.2019
200m Butterfly (50m)
68605.04.2019Bergen50m 
[Utvid]9393.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen RefstieSK Team Sør2001100m Bryst1.10,811.10,81
683p
Stavanger
17.11.2019
100m Bryst (25m)
68317.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]9393.
Millie French
Sandnes SLK
Millie FrenchSandnes SLK2003200m Butterfly2.15,792.15,79
683p
Bergen
20.10.2019
200m Butterfly (25m)
68320.10.2019Bergen25m 
[Utvid]9595.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte HopeSK Team Sør1999100m Fri53,2853,28
682p
Drammen
05.07.2019
100m Fri (50m)
68205.07.2019Drammen50m 
[Utvid]9595.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon SlettevoldStavanger SK2002100m Fri53,2953,29
682p
Drammen
06.07.2019
100m Fri (50m)
68206.07.2019Drammen50mF
[Utvid]9797.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym OlsenBergensvømmerne1997100m Individuell medley1.04,211.04,21
681p
Bergen
28.09.2019
100m Individuell medley (25m)
68128.09.2019Bergen25m 
[Utvid]9797.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander DanielsenKongstensvømmerne2002800m Fri8.23,848.23,84
681p
Stavanger
14.11.2019
800m Fri (25m)
68114.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]9797.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas RamsvikVestkantsvømmerne20031500m Fri16.03,4816.03,48
681p
Stavanger
16.11.2019
1500m Fri (25m)
68116.11.2019Stavanger25m 
[Utvid]100100.
Martin Ross Hemminghytt
SK Speed
Martin Ross HemminghyttSK Speed199850m Rygg27,2827,28
680p
Hamar
14.06.2019
50m Rygg (50m)
68014.06.2019Hamar50m 
Side 1 av 45 (4423 rader)< Forrige1234567434445Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.