Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Techouse Open (Stavanger Open)
Stevne
Stevnenavn:
Techouse Open (Stavanger Open)
Fra dato:
24.05.2019
Til dato:
26.05.2019
NSF Stevne Id:
0000030834
Arrangørnavn:
Stavanger SK
Stevnested:
Stavanger
Bassengnavn:
Stavanger Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.05.2019
Kvalperiode start:
22.05.2018
Kvalperiode slutt:
21.05.2019
Påmeldingsansv.:
Øyvind Sigvaldsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
992 16 085
Arrangementsleder
Navn:
Rune Småvik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48126975
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl16.13,25
843p
25.05.2019
1500m Fri
SK Team Sør20011500m Fri16.13,2584325.05.201925m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.40,08
782p
26.05.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.40,0878226.05.201925m 
[Utvid]33.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.41,57
776p
25.05.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.41,5777625.05.201925mD
[Utvid]44.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.00,30
773p
25.05.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.00,3077325.05.201925m 
[Utvid]55.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal27,68
759p
25.05.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst27,6875925.05.201925m 
[Utvid]66.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal27,73
754p
25.05.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst27,7375425.05.201925m 
[Utvid]77.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.18,54
746p
26.05.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.18,5474626.05.201925mD
[Utvid]88.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.02,02
741p
25.05.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.02,0274125.05.201925m 
[Utvid]99.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.01,65
733p
26.05.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.01,6573326.05.201925m 
[Utvid]99.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.20,02
733p
25.05.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.20,0273325.05.201925mD
[Utvid]1111.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.01,74
730p
26.05.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.01,7473026.05.201925m 
[Utvid]1111.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik4.20,42
730p
24.05.2019
400m Fri
Sandnes SLK2002400m Fri4.20,4273024.05.201925m 
[Utvid]1313.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.03,01
721p
26.05.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.03,0172126.05.201925m 
[Utvid]1414.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl31,98
718p
25.05.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst31,9871825.05.201925m 
[Utvid]1515.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.01,03
716p
26.05.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.01,0371626.05.201925m 
[Utvid]1616.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl32,08
711p
25.05.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst32,0871125.05.201925m 
[Utvid]1717.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,31
709p
26.05.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,3170926.05.201925mD
[Utvid]1818.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.01,36
704p
26.05.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.01,3670426.05.201925m 
[Utvid]1919.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.04,17
703p
25.05.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.04,1770325.05.201925m 
[Utvid]2020.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,50
695p
26.05.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,5069526.05.201925mD
[Utvid]2121.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg4.24,80
694p
24.05.2019
400m Fri
Sandnes SLK2002400m Fri4.24,8069424.05.201925m 
[Utvid]2222.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard4.24,89
693p
24.05.2019
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.24,8969324.05.201925m 
[Utvid]2323.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.02,12
679p
26.05.2019
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.02,1267926.05.201925m 
[Utvid]2424.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard57,19
678p
26.05.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri57,1967826.05.201925m 
[Utvid]2525.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.06,08
671p
25.05.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.06,0867125.05.201925m 
[Utvid]2626.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.19,24
670p
25.05.2019
200m Individuell medley
Sandnes SLK2002200m Individuell medley2.19,2467025.05.201925m 
[Utvid]2727.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard57,49
667p
26.05.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri57,4966726.05.201925m 
[Utvid]2727.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.06,38
667p
25.05.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.06,3866725.05.201925m 
[Utvid]2929.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel2.17,87
666p
25.05.2019
200m Bryst
Stavanger SK1999200m Bryst2.17,8766625.05.201925m 
[Utvid]3030.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard26,26
665p
25.05.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri26,2666525.05.201925m 
[Utvid]3131.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.06,63
663p
26.05.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.06,6366326.05.201925mD
[Utvid]3232.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.54,31
656p
25.05.2019
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.54,3165625.05.201925m 
[Utvid]3232.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.07,08
656p
25.05.2019
200m Fri
Randaberg IL1999200m Fri2.07,0865625.05.201925m 
[Utvid]3434.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,07
655p
24.05.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,0765524.05.201925m 
[Utvid]3434.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic8.30,56
655p
26.05.2019
800m Fri
Lambertseter SK2002800m Fri8.30,5665526.05.201925m 
[Utvid]3636.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik57,95
652p
26.05.2019
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri57,9565226.05.201925m 
[Utvid]3737.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.18,04
650p
25.05.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.18,0465025.05.201925m 
[Utvid]3838.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.04,25
648p
25.05.2019
100m Bryst
Stavanger SK1999100m Bryst1.04,2564825.05.201925mD
[Utvid]3939.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen2.18,27
647p
25.05.2019
200m Butterfly
Stavanger SK2002200m Butterfly2.18,2764725.05.201925m 
[Utvid]4040.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.05,40
645p
26.05.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.05,4064526.05.201925m 
[Utvid]4040.
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic
Lambertseter SK
Benjamin Ernesto Aaron Hajdarpasic4.05,57
645p
24.05.2019
400m Fri
Lambertseter SK2002400m Fri4.05,5764524.05.201925m 
[Utvid]4242.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard26,55
644p
24.05.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri26,5564424.05.201925m 
[Utvid]4242.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.03,23
644p
26.05.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.03,2364426.05.201925m 
[Utvid]4444.
Silje Larsen
Karmøy SK
Silje Larsen2.07,93
643p
25.05.2019
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.07,9364325.05.201925m 
[Utvid]4545.
Olav Eklund
Stavanger SK
Olav Eklund4.06,28
640p
24.05.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.06,2864024.05.201925m 
[Utvid]4646.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,33
637p
25.05.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,3363725.05.201925m 
[Utvid]4646.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.18,96
637p
25.05.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.18,9663725.05.201925m 
[Utvid]4848.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter1.12,51
636p
26.05.2019
100m Bryst
Stavanger SK2000100m Bryst1.12,5163626.05.201925m 
[Utvid]4848.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold4.06,76
636p
24.05.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.06,7663624.05.201925m 
[Utvid]4848.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik5.01,07
636p
26.05.2019
400m Individuell medley
Sandnes SLK2002400m Individuell medley5.01,0763626.05.201925m 
[Utvid]5151.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt52,31
634p
26.05.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri52,3163426.05.201925m 
[Utvid]5151.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.08,53
634p
25.05.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.08,5363425.05.201925mD
[Utvid]5151.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen2.20,17
634p
24.05.2019
200m Bryst
Stavanger SK2001200m Bryst2.20,1763424.05.201925m 
[Utvid]5454.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal23,59
633p
25.05.2019
50m Fri
Egersund SK199750m Fri23,5963325.05.201925m 
[Utvid]5454.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.08,60
633p
25.05.2019
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.08,6063325.05.201925m 
[Utvid]5656.
Silje Larsen
Karmøy SK
Silje Larsen2.08,64
632p
25.05.2019
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.08,6463225.05.201925m 
[Utvid]5757.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.55,81
631p
25.05.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.55,8163125.05.201925m 
[Utvid]5757.
Nor Larsen Selvik
Stavanger SK
Nor Larsen Selvik9.18,64
631p
26.05.2019
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri9.18,6463126.05.201925m 
[Utvid]5959.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen28,43
630p
26.05.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly28,4363026.05.201925mD
[Utvid]5959.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.19,05
630p
24.05.2019
200m Rygg
Sandnes SLK2002200m Rygg2.19,0563024.05.201925m 
[Utvid]6161.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl28,45
629p
26.05.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly28,4562926.05.201925mD
[Utvid]6262.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord8.38,04
627p
26.05.2019
800m Fri
Karmøy SK2001800m Fri8.38,0462726.05.201925m 
[Utvid]6363.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen58,74
626p
26.05.2019
100m Fri
Haugesund SK2001100m Fri58,7462626.05.201925m 
[Utvid]6363.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter2.37,24
626p
25.05.2019
200m Bryst
Stavanger SK2000200m Bryst2.37,2462625.05.201925m 
[Utvid]6363.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter2.37,30
626p
24.05.2019
200m Bryst
Stavanger SK2000200m Bryst2.37,3062624.05.201925m 
[Utvid]6666.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.06,07
625p
26.05.2019
100m Individuell medley
Sandnes SLK2002100m Individuell medley1.06,0762526.05.201925m 
[Utvid]6666.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.09,12
625p
24.05.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.09,1262524.05.201925mD
[Utvid]6868.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold52,57
624p
26.05.2019
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri52,5762426.05.201925m 
[Utvid]6969.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter33,52
623p
25.05.2019
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst33,5262325.05.201925m 
[Utvid]7070.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold1.56,45
621p
25.05.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri1.56,4562125.05.201925m 
[Utvid]7171.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.09,57
619p
24.05.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.09,5761924.05.201925mD
[Utvid]7272.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen59,03
616p
26.05.2019
100m Fri
Haugesund SK2001100m Fri59,0361626.05.201925m 
[Utvid]7272.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold2.20,09
616p
24.05.2019
200m Rygg
Stavanger SK2004200m Rygg2.20,0961624.05.201925m 
[Utvid]7474.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl59,08
615p
25.05.2019
100m Fri
SK Team Sør2001100m Fri59,0861525.05.201925mD
[Utvid]7474.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.04,69
615p
26.05.2019
100m Rygg
Sandnes SLK2002100m Rygg1.04,6961526.05.201925m 
[Utvid]7474.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.20,17
615p
25.05.2019
200m Rygg
Haugesund SK2001200m Rygg2.20,1761525.05.201925m 
[Utvid]7777.
Sebastian Thorsen
Stavanger SK
Sebastian Thorsen2.21,65
614p
25.05.2019
200m Bryst
Stavanger SK2001200m Bryst2.21,6561425.05.201925m 
[Utvid]7878.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal23,84
613p
24.05.2019
50m Fri
Egersund SK199750m Fri23,8461324.05.201925m 
[Utvid]7979.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik1.57,04
612p
25.05.2019
200m Fri
Sandnes SLK1999200m Fri1.57,0461225.05.201925m 
[Utvid]8080.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.38,54
611p
25.05.2019
200m Bryst
Sandnes SLK2002200m Bryst2.38,5461125.05.201925m 
[Utvid]8181.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen18.04,02
610p
25.05.2019
1500m Fri
Karmøy SK20061500m Fri18.04,0261025.05.201925m 
[Utvid]8282.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.10,29
608p
25.05.2019
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.10,2960825.05.201925m 
[Utvid]8282.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg2.10,35
608p
24.05.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.10,3560824.05.201925mD
[Utvid]8282.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.38,82
608p
24.05.2019
200m Bryst
Sandnes SLK2002200m Bryst2.38,8260824.05.201925m 
[Utvid]8585.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda27,08
607p
25.05.2019
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri27,0860725.05.201925m 
[Utvid]8585.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen27,08
607p
24.05.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri27,0860724.05.201925m 
[Utvid]8585.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen59,33
607p
26.05.2019
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri59,3360726.05.201925m 
[Utvid]8888.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter33,84
606p
26.05.2019
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst33,8460626.05.201925mD
[Utvid]8888.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm59,35
606p
26.05.2019
100m Fri
Randaberg IL1999100m Fri59,3560626.05.201925m 
[Utvid]8888.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.10,45
606p
25.05.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.10,4560625.05.201925m 
[Utvid]8888.
Inger Sandvold
Stavanger SK
Inger Sandvold2.20,87
606p
25.05.2019
200m Rygg
Stavanger SK2004200m Rygg2.20,8760625.05.201925m 
[Utvid]9292.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda59,41
605p
26.05.2019
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri59,4160526.05.201925m 
[Utvid]9292.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen1.06,81
605p
26.05.2019
100m Individuell medley
Haugesund SK2001100m Individuell medley1.06,8160526.05.201925m 
[Utvid]9292.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel2.22,34
605p
24.05.2019
200m Bryst
Stavanger SK1999200m Bryst2.22,3460524.05.201925m 
[Utvid]9292.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen4.37,22
605p
24.05.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.37,2260524.05.201925m 
[Utvid]9292.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle4.37,25
605p
24.05.2019
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.37,2560524.05.201925m 
[Utvid]9292.
Nor Larsen Selvik
Stavanger SK
Nor Larsen Selvik4.37,27
605p
24.05.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.37,2760524.05.201925m 
[Utvid]9898.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda59,44
604p
26.05.2019
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri59,4460426.05.201925m 
[Utvid]9999.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm9.27,49
602p
26.05.2019
800m Fri
Randaberg IL2004800m Fri9.27,4960226.05.201925m 
[Utvid]100100.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler27,16
601p
25.05.2019
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri27,1660125.05.201925m 
Side 1 av 39 (3894 rader)< Forrige1234567373839Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.