Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit LÅMØ Nord 2021
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit LÅMØ Nord 2021
Fra dato:
03.09.2021
Til dato:
05.09.2021
NSF Stevne Id:
0000035503
Arrangørnavn:
Kirkenes SK
Stevnested:
Kirkenes
Bassengnavn:
Barentsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.08.2021
Kvalperiode start:
25.02.2019
Kvalperiode slutt:
18.08.2021
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.21,05
604p
05.09.2021
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.21,0560405.09.202125m 
[Utvid]22.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.24,65
597p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.24,6559705.09.202125m 
[Utvid]33.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård4.38,13
594p
03.09.2021
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri4.38,1359403.09.202125m 
[Utvid]44.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto4.38,29
593p
03.09.2021
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri4.38,2959303.09.202125m 
[Utvid]55.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli4.40,37
580p
03.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.40,3758003.09.202125m 
[Utvid]66.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.42,06
572p
04.09.2021
200m Bryst
Tromsø SK2005200m Bryst2.42,0657204.09.202125m 
[Utvid]77.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.27,56
563p
05.09.2021
200m Individuell medley
Karasjok SK2007200m Individuell medley2.27,5656305.09.202125m 
[Utvid]88.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.15,69
559p
04.09.2021
100m Bryst
Karasjok SK2007100m Bryst1.15,6955904.09.202125mD
[Utvid]99.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.18,03
556p
03.09.2021
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.18,0355603.09.202125m 
[Utvid]1010.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.14,42
554p
03.09.2021
200m Fri
Karasjok SK2007200m Fri2.14,4255403.09.202125mD
[Utvid]1111.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto34,78
553p
04.09.2021
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst34,7855304.09.202125mD
[Utvid]1212.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.06,54
552p
04.09.2021
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.06,5455204.09.202125m 
[Utvid]1313.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.14,21
545p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.14,2154505.09.202125m 
[Utvid]1414.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli2.16,02
535p
03.09.2021
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.16,0253503.09.202125mD
[Utvid]1414.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen4.48,03
535p
03.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.48,0353503.09.202125m 
[Utvid]1616.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.16,91
533p
04.09.2021
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.16,9153304.09.202125mD
[Utvid]1717.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.46,04
532p
04.09.2021
200m Bryst
Karasjok SK2007200m Bryst2.46,0453204.09.202125m 
[Utvid]1717.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad4.21,94
532p
03.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.21,9453203.09.202125m 
[Utvid]1919.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.07,65
526p
04.09.2021
100m Butterfly
Tromsø SK2005100m Butterfly1.07,6552604.09.202125m 
[Utvid]2020.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness4.23,36
523p
03.09.2021
400m Fri
Tverlandet IL2006400m Fri4.23,3652303.09.202125m 
[Utvid]2121.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga59,74
521p
04.09.2021
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly59,7452104.09.202125m 
[Utvid]2222.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.17,27
520p
03.09.2021
200m Fri
Hammerfest SLK2007200m Fri2.17,2752003.09.202125mD
[Utvid]2323.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto30,35
518p
04.09.2021
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly30,3551804.09.202125mD
[Utvid]2323.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.24,27
518p
03.09.2021
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.24,2751803.09.202125m 
[Utvid]2525.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen4.24,29
517p
03.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.24,2951703.09.202125m 
[Utvid]2626.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.30,22
511p
04.09.2021
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst2.30,2251104.09.202125m 
[Utvid]2727.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen2.18,15
510p
03.09.2021
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.18,1551003.09.202125mD
[Utvid]2828.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.31,02
503p
04.09.2021
200m Bryst
Rana SK2005200m Bryst2.31,0250304.09.202125m 
[Utvid]2929.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen4.27,49
499p
03.09.2021
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri4.27,4949903.09.202125m 
[Utvid]3030.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli30,76
497p
04.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly30,7649704.09.202125mD
[Utvid]3030.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto30,76
497p
05.09.2021
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly30,7649705.09.202125mD
[Utvid]3232.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.30,64
495p
05.09.2021
200m Rygg
Karasjok SK2007200m Rygg2.30,6449505.09.202125m 
[Utvid]3333.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger1.10,38
493p
04.09.2021
100m Bryst
Rana SK2005100m Bryst1.10,3849304.09.202125mD
[Utvid]3434.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.13,98
490p
05.09.2021
200m Rygg
Karasjok SK2005200m Rygg2.13,9849005.09.202125m 
[Utvid]3535.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.34,65
489p
05.09.2021
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2007200m Individuell medley2.34,6548905.09.202125m 
[Utvid]3636.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad1.01,10
487p
04.09.2021
100m Butterfly
Tromsø SK2005100m Butterfly1.01,1048704.09.202125m 
[Utvid]3737.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli36,31
486p
04.09.2021
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst36,3148604.09.202125mD
[Utvid]3838.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.04,01
483p
03.09.2021
100m Fri
Karasjok SK2007100m Fri1.04,0148303.09.202125mD
[Utvid]3838.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen2.19,68
483p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.19,6848305.09.202125m 
[Utvid]4040.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen2.35,33
482p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.35,3348205.09.202125m 
[Utvid]4141.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.19,91
481p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tverlandet IL2006200m Individuell medley2.19,9148105.09.202125m 
[Utvid]4242.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.01,42
479p
04.09.2021
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.01,4247904.09.202125m 
[Utvid]4343.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga27,84
476p
05.09.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly27,8447605.09.202125mD
[Utvid]4343.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad2.20,34
476p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.20,3447605.09.202125m 
[Utvid]4545.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.52,51
474p
04.09.2021
200m Bryst
Hammerfest SLK2007200m Bryst2.52,5147404.09.202125m 
[Utvid]4646.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.07,54
472p
03.09.2021
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.07,5447203.09.202125mD
[Utvid]4747.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.21,23
467p
05.09.2021
200m Individuell medley
Karasjok SK2005200m Individuell medley2.21,2346705.09.202125m 
[Utvid]4848.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.21,32
466p
05.09.2021
200m Individuell medley
Rana SK2005200m Individuell medley2.21,3246605.09.202125m 
[Utvid]4949.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre4.33,87
465p
03.09.2021
400m Fri
Rana SK2005400m Fri4.33,8746503.09.202125m 
[Utvid]5050.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad28,09
464p
04.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly28,0946404.09.202125mD
[Utvid]5151.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger32,62
463p
04.09.2021
50m Bryst
Rana SK200550m Bryst32,6246304.09.202125mD
[Utvid]5151.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.34,01
463p
05.09.2021
200m Rygg
Hammerfest SLK2007200m Rygg2.34,0146305.09.202125m 
[Utvid]5151.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik4.34,21
463p
03.09.2021
400m Fri
Vadsø SK2007400m Fri4.34,2146303.09.202125m 
[Utvid]5454.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.11,95
461p
04.09.2021
100m Bryst
Sortland SLK2005100m Bryst1.11,9546104.09.202125mD
[Utvid]5454.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen4.34,73
461p
03.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2007400m Fri4.34,7346103.09.202125m 
[Utvid]5656.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga28,17
460p
04.09.2021
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly28,1746004.09.202125mD
[Utvid]5757.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.09,05
456p
03.09.2021
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.09,0545603.09.202125mD
[Utvid]5757.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse5.03,76
456p
03.09.2021
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri5.03,7645603.09.202125m 
[Utvid]5959.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli1.05,33
455p
03.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.05,3345503.09.202125mD
[Utvid]5959.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse2.54,93
455p
04.09.2021
200m Bryst
Tromsø SK2005200m Bryst2.54,9345504.09.202125m 
[Utvid]6161.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen1.05,36
454p
03.09.2021
100m Fri
Tromsø SK2005100m Fri1.05,3645403.09.202125mD
[Utvid]6262.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.17,73
451p
05.09.2021
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.17,7345105.09.202125m 
[Utvid]6363.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.09,69
449p
03.09.2021
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.09,6944903.09.202125mD
[Utvid]6363.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng2.23,07
449p
05.09.2021
200m Individuell medley
Karasjok SK2006200m Individuell medley2.23,0744905.09.202125m 
[Utvid]6565.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.23,21
448p
05.09.2021
200m Individuell medley
Finnsnes SK2006200m Individuell medley2.23,2144805.09.202125m 
[Utvid]6666.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.37,06
447p
04.09.2021
200m Bryst
Finnsnes SK2006200m Bryst2.37,0644704.09.202125m 
[Utvid]6767.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger4.38,08
444p
03.09.2021
400m Fri
Rana SK2005400m Fri4.38,0844403.09.202125m 
[Utvid]6868.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen2.36,63
441p
05.09.2021
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.36,6344105.09.202125m 
[Utvid]6969.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen2.10,91
437p
03.09.2021
200m Fri
Sortland SLK2007200m Fri2.10,9143703.09.202125mD
[Utvid]6969.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen2.10,93
437p
03.09.2021
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.10,9343703.09.202125mD
[Utvid]7171.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.06,22
436p
03.09.2021
100m Fri
Hammerfest SLK2007100m Fri1.06,2243603.09.202125mD
[Utvid]7272.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen2.57,76
433p
04.09.2021
200m Bryst
Tromsø SK2005200m Bryst2.57,7643304.09.202125m 
[Utvid]7272.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen4.40,44
433p
03.09.2021
400m Fri
Finnsnes SK2006400m Fri4.40,4443303.09.202125m 
[Utvid]7474.
Anne-Ragnhild Hansen
Tromsø SK
Anne-Ragnhild Hansen1.12,22
432p
04.09.2021
100m Butterfly
Tromsø SK2005100m Butterfly1.12,2243204.09.202125m 
[Utvid]7474.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad2.11,39
432p
03.09.2021
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.11,3943203.09.202125mD
[Utvid]7676.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.12,35
430p
04.09.2021
100m Butterfly
Hammerfest SLK2007100m Butterfly1.12,3543004.09.202125m 
[Utvid]7777.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto30,38
429p
03.09.2021
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri30,3842903.09.202125mD
[Utvid]7777.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse2.41,53
429p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.41,5342905.09.202125m 
[Utvid]7979.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.20,11
428p
05.09.2021
200m Rygg
Tverlandet IL2006200m Rygg2.20,1142805.09.202125m 
[Utvid]8080.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen2.58,68
427p
04.09.2021
200m Bryst
Hammerfest SLK2005200m Bryst2.58,6842704.09.202125m 
[Utvid]8181.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen2.20,36
426p
05.09.2021
200m Rygg
Tromsø SK2005200m Rygg2.20,3642605.09.202125m 
[Utvid]8181.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen2.25,60
426p
05.09.2021
200m Individuell medley
Sortland SLK2007200m Individuell medley2.25,6042605.09.202125m 
[Utvid]8181.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.39,65
426p
04.09.2021
200m Bryst
Tverlandet IL2006200m Bryst2.39,6542604.09.202125m 
[Utvid]8484.
Lise Hassfjord Holmen
Hammerfest SLK
Lise Hassfjord Holmen1.22,91
425p
04.09.2021
100m Bryst
Hammerfest SLK2005100m Bryst1.22,9142504.09.202125mD
[Utvid]8484.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen2.39,81
425p
04.09.2021
200m Bryst
Tromsø SK2005200m Bryst2.39,8142504.09.202125m 
[Utvid]8686.
Alexander Finanger
Rana SK
Alexander Finanger2.12,19
424p
03.09.2021
200m Fri
Rana SK2005200m Fri2.12,1942403.09.202125mD
[Utvid]8686.
Petter Saxi Wik
Vadsø SK
Petter Saxi Wik2.12,20
424p
03.09.2021
200m Fri
Vadsø SK2007200m Fri2.12,2042403.09.202125mD
[Utvid]8888.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre28,99
422p
04.09.2021
50m Butterfly
Rana SK200550m Butterfly28,9942204.09.202125mD
[Utvid]8888.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli32,49
422p
05.09.2021
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly32,4942205.09.202125mD
[Utvid]8888.
Petter Eilertsen
Tromsø SK
Petter Eilertsen2.26,14
422p
05.09.2021
200m Individuell medley
Tromsø SK2007200m Individuell medley2.26,1442205.09.202125m 
[Utvid]9191.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby29,05
419p
04.09.2021
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly29,0541904.09.202125mD
[Utvid]9191.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård1.23,30
419p
04.09.2021
100m Bryst
Hammerfest SLK2007100m Bryst1.23,3041904.09.202125mD
[Utvid]9393.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse1.23,52
416p
04.09.2021
100m Bryst
Tromsø SK2005100m Bryst1.23,5241604.09.202125mD
[Utvid]9393.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse2.27,86
416p
03.09.2021
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.27,8641603.09.202125mD
[Utvid]9595.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng1.04,42
415p
04.09.2021
100m Butterfly
Karasjok SK2006100m Butterfly1.04,4241504.09.202125m 
[Utvid]9595.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum3.00,33
415p
04.09.2021
200m Bryst
Harstad SK2008200m Bryst3.00,3341504.09.202125m 
[Utvid]9797.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen1.04,47
414p
04.09.2021
100m Butterfly
Tromsø SK2005100m Butterfly1.04,4741404.09.202125m 
[Utvid]9797.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.13,25
414p
03.09.2021
200m Fri
Finnsnes SK2006200m Fri2.13,2541403.09.202125mD
[Utvid]9999.
Johannes William B. Myhre
Rana SK
Johannes William B. Myhre1.04,52
413p
04.09.2021
100m Butterfly
Rana SK2005100m Butterfly1.04,5241304.09.202125m 
[Utvid]9999.
Ivar Aigin Schanche Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Schanche Dalseng4.44,96
413p
03.09.2021
400m Fri
Karasjok SK2006400m Fri4.44,9641303.09.202125m 
Side 1 av 12 (1191 rader)< Forrige1234567101112Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.