Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit LÅMØ Sør
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit LÅMØ Sør
Fra dato:
17.03.2023
Til dato:
19.03.2023
NSF Stevne Id:
0000043131
Arrangørnavn:
Mandal SK
Stevnested:
Mandal
Bassengnavn:
Mandal svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Årsklassemønstring
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.03.2023
Kvalperiode start:
02.03.2022
Kvalperiode slutt:
01.03.2023
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko4.38,99
569p
17.03.2023
400m Fri
SK Team Sør2009400m Fri4.38,9956917.03.202325m 
[Utvid]22.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.28,24
555p
19.03.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2009200m Individuell medley2.28,2455519.03.202325m 
[Utvid]22.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje4.41,34
555p
17.03.2023
400m Fri
Flekkefjord SK2009400m Fri4.41,3455517.03.202325m 
[Utvid]44.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen4.18,38
554p
17.03.2023
400m Fri
Skien SK2007400m Fri4.18,3855417.03.202325m 
[Utvid]55.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.13,59
552p
19.03.2023
200m Individuell medley
Skien SK2007200m Individuell medley2.13,5955219.03.202325m 
[Utvid]66.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.09,00
549p
19.03.2023
200m Rygg
Skien SK2007200m Rygg2.09,0054919.03.202325m 
[Utvid]66.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.44,31
549p
18.03.2023
200m Bryst
SK Team Sør2009200m Bryst2.44,3154918.03.202325m 
[Utvid]88.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.14,14
545p
19.03.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2007200m Individuell medley2.14,1454519.03.202325m 
[Utvid]99.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.27,86
536p
18.03.2023
200m Bryst
SK Team Sør2007200m Bryst2.27,8653618.03.202325m 
[Utvid]1010.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov59,09
528p
18.03.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2007100m Butterfly59,0952818.03.202325m 
[Utvid]1111.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov26,92
527p
18.03.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200750m Butterfly26,9252718.03.202325mD
[Utvid]1212.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.16,81
524p
17.03.2023
200m Fri
SK Team Sør2009200m Fri2.16,8152417.03.202325mD
[Utvid]1313.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov4.24,01
519p
17.03.2023
400m Fri
SK Team Sør2007400m Fri4.24,0151917.03.202325m 
[Utvid]1414.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje2.17,28
518p
17.03.2023
200m Fri
Flekkefjord SK2009200m Fri2.17,2851817.03.202325mD
[Utvid]1515.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov2.30,27
511p
18.03.2023
200m Bryst
Kristiansand SA2009200m Bryst2.30,2751118.03.202325m 
[Utvid]1616.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok2.17,20
510p
19.03.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2008200m Individuell medley2.17,2051019.03.202325m 
[Utvid]1717.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.07,70
508p
18.03.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2009100m Butterfly1.07,7050818.03.202325m 
[Utvid]1717.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko2.29,06
508p
19.03.2023
200m Rygg
SK Team Sør2009200m Rygg2.29,0650819.03.202325m 
[Utvid]1919.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen4.50,01
507p
17.03.2023
400m Fri
Flekkefjord SK2007400m Fri4.50,0150717.03.202325m 
[Utvid]2020.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok2.12,50
506p
19.03.2023
200m Rygg
SK Team Sør2008200m Rygg2.12,5050619.03.202325m 
[Utvid]2020.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson2.48,83
506p
18.03.2023
200m Bryst
SK Team Sør2008200m Bryst2.48,8350618.03.202325m 
[Utvid]2222.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø2.29,35
505p
19.03.2023
200m Rygg
Larvik SK2007200m Rygg2.29,3550519.03.202325m 
[Utvid]2323.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych2.18,92
500p
18.03.2023
200m Fri
Skien SK2012200m Fri2.18,9250018.03.202325m 
[Utvid]2424.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.05,44
497p
17.03.2023
200m Fri
Skien SK2007200m Fri2.05,4449717.03.202325mD
[Utvid]2525.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø2.34,11
494p
19.03.2023
200m Individuell medley
Larvik SK2007200m Individuell medley2.34,1149419.03.202325m 
[Utvid]2626.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein4.52,90
492p
17.03.2023
400m Fri
Vågsbygd SLK2008400m Fri4.52,9049217.03.202325m 
[Utvid]2727.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø4.53,91
487p
17.03.2023
400m Fri
Larvik SK2007400m Fri4.53,9148717.03.202325m 
[Utvid]2828.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok4.29,82
486p
17.03.2023
400m Fri
SK Team Sør2008400m Fri4.29,8248617.03.202325m 
[Utvid]2929.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes4.54,53
484p
17.03.2023
400m Fri
Vågsbygd SLK2008400m Fri4.54,5348417.03.202325m 
[Utvid]3030.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.06,97
479p
17.03.2023
200m Fri
SK Team Sør2007200m Fri2.06,9747917.03.202325mD
[Utvid]3131.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych1.10,26
476p
19.03.2023
100m Rygg
Skien SK2012100m Rygg1.10,2647619.03.202325m 
[Utvid]3131.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.19,86
476p
18.03.2023
100m Bryst
SK Team Sør2009100m Bryst1.19,8647618.03.202325mD
[Utvid]3131.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes2.52,23
476p
18.03.2023
200m Bryst
Vågsbygd SLK2008200m Bryst2.52,2347618.03.202325m 
[Utvid]3131.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes4.56,23
476p
17.03.2023
400m Fri
Vågsbygd SLK2007400m Fri4.56,2347617.03.202325m 
[Utvid]3535.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov2.20,54
474p
19.03.2023
200m Individuell medley
Kristiansand SA2009200m Individuell medley2.20,5447419.03.202325m 
[Utvid]3535.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis4.32,11
474p
17.03.2023
400m Fri
Glitre SK2008400m Fri4.32,1147417.03.202325m 
[Utvid]3737.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis1.01,30
473p
18.03.2023
100m Butterfly
Glitre SK2008100m Butterfly1.01,3047318.03.202325m 
[Utvid]3838.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov1.10,99
472p
18.03.2023
100m Bryst
SK Team Sør2007100m Bryst1.10,9947218.03.202325mD
[Utvid]3838.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson1.20,07
472p
18.03.2023
100m Bryst
SK Team Sør2008100m Bryst1.20,0747218.03.202325mD
[Utvid]4040.
Magnus Vestre
Drammen SK
Magnus Vestre4.32,96
470p
17.03.2023
400m Fri
Drammen SK2007400m Fri4.32,9647017.03.202325m 
[Utvid]4141.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson1.09,55
469p
18.03.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2008100m Butterfly1.09,5546918.03.202325m 
[Utvid]4141.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson2.33,06
469p
19.03.2023
200m Rygg
SK Team Sør2008200m Rygg2.33,0646919.03.202325m 
[Utvid]4141.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson2.36,81
469p
19.03.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2008200m Individuell medley2.36,8146919.03.202325m 
[Utvid]4141.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein2.53,19
469p
18.03.2023
200m Bryst
Vågsbygd SLK2008200m Bryst2.53,1946918.03.202325m 
[Utvid]4141.
Kristian Thanawut Khampu Aase
Flekkefjord SK
Kristian Thanawut Khampu Aase4.33,14
469p
17.03.2023
400m Fri
Flekkefjord SK2008400m Fri4.33,1446917.03.202325m 
[Utvid]4141.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman4.57,70
469p
17.03.2023
400m Fri
Skien SK2007400m Fri4.57,7046917.03.202325m 
[Utvid]4747.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych31,38
468p
17.03.2023
50m Butterfly
Skien SK201250m Butterfly31,3846817.03.202325m 
[Utvid]4747.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø2.22,05
468p
17.03.2023
200m Fri
Larvik SK2007200m Fri2.22,0546817.03.202325mD
[Utvid]4747.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes2.33,16
468p
19.03.2023
200m Rygg
Vågsbygd SLK2007200m Rygg2.33,1646819.03.202325m 
[Utvid]5050.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis2.21,32
466p
19.03.2023
200m Individuell medley
Glitre SK2008200m Individuell medley2.21,3246619.03.202325m 
[Utvid]5050.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov4.33,59
466p
17.03.2023
400m Fri
Kristiansand SA2009400m Fri4.33,5946617.03.202325m 
[Utvid]5252.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov28,11
463p
19.03.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200750m Butterfly28,1146319.03.202325mD
[Utvid]5252.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst4.34,33
463p
17.03.2023
400m Fri
Skien SK2008400m Fri4.34,3346317.03.202325m 
[Utvid]5252.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal4.34,35
463p
17.03.2023
400m Fri
Varodd SK2007400m Fri4.34,3546317.03.202325m 
[Utvid]5555.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen2.22,60
462p
17.03.2023
200m Fri
Flekkefjord SK2007200m Fri2.22,6046217.03.202325mD
[Utvid]5656.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman2.33,88
461p
19.03.2023
200m Rygg
Skien SK2007200m Rygg2.33,8846119.03.202325m 
[Utvid]5757.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok28,17
460p
19.03.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly28,1746019.03.202325mD
[Utvid]5858.
Linnea Otilie Thorstensen Glenna
Vågsbygd SLK
Linnea Otilie Thorstensen Glenna2.54,33
459p
18.03.2023
200m Bryst
Vågsbygd SLK2010200m Bryst2.54,3345918.03.202325m 
[Utvid]5858.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen4.35,10
459p
17.03.2023
400m Fri
Larvik SK2008400m Fri4.35,1045917.03.202325m 
[Utvid]6060.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok28,21
458p
18.03.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200850m Butterfly28,2145818.03.202325mD
[Utvid]6161.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok1.02,00
457p
18.03.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2008100m Butterfly1.02,0045718.03.202325m 
[Utvid]6161.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje2.38,14
457p
19.03.2023
200m Individuell medley
Flekkefjord SK2009200m Individuell medley2.38,1445719.03.202325m 
[Utvid]6161.
Vilde Ommundsen
Vågsbygd SLK
Vilde Ommundsen2.54,70
457p
18.03.2023
200m Bryst
Vågsbygd SLK2009200m Bryst2.54,7045718.03.202325m 
[Utvid]6464.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko31,67
456p
18.03.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200950m Butterfly31,6745618.03.202325mD
[Utvid]6464.
Liv Elena Holm-Hansen
Flekkefjord SK
Liv Elena Holm-Hansen2.38,31
456p
19.03.2023
200m Individuell medley
Flekkefjord SK2007200m Individuell medley2.38,3145619.03.202325m 
[Utvid]6464.
Henny Brosø Marcussen
Sandefjord SK
Henny Brosø Marcussen5.00,39
456p
17.03.2023
400m Fri
Sandefjord SK2009400m Fri5.00,3945617.03.202325m 
[Utvid]6767.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson5.01,16
453p
17.03.2023
400m Fri
SK Team Sør2008400m Fri5.01,1645317.03.202325m 
[Utvid]6868.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen2.36,47
452p
18.03.2023
200m Bryst
Skien SK2007200m Bryst2.36,4745218.03.202325m 
[Utvid]6868.
Linnea Otilie Thorstensen Glenna
Vågsbygd SLK
Linnea Otilie Thorstensen Glenna5.01,29
452p
17.03.2023
400m Fri
Vågsbygd SLK2010400m Fri5.01,2945217.03.202325m 
[Utvid]7070.
David Lysø Sølyst
Skien SK
David Lysø Sølyst2.22,89
451p
19.03.2023
200m Individuell medley
Skien SK2008200m Individuell medley2.22,8945119.03.202325m 
[Utvid]7171.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko31,80
450p
19.03.2023
50m Butterfly
SK Team Sør200950m Butterfly31,8045019.03.202325mD
[Utvid]7171.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein2.23,92
450p
17.03.2023
200m Fri
Vågsbygd SLK2008200m Fri2.23,9245017.03.202325mD
[Utvid]7373.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal2.23,07
449p
19.03.2023
200m Individuell medley
Varodd SK2007200m Individuell medley2.23,0744919.03.202325m 
[Utvid]7373.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes2.24,05
449p
17.03.2023
200m Fri
Vågsbygd SLK2008200m Fri2.24,0544917.03.202325mD
[Utvid]7575.
Emilie Mathilde Mårtensson
SK Team Sør
Emilie Mathilde Mårtensson2.24,14
448p
17.03.2023
200m Fri
SK Team Sør2008200m Fri2.24,1444817.03.202325mD
[Utvid]7575.
Sofie Li Sørengen
Drammen SK
Sofie Li Sørengen2.55,83
448p
18.03.2023
200m Bryst
Drammen SK2010200m Bryst2.55,8344818.03.202325m 
[Utvid]7777.
Ulrik Berge Kittilsen
Skien SK
Ulrik Berge Kittilsen28,43
447p
19.03.2023
50m Butterfly
Skien SK200750m Butterfly28,4344719.03.202325mD
[Utvid]7777.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin1.02,47
447p
18.03.2023
100m Butterfly
Glitre SK2007100m Butterfly1.02,4744718.03.202325m 
[Utvid]7777.
Oksana Voitovych
Skien SK
Oksana Voitovych1.13,86
447p
19.03.2023
100m Individuell medley
Skien SK2012100m Individuell medley1.13,8644719.03.202325m 
[Utvid]7777.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin4.37,44
447p
17.03.2023
400m Fri
Glitre SK2007400m Fri4.37,4444717.03.202325m 
[Utvid]8181.
Linus Aleksander A. Øksendal
Varodd SK
Linus Aleksander A. Øksendal2.18,30
445p
19.03.2023
200m Rygg
Varodd SK2007200m Rygg2.18,3044519.03.202325m 
[Utvid]8181.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.18,35
445p
19.03.2023
200m Rygg
SK Team Sør2007200m Rygg2.18,3544519.03.202325m 
[Utvid]8181.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen2.23,54
445p
19.03.2023
200m Individuell medley
Larvik SK2008200m Individuell medley2.23,5444519.03.202325m 
[Utvid]8181.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes2.24,48
445p
17.03.2023
200m Fri
Vågsbygd SLK2007200m Fri2.24,4844517.03.202325mD
[Utvid]8585.
Oleksandr Shaimanov
Kristiansand SA
Oleksandr Shaimanov1.12,44
444p
18.03.2023
100m Bryst
Kristiansand SA2009100m Bryst1.12,4444418.03.202325mD
[Utvid]8585.
Tiril Austvik Fuglestein
Vågsbygd SLK
Tiril Austvik Fuglestein2.39,69
444p
19.03.2023
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008200m Individuell medley2.39,6944419.03.202325m 
[Utvid]8787.
Karla Solvang Lauknes
Vågsbygd SLK
Karla Solvang Lauknes2.39,81
443p
19.03.2023
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2007200m Individuell medley2.39,8144319.03.202325m 
[Utvid]8888.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø31,99
442p
18.03.2023
50m Butterfly
Larvik SK200750m Butterfly31,9944218.03.202325mD
[Utvid]8888.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis2.10,40
442p
17.03.2023
200m Fri
Glitre SK2008200m Fri2.10,4044217.03.202325mD
[Utvid]9090.
Linnea Otilie Thorstensen Glenna
Vågsbygd SLK
Linnea Otilie Thorstensen Glenna1.10,96
441p
18.03.2023
100m Butterfly
Vågsbygd SLK2010100m Butterfly1.10,9644118.03.202325m 
[Utvid]9090.
Malina Sælø
Larvik SK
Malina Sælø2.36,24
441p
19.03.2023
200m Rygg
Larvik SK2010200m Rygg2.36,2444119.03.202325m 
[Utvid]9090.
Sjuul Koopman
Skien SK
Sjuul Koopman2.40,04
441p
19.03.2023
200m Individuell medley
Skien SK2007200m Individuell medley2.40,0444119.03.202325m 
[Utvid]9393.
Mykola Rachok
SK Team Sør
Mykola Rachok2.11,01
436p
17.03.2023
200m Fri
SK Team Sør2008200m Fri2.11,0143617.03.202325mD
[Utvid]9494.
Elise Grov Hanssen
Grimstad SK
Elise Grov Hanssen2.36,93
435p
19.03.2023
200m Rygg
Grimstad SK2009200m Rygg2.36,9343519.03.202325m 
[Utvid]9595.
Olha Dziubenko
SK Team Sør
Olha Dziubenko1.06,36
434p
17.03.2023
100m Fri
SK Team Sør2009100m Fri1.06,3643417.03.202325mD
[Utvid]9696.
Platon Khonkin
Glitre SK
Platon Khonkin2.24,80
433p
19.03.2023
200m Individuell medley
Glitre SK2007200m Individuell medley2.24,8043319.03.202325m 
[Utvid]9797.
Hallvard Gulbrandsen
Larvik SK
Hallvard Gulbrandsen2.38,92
432p
18.03.2023
200m Bryst
Larvik SK2008200m Bryst2.38,9243218.03.202325m 
[Utvid]9797.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis2.38,94
432p
18.03.2023
200m Bryst
Glitre SK2008200m Bryst2.38,9443218.03.202325m 
[Utvid]9797.
Lina Riiser Javnes
Vågsbygd SLK
Lina Riiser Javnes2.41,20
432p
19.03.2023
200m Individuell medley
Vågsbygd SLK2008200m Individuell medley2.41,2043219.03.202325m 
[Utvid]100100.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje1.06,61
429p
17.03.2023
100m Fri
Flekkefjord SK2009100m Fri1.06,6142917.03.202325mD
Side 1 av 25 (2415 rader)< Forrige1234567232425Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.