Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Zeekit Årsklassemesterskap
Stevne
Stevnenavn:
Zeekit Årsklassemesterskap
Fra dato:
27.05.2023
Til dato:
29.05.2023
NSF Stevne Id:
0000043153
Arrangørnavn:
Bærumsvømmerne
Stevnested:
Nadderud
Bassengnavn:
Nadderudhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
27.04.2023
Kvalperiode start:
17.03.2023
Kvalperiode slutt:
19.03.2023
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen3.54,80
738p
27.05.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri3.54,8073827.05.202325m 
[Utvid]22.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov2.03,20
704p
29.05.2023
200m Individuell medley
Bergen Vest SK2007200m Individuell medley2.03,2070429.05.202325m 
[Utvid]33.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov2.15,42
698p
28.05.2023
200m Bryst
Bergen Vest SK2007200m Bryst2.15,4269828.05.202325m 
[Utvid]44.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.04,37
684p
29.05.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.04,3768429.05.202325m 
[Utvid]55.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov4.01,06
682p
27.05.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.01,0668227.05.202325m 
[Utvid]66.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi2.05,43
667p
29.05.2023
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2007200m Individuell medley2.05,4366729.05.202325m 
[Utvid]77.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.34,26
663p
28.05.2023
200m Bryst
Stavanger SK2008200m Bryst2.34,2666328.05.202325m 
[Utvid]88.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.02,05
660p
29.05.2023
100m Butterfly
Karasjok SK2007100m Butterfly1.02,0566029.05.202325m 
[Utvid]99.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.35,06
653p
28.05.2023
200m Bryst
Sandnes SLK2007200m Bryst2.35,0665328.05.202325m 
[Utvid]1010.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.20,97
645p
29.05.2023
200m Individuell medley
Karasjok SK2007200m Individuell medley2.20,9764529.05.202325m 
[Utvid]1111.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen55,36
642p
29.05.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly55,3664229.05.202325m 
[Utvid]1212.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes2.36,69
633p
28.05.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne2008200m Bryst2.36,6963328.05.202325m 
[Utvid]1313.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth4.07,62
629p
27.05.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.07,6262927.05.202325m 
[Utvid]1313.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto4.29,89
629p
27.05.2023
400m Fri
Karasjok SK2007400m Fri4.29,8962927.05.202325m 
[Utvid]1515.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.12,85
627p
28.05.2023
100m Bryst
Stavanger SK2008100m Bryst1.12,8562728.05.202325mD
[Utvid]1515.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.56,09
627p
27.05.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.56,0962727.05.202325mD
[Utvid]1515.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi2.03,40
627p
28.05.2023
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2007200m Rygg2.03,4062728.05.202325m 
[Utvid]1515.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.22,33
627p
29.05.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2007200m Individuell medley2.22,3362729.05.202325m 
[Utvid]1515.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.37,18
627p
28.05.2023
200m Bryst
Aalesunds SLK2008200m Bryst2.37,1862728.05.202325m 
[Utvid]2020.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.22,84
620p
29.05.2023
200m Individuell medley
Sandnes SLK2007200m Individuell medley2.22,8462029.05.202325m 
[Utvid]2020.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad4.31,21
620p
27.05.2023
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2007400m Fri4.31,2162027.05.202325m 
[Utvid]2222.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.23,04
618p
29.05.2023
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2007200m Individuell medley2.23,0461829.05.202325m 
[Utvid]2323.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.23,10
617p
29.05.2023
200m Individuell medley
Stavanger SK2008200m Individuell medley2.23,1061729.05.202325m 
[Utvid]2424.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg4.31,82
616p
27.05.2023
400m Fri
OI Svømming2007400m Fri4.31,8261627.05.202325m 
[Utvid]2525.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov2.08,86
615p
29.05.2023
200m Individuell medley
Hamar IL2008200m Individuell medley2.08,8661529.05.202325m 
[Utvid]2626.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto28,71
612p
29.05.2023
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly28,7161229.05.202325mD
[Utvid]2727.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp4.32,86
609p
27.05.2023
400m Fri
Stavanger SK2008400m Fri4.32,8660927.05.202325m 
[Utvid]2828.
Maria Nesje Mørkedal
Nordvest SK
Maria Nesje Mørkedal4.32,94
608p
27.05.2023
400m Fri
Nordvest SK2007400m Fri4.32,9460827.05.202325m 
[Utvid]2929.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal4.33,23
606p
27.05.2023
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri4.33,2360627.05.202325m 
[Utvid]3030.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund4.33,52
604p
27.05.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2008400m Fri4.33,5260427.05.202325m 
[Utvid]3131.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi4.11,13
603p
27.05.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2007400m Fri4.11,1360327.05.202325m 
[Utvid]3232.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård4.33,95
601p
27.05.2023
400m Fri
Hammerfest SLK2007400m Fri4.33,9560127.05.202325m 
[Utvid]3333.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.20,97
600p
28.05.2023
200m Rygg
Karasjok SK2007200m Rygg2.20,9760028.05.202325m 
[Utvid]3434.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.05,27
599p
28.05.2023
200m Rygg
Bærumsvømmerne2007200m Rygg2.05,2759928.05.202325m 
[Utvid]3434.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad2.21,04
599p
28.05.2023
200m Rygg
Trondhjems SLK2007200m Rygg2.21,0459928.05.202325m 
[Utvid]3636.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen25,83
597p
29.05.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly25,8359729.05.202325mD
[Utvid]3636.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.21,25
597p
28.05.2023
200m Rygg
OI Svømming2007200m Rygg2.21,2559728.05.202325m 
[Utvid]3636.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle4.12,04
597p
27.05.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri4.12,0459727.05.202325m 
[Utvid]3939.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.14,07
596p
28.05.2023
100m Bryst
Sandnes SLK2007100m Bryst1.14,0759628.05.202325mD
[Utvid]3939.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.58,02
596p
27.05.2023
200m Fri
Bergen Vest SK2007200m Fri1.58,0259627.05.202325mD
[Utvid]4141.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.14,19
593p
28.05.2023
100m Bryst
Karasjok SK2007100m Bryst1.14,1959328.05.202325mD
[Utvid]4242.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov56,90
592p
29.05.2023
100m Butterfly
Bergen Vest SK2007100m Butterfly56,9059229.05.202325m 
[Utvid]4242.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen Vest SK
Daniel Rumenov Marinov1.05,81
592p
28.05.2023
100m Bryst
Bergen Vest SK2007100m Bryst1.05,8159228.05.202325mD
[Utvid]4242.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov4.12,65
592p
27.05.2023
400m Fri
Hamar IL2008400m Fri4.12,6559227.05.202325m 
[Utvid]4242.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou4.12,67
592p
27.05.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.12,6759227.05.202325m 
[Utvid]4646.
Sondre Njaa Risa
Sandnes SLK
Sondre Njaa Risa4.12,94
590p
27.05.2023
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri4.12,9459027.05.202325m 
[Utvid]4747.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.23,32
589p
28.05.2023
200m Bryst
Bærumsvømmerne2007200m Bryst2.23,3258928.05.202325m 
[Utvid]4747.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou4.13,16
589p
27.05.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.13,1658927.05.202325m 
[Utvid]4949.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes2.25,45
588p
29.05.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008200m Individuell medley2.25,4558829.05.202325m 
[Utvid]5050.
Mikkel Henne Myklatun
Bergen Vest SK
Mikkel Henne Myklatun4.13,38
587p
27.05.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.13,3858727.05.202325m 
[Utvid]5151.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen1.04,57
586p
29.05.2023
100m Butterfly
Stavanger SK2007100m Butterfly1.04,5758629.05.202325m 
[Utvid]5151.
Maria Keller-Kvam
Delfana
Maria Keller-Kvam2.25,60
586p
29.05.2023
200m Individuell medley
Delfana2008200m Individuell medley2.25,6058629.05.202325m 
[Utvid]5151.
Hennie Braastad Orre
Klepp SSK
Hennie Braastad Orre4.36,35
586p
27.05.2023
400m Fri
Klepp SSK2008400m Fri4.36,3558627.05.202325m 
[Utvid]5454.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov2.06,33
584p
28.05.2023
200m Rygg
Hamar IL2008200m Rygg2.06,3358428.05.202325m 
[Utvid]5555.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle2.11,21
583p
29.05.2023
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2007200m Individuell medley2.11,2158329.05.202325m 
[Utvid]5555.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund2.25,82
583p
29.05.2023
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2008200m Individuell medley2.25,8258329.05.202325m 
[Utvid]5757.
Celina Pham
SK Speed
Celina Pham4.37,14
581p
27.05.2023
400m Fri
SK Speed2008400m Fri4.37,1458127.05.202325m 
[Utvid]5858.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov2.24,05
580p
28.05.2023
200m Bryst
Hamar IL2008200m Bryst2.24,0558028.05.202325m 
[Utvid]5858.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno4.14,48
580p
27.05.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.14,4858027.05.202325m 
[Utvid]6060.
Marthine D. Lerkerød Rasmussen
Åstveit SK
Marthine D. Lerkerød Rasmussen4.37,57
578p
27.05.2023
400m Fri
Åstveit SK2009400m Fri4.37,5757827.05.202325m 
[Utvid]6161.
Maria Erikovna Alvestad
Trondhjems SLK
Maria Erikovna Alvestad4.37,95
576p
27.05.2023
400m Fri
Trondhjems SLK2007400m Fri4.37,9557627.05.202325m 
[Utvid]6262.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen57,49
574p
29.05.2023
100m Butterfly
Sandnes SLK2008100m Butterfly57,4957429.05.202325m 
[Utvid]6363.
Emil Nistad Westermoen
Sandnes SLK
Emil Nistad Westermoen4.15,64
572p
27.05.2023
400m Fri
Sandnes SLK2008400m Fri4.15,6457227.05.202325m 
[Utvid]6363.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli4.38,51
572p
27.05.2023
400m Fri
Frisinn SK2007400m Fri4.38,5157227.05.202325m 
[Utvid]6565.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad2.12,89
571p
27.05.2023
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2007200m Fri2.12,8957127.05.202325mD
[Utvid]6666.
Sarina Norzairin Seljeskog
Bømlo SK
Sarina Norzairin Seljeskog2.23,45
570p
28.05.2023
200m Rygg
Bømlo SK2009200m Rygg2.23,4557028.05.202325m 
[Utvid]6666.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.42,28
570p
28.05.2023
200m Bryst
Karasjok SK2007200m Bryst2.42,2857028.05.202325m 
[Utvid]6868.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen2.42,33
569p
28.05.2023
200m Bryst
Stavanger SK2007200m Bryst2.42,3356928.05.202325m 
[Utvid]6868.
Andreas Toft Aase
Lambertseter SK
Andreas Toft Aase4.16,02
569p
27.05.2023
400m Fri
Lambertseter SK2008400m Fri4.16,0256927.05.202325m 
[Utvid]7070.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug2.27,14
568p
29.05.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.27,1456829.05.202325m 
[Utvid]7070.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug4.39,24
568p
27.05.2023
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.39,2456827.05.202325m 
[Utvid]7272.
Natalie Tveit Gilje
Flekkefjord SK
Natalie Tveit Gilje4.39,41
567p
27.05.2023
400m Fri
Flekkefjord SK2009400m Fri4.39,4156727.05.202325m 
[Utvid]7373.
Léja Dielininkaityté
Randaberg IL
Léja Dielininkaityté2.42,68
566p
28.05.2023
200m Bryst
Randaberg IL2009200m Bryst2.42,6856628.05.202325m 
[Utvid]7373.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik4.39,49
566p
27.05.2023
400m Fri
Aalesunds SLK2007400m Fri4.39,4956627.05.202325m 
[Utvid]7373.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek4.39,62
566p
27.05.2023
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri4.39,6256627.05.202325m 
[Utvid]7676.
Peder Voksøy-Breivik
Ullensakersvømmerne
Peder Voksøy-Breivik4.16,66
565p
27.05.2023
400m Fri
Ullensakersvømmerne2007400m Fri4.16,6656527.05.202325m 
[Utvid]7777.
Thomas Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Thomas Wilhelmsen Steen4.16,76
564p
27.05.2023
400m Fri
Stavanger SK2007400m Fri4.16,7656427.05.202325m 
[Utvid]7777.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo4.39,84
564p
27.05.2023
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri4.39,8456427.05.202325m 
[Utvid]7979.
Vilde Arefjord Elholm
Bergen Vest SK
Vilde Arefjord Elholm4.40,06
563p
27.05.2023
400m Fri
Bergen Vest SK2007400m Fri4.40,0656327.05.202325m 
[Utvid]8080.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp34,37
562p
28.05.2023
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst34,3756228.05.202325mD
[Utvid]8080.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.27,59
562p
29.05.2023
200m Individuell medley
Åstveit SK2007200m Individuell medley2.27,5956229.05.202325m 
[Utvid]8080.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen4.17,06
562p
27.05.2023
400m Fri
Kongstensvømmerne2007400m Fri4.17,0656227.05.202325m 
[Utvid]8383.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal34,38
561p
28.05.2023
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst34,3856128.05.202325mD
[Utvid]8383.
Gergely Laszlo Besenyi
Ullensakersvømmerne
Gergely Laszlo Besenyi57,90
561p
29.05.2023
100m Butterfly
Ullensakersvømmerne2007100m Butterfly57,9056129.05.202325m 
[Utvid]8383.
Synne Boga
Delfana
Synne Boga2.24,18
561p
28.05.2023
200m Rygg
Delfana2008200m Rygg2.24,1856128.05.202325m 
[Utvid]8383.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen2.24,21
561p
28.05.2023
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2009200m Rygg2.24,2156128.05.202325m 
[Utvid]8383.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård2.27,72
561p
29.05.2023
200m Individuell medley
Hammerfest SLK2007200m Individuell medley2.27,7256129.05.202325m 
[Utvid]8888.
Emilie Bentzen
Stavanger SK
Emilie Bentzen2.27,77
560p
29.05.2023
200m Individuell medley
Stavanger SK2007200m Individuell medley2.27,7756029.05.202325m 
[Utvid]8888.
Ask Melgård Skorstad
SK Speed
Ask Melgård Skorstad4.17,48
560p
27.05.2023
400m Fri
SK Speed2008400m Fri4.17,4856027.05.202325m 
[Utvid]9090.
Serine Hammerstad
Lørenskog/Rælingen
Serine Hammerstad1.05,60
559p
29.05.2023
100m Butterfly
Lørenskog/Rælingen2007100m Butterfly1.05,6055929.05.202325m 
[Utvid]9090.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes1.15,69
559p
28.05.2023
100m Bryst
Bærumsvømmerne2008100m Bryst1.15,6955928.05.202325mD
[Utvid]9090.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou2.13,05
559p
29.05.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2007200m Individuell medley2.13,0555929.05.202325m 
[Utvid]9393.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen26,41
558p
29.05.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly26,4155829.05.202325mD
[Utvid]9393.
Yehor Fedorov
SK Team Sør
Yehor Fedorov2.13,15
558p
29.05.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2007200m Individuell medley2.13,1555829.05.202325m 
[Utvid]9393.
Kristoffer Krey
Delfana
Kristoffer Krey4.17,75
558p
27.05.2023
400m Fri
Delfana2007400m Fri4.17,7555827.05.202325m 
[Utvid]9696.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto29,62
557p
29.05.2023
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly29,6255729.05.202325mD
[Utvid]9696.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto34,48
557p
28.05.2023
50m Bryst
Karasjok SK200750m Bryst34,4855728.05.202325mD
[Utvid]9696.
Stella Sørli Hanssen
Leka IL
Stella Sørli Hanssen2.43,48
557p
28.05.2023
200m Bryst
Leka IL2009200m Bryst2.43,4855728.05.202325m 
[Utvid]9999.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund1.15,81
556p
28.05.2023
100m Bryst
Aalesunds SLK2008100m Bryst1.15,8155628.05.202325mD
[Utvid]100100.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden2.13,34
555p
29.05.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2008200m Individuell medley2.13,3455529.05.202325m 
Side 1 av 29 (2850 rader)< Forrige1234567272829Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.