Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Aquarama Open
Stevne
Stevnenavn:
Aquarama Open
Fra dato:
09.06.2023
Til dato:
11.06.2023
NSF Stevne Id:
0000043197
Arrangørnavn:
Varodd SK og Vågsbygd SLK
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.05.2023
Kvalperiode start:
18.05.2022
Kvalperiode slutt:
17.05.2023
Påmeldingsansv.:
Daniel Omsland
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92016607
Arrangementsleder
Navn:
Caroline Thorstensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie54,46
850p
10.06.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg54,4685010.06.202350m 
[Utvid]22.
Markus Lie
OI Svømming
Markus Lie54,92
829p
10.06.2023
100m Rygg
OI Svømming1995100m Rygg54,9282910.06.202350m 
[Utvid]33.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,22
826p
10.06.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,2282610.06.202350m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt3.55,09
820p
09.06.2023
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri3.55,0982009.06.202350m 
[Utvid]55.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.02,71
801p
10.06.2023
200m Individuell medley
Bryne SK2003200m Individuell medley2.02,7180110.06.202350m 
[Utvid]66.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli31,60
797p
10.06.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst31,6079710.06.202350mD
[Utvid]77.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt51,05
773p
10.06.2023
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri51,0577310.06.202350m 
[Utvid]88.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt51,19
767p
09.06.2023
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri51,1976709.06.202350m 
[Utvid]88.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.10,04
767p
09.06.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.10,0476709.06.202350m 
[Utvid]1010.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss16.47,41
762p
10.06.2023
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri16.47,4176210.06.202350m 
[Utvid]1111.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.51,85
758p
11.06.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri1.51,8575811.06.202350m 
[Utvid]1212.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen51,40
757p
10.06.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri51,4075710.06.202350m 
[Utvid]1313.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,56
745p
11.06.2023
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly24,5674511.06.202350m 
[Utvid]1313.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.54,67
745p
10.06.2023
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.54,6774510.06.202350mD
[Utvid]1515.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.02,82
744p
09.06.2023
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.02,8274409.06.202350m 
[Utvid]1616.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,59
742p
11.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly24,5974211.06.202350m 
[Utvid]1717.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden54,66
740p
10.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly54,6674010.06.202350m 
[Utvid]1818.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen4.03,37
739p
09.06.2023
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.03,3773909.06.202350m 
[Utvid]1919.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.11,06
735p
09.06.2023
100m Bryst
Stavanger SK2008100m Bryst1.11,0673509.06.202350m 
[Utvid]2020.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp1.11,11
733p
10.06.2023
100m Bryst
Stavanger SK2008100m Bryst1.11,1173310.06.202350m 
[Utvid]2121.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen52,01
731p
09.06.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2007100m Fri52,0173109.06.202350m 
[Utvid]2222.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.23,21
725p
09.06.2023
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.23,2172509.06.202350m 
[Utvid]2323.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen55,08
723p
10.06.2023
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly55,0872310.06.202350m 
[Utvid]2424.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen55,11
722p
10.06.2023
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly55,1172210.06.202350m 
[Utvid]2525.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.03,48
719p
10.06.2023
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.03,4871910.06.202350m 
[Utvid]2525.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.53,84
719p
11.06.2023
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.53,8471911.06.202350m 
[Utvid]2727.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.07,41
716p
10.06.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2005200m Individuell medley2.07,4171610.06.202350m 
[Utvid]2828.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken57,82
715p
10.06.2023
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri57,8271510.06.202350m 
[Utvid]2929.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff1.03,66
713p
09.06.2023
100m Bryst
Sola SK2006100m Bryst1.03,6671309.06.202350m 
[Utvid]3030.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann57,87
708p
10.06.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg57,8770810.06.202350m 
[Utvid]3131.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.25,34
707p
10.06.2023
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.25,3470710.06.202350mD
[Utvid]3232.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.54,57
705p
09.06.2023
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.54,5770509.06.202350mD
[Utvid]3333.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff29,17
704p
10.06.2023
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst29,1770410.06.202350m 
[Utvid]3434.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.12,12
703p
10.06.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.12,1270310.06.202350m 
[Utvid]3434.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.08,16
703p
10.06.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.08,1670310.06.202350m 
[Utvid]3636.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,08
700p
10.06.2023
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,0870010.06.202350mD
[Utvid]3636.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal32,99
700p
10.06.2023
50m Bryst
Sandnes SLK200750m Bryst32,9970010.06.202350m 
[Utvid]3838.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,10
698p
10.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,1069810.06.202350mD
[Utvid]3838.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,10
698p
10.06.2023
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,1069810.06.202350mD
[Utvid]4040.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli33,08
694p
09.06.2023
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,0869409.06.202350mD
[Utvid]4040.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken58,39
694p
09.06.2023
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri58,3969409.06.202350m 
[Utvid]4242.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann58,32
692p
10.06.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg58,3269210.06.202350m 
[Utvid]4343.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl26,79
689p
09.06.2023
50m Fri
OI Svømming200150m Fri26,7968909.06.202350m 
[Utvid]4343.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp33,17
689p
10.06.2023
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst33,1768910.06.202350mD
[Utvid]4545.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp33,20
687p
10.06.2023
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst33,2068710.06.202350m 
[Utvid]4646.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel16.28,76
683p
10.06.2023
1500m Fri
SK Team Sør20041500m Fri16.28,7668310.06.202350m 
[Utvid]4747.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.36,97
682p
11.06.2023
400m Individuell medley
SK Team Sør2005400m Individuell medley4.36,9768211.06.202350m 
[Utvid]4848.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe58,82
679p
10.06.2023
100m Fri
Ås IL2006100m Fri58,8267910.06.202350m 
[Utvid]4949.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl58,89
677p
10.06.2023
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri58,8967710.06.202350m 
[Utvid]5050.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe58,90
676p
09.06.2023
100m Fri
Ås IL2006100m Fri58,9067609.06.202350m 
[Utvid]5151.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.10,28
670p
10.06.2023
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.10,2867010.06.202350m 
[Utvid]5252.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl59,13
668p
09.06.2023
100m Fri
OI Svømming2001100m Fri59,1366809.06.202350m 
[Utvid]5353.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt23,93
667p
11.06.2023
50m Fri
Bryne SK200350m Fri23,9366711.06.202350mF
[Utvid]5353.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp33,53
667p
09.06.2023
50m Bryst
Stavanger SK200850m Bryst33,5366709.06.202350mD
[Utvid]5555.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev25,50
666p
11.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly25,5066611.06.202350m 
[Utvid]5555.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden53,64
666p
09.06.2023
100m Fri
Asker SK2003100m Fri53,6466609.06.202350m 
[Utvid]5757.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden56,67
664p
10.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly56,6766410.06.202350m 
[Utvid]5757.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.56,90
664p
11.06.2023
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri1.56,9066411.06.202350m 
[Utvid]5959.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.10,71
663p
10.06.2023
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.10,7166310.06.202350m 
[Utvid]6060.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev2.06,55
662p
09.06.2023
200m Butterfly
SK Team Sør2005200m Butterfly2.06,5566209.06.202350m 
[Utvid]6161.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt56,75
661p
10.06.2023
100m Butterfly
Bryne SK2003100m Butterfly56,7566110.06.202350m 
[Utvid]6262.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,57
660p
10.06.2023
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,5766010.06.202350mD
[Utvid]6262.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev56,77
660p
10.06.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,7766010.06.202350m 
[Utvid]6464.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad53,83
659p
09.06.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri53,8365909.06.202350m 
[Utvid]6464.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev56,80
659p
10.06.2023
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly56,8065910.06.202350m 
[Utvid]6666.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.09,91
657p
09.06.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.09,9165709.06.202350mD
[Utvid]6666.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal2.09,92
657p
11.06.2023
200m Fri
Sandnes SLK2007200m Fri2.09,9265711.06.202350m 
[Utvid]6868.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson56,89
656p
10.06.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly56,8965610.06.202350m 
[Utvid]6868.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel1.57,38
656p
11.06.2023
200m Fri
SK Team Sør2004200m Fri1.57,3865611.06.202350m 
[Utvid]7070.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal27,27
653p
09.06.2023
50m Fri
Sandnes SLK200750m Fri27,2765309.06.202350m 
[Utvid]7070.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen54,01
653p
09.06.2023
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri54,0165309.06.202350m 
[Utvid]7272.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson54,03
652p
09.06.2023
100m Fri
SK Team Sør2005100m Fri54,0365209.06.202350m 
[Utvid]7272.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen54,04
652p
09.06.2023
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri54,0465209.06.202350m 
[Utvid]7474.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel54,12
649p
09.06.2023
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri54,1264909.06.202350m 
[Utvid]7575.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen57,14
648p
10.06.2023
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly57,1464810.06.202350m 
[Utvid]7575.
Ole Marius Rist Jensen
OI Svømming
Ole Marius Rist Jensen2.11,72
648p
10.06.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.11,7264810.06.202350m 
[Utvid]7777.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,17
647p
09.06.2023
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,1764709.06.202350m 
[Utvid]7777.
Collin Scott van der Hoff
Sola SK
Collin Scott van der Hoff30,00
647p
10.06.2023
50m Bryst
Sola SK200650m Bryst30,0064710.06.202350mD
[Utvid]7777.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.06,39
647p
10.06.2023
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.06,3964710.06.202350m 
[Utvid]8080.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen1.04,15
646p
10.06.2023
100m Butterfly
Skien SK2005100m Butterfly1.04,1564610.06.202350m 
[Utvid]8181.
Elias Alistair Bakkejord Fagervik
Stavanger SK
Elias Alistair Bakkejord Fagervik54,23
645p
09.06.2023
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri54,2364509.06.202350m 
[Utvid]8181.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl2.25,90
645p
10.06.2023
200m Individuell medley
OI Svømming2001200m Individuell medley2.25,9064510.06.202350m 
[Utvid]8383.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,21
644p
09.06.2023
50m Fri
Bryne SK200250m Fri24,2164409.06.202350m 
[Utvid]8383.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.11,96
644p
10.06.2023
200m Individuell medley
Bryne SK2003200m Individuell medley2.11,9664410.06.202350m 
[Utvid]8585.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen54,29
643p
10.06.2023
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri54,2964310.06.202350m 
[Utvid]8585.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen54,29
643p
09.06.2023
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri54,2964309.06.202350m 
[Utvid]8787.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad54,34
641p
10.06.2023
100m Fri
Asker SK2006100m Fri54,3464110.06.202350m 
[Utvid]8787.
Malene Rypestøl
OI Svømming
Malene Rypestøl1.14,35
641p
09.06.2023
100m Bryst
OI Svømming2001100m Bryst1.14,3564109.06.202350m 
[Utvid]8787.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel8.44,21
641p
10.06.2023
800m Fri
SK Team Sør2004800m Fri8.44,2164110.06.202350mD
[Utvid]9090.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli1.00,01
639p
10.06.2023
100m Fri
Frisinn SK2007100m Fri1.00,0163910.06.202350m 
[Utvid]9090.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,14
639p
10.06.2023
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.11,1463910.06.202350mD
[Utvid]9292.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal1.14,48
638p
10.06.2023
100m Bryst
Sandnes SLK2007100m Bryst1.14,4863810.06.202350m 
[Utvid]9393.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen1.00,00
636p
10.06.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2007100m Rygg1.00,0063610.06.202350m 
[Utvid]9494.
Elias Alistair Bakkejord Fagervik
Stavanger SK
Elias Alistair Bakkejord Fagervik54,51
635p
10.06.2023
100m Fri
Stavanger SK2004100m Fri54,5163510.06.202350m 
[Utvid]9494.
Aksel Krüger-Larsen
Stavanger SK
Aksel Krüger-Larsen1.58,65
635p
11.06.2023
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.58,6563511.06.202350m 
[Utvid]9494.
Karen Knutsen Klepp
Stavanger SK
Karen Knutsen Klepp2.41,61
635p
11.06.2023
200m Bryst
Stavanger SK2008200m Bryst2.41,6163511.06.202350m 
[Utvid]9797.
Lucas Setekleiv Paturel
SK Team Sør
Lucas Setekleiv Paturel54,56
633p
10.06.2023
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri54,5663310.06.202350m 
[Utvid]9797.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad54,57
633p
09.06.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri54,5763309.06.202350m 
[Utvid]9797.
Anton Karl Mårtensson
SK Team Sør
Anton Karl Mårtensson57,57
633p
10.06.2023
100m Butterfly
SK Team Sør2005100m Butterfly57,5763310.06.202350m 
[Utvid]9797.
Mathilde Winterstø Egeli
Frisinn SK
Mathilde Winterstø Egeli1.00,21
633p
09.06.2023
100m Fri
Frisinn SK2007100m Fri1.00,2163309.06.202350m 
Side 1 av 66 (6525 rader)< Forrige1234567646566Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.