Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Lambadalekene
Stevne
Stevnenavn:
Lambadalekene
Fra dato:
25.03.2023
Til dato:
26.03.2023
NSF Stevne Id:
0000044334
Arrangørnavn:
Lambertseter SK
Stevnested:
Lambertseter
Bassengnavn:
Lambertseter bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.03.2023
Kvalperiode start:
17.03.2022
Kvalperiode slutt:
16.03.2023
Påmeldingsansv.:
Jan Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99023023
Arrangementsleder
Navn:
Siw Kristine Hauger
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90970988
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.01,45
728p
26.03.2023
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.01,4572826.03.202325m 
[Utvid]22.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.10,78
683p
26.03.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.10,7868326.03.202325m 
[Utvid]33.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,55
667p
26.03.2023
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,5566726.03.202325mD
[Utvid]44.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.57,95
656p
26.03.2023
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.57,9565626.03.202325m 
[Utvid]55.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas25,10
650p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly25,1065025.03.202325m 
[Utvid]55.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez2.07,33
650p
26.03.2023
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.07,3365026.03.202325m 
[Utvid]77.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk2.07,09
641p
25.03.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2006200m Individuell medley2.07,0964125.03.202325m 
[Utvid]88.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.12,88
626p
26.03.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.12,8862626.03.202325m 
[Utvid]99.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit52,55
621p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri52,5562125.03.202325m 
[Utvid]1010.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin23,64
620p
25.03.2023
50m Fri
OI Svømming200650m Fri23,6462025.03.202325m 
[Utvid]1111.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen58,95
619p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri58,9561925.03.202325m 
[Utvid]1212.
Karsten Hernæss
Lambertseter SK
Karsten Hernæss16.34,47
617p
26.03.2023
1500m Fri
Lambertseter SK20041500m Fri16.34,4761726.03.202325m 
[Utvid]1313.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen52,74
614p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK1995100m Fri52,7461425.03.202325m 
[Utvid]1414.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen27,01
611p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri27,0161125.03.202325m 
[Utvid]1515.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,64
610p
25.03.2023
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,6461025.03.202325m 
[Utvid]1616.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova2.24,00
606p
25.03.2023
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.24,0060625.03.202325m 
[Utvid]1717.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad53,00
605p
25.03.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri53,0060525.03.202325m 
[Utvid]1818.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,56
604p
26.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,5660426.03.202325mD
[Utvid]1919.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen29,88
603p
26.03.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg29,8860326.03.202325m 
[Utvid]1919.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Lambertseter SK
Helene Kjeldsen Gonzalez59,45
603p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri59,4560325.03.202325m 
[Utvid]2121.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche28,88
601p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly28,8860125.03.202325m 
[Utvid]2222.
Anastasija Stepanova
Lambertseter SK
Anastasija Stepanova1.13,95
599p
26.03.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.13,9559926.03.202325m 
[Utvid]2222.
Karsten Hernæss
Lambertseter SK
Karsten Hernæss8.46,02
599p
26.03.2023
800m Fri
Lambertseter SK2004800m Fri8.46,0259926.03.202325mD
[Utvid]2424.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen53,22
598p
25.03.2023
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri53,2259825.03.202325m 
[Utvid]2525.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen25,82
597p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK199550m Butterfly25,8259725.03.202325m 
[Utvid]2525.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk25,82
597p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200650m Butterfly25,8259725.03.202325m 
[Utvid]2727.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering59,73
595p
25.03.2023
100m Fri
SK Speed2003100m Fri59,7359525.03.202325m 
[Utvid]2828.
Einar Skoglund
Lambertseter SK
Einar Skoglund25,88
593p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly25,8859325.03.202325m 
[Utvid]2929.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas53,45
590p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri53,4559025.03.202325m 
[Utvid]3030.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam1.14,37
589p
26.03.2023
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.14,3758926.03.202325m 
[Utvid]3131.
Aleksander Rustad
Glitre SK
Aleksander Rustad24,08
586p
25.03.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri24,0858625.03.202325m 
[Utvid]3232.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Lambertseter SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud1.58,75
585p
26.03.2023
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri1.58,7558526.03.202325m 
[Utvid]3333.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche33,97
582p
26.03.2023
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst33,9758226.03.202325mD
[Utvid]3333.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal2.12,11
582p
26.03.2023
200m Fri
Larvik SK2006200m Fri2.12,1158226.03.202325m 
[Utvid]3535.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer9.31,86
581p
25.03.2023
800m Fri
Ås IL2006800m Fri9.31,8658125.03.202325mD
[Utvid]3636.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen26,10
578p
25.03.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly26,1057825.03.202325m 
[Utvid]3737.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt24,21
577p
25.03.2023
50m Fri
OI Svømming200450m Fri24,2157725.03.202325m 
[Utvid]3737.
Sebastian Ramirez Knevelsrud
Lambertseter SK
Sebastian Ramirez Knevelsrud53,83
577p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri53,8357725.03.202325m 
[Utvid]3737.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes1.00,35
577p
25.03.2023
100m Fri
SK Speed2007100m Fri1.00,3557725.03.202325m 
[Utvid]4040.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit58,11
575p
25.03.2023
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg58,1157525.03.202325m 
[Utvid]4141.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth53,93
574p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri53,9357425.03.202325m 
[Utvid]4141.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm53,93
574p
25.03.2023
100m Fri
Larvik SK2006100m Fri53,9357425.03.202325m 
[Utvid]4343.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering27,60
573p
25.03.2023
50m Fri
SK Speed200350m Fri27,6057325.03.202325m 
[Utvid]4444.
Hilja Lyydia Stering
SK Speed
Hilja Lyydia Stering2.13,26
567p
26.03.2023
200m Fri
SK Speed2003200m Fri2.13,2656726.03.202325m 
[Utvid]4545.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit24,36
566p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri24,3656625.03.202325m 
[Utvid]4545.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer2.13,31
566p
26.03.2023
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.13,3156626.03.202325m 
[Utvid]4747.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt54,27
564p
25.03.2023
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri54,2756425.03.202325m 
[Utvid]4848.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer18.21,07
561p
25.03.2023
1500m Fri
Ås IL20061500m Fri18.21,0756125.03.202325m 
[Utvid]4949.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm26,38
560p
25.03.2023
50m Butterfly
Larvik SK200650m Butterfly26,3856025.03.202325m 
[Utvid]4949.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam34,40
560p
26.03.2023
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst34,4056026.03.202325mD
[Utvid]4949.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.13,80
560p
26.03.2023
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.13,8056026.03.202325m 
[Utvid]5252.
Isabella Andersen
Lørenskog/Rælingen
Isabella Andersen1.06,63
559p
25.03.2023
100m Rygg
Lørenskog/Rælingen2009100m Rygg1.06,6355925.03.202325m 
[Utvid]5252.
Aurora Lunde Engedal
Bergensvømmerne
Aurora Lunde Engedal1.15,68
559p
26.03.2023
100m Bryst
Bergensvømmerne2006100m Bryst1.15,6855926.03.202325m 
[Utvid]5454.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen4.45,16
558p
26.03.2023
400m Individuell medley
Lambertseter SK2004400m Individuell medley4.45,1655826.03.202325m 
[Utvid]5555.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby54,55
555p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri54,5555525.03.202325m 
[Utvid]5656.
Karsten Hernæss
Lambertseter SK
Karsten Hernæss4.18,53
553p
26.03.2023
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.18,5355326.03.202325mD
[Utvid]5757.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes1.01,23
552p
25.03.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2008100m Fri1.01,2355225.03.202325m 
[Utvid]5757.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes2.14,43
552p
26.03.2023
200m Fri
SK Speed2007200m Fri2.14,4355226.03.202325m 
[Utvid]5757.
Rokas Vaison
Lambertseter SK
Rokas Vaison17.11,79
552p
26.03.2023
1500m Fri
Lambertseter SK20061500m Fri17.11,7955226.03.202325m 
[Utvid]6060.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.07,42
551p
26.03.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2006100m Bryst1.07,4255126.03.202325m 
[Utvid]6161.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit26,97
550p
26.03.2023
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg26,9755026.03.202325m 
[Utvid]6262.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø28,00
549p
25.03.2023
50m Fri
Larvik SK200750m Fri28,0054925.03.202325m 
[Utvid]6363.
Marcus Tvete
Hamar IL
Marcus Tvete26,58
547p
25.03.2023
50m Butterfly
Hamar IL200550m Butterfly26,5854725.03.202325m 
[Utvid]6363.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne2.14,84
547p
26.03.2023
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri2.14,8454726.03.202325m 
[Utvid]6565.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,06
545p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,0654525.03.202325mD
[Utvid]6666.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen30,93
544p
26.03.2023
50m Rygg
Bærumsvømmerne200850m Rygg30,9354426.03.202325m 
[Utvid]6666.
Matti Emil Eikenes
Bærumsvømmerne
Matti Emil Eikenes54,92
544p
25.03.2023
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri54,9254425.03.202325m 
[Utvid]6868.
Noah Håkonsund Milazzo
Bergensvømmerne
Noah Håkonsund Milazzo2.14,54
541p
25.03.2023
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2006200m Individuell medley2.14,5454125.03.202325m 
[Utvid]6868.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen2.15,37
541p
26.03.2023
200m Fri
Triton Lillestrøm2005200m Fri2.15,3754126.03.202325m 
[Utvid]7070.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg29,95
539p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200350m Butterfly29,9553925.03.202325m 
[Utvid]7171.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit1.07,99
537p
26.03.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2003100m Bryst1.07,9953726.03.202325m 
[Utvid]7272.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.16,74
536p
26.03.2023
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.16,7453626.03.202325m 
[Utvid]7373.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby26,78
535p
25.03.2023
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly26,7853525.03.202325m 
[Utvid]7373.
Ingeborg Marie Smehaug
Lambertseter SK
Ingeborg Marie Smehaug5.18,93
535p
26.03.2023
400m Individuell medley
Lambertseter SK2007400m Individuell medley5.18,9353526.03.202325m 
[Utvid]7575.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes28,26
534p
25.03.2023
50m Fri
SK Speed200750m Fri28,2653425.03.202325m 
[Utvid]7575.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.01,90
534p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.01,9053425.03.202325m 
[Utvid]7575.
Sunniva Pedersen
Skien SK
Sunniva Pedersen2.27,41
534p
26.03.2023
200m Butterfly
Skien SK2005200m Butterfly2.27,4153426.03.202325m 
[Utvid]7878.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg28,29
532p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri28,2953225.03.202325m 
[Utvid]7979.
Einar Skoglund
Lambertseter SK
Einar Skoglund2.11,93
531p
26.03.2023
200m Butterfly
Lambertseter SK2001200m Butterfly2.11,9353126.03.202325m 
[Utvid]7979.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche2.16,18
531p
26.03.2023
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.16,1853126.03.202325m 
[Utvid]7979.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.16,21
531p
26.03.2023
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.16,2153126.03.202325m 
[Utvid]8282.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen24,91
530p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri24,9153025.03.202325m 
[Utvid]8282.
Christence Sælø
Larvik SK
Christence Sælø1.02,07
530p
25.03.2023
100m Fri
Larvik SK2007100m Fri1.02,0753025.03.202325m 
[Utvid]8484.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen30,14
529p
25.03.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200850m Butterfly30,1452925.03.202325m 
[Utvid]8484.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.02,11
529p
25.03.2023
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.02,1152925.03.202325m 
[Utvid]8686.
Kristoffer Skarvang Engstrøm
Larvik SK
Kristoffer Skarvang Engstrøm24,93
528p
25.03.2023
50m Fri
Larvik SK200650m Fri24,9352825.03.202325m 
[Utvid]8787.
Ella Blomstrand Dreyer
Ås IL
Ella Blomstrand Dreyer4.46,38
526p
25.03.2023
400m Fri
Ås IL2006400m Fri4.46,3852625.03.202325mD
[Utvid]8787.
Rokas Vaison
Lambertseter SK
Rokas Vaison9.09,30
526p
26.03.2023
800m Fri
Lambertseter SK2006800m Fri9.09,3052626.03.202325mD
[Utvid]8787.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou17.28,94
526p
26.03.2023
1500m Fri
Lambertseter SK20071500m Fri17.28,9452626.03.202325m 
[Utvid]9090.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød28,42
525p
25.03.2023
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri28,4252525.03.202325m 
[Utvid]9191.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne28,43
524p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri28,4352425.03.202325m 
[Utvid]9191.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen28,43
524p
25.03.2023
50m Fri
Bærumsvømmerne200850m Fri28,4352425.03.202325m 
[Utvid]9191.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran28,44
524p
25.03.2023
50m Fri
Triton Lillestrøm201050m Fri28,4452425.03.202325m 
[Utvid]9191.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne1.02,30
524p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2007100m Fri1.02,3052425.03.202325m 
[Utvid]9191.
Kristian Eide Haugholt
OI Svømming
Kristian Eide Haugholt1.08,54
524p
26.03.2023
100m Bryst
OI Svømming2004100m Bryst1.08,5452426.03.202325m 
[Utvid]9696.
Martin Navelsaker Beitveit
Lambertseter SK
Martin Navelsaker Beitveit25,01
523p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri25,0152325.03.202325mD
[Utvid]9696.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.02,36
523p
25.03.2023
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.02,3652325.03.202325m 
[Utvid]9898.
Olivia Kristine F. Olaussen
Bærumsvømmerne
Olivia Kristine F. Olaussen30,27
522p
25.03.2023
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly30,2752225.03.202325m 
[Utvid]9999.
Neela Elyssé Lidström Ladegård
Lambertseter SK
Neela Elyssé Lidström Ladegård28,50
520p
25.03.2023
50m Fri
Lambertseter SK200850m Fri28,5052025.03.202325m 
[Utvid]9999.
Mathilde Selmer-Olsen
Bærumsvømmerne
Mathilde Selmer-Olsen1.08,23
520p
25.03.2023
100m Rygg
Bærumsvømmerne2008100m Rygg1.08,2352025.03.202325m 
Side 1 av 28 (2775 rader)< Forrige1234567262728Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.