Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Modumsvøm
Stevne
Stevnenavn:
Modumsvøm
Fra dato:
15.04.2023
Til dato:
15.04.2023
NSF Stevne Id:
0000044851
Arrangørnavn:
Modum SK
Stevnested:
Geithus
Bassengnavn:
Furumo svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.04.2023
Kvalperiode start:
06.04.2022
Kvalperiode slutt:
05.04.2023
Påmeldingsansv.:
Jarle Olafsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98087785
Arrangementsleder
Navn:
Jarle Olafsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98087785
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto28,98
495p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri28,9849515.04.202325mF
[Utvid]11.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad30,80
495p
15.04.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly30,8049515.04.202325m 
[Utvid]33.
Claire Bigand-Mussel
Ringerike SK
Claire Bigand-Mussel30,94
489p
15.04.2023
50m Butterfly
Ringerike SK199450m Butterfly30,9448915.04.202325m 
[Utvid]44.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad25,63
486p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri25,6348615.04.202325m 
[Utvid]44.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad57,00
486p
15.04.2023
100m Fri
Glitre SK2006100m Fri57,0048615.04.202325m 
[Utvid]66.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal57,20
481p
15.04.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,2048115.04.202325m 
[Utvid]77.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal25,87
473p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,8747315.04.202325m 
[Utvid]88.
Nikolai Sundt
Glitre SK
Nikolai Sundt32,28
461p
15.04.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst32,2846115.04.202325m 
[Utvid]99.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal28,32
452p
15.04.2023
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly28,3245215.04.202325m 
[Utvid]1010.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad29,97
447p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri29,9744715.04.202325m 
[Utvid]1111.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre30,01
446p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri30,0144615.04.202325m 
[Utvid]1212.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen26,40
445p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri26,4044515.04.202325mF
[Utvid]1313.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad30,07
443p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200850m Fri30,0744315.04.202325m 
[Utvid]1313.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre1.05,91
443p
15.04.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.05,9144315.04.202325m 
[Utvid]1515.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad1.06,04
440p
15.04.2023
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.06,0444015.04.202325m 
[Utvid]1616.
Nikolai Sundt
Glitre SK
Nikolai Sundt28,72
434p
15.04.2023
50m Butterfly
Glitre SK200650m Butterfly28,7243415.04.202325m 
[Utvid]1616.
Elida Selte Hafnor
Ringerike SK
Elida Selte Hafnor1.06,32
434p
15.04.2023
100m Fri
Ringerike SK2005100m Fri1.06,3243415.04.202325m 
[Utvid]1818.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen59,53
427p
15.04.2023
100m Fri
Modum SK2007100m Fri59,5342715.04.202325m 
[Utvid]1818.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto1.06,72
427p
15.04.2023
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.06,7242715.04.202325m 
[Utvid]2020.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska32,40
426p
15.04.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200750m Butterfly32,4042615.04.202325m 
[Utvid]2121.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe26,81
425p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri26,8142515.04.202325m 
[Utvid]2222.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska30,53
423p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri30,5342315.04.202325mF
[Utvid]2323.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning30,56
422p
15.04.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri30,5642215.04.202325m 
[Utvid]2424.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen26,96
418p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri26,9641815.04.202325m 
[Utvid]2424.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen30,65
418p
15.04.2023
50m Fri
Drammen SK200850m Fri30,6541815.04.202325m 
[Utvid]2424.
Elida Selte Hafnor
Ringerike SK
Elida Selte Hafnor30,66
418p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200550m Fri30,6641815.04.202325m 
[Utvid]2727.
Selma Ramsrud
Ringerike SK
Selma Ramsrud30,83
411p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200750m Fri30,8341115.04.202325mF
[Utvid]2828.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal27,21
406p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri27,2140615.04.202325mD
[Utvid]2929.
Claire Bigand-Mussel
Ringerike SK
Claire Bigand-Mussel38,32
405p
15.04.2023
50m Bryst
Ringerike SK199450m Bryst38,3240515.04.202325m 
[Utvid]3030.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning1.07,98
403p
15.04.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri1.07,9840315.04.202325m 
[Utvid]3131.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug1.00,76
401p
15.04.2023
100m Fri
OI Svømming1990100m Fri1.00,7640115.04.202325m 
[Utvid]3131.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad1.08,11
401p
15.04.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.08,1140115.04.202325m 
[Utvid]3333.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad33,84
400p
15.04.2023
50m Bryst
Glitre SK200650m Bryst33,8440015.04.202325m 
[Utvid]3434.
Truls Olsen Ugelstad
Glitre SK
Truls Olsen Ugelstad27,38
399p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri27,3839915.04.202325mD
[Utvid]3535.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad33,16
397p
15.04.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200850m Butterfly33,1639715.04.202325m 
[Utvid]3636.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad31,46
387p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri31,4638715.04.202325m 
[Utvid]3636.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre33,45
387p
15.04.2023
50m Butterfly
Modum SK201050m Butterfly33,4538715.04.202325m 
[Utvid]3636.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen1.08,90
387p
15.04.2023
100m Fri
Drammen SK2008100m Fri1.08,9038715.04.202325m 
[Utvid]3939.
Victoria Svanevik
Nedre Eiker SK
Victoria Svanevik33,46
386p
15.04.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200750m Butterfly33,4638615.04.202325m 
[Utvid]3939.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe1.01,55
386p
15.04.2023
100m Fri
Ringerike SK1983100m Fri1.01,5538615.04.202325m 
[Utvid]3939.
Selma Ramsrud
Ringerike SK
Selma Ramsrud1.08,97
386p
15.04.2023
100m Fri
Ringerike SK2007100m Fri1.08,9738615.04.202325m 
[Utvid]4242.
Elida Selte Hafnor
Ringerike SK
Elida Selte Hafnor31,51
385p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200550m Fri31,5138515.04.202325mD
[Utvid]4343.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto33,61
381p
15.04.2023
50m Butterfly
Modum SK200650m Butterfly33,6138115.04.202325m 
[Utvid]4343.
Jenni Rustad
Nedre Eiker SK
Jenni Rustad39,13
381p
15.04.2023
50m Bryst
Nedre Eiker SK200850m Bryst39,1338115.04.202325m 
[Utvid]4545.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre31,65
380p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri31,6538015.04.202325mD
[Utvid]4646.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe34,45
379p
15.04.2023
50m Bryst
Ringerike SK198350m Bryst34,4537915.04.202325m 
[Utvid]4646.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland39,19
379p
15.04.2023
50m Bryst
Øvre Eiker SK200550m Bryst39,1937915.04.202325m 
[Utvid]4848.
Mattis Klevstad Saghaug
OI Svømming
Mattis Klevstad Saghaug27,95
375p
15.04.2023
50m Fri
OI Svømming199050m Fri27,9537515.04.202325mD
[Utvid]4949.
Juni Rustad
Glitre SK
Juni Rustad31,82
374p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200450m Fri31,8237415.04.202325mD
[Utvid]5050.
Julie Jakobsen
Ringerike SK
Julie Jakobsen31,84
373p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200550m Fri31,8437315.04.202325m 
[Utvid]5050.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal34,64
373p
15.04.2023
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst34,6437315.04.202325m 
[Utvid]5252.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik30,48
363p
15.04.2023
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200550m Butterfly30,4836315.04.202325m 
[Utvid]5252.
Élodie Léonore A. N. Soto
Modum SK
Élodie Léonore A. N. Soto32,13
363p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK200650m Fri32,1336315.04.202325mD
[Utvid]5454.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen34,41
355p
15.04.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200650m Butterfly34,4135515.04.202325m 
[Utvid]5555.
Dora Stipic
Drammen SK
Dora Stipic5.26,80
354p
15.04.2023
400m Fri
Drammen SK2010400m Fri5.26,8035415.04.202325m 
[Utvid]5656.
Nikolai Sundt
Glitre SK
Nikolai Sundt28,55
352p
15.04.2023
50m Fri
Glitre SK200650m Fri28,5535215.04.202325m 
[Utvid]5757.
Andres Felipe Martinez-Gonzalez
Drammen SK
Andres Felipe Martinez-Gonzalez1.03,57
350p
15.04.2023
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.03,5735015.04.202325m 
[Utvid]5858.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen28,62
349p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK200750m Fri28,6234915.04.202325mD
[Utvid]5959.
Lars Magnus Walløe
Ringerike SK
Lars Magnus Walløe28,68
347p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK198350m Fri28,6834715.04.202325mD
[Utvid]5959.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning32,61
347p
15.04.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri32,6134715.04.202325mD
[Utvid]5959.
Victoria Svanevik
Nedre Eiker SK
Victoria Svanevik32,63
347p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200750m Fri32,6334715.04.202325m 
[Utvid]5959.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland34,67
347p
15.04.2023
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200550m Butterfly34,6734715.04.202325m 
[Utvid]6363.
Andres Felipe Martinez-Gonzalez
Drammen SK
Andres Felipe Martinez-Gonzalez28,75
344p
15.04.2023
50m Fri
Drammen SK200750m Fri28,7534415.04.202325m 
[Utvid]6363.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim1.03,97
344p
15.04.2023
100m Fri
Gol IL2006100m Fri1.03,9734415.04.202325m 
[Utvid]6565.
Dora Stipic
Drammen SK
Dora Stipic32,75
343p
15.04.2023
50m Fri
Drammen SK201050m Fri32,7534315.04.202325m 
[Utvid]6666.
Ida Myhre
Modum SK
Ida Myhre36,10
342p
15.04.2023
50m Rygg
Modum SK201050m Rygg36,1034215.04.202325m 
[Utvid]6767.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen32,80
341p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri32,8034115.04.202325mF
[Utvid]6767.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik1.04,15
341p
15.04.2023
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.04,1534115.04.202325m 
[Utvid]6969.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik28,88
340p
15.04.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri28,8834015.04.202325m 
[Utvid]7070.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik28,96
337p
15.04.2023
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri28,9633715.04.202325mF
[Utvid]7171.
Julie Jakobsen
Ringerike SK
Julie Jakobsen35,06
336p
15.04.2023
50m Butterfly
Ringerike SK200550m Butterfly35,0633615.04.202325m 
[Utvid]7171.
Victoria Svanevik
Nedre Eiker SK
Victoria Svanevik1.12,28
336p
15.04.2023
100m Fri
Nedre Eiker SK2007100m Fri1.12,2833615.04.202325m 
[Utvid]7373.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad36,34
335p
15.04.2023
50m Rygg
Modum SK201050m Rygg36,3433515.04.202325m 
[Utvid]7474.
Konrad Bergun Sporsheim
Gol IL
Konrad Bergun Sporsheim31,32
334p
15.04.2023
50m Butterfly
Gol IL200650m Butterfly31,3233415.04.202325m 
[Utvid]7474.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad33,02
334p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri33,0233415.04.202325mD
[Utvid]7676.
Andres Felipe Martinez-Gonzalez
Drammen SK
Andres Felipe Martinez-Gonzalez31,36
333p
15.04.2023
50m Butterfly
Drammen SK200750m Butterfly31,3633315.04.202325m 
[Utvid]7777.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik29,21
328p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri29,2132815.04.202325mF
[Utvid]7777.
Wojchiech Sawczyn
Nedre Eiker SK
Wojchiech Sawczyn29,23
328p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri29,2332815.04.202325m 
[Utvid]7777.
Andreas Aadnevik
Nedre Eiker SK
Andreas Aadnevik31,52
328p
15.04.2023
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200950m Butterfly31,5232815.04.202325m 
[Utvid]7777.
Thea Veronica Gravdahl
Ringerike SK
Thea Veronica Gravdahl33,23
328p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200850m Fri33,2332815.04.202325m 
[Utvid]7777.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad35,35
328p
15.04.2023
50m Butterfly
Modum SK201050m Butterfly35,3532815.04.202325m 
[Utvid]8282.
Elliot Bretvik
Øvre Eiker SK
Elliot Bretvik36,21
327p
15.04.2023
50m Bryst
Øvre Eiker SK200550m Bryst36,2132715.04.202325m 
[Utvid]8383.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen33,33
325p
15.04.2023
50m Fri
Drammen SK200850m Fri33,3332515.04.202325mD
[Utvid]8484.
Selma Ramsrud
Ringerike SK
Selma Ramsrud33,39
323p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200750m Fri33,3932315.04.202325mD
[Utvid]8585.
Julia Piaskowska
Nedre Eiker SK
Julia Piaskowska36,88
320p
15.04.2023
50m Rygg
Nedre Eiker SK200750m Rygg36,8832015.04.202325m 
[Utvid]8686.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen33,59
318p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri33,5931815.04.202325mD
[Utvid]8787.
Frank Eilif Lillegård Flowers
Drammen SK
Frank Eilif Lillegård Flowers29,64
314p
15.04.2023
50m Fri
Drammen SK200950m Fri29,6431415.04.202325m 
[Utvid]8888.
Wojchiech Sawczyn
Nedre Eiker SK
Wojchiech Sawczyn1.06,10
312p
15.04.2023
100m Fri
Nedre Eiker SK2009100m Fri1.06,1031215.04.202325m 
[Utvid]8888.
Frank Eilif Lillegård Flowers
Drammen SK
Frank Eilif Lillegård Flowers5.12,63
312p
15.04.2023
400m Fri
Drammen SK2009400m Fri5.12,6331215.04.202325m 
[Utvid]9090.
Mia Emilie Borch Tokerud
Ringerike SK
Mia Emilie Borch Tokerud33,86
310p
15.04.2023
50m Fri
Ringerike SK200850m Fri33,8631015.04.202325m 
[Utvid]9191.
Eivind Olafsen
Modum SK
Eivind Olafsen32,73
308p
15.04.2023
50m Rygg
Modum SK200750m Rygg32,7330815.04.202325m 
[Utvid]9292.
Miriam Eriksen
Nedre Eiker SK
Miriam Eriksen1.14,47
307p
15.04.2023
100m Fri
Nedre Eiker SK2006100m Fri1.14,4730715.04.202325m 
[Utvid]9292.
Dora Stipic
Drammen SK
Dora Stipic2.43,44
307p
15.04.2023
200m Fri
Drammen SK2010200m Fri2.43,4430715.04.202325mD
[Utvid]9494.
Olav Bøvelstad
Nedre Eiker SK
Olav Bøvelstad29,93
305p
15.04.2023
50m Fri
Nedre Eiker SK200950m Fri29,9330515.04.202325m 
[Utvid]9595.
Niklas Rinnan Pedersen
Bergkameratene
Niklas Rinnan Pedersen32,41
302p
15.04.2023
50m Butterfly
Bergkameratene200950m Butterfly32,4130215.04.202325m 
[Utvid]9696.
Eivind Kleiv Arnesen
Lier SK
Eivind Kleiv Arnesen30,13
299p
15.04.2023
50m Fri
Lier SK200850m Fri30,1329915.04.202325m 
[Utvid]9696.
Christian Kopland Rudstaden
Modum SK
Christian Kopland Rudstaden1.06,99
299p
15.04.2023
100m Fri
Modum SK2010100m Fri1.06,9929915.04.202325m 
[Utvid]9898.
Christian Kopland Rudstaden
Modum SK
Christian Kopland Rudstaden30,25
296p
15.04.2023
50m Fri
Modum SK201050m Fri30,2529615.04.202325m 
[Utvid]9898.
Patricia Rystad
Modum SK
Patricia Rystad2.58,39
296p
15.04.2023
200m Rygg
Modum SK2010200m Rygg2.58,3929615.04.202325m 
[Utvid]100100.
Elvira Glomsrud-Pedersen
Drammen SK
Elvira Glomsrud-Pedersen36,59
295p
15.04.2023
50m Butterfly
Drammen SK200850m Butterfly36,5929515.04.202325m 
Side 1 av 5 (483 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.