Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Asker Open
Stevne
Stevnenavn:
Asker Open
Fra dato:
09.02.2024
Til dato:
11.02.2024
NSF Stevne Id:
0000047584
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.02.2024
Kvalperiode start:
01.02.2023
Kvalperiode slutt:
02.02.2024
Påmeldingsansv.:
Bjarne Stavnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48191935
Arrangementsleder
Navn:
Morten Tronstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
957 07 465
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie21,98
771p
11.02.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri21,9877111.02.202425m 
[Utvid]22.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey2.13,94
722p
10.02.2024
200m Bryst
Bærumsvømmerne1996200m Bryst2.13,9472210.02.202425m 
[Utvid]33.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik1.50,85
720p
11.02.2024
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.50,8572011.02.202425m 
[Utvid]44.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.09,77
714p
11.02.2024
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.09,7771411.02.202425m 
[Utvid]55.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey28,20
692p
10.02.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne199650m Bryst28,2069210.02.202425m 
[Utvid]66.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo2.06,10
669p
11.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.06,1066911.02.202425m 
[Utvid]77.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen24,87
668p
10.02.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly24,8766810.02.202425m 
[Utvid]88.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik1.03,25
667p
11.02.2024
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.03,2566711.02.202425m 
[Utvid]99.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen2.05,52
666p
11.02.2024
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.05,5266611.02.202425m 
[Utvid]1010.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto27,95
663p
10.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly27,9566310.02.202425m 
[Utvid]1111.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli26,30
662p
11.02.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri26,3066211.02.202425m 
[Utvid]1212.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.06,69
660p
11.02.2024
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.06,6966011.02.202425m 
[Utvid]1313.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken29,02
658p
10.02.2024
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg29,0265810.02.202425m 
[Utvid]1414.
Martin Ross Hemminghytt
Asker SK
Martin Ross Hemminghytt23,19
657p
11.02.2024
50m Fri
Asker SK199850m Fri23,1965711.02.202425m 
[Utvid]1414.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen1.54,30
657p
11.02.2024
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri1.54,3065711.02.202425m 
[Utvid]1616.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken1.03,31
651p
11.02.2024
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.03,3165111.02.202425m 
[Utvid]1717.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes1.54,70
650p
11.02.2024
200m Fri
Asker SK2004200m Fri1.54,7065011.02.202425m 
[Utvid]1818.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo26,51
647p
11.02.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri26,5164711.02.202425m 
[Utvid]1919.
Martin Ross Hemminghytt
Asker SK
Martin Ross Hemminghytt25,57
646p
10.02.2024
50m Rygg
Asker SK199850m Rygg25,5764610.02.202425m 
[Utvid]2020.
June Selin
OI Svømming
June Selin32,82
645p
10.02.2024
50m Bryst
OI Svømming200650m Bryst32,8264510.02.202425m 
[Utvid]2020.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto4.27,57
645p
09.02.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2007400m Fri4.27,5764509.02.202425m 
[Utvid]2222.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli29,24
643p
10.02.2024
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg29,2464310.02.202425m 
[Utvid]2323.
Fabian Shoghl
Bærumsvømmerne
Fabian Shoghl25,20
642p
10.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly25,2064210.02.202425m 
[Utvid]2323.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen25,21
642p
10.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly25,2164210.02.202425m 
[Utvid]2525.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo4.29,04
635p
09.02.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2006400m Fri4.29,0463509.02.202425m 
[Utvid]2626.
Benjamin Toth
Lambertseter SK
Benjamin Toth1.55,65
634p
11.02.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri1.55,6563411.02.202425m 
[Utvid]2727.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto2.22,24
628p
11.02.2024
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2007200m Individuell medley2.22,2462811.02.202425m 
[Utvid]2828.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,14
627p
11.02.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,1462711.02.202425mD
[Utvid]2929.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland29,16
626p
10.02.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst29,1662610.02.202425m 
[Utvid]3030.
Karsten Hernæss
Lambertseter SK
Karsten Hernæss4.08,15
625p
09.02.2024
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.08,1562509.02.202425m 
[Utvid]3131.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad1.56,40
622p
11.02.2024
200m Fri
Asker SK2006200m Fri1.56,4062211.02.202425m 
[Utvid]3232.
Jolann Bovey
Bærumsvømmerne
Jolann Bovey1.04,82
620p
10.02.2024
100m Bryst
Bærumsvømmerne1996100m Bryst1.04,8262010.02.202425mD
[Utvid]3333.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto28,64
616p
11.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200750m Butterfly28,6461611.02.202425mD
[Utvid]3434.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen56,19
614p
11.02.2024
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly56,1961411.02.202425m 
[Utvid]3535.
Nikita Borodin
OI Svømming
Nikita Borodin25,62
611p
10.02.2024
50m Butterfly
OI Svømming200650m Butterfly25,6261110.02.202425m 
[Utvid]3535.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli28,73
611p
10.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,7361110.02.202425m 
[Utvid]3535.
Fabian Shoghl
Bærumsvømmerne
Fabian Shoghl56,28
611p
11.02.2024
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly56,2861111.02.202425m 
[Utvid]3535.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.03,67
611p
11.02.2024
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.03,6761111.02.202425m 
[Utvid]3535.
Kine Emilie Kirsebom Måseide
Sjøstjerna SLK
Kine Emilie Kirsebom Måseide1.03,69
611p
11.02.2024
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK2009100m Butterfly1.03,6961111.02.202425m 
[Utvid]4040.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning1.04,73
609p
11.02.2024
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.04,7360911.02.202425m 
[Utvid]4141.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen23,79
608p
11.02.2024
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri23,7960811.02.202425m 
[Utvid]4141.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.23,77
608p
11.02.2024
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.23,7760811.02.202425m 
[Utvid]4343.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik27,07
607p
11.02.2024
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri27,0760711.02.202425m 
[Utvid]4444.
June Selin
OI Svømming
June Selin2.39,02
606p
10.02.2024
200m Bryst
OI Svømming2006200m Bryst2.39,0260610.02.202425m 
[Utvid]4545.
William Torstveit Hansen
Asker SK
William Torstveit Hansen25,72
604p
10.02.2024
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly25,7260410.02.202425m 
[Utvid]4646.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik4.11,20
603p
09.02.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri4.11,2060309.02.202425m 
[Utvid]4747.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli1.03,98
602p
11.02.2024
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2003100m Butterfly1.03,9860211.02.202425m 
[Utvid]4848.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik29,58
600p
11.02.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,5860011.02.202425mD
[Utvid]4949.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto29,97
598p
10.02.2024
50m Rygg
Bærumsvømmerne200750m Rygg29,9759810.02.202425m 
[Utvid]5050.
Lukas Johansen Strande
Bærumsvømmerne
Lukas Johansen Strande1.58,00
597p
11.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri1.58,0059711.02.202425m 
[Utvid]5151.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes25,84
596p
10.02.2024
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly25,8459610.02.202425m 
[Utvid]5252.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius25,85
595p
10.02.2024
50m Butterfly
Haldens SK200650m Butterfly25,8559510.02.202425m 
[Utvid]5353.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang29,68
594p
10.02.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst29,6859410.02.202425m 
[Utvid]5454.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen56,84
593p
11.02.2024
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2007100m Butterfly56,8459311.02.202425m 
[Utvid]5555.
Mathias Benoni Martinussen
OI Svømming
Mathias Benoni Martinussen56,90
592p
11.02.2024
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly56,9059211.02.202425m 
[Utvid]5656.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin29,04
591p
10.02.2024
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly29,0459110.02.202425m 
[Utvid]5757.
Ivan Kevic
Asker SK
Ivan Kevic57,61
590p
11.02.2024
100m Rygg
Asker SK2005100m Rygg57,6159011.02.202425m 
[Utvid]5757.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.11,46
590p
11.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.11,4659011.02.202425m 
[Utvid]5959.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen25,94
589p
10.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly25,9458910.02.202425m 
[Utvid]6060.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard27,36
588p
11.02.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri27,3658811.02.202425m 
[Utvid]6161.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning27,38
587p
11.02.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200950m Fri27,3858711.02.202425m 
[Utvid]6262.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam33,90
586p
10.02.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,9058610.02.202425m 
[Utvid]6363.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim27,41
585p
11.02.2024
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri27,4158511.02.202425m 
[Utvid]6363.
Victoria Deona Bergeli
Bærumsvømmerne
Victoria Deona Bergeli29,14
585p
11.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly29,1458511.02.202425mD
[Utvid]6363.
Kine Emilie Kirsebom Måseide
Sjøstjerna SLK
Kine Emilie Kirsebom Måseide2.25,66
585p
11.02.2024
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2009200m Individuell medley2.25,6658511.02.202425m 
[Utvid]6666.
Sandra Maria Balto
Bærumsvømmerne
Sandra Maria Balto2.11,92
584p
09.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2007200m Fri2.11,9258409.02.202425mD
[Utvid]6767.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.12,02
583p
11.02.2024
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.12,0258311.02.202425m 
[Utvid]6868.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes1.59,10
580p
11.02.2024
200m Fri
Asker SK2006200m Fri1.59,1058011.02.202425m 
[Utvid]6969.
Anika Jocelyne Svenning
Bærumsvømmerne
Anika Jocelyne Svenning2.22,71
578p
10.02.2024
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.22,7157810.02.202425m 
[Utvid]6969.
Viktor Auno
Lambertseter SK
Viktor Auno4.14,75
578p
09.02.2024
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri4.14,7557809.02.202425m 
[Utvid]7171.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo2.12,49
577p
09.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2006200m Fri2.12,4957709.02.202425mD
[Utvid]7272.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim29,29
576p
10.02.2024
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200550m Butterfly29,2957610.02.202425m 
[Utvid]7272.
Antonina Biegajlo
Bærumsvømmerne
Antonina Biegajlo1.00,38
576p
11.02.2024
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.00,3857611.02.202425mD
[Utvid]7474.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin30,38
574p
10.02.2024
50m Rygg
OI Svømming200450m Rygg30,3857410.02.202425m 
[Utvid]7474.
Christopher N Sørensen
Kongstensvømmerne
Christopher N Sørensen4.15,28
574p
09.02.2024
400m Fri
Kongstensvømmerne2007400m Fri4.15,2857409.02.202425m 
[Utvid]7676.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,39
573p
10.02.2024
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg30,3957310.02.202425m 
[Utvid]7676.
Philip Johan Abad Slotsvik
OI Svømming
Philip Johan Abad Slotsvik53,96
573p
11.02.2024
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri53,9657311.02.202425mD
[Utvid]7676.
Anders Valdar
Bærumsvømmerne
Anders Valdar4.15,44
573p
09.02.2024
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri4.15,4457309.02.202425m 
[Utvid]7979.
Sander Kiær Sørensen
Bærumsvømmerne
Sander Kiær Sørensen30,05
572p
10.02.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne200750m Bryst30,0557210.02.202425m 
[Utvid]7979.
Carl Leon Magnusson
Poseidon
Carl Leon Magnusson30,05
572p
10.02.2024
50m Bryst
Poseidon200550m Bryst30,0557210.02.202425m 
[Utvid]7979.
Katinka Mari Svenning
Bærumsvømmerne
Katinka Mari Svenning2.12,87
572p
11.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2009200m Fri2.12,8757211.02.202425m 
[Utvid]8282.
Aurora Stavøy
Triton Lillestrøm
Aurora Stavøy29,38
571p
10.02.2024
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200250m Butterfly29,3857110.02.202425m 
[Utvid]8383.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad24,32
569p
11.02.2024
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,3256911.02.202425m 
[Utvid]8383.
Betzy Malén Linaker
Kolbotn IL
Betzy Malén Linaker27,66
569p
11.02.2024
50m Fri
Kolbotn IL200950m Fri27,6656911.02.202425m 
[Utvid]8383.
Rina Øvergaard
Bærumsvømmerne
Rina Øvergaard1.06,24
569p
11.02.2024
100m Rygg
Bærumsvømmerne2006100m Rygg1.06,2456911.02.202425m 
[Utvid]8686.
Jenny Høeg Karlsen
Haldens SK
Jenny Høeg Karlsen27,68
568p
11.02.2024
50m Fri
Haldens SK200850m Fri27,6856811.02.202425m 
[Utvid]8686.
Sebastian Hagen
Bærumsvømmerne
Sebastian Hagen30,12
568p
10.02.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst30,1256810.02.202425m 
[Utvid]8888.
Ava Gilhuus-Kiani
Asker SK
Ava Gilhuus-Kiani2.13,24
567p
11.02.2024
200m Fri
Asker SK2007200m Fri2.13,2456711.02.202425m 
[Utvid]8989.
Aksel Søvik Holden
Bærumsvømmerne
Aksel Søvik Holden2.00,11
566p
11.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2008200m Fri2.00,1156611.02.202425m 
[Utvid]9090.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen26,32
564p
11.02.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly26,3256411.02.202425mD
[Utvid]9191.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes2.07,86
563p
10.02.2024
200m Rygg
Asker SK2004200m Rygg2.07,8656310.02.202425m 
[Utvid]9292.
Jonas Gunnar Montelius
Haldens SK
Jonas Gunnar Montelius57,90
561p
11.02.2024
100m Butterfly
Haldens SK2006100m Butterfly57,9056111.02.202425m 
[Utvid]9393.
Anders Valdar
Bærumsvømmerne
Anders Valdar2.00,51
560p
11.02.2024
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri2.00,5156011.02.202425m 
[Utvid]9494.
Sølve Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sølve Sembsmoen-Schleis24,46
559p
11.02.2024
50m Fri
Glitre SK200850m Fri24,4655911.02.202425m 
[Utvid]9494.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg2.24,30
559p
10.02.2024
200m Rygg
OI Svømming2007200m Rygg2.24,3055910.02.202425m 
[Utvid]9696.
Iselin Elise Eikenes
Bærumsvømmerne
Iselin Elise Eikenes34,44
558p
10.02.2024
50m Bryst
Bærumsvømmerne200850m Bryst34,4455810.02.202425m 
[Utvid]9696.
Helena Kummen
Lambertseter SK
Helena Kummen4.40,87
558p
09.02.2024
400m Fri
Lambertseter SK2009400m Fri4.40,8755809.02.202425m 
[Utvid]9898.
Ivan Kevic
Asker SK
Ivan Kevic26,43
557p
10.02.2024
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly26,4355710.02.202425m 
[Utvid]9898.
Håkon Rye Pedersen
OI Svømming
Håkon Rye Pedersen30,31
557p
10.02.2024
50m Bryst
OI Svømming200550m Bryst30,3155710.02.202425m 
[Utvid]9898.
Håkon Rye Pedersen
OI Svømming
Håkon Rye Pedersen1.07,16
557p
11.02.2024
100m Bryst
OI Svømming2005100m Bryst1.07,1655711.02.202425m 
Side 1 av 50 (4921 rader)< Forrige1234567484950Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.