Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kepler Speedo Cup
Stevne
Stevnenavn:
Kepler Speedo Cup
Fra dato:
12.01.2024
Til dato:
14.01.2024
NSF Stevne Id:
0000047618
Arrangørnavn:
Ullensakersvømmerne
Stevnested:
Jessheim
Bassengnavn:
Jessheimbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.01.2024
Kvalperiode start:
04.01.2023
Kvalperiode slutt:
03.01.2024
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Linda Jansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98234802
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,13
777p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,1377713.01.202425m 
[Utvid]22.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt27,69
731p
13.01.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst27,6973113.01.202425m 
[Utvid]33.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen25,66
713p
13.01.2024
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri25,6671313.01.202425m 
[Utvid]44.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas1.51,61
705p
14.01.2024
200m Fri
Nannestad IL2005200m Fri1.51,6170514.01.202425m 
[Utvid]55.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen1.03,51
704p
13.01.2024
100m Individuell medley
Lambertseter SK2004100m Individuell medley1.03,5170413.01.202425m 
[Utvid]66.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen31,90
703p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst31,9070313.01.202425m 
[Utvid]77.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,16
702p
13.01.2024
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,1670213.01.202425m 
[Utvid]88.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,08
701p
13.01.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,0870113.01.202425m 
[Utvid]99.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen32,04
694p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst32,0469413.01.202425m 
[Utvid]1010.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,12
689p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,1268913.01.202425m 
[Utvid]1010.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.02,58
689p
13.01.2024
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.02,5868913.01.202425m 
[Utvid]1212.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,54
668p
13.01.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,5466813.01.202425m 
[Utvid]1313.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.19,56
665p
14.01.2024
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.19,5666514.01.202425m 
[Utvid]1414.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen32,63
657p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst32,6365713.01.202425m 
[Utvid]1515.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen28,07
655p
13.01.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly28,0765513.01.202425m 
[Utvid]1515.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo Besenyi51,63
655p
13.01.2024
100m Fri
Nannestad IL2007100m Fri51,6365513.01.202425m 
[Utvid]1717.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.17,76
654p
12.01.2024
200m Butterfly
Triton Lillestrøm2004200m Butterfly2.17,7665412.01.202425m 
[Utvid]1818.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen32,69
653p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst32,6965313.01.202425m 
[Utvid]1818.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,69
653p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,6965313.01.202425m 
[Utvid]2020.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,71
652p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,7165213.01.202425m 
[Utvid]2020.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev55,09
652p
13.01.2024
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly55,0965213.01.202425m 
[Utvid]2222.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo Besenyi51,78
649p
13.01.2024
100m Fri
Nannestad IL2007100m Fri51,7864913.01.202425m 
[Utvid]2323.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt28,97
638p
13.01.2024
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst28,9763813.01.202425m 
[Utvid]2424.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi25,30
635p
13.01.2024
50m Butterfly
Nannestad IL200550m Butterfly25,3063513.01.202425m 
[Utvid]2424.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev52,16
635p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2006100m Fri52,1663513.01.202425m 
[Utvid]2626.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi1.55,65
634p
14.01.2024
200m Fri
Nannestad IL2005200m Fri1.55,6563414.01.202425m 
[Utvid]2727.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen55,67
632p
13.01.2024
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly55,6763213.01.202425m 
[Utvid]2828.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,07
631p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,0763113.01.202425m 
[Utvid]2929.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen33,10
629p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst33,1062913.01.202425m 
[Utvid]2929.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes52,33
629p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2006100m Fri52,3362913.01.202425m 
[Utvid]3131.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen25,40
627p
13.01.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly25,4062713.01.202425m 
[Utvid]3232.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad52,42
625p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2006100m Fri52,4262513.01.202425m 
[Utvid]3333.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen55,96
622p
13.01.2024
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly55,9662213.01.202425m 
[Utvid]3434.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik26,87
621p
13.01.2024
50m Fri
Kolbotn IL200750m Fri26,8762113.01.202425m 
[Utvid]3535.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie29,61
620p
13.01.2024
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg29,6162013.01.202425m 
[Utvid]3535.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen33,26
620p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst33,2662013.01.202425mD
[Utvid]3737.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev52,59
619p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2006100m Fri52,5961913.01.202425m 
[Utvid]3838.
Istvan Akos Besenyi
Nannestad IL
Istvan Akos Besenyi52,64
618p
13.01.2024
100m Fri
Nannestad IL2004100m Fri52,6461813.01.202425m 
[Utvid]3939.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi56,77
617p
13.01.2024
100m Rygg
Nannestad IL2005100m Rygg56,7761713.01.202425m 
[Utvid]4040.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes52,75
614p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2006100m Fri52,7561413.01.202425m 
[Utvid]4141.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche33,41
612p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst33,4161213.01.202425m 
[Utvid]4141.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad52,80
612p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2006100m Fri52,8061213.01.202425m 
[Utvid]4343.
Mai Tran
Triton Lillestrøm
Mai Tran27,03
610p
13.01.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm201050m Fri27,0361013.01.202425m 
[Utvid]4444.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev56,34
609p
13.01.2024
100m Butterfly
Asker SK2006100m Butterfly56,3460913.01.202425m 
[Utvid]4545.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov23,84
604p
13.01.2024
50m Fri
Hamar IL200850m Fri23,8460413.01.202425m 
[Utvid]4545.
Istvan Akos Besenyi
Nannestad IL
Istvan Akos Besenyi53,02
604p
13.01.2024
100m Fri
Nannestad IL2004100m Fri53,0260413.01.202425m 
[Utvid]4747.
Mari Moen
Lambertseter SK
Mari Moen33,58
603p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200450m Bryst33,5860313.01.202425m 
[Utvid]4848.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland29,54
602p
13.01.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst29,5460213.01.202425m 
[Utvid]4949.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen23,91
599p
13.01.2024
50m Fri
Sandefjord SK200550m Fri23,9159913.01.202425m 
[Utvid]5050.
Istvan Akos Besenyi
Nannestad IL
Istvan Akos Besenyi1.58,04
596p
14.01.2024
200m Fri
Nannestad IL2004200m Fri1.58,0459614.01.202425m 
[Utvid]5151.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev23,98
594p
13.01.2024
50m Fri
Asker SK200650m Fri23,9859413.01.202425m 
[Utvid]5151.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi26,30
594p
13.01.2024
50m Rygg
Nannestad IL200550m Rygg26,3059413.01.202425m 
[Utvid]5151.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie59,76
594p
13.01.2024
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri59,7659413.01.202425m 
[Utvid]5454.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo Besenyi23,99
593p
13.01.2024
50m Fri
Nannestad IL200750m Fri23,9959313.01.202425m 
[Utvid]5454.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen2.11,29
593p
14.01.2024
200m Fri
Lambertseter SK2008200m Fri2.11,2959314.01.202425m 
[Utvid]5656.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov29,70
592p
13.01.2024
50m Bryst
Hamar IL200850m Bryst29,7059213.01.202425m 
[Utvid]5757.
Felix Richard Stavnes
Asker SK
Felix Richard Stavnes24,01
591p
13.01.2024
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,0159113.01.202425m 
[Utvid]5757.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov29,73
591p
13.01.2024
50m Bryst
Hamar IL200850m Bryst29,7359113.01.202425m 
[Utvid]5757.
Andreas Theodorou
Lambertseter SK
Andreas Theodorou1.58,39
591p
14.01.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri1.58,3959114.01.202425m 
[Utvid]6060.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi26,35
590p
14.01.2024
50m Rygg
Nannestad IL200550m Rygg26,3559014.01.202425mF
[Utvid]6161.
Giedre Gorskyte
Sandefjord SK
Giedre Gorskyte27,35
589p
13.01.2024
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri27,3558913.01.202425m 
[Utvid]6262.
Sander Nordsveen
Lambertseter SK
Sander Nordsveen25,96
588p
13.01.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200850m Butterfly25,9658813.01.202425m 
[Utvid]6262.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland29,78
588p
13.01.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst29,7858813.01.202425m 
[Utvid]6464.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli27,39
586p
13.01.2024
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri27,3958613.01.202425m 
[Utvid]6464.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik30,17
586p
13.01.2024
50m Rygg
Kolbotn IL200750m Rygg30,1758613.01.202425m 
[Utvid]6464.
Gergely Laszlo Besenyi
Nannestad IL
Gergely Laszlo Besenyi2.06,16
586p
14.01.2024
200m Rygg
Nannestad IL2007200m Rygg2.06,1658614.01.202425m 
[Utvid]6767.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen26,00
585p
13.01.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly26,0058513.01.202425mD
[Utvid]6767.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche33,92
585p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst33,9258513.01.202425m 
[Utvid]6969.
Kristian Tronstad
Asker SK
Kristian Tronstad24,11
584p
13.01.2024
50m Fri
Asker SK200650m Fri24,1158413.01.202425m 
[Utvid]7070.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo9.31,31
583p
12.01.2024
800m Fri
Triton Lillestrøm2007800m Fri9.31,3158312.01.202425m 
[Utvid]7171.
Linnea Lauritzen
Lambertseter SK
Linnea Lauritzen9.31,50
582p
12.01.2024
800m Fri
Lambertseter SK2008800m Fri9.31,5058212.01.202425m 
[Utvid]7272.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland1.06,25
580p
13.01.2024
100m Bryst
Sandefjord SK2005100m Bryst1.06,2558013.01.202425m 
[Utvid]7373.
Ivan Kevic
Asker SK
Ivan Kevic26,52
579p
13.01.2024
50m Rygg
Asker SK200550m Rygg26,5257913.01.202425m 
[Utvid]7474.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi26,53
578p
13.01.2024
50m Rygg
Nannestad IL200550m Rygg26,5357813.01.202425m 
[Utvid]7474.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov29,95
578p
13.01.2024
50m Bryst
Hamar IL200850m Bryst29,9557813.01.202425m 
[Utvid]7474.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby53,80
578p
13.01.2024
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri53,8057813.01.202425m 
[Utvid]7474.
Alexandros Theodorou
Lambertseter SK
Alexandros Theodorou1.59,23
578p
14.01.2024
200m Fri
Lambertseter SK2007200m Fri1.59,2357814.01.202425m 
[Utvid]7878.
Ivan Kevic
Asker SK
Ivan Kevic26,13
576p
13.01.2024
50m Butterfly
Asker SK200550m Butterfly26,1357613.01.202425m 
[Utvid]7878.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen26,14
576p
13.01.2024
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly26,1457613.01.202425mD
[Utvid]7878.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.00,38
576p
13.01.2024
100m Fri
Tønsberg SK2005100m Fri1.00,3857613.01.202425m 
[Utvid]7878.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle4.42,14
576p
12.01.2024
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2007400m Individuell medley4.42,1457612.01.202425m 
[Utvid]8282.
Elias Klev
Asker SK
Elias Klev26,15
575p
13.01.2024
50m Butterfly
Asker SK200650m Butterfly26,1557513.01.202425mD
[Utvid]8383.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.05,03
574p
12.01.2024
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.05,0357412.01.202425mD
[Utvid]8484.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes53,97
573p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2004100m Fri53,9757313.01.202425m 
[Utvid]8585.
Marte Reikvam
Triton Lillestrøm
Marte Reikvam34,17
572p
13.01.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst34,1757213.01.202425m 
[Utvid]8585.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle1.06,57
572p
13.01.2024
100m Bryst
Triton Lillestrøm2007100m Bryst1.06,5757213.01.202425m 
[Utvid]8787.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg27,63
571p
13.01.2024
50m Fri
Lambertseter SK200350m Fri27,6357113.01.202425m 
[Utvid]8888.
Christian Toussi
Nannestad IL
Christian Toussi24,31
570p
13.01.2024
50m Fri
Nannestad IL200550m Fri24,3157013.01.202425m 
[Utvid]8888.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød27,65
570p
13.01.2024
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri27,6557013.01.202425m 
[Utvid]8888.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,45
570p
13.01.2024
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg30,4557013.01.202425m 
[Utvid]9191.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche34,22
569p
13.01.2024
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,2256913.01.202425m 
[Utvid]9191.
Oskar Farkas
Nannestad IL
Oskar Farkas54,11
569p
14.01.2024
100m Fri
Nannestad IL2005100m Fri54,1156914.01.202425mD
[Utvid]9393.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes54,16
567p
13.01.2024
100m Fri
Asker SK2004100m Fri54,1656713.01.202425m 
[Utvid]9494.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche29,47
566p
13.01.2024
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly29,4756613.01.202425m 
[Utvid]9494.
Endre Molland
Sandefjord SK
Endre Molland30,15
566p
13.01.2024
50m Bryst
Sandefjord SK200550m Bryst30,1556613.01.202425m 
[Utvid]9696.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli29,50
564p
14.01.2024
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200450m Butterfly29,5056414.01.202425mD
[Utvid]9696.
Malene Johanne Høgberg
Lambertseter SK
Malene Johanne Høgberg1.00,81
564p
13.01.2024
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.00,8156413.01.202425m 
[Utvid]9898.
Sebastian Bergum
Triton Lillestrøm
Sebastian Bergum30,21
563p
13.01.2024
50m Bryst
Triton Lillestrøm200750m Bryst30,2156313.01.202425m 
[Utvid]9898.
Camilla Vataker Liverød
Sandefjord SK
Camilla Vataker Liverød1.00,83
563p
13.01.2024
100m Fri
Sandefjord SK2006100m Fri1.00,8356313.01.202425m 
[Utvid]9898.
Ingrid Kristine L. Brevik
Kolbotn IL
Ingrid Kristine L. Brevik1.00,84
563p
13.01.2024
100m Fri
Kolbotn IL2007100m Fri1.00,8456313.01.202425m 
Side 1 av 32 (3120 rader)< Forrige1234567303132Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.