Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Arctic Winter Swim
Stevne
Stevnenavn:
Arctic Winter Swim
Fra dato:
02.03.2019
Til dato:
03.03.2019
NSF Stevne Id:
0000030384
Arrangørnavn:
Karasjok SK
Stevnested:
Karasjok
Bassengnavn:
Karasjok svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.02.2019
Kvalperiode start:
23.02.2018
Kvalperiode slutt:
22.02.2019
Påmeldingsansv.:
Synnøve Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41177160
Arrangementsleder
Navn:
Doris Norbye
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
415 40 747
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli28,62
514p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri28,6251402.03.201925m 
[Utvid]11.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen35,64
514p
03.03.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst35,6451403.03.201925m 
[Utvid]33.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss28,64
513p
03.03.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri28,6451303.03.201925mF
[Utvid]44.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli32,31
501p
02.03.2019
50m Rygg
Kirkenes SK200550m Rygg32,3150102.03.201925m 
[Utvid]55.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli35,96
500p
03.03.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst35,9650003.03.201925m 
[Utvid]66.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby10.05,05
497p
02.03.2019
800m Fri
Karasjok SK2005800m Fri10.05,0549702.03.201925m 
[Utvid]77.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby9.20,16
496p
02.03.2019
800m Fri
Karasjok SK2005800m Fri9.20,1649602.03.201925m 
[Utvid]88.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.18,78
495p
02.03.2019
100m Bryst
Karasjok SK2002100m Bryst1.18,7849502.03.201925m 
[Utvid]99.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss2.19,76
493p
03.03.2019
200m Fri
Nordlysbyen STK2001200m Fri2.19,7649303.03.201925m 
[Utvid]1010.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,12
488p
02.03.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,1248802.03.201925m 
[Utvid]1111.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen2.06,59
483p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2003200m Fri2.06,5948302.03.201925m 
[Utvid]1212.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen2.21,11
479p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2002200m Fri2.21,1147902.03.201925mF
[Utvid]1313.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen29,33
477p
03.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200250m Fri29,3347703.03.201925mF
[Utvid]1414.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby5.00,99
469p
02.03.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri5.00,9946902.03.201925mD
[Utvid]1515.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok10.19,70
462p
02.03.2019
800m Fri
Karasjok SK2004800m Fri10.19,7046202.03.201925m 
[Utvid]1616.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.34,87
460p
02.03.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.34,8746002.03.201925mD
[Utvid]1717.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen26,26
459p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200350m Fri26,2645902.03.201925m 
[Utvid]1717.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen29,71
459p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri29,7145902.03.201925m 
[Utvid]1717.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby31,60
459p
03.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly31,6045903.03.201925m 
[Utvid]1717.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.11,30
459p
02.03.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2005100m Rygg1.11,3045902.03.201925m 
[Utvid]2121.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen29,83
454p
03.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri29,8345403.03.201925mF
[Utvid]2121.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.05,35
454p
03.03.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2001100m Fri1.05,3545403.03.201925mD
[Utvid]2323.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen2.35,67
453p
02.03.2019
200m Butterfly
Karasjok SK2002200m Butterfly2.35,6745302.03.201925m 
[Utvid]2424.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.13,63
452p
02.03.2019
100m Individuell medley
Nordlysbyen STK2001100m Individuell medley1.13,6345202.03.201925m 
[Utvid]2525.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen31,86
448p
03.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200250m Butterfly31,8644803.03.201925m 
[Utvid]2525.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.11,35
448p
03.03.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.11,3544803.03.201925mD
[Utvid]2727.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.10,23
444p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.10,2344402.03.201925m 
[Utvid]2727.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok5.06,56
444p
02.03.2019
400m Fri
Karasjok SK2004400m Fri5.06,5644402.03.201925mD
[Utvid]2929.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen30,10
442p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,1044202.03.201925m 
[Utvid]3030.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen37,54
440p
02.03.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst37,5444002.03.201925mD
[Utvid]3131.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli32,06
439p
03.03.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200550m Butterfly32,0643903.03.201925m 
[Utvid]3232.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.10,79
438p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.10,7943802.03.201925mF
[Utvid]3333.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen26,70
436p
03.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200350m Fri26,7043603.03.201925mF
[Utvid]3434.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen37,67
435p
03.03.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst37,6743503.03.201925m 
[Utvid]3535.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.14,67
433p
02.03.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2002100m Individuell medley1.14,6743302.03.201925m 
[Utvid]3535.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.25,87
433p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.25,8743302.03.201925mD
[Utvid]3737.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby5.43,91
426p
03.03.2019
400m Individuell medley
Karasjok SK2005400m Individuell medley5.43,9142603.03.201925m 
[Utvid]3838.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen5.13,00
425p
03.03.2019
400m Individuell medley
Karasjok SK2003400m Individuell medley5.13,0042503.03.201925m 
[Utvid]3939.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.07,10
420p
02.03.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2003100m Individuell medley1.07,1042002.03.201925m 
[Utvid]4040.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.15,57
418p
02.03.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.15,5741802.03.201925m 
[Utvid]4141.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen2.27,83
416p
02.03.2019
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.27,8341602.03.201925mF
[Utvid]4242.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,74
412p
03.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly32,7441203.03.201925mD
[Utvid]4242.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.13,51
412p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.13,5141202.03.201925mD
[Utvid]4444.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli10.44,43
411p
02.03.2019
800m Fri
Kirkenes SK2005800m Fri10.44,4341102.03.201925m 
[Utvid]4545.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie30,85
410p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,8541002.03.201925m 
[Utvid]4545.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie1.23,91
410p
02.03.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.23,9141002.03.201925m 
[Utvid]4747.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby30,93
407p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri30,9340702.03.201925m 
[Utvid]4848.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen30,96
406p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,9640602.03.201925m 
[Utvid]4848.
Ivar Aigin Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Dalseng9.58,57
406p
02.03.2019
800m Fri
Karasjok SK2006800m Fri9.58,5740602.03.201925m 
[Utvid]5050.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie38,57
405p
03.03.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,5740503.03.201925m 
[Utvid]5151.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss31,06
402p
03.03.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri31,0640203.03.201925mD
[Utvid]5252.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.16,62
401p
02.03.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.16,6240102.03.201925m 
[Utvid]5353.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok31,10
400p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri31,1040002.03.201925m 
[Utvid]5353.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.14,09
400p
02.03.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2002100m Butterfly1.14,0940002.03.201925mD
[Utvid]5353.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok2.29,80
400p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2004200m Fri2.29,8040002.03.201925mD
[Utvid]5656.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen31,13
399p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri31,1339902.03.201925m 
[Utvid]5656.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen5.51,70
399p
03.03.2019
400m Individuell medley
Kirkenes SK2004400m Individuell medley5.51,7039903.03.201925m 
[Utvid]5858.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.24,87
396p
02.03.2019
100m Bryst
Karasjok SK2005100m Bryst1.24,8739602.03.201925m 
[Utvid]5959.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen1.17,00
395p
02.03.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.17,0039502.03.201925m 
[Utvid]5959.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli5.18,65
395p
02.03.2019
400m Fri
Kirkenes SK2005400m Fri5.18,6539502.03.201925mD
[Utvid]6161.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.01,29
394p
02.03.2019
100m Fri
Karasjok SK2003100m Fri1.01,2939402.03.201925mD
[Utvid]6262.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.08,76
390p
02.03.2019
100m Fri
Karasjok SK2002100m Fri1.08,7639002.03.201925mD
[Utvid]6363.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok33,44
387p
03.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly33,4438703.03.201925m 
[Utvid]6363.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen39,18
387p
03.03.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,1838703.03.201925m 
[Utvid]6565.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.09,03
385p
02.03.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.09,0338502.03.201925mD
[Utvid]6666.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen35,29
384p
02.03.2019
50m Rygg
Karasjok SK200250m Rygg35,2938402.03.201925m 
[Utvid]6767.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby39,34
382p
03.03.2019
50m Bryst
Karasjok SK200550m Bryst39,3438203.03.201925m 
[Utvid]6767.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie39,35
382p
02.03.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,3538202.03.201925mD
[Utvid]6969.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok5.57,01
381p
03.03.2019
400m Individuell medley
Karasjok SK2004400m Individuell medley5.57,0138103.03.201925m 
[Utvid]7070.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen33,68
379p
03.03.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly33,6837903.03.201925m 
[Utvid]7171.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen2.29,70
378p
02.03.2019
200m Butterfly
Karasjok SK2003200m Butterfly2.29,7037802.03.201925m 
[Utvid]7272.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli2.32,87
376p
02.03.2019
200m Fri
Kirkenes SK2005200m Fri2.32,8737602.03.201925mD
[Utvid]7373.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby33,78
375p
03.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly33,7837503.03.201925m 
[Utvid]7373.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby1.18,30
375p
02.03.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2004100m Individuell medley1.18,3037502.03.201925m 
[Utvid]7575.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby39,64
374p
02.03.2019
50m Bryst
Karasjok SK200550m Bryst39,6437402.03.201925mD
[Utvid]7676.
Ivar Aigin Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Dalseng2.18,05
372p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2006200m Fri2.18,0537202.03.201925m 
[Utvid]7777.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.26,71
371p
02.03.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.26,7137102.03.201925m 
[Utvid]7878.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.30,74
370p
02.03.2019
200m Butterfly
Karasjok SK2005200m Butterfly2.30,7437002.03.201925m 
[Utvid]7979.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby30,31
369p
03.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly30,3136903.03.201925m 
[Utvid]7979.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen33,98
369p
02.03.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200250m Butterfly33,9836902.03.201925mD
[Utvid]8181.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss35,81
368p
02.03.2019
50m Rygg
Nordlysbyen STK200150m Rygg35,8136802.03.201925m 
[Utvid]8181.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby11.08,89
368p
02.03.2019
800m Fri
Karasjok SK2004800m Fri11.08,8936802.03.201925m 
[Utvid]8383.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby1.16,90
366p
02.03.2019
100m Rygg
Karasjok SK2004100m Rygg1.16,9036602.03.201925m 
[Utvid]8383.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen2.34,32
366p
02.03.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.34,3236602.03.201925mF
[Utvid]8585.
Ivar Aigin Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Dalseng5.29,68
364p
03.03.2019
400m Individuell medley
Karasjok SK2006400m Individuell medley5.29,6836403.03.201925m 
[Utvid]8686.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.08,47
363p
02.03.2019
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.08,4736302.03.201925m 
[Utvid]8787.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli32,25
359p
02.03.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri32,2535902.03.201925mD
[Utvid]8888.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen34,32
358p
03.03.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly34,3235803.03.201925m 
[Utvid]8888.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.10,76
358p
02.03.2019
100m Fri
Kirkenes SK2005100m Fri1.10,7635802.03.201925mD
[Utvid]8888.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.27,79
358p
02.03.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.27,7935802.03.201925m 
[Utvid]8888.
Julia Somby
Karasjok SK
Julia Somby5.29,24
358p
02.03.2019
400m Fri
Karasjok SK2004400m Fri5.29,2435802.03.201925mD
[Utvid]9292.
Ivar Aigin Dalseng
Karasjok SK
Ivar Aigin Dalseng4.59,19
357p
02.03.2019
400m Fri
Karasjok SK2006400m Fri4.59,1935702.03.201925mD
[Utvid]9393.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,34
356p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri32,3435602.03.201925mD
[Utvid]9393.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen32,34
356p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200250m Fri32,3435602.03.201925mD
[Utvid]9393.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen40,29
356p
02.03.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst40,2935602.03.201925mD
[Utvid]9696.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto32,47
352p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri32,4735202.03.201925m 
[Utvid]9797.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.03,74
350p
02.03.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.03,7435002.03.201925mD
[Utvid]9898.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen34,63
348p
03.03.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly34,6334803.03.201925m 
[Utvid]9898.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.03,83
348p
02.03.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.03,8334802.03.201925mD
[Utvid]100100.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen28,85
346p
02.03.2019
50m Fri
Karasjok SK200350m Fri28,8534602.03.201925mD
Side 1 av 8 (702 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.